Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65
 Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?
 Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7
 La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...
 

Gta Vice City Mods!

- - - - -
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
all3x_is_here

all3x_is_here

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 141
  • Înscris: 09.02.2007
Salut.As vrea si eu moduri pt GTA Vice City...si ori sa puneti un "url" sau sa atasati...moduri de tot felul...sau masini,motociclete,barci,avioane,elicoptere mai deosebite asa...va multumesc

#2
Chelu

Chelu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 280
  • Înscris: 21.12.2005
Link 1
Link 2
Link 3

Eventual incearca sa scrii pe Google "gta vice city mods" si vezi ce gasesti. Bafta.

#3
koltzu

koltzu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 445
  • Înscris: 16.07.2006
daca vrei romanesti... www.mamaiavice.evogames.ro =P romanian GTA Vice City

#4
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
http://gta.gamigo.de/news.php

#5
blackmodder

blackmodder

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 405
  • Înscris: 09.03.2007
Am nevoie de cineva care sa stie sa lucreze cu MooMapper pentru a crea o harta pentru un proiect de modificare a unuia dintre jocurile celor de la Rockstar,de asemenea de un SCRIPT-or ...(nu stiu daca am scris corect) dar sper sa intelegeti la ce ma refer pentru crearea unor scripturi de misiuni in cadrul aceluiasi proiect.De grafician am facut rost,de coder si cracker am facut rost ne mai trebuie doar doi.Daca a-ti lucrat cu asemenea programe ca MooMapper si stiti scripting ma gasiti pe id de mess : ethys_mallerned .Dar atentie nu ma intrebati de salariu sau orice fel de plata pentru ca noi lucram doar din simpla placere si nicidecum pentru a ne vinde la final produsul pe bani. Detalii aflati adaugand id meu la voi in lista .Va multumesc.

#6
Bagriel20

Bagriel20

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 17.04.2008
Desi topicul e vechi...eu sunt nou. Problema e ca am folosit  "San Andreas mod installer" am bagat masini pe placul meu...toate bune si frumoase, pana cand dau de una din acele masini prin oras...se misca in frame-uri. Daca sunt 3-4 masini adaugate de mine in intersectie pot spune ca se misca cu 3-4 frame-uri. Exista vreo posibilitate sa imi mearga si mie bine...si sa conduc un mustang din 2006 lejer? sau "dream on" ? Am tot cautat pe forumuri si nu am gasit nimic asemanator....poate nu am folosit cuvintele care trebuiau la cautare..nu stiu.

#7
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Problema pe care o ai tu este dată de faptul că modelul mașinii respective folosește mult prea multe poligoane. Tăntălăul care a construit-o nu a optimizat deloc modelul, motiv pentru care în momentul în care se adună mai multe în aria vizuală, PC-ul nu mai face față. Singura soluție este să dezinstalezi acea mașină.

#8
peoplefree

peoplefree

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 07.04.2009
Nu știu dacă știți, unii da, de metoda nouă de a "fura" dintr-un Format și a îl "umple" pe cel care dorești....ÎNȚELEGEȚI
Poți să iei orice MODE dar tre să țineți cont la detaliile de incluziune.....a spus cineva mai sus, în rest la FRAIM-uri cine știe face modificările de rigoare!

Mai bine zi OMULE dacă ești începător în chestii deastea, ce să zic mai citește pe net. sunt multe INDICII pe Forumurile de profil!
Învață, și poți face multe modificări, ai înțeles!

:gunsmilie: :peacefingers: :thumbup:

Edited by peoplefree, 08 April 2009 - 20:57.


#9
octavian217

octavian217

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 04.06.2007
Salut! Caut si eu o versiune de GTA Vice city si nu o gasesc deloc. Din cate imi aduc aminte, avea fundalul acela de la meniu cu 2 fast 2 furious, masina "Admiral" era un VW Golf III modificat, "Cheetah" era un Porsche, "Banshee" era un Mitsubishi Lancer portocaliu cu albstru, "Oceanic"(masina aceea de langa hotelul Ocean View) era tot un Mitsubishi Lancer, numai ca era tot portocaliu, etc. , masinile aveau lumini albastre sub ele, s.a.m.d . Iertati-mi modul de a explica, dar sunt disperat si nu gasesc deloc ceea ce caut :D . Am cautat in "n" site-uri cu mod-uri si fel de fel de chestii pentru Vice City si nu am gasit :( . Daca stie cineva despre ce varianta vorbesc si daca o are sau poate stie de unde o pot gasi, sa posteze aici.Multumesc !

#10
mihai2511

mihai2511

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 23.06.2009
Am nevoie de ajutor urgent!!! stie cineva cum pot elimina sau cel putin muta acel zid invizibil din largul oceanului???????????

#11
needforspeed

needforspeed

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 26.06.2009

View Postmihai2511, on 23rd June 2009, 18:47, said:

Am nevoie de ajutor urgent!!! stie cineva cum pot elimina sau cel putin muta acel zid invizibil din largul oceanului???????????
nu poti :((

#12
podarumarius95

podarumarius95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 11.07.2009

View Postoctavian217, on 9th June 2009, 18:37, said:

Salut! Caut si eu o versiune de GTA Vice city si nu o gasesc deloc. Din cate imi aduc aminte, avea fundalul acela de la meniu cu 2 fast 2 furious, masina "Admiral" era un VW Golf III modificat, "Cheetah" era un Porsche, "Banshee" era un Mitsubishi Lancer portocaliu cu albstru, "Oceanic"(masina aceea de langa hotelul Ocean View) era tot un Mitsubishi Lancer, numai ca era tot portocaliu, etc. , masinile aveau lumini albastre sub ele, s.a.m.d . Iertati-mi modul de a explica, dar sunt disperat si nu gasesc deloc ceea ce caut :D . Am cautat in "n" site-uri cu mod-uri si fel de fel de chestii pentru Vice City si nu am gasit :( . Daca stie cineva despre ce varianta vorbesc si daca o are sau poate stie de unde o pot gasi, sa posteze aici.Multumesc !


Ti-am gasit eu acea versiune! Se numeste GTA Vice City Underground!!! Link nu cred ca pot da dar cauta pe google si sigur vei gasi! Daca ai netul tapan ti-l pot da eu! Da-mi un PM

#13
HLG

HLG

    Like a baws!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,100
  • Înscris: 08.07.2007

View PostFrancisc96, on 30th June 2011, 10:51, said:

S-a deschis Site-ul Vice City Mutliplayer Romania (Are si forum)

Site: www.vcmp-ro.co.cc Forum: http://forum.vcmp-ro.co.cc

Poti copia de pe: www.vcmp-ro.co.cc versiunea multiplayer.

Daca nu merge si ai neclaritati, posteaza pe Forum!

Eu si cu cativa prieteni ne jucam multiplayer, si ne distram
Te`ai apucat sa spamezi forumul cu reclama?
Nici macar nu ai scris corect multiplayer.

#14
serghiei

serghiei

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.10.2011
salut...sunt nou pe forum:D as dori si eu un mod...am vazut pe youtube la vice city cu enb series activat un mod ceva aaa nu stiu scira ssob enabled si cand intra in masina putea sa miste camera in jurul ei ca la san andreas...as vrea si eo acest mod...scuze de modul de exprimare si bla bla

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate