Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

hdd laptop

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
painluck

painluck

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 30.08.2006
sal am si eu o intrebare. de curind sint posesorul unui laptop amilo pa 1510 cu procesor 3400 intrebarea este pot pune un hdd extern pe laptop? adica cel de pe laptop sa il inlocuiesc cu ce din hdd extern de 7200 rpm? si de caretrebui sa iau[hdd extern]
va multumesc anticipat

#2
faurdanut

faurdanut

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 05.10.2006
man nu face prost asta, dc tu bagi un 7200 rtm in laptop se duce hdd, cum il ventilezi in laptop. sau nu simti ce se incalzeste hdd in laptop? si eu am un ACER 5101 si dc sta aprins toata ziua se incalzeste hdd. lasal extern sau iati unu de 120, 160, 200 gb 5400 rtm
HDD externe pe 7200 prefer Seaget sau WD :D 8MB sau 16 mb :D
pa

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate