Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65
 Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?
 Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7
 La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...
 

cum faci masina sa se "batzaie"?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Hobo

Hobo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 10.07.2004
am auzit ca poti face masina sa se miste asemanator cu cele care au sisteme hidraulice cu care se ridica fata sau spatele masinii(cum vezi prin videoclipurile hip hop)fara sa modifici ceva la masina.mia zis asta un proprietar de dacie dar na vrut sami explice si cum se face asta.stie cineva?stiu cai un lucru inutil si un topic stupid dar eram curios..

#2
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004

 Hobo, on Jan 14 2007, 00:17, said:

am auzit ca poti face masina sa se miste asemanator cu cele care au sisteme hidraulice cu care se ridica fata sau spatele masinii(cum vezi prin videoclipurile hip hop)fara sa modifici ceva la masina.mia zis asta un proprietar de dacie dar na vrut sami explice si cum se face asta.stie cineva?stiu cai un lucru inutil si un topic stupid dar eram curios..

pai simplu, cand accelerezi, se ridica pe rotile din spate (dacia :naughty:  ), iar cand pui frana, se ridica spatele, ca la motociclete, cand franezi cu fata :D

#3
test_driver

test_driver

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,695
  • Înscris: 30.01.2006
daca ai tractiune fata tragi frana de mana si te joci din ambreiaj si eventual din acceleratie, dar nu e ceva spectaculos, daca vrei ca aia din filme cu negri trebuie sa modifici masina. Oricum faza e simpla de tot, trebuie sa ai grija sa nu pleci dupa loc, sa nu te deplasezi, dar oricum e o prostie, nu are rost.

#4
Hobo

Hobo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 10.07.2004

 test_driver, on Jan 14 2007, 02:25, said:

daca ai tractiune fata tragi frana de mana si te joci din ambreiaj si eventual din acceleratie, dar nu e ceva spectaculos, daca vrei ca aia din filme cu negri trebuie sa modifici masina. Oricum faza e simpla de tot, trebuie sa ai grija sa nu pleci dupa loc, sa nu te deplasezi, dar oricum e o prostie, nu are rost.
stiu ca e o prostie..nici nu ma tenteaza..dar era curiozitatea destul de mare.nici nu ma asteptam sa fie ceva spectaculos.multumesc pt lamuriri

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate