Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...
 Ce gen de muzica este?

drepturile copiilor in numele ...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!
 Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!
 BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara
 

siemens ME45 vs. Sony-Ericsson t68i

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
addicted

addicted

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,723
  • Înscris: 18.07.2003
corect. tine 3-4 zile daca nu iese din buzunar si nu se manifesta nicicum. in "sarcina" i se pare ca trece timpu mai repede

#20
proxxxy

proxxxy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 15.07.2003
1 mie mi s-a descarcat bateria destul de repede (l-am formatat sambata seara si acum - luni seara mai am aprox. 1/3 din baterie). Chiar daca l-am mai butonat eu parca e mult prea putin 2 zile.
2 de unde gasesc si eu niste ringtonuri ptr composer?

#21
proxxxy

proxxxy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 15.07.2003
am cam luat teapa cu telefonu` asta pt. ca bateria ma tine aprox 2-3zile (si tel. este nou, in cutie sigilat) - acumulator original siemens.  Asta este. Poate peste ceva timp imi voi schimba acumulatorul.

#22
CristianDia

CristianDia

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,195
  • Înscris: 08.04.2003

Quote

Originally posted by proxxxy
pana la urma mi-am luat un me45 nou si pot sa spun ca sunt f. multumit de el pana acum cu exceptia tastelor pe care se apasa greu dar stiu ca asta e de la waterproof. Are tot cam ce poate oferi un telefon fara mofturi (ecran, java, mms, polif. etc). Ii acord nota 9.5 din cauza tastelor.


Nu stiam pana acum ca ME45 suporta Java, Mms, si polifonie... :)

Depinde ce faci cu el in aceste 2-3 zile... Daca trimiti mms-uri la greu si bagi numai java cat vrei sa te tina? :lol:

#23
proxxxy

proxxxy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 15.07.2003
m-ai inteles gresit!  am vrut sa spun ca pe astea nu le are. sau mai pe scurt cam care ar fi mofturile la un telefon :). in astea 3 zile am vorbit 30min.

#24
arthurdeme

arthurdeme

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 30.07.2003
este normal sa te tina 2 zile la primele incarcari (2-3) dar dupa aia o sa vezi c a tine.... oricum citeste  thread-ul "formatarea bateriilor intre mit si adevar" si retine de acolo  ca nu este bine sa lasi bateria sa se descarce mai mult de 80%.
Bateria la me45 tine foarte mult..... si tinand cont ca-l poti face din punct de vedere soft S45i..este chiar un telefon beton

#25
proxxxy

proxxxy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 15.07.2003
da, intr-adevar acum ma tine incarcat 4-5 zile. prima data m-am speriat cand m-a tinut 2 zile fara sa-l butonez prea mult.
acum sunt f. multumit de telefon si astept sa treaca garantia sa-i fac un update la me45i si sa-i schimb ledurile (nu prea imi plac astea pe orange). Partea proasta e ca nu gasesc nicaieri unde sa schimb softu` :(

#26
arthurdeme

arthurdeme

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 30.07.2003
ledurile albe sau  albastre au consum mult mai mare...asa ca gandeste-te daca chir merita...

#27
AirBoy

AirBoy

    Snow! Ski! Be freeeee...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,103
  • Înscris: 05.05.2003
chiar dublu, in functie de cat de "intensa" este lumina pe care o doresti de la ele. Se pare ca din acest motiv nu mai sunt telefoane cu stand-by de 7 zile. Ca se arunca si producatorii la leduri cu lumina cat mai puternica...

#28
proxxxy

proxxxy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 15.07.2003
mda.. intr-adevar la leduri ma mai gandesc. dar softu tot il schimb :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate