Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen este?

drepturile copiilor in numele ...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 

LG GSA-4167B

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
NicuN3D

NicuN3D

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 05.11.2006
Am un  LG GSA-4167B are update la firmware DL13 ultimul . Problema este ca atunci cand vreau sa fac un DVD se opreste in mijlocul scrierii si sta asa ,ledul de la el se aprinde ca si cum ar scrie dvd-ul dar in realitate nu face nimic ramane blocat. Ce are ? L-am luat de la Metro si daca ma duc la garantie ma tin foarte mult ,cum pot sa-l fac ? Face dvd-uri doar cand are chef  :console:  Am scris dvd-uri cu el

#2
grigoreee

grigoreee

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 18.11.2006
sa nu fie o problema de soft sau o problema de la sursa de alimentare  
scoate screensaver si antivirus cand scrii si ce mai ai prin background lasa doar programul de scriere (si deconecteazate de la net)

#3
Green Planet

Green Planet

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 334
  • Înscris: 28.08.2004
NicuN3D,

Ultimul firmware disponibil pentru unitatea optica LG GSA-4167B este DJ13 Windows (RPC1, Auto-Reset and Rip Lock). Dar nu cred sa fie o problema plecata de la driver. Incearca sa atasezi "log-ul" returnat dupa un proces ratat de scriere.
Da-ne mai multe detalii despre sistemul de operare, software-ul de ardere, drive-uri virtuale, sistemul de fisiere folosit, etc.

#4
NicuN3D

NicuN3D

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 05.11.2006
Folosesc Nero 6.3.1.10 . Am Sp 2 instalat .Si scriu in general filme pe dvd .Am reusit sa fac un dvd ,in care am pus doar filmele pe care le aveam intr-o singura partitie :D\ , sa fie asta problema ? cand aleg fisiere din toate partitiile sa  nu mearga  ?

Cum iau firmware LG GSA-4167B  DJ13 Windows (RPC1, Auto-Reset and Rip Lock) am incercat dar da eroare
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database cand sa-l downloadez

#5
bit 61

bit 61

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,571
  • Înscris: 17.09.2005
Firmware-ul solicitat.
Attached File  DJ13AUTO.ZIP   1.5MB   66 downloads

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate