Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen este?

drepturile copiilor in numele ...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 

The Amazing Race 10

- - - - -
  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#1
eucora

eucora

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 30.01.2005
Salutare!

Este un subiect (The Amazing Race, in general) pe care nimeni nu l-a atacat pana acum!!
Sunt curios ... exista fani in Romania?
Cred ca da, este totusi programul tv cu 4 premii emmy, dintre care ultimul inca "frige". Este programul tv care a detronat Survivor ca audienta ...
M-am inscris si la versiunea TAR Eastern Europe, insa fara succes.
Detin toate sezoanele pe DVD (TV Rip).


Altcineva?

Edited by eucora, 05 September 2006 - 13:38.


#2
ciprianv

ciprianv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 760
  • Înscris: 15.03.2006

View Posteucora, on Sep 5 2006, 14:37, said:

Salutare!

Este un subiect (The Amazing Race, in general) pe care nimeni nu l-a atacat pana acum!!
Sunt curios ... exista fani in Romania?
Cred ca da, este totusi programul tv cu 4 premii emmy, dintre care ultimul inca "frige". Este programul tv care a detronat Survivor ca audienta ...
M-am inscris si la versiunea TAR Eastern Europe, insa fara succes.
Detin toate sezoanele pe DVD (TV Rip).
Altcineva?
Da, chiar ieri m-am uitat la final pe Axn.
Oricum sunt fan mai mare a Survivor. :lol:

#3
amsana2001

amsana2001

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 10.09.2006

View Posteucora, on Sep 5 2006, 14:37, said:

Salutare!

Este un subiect (The Amazing Race, in general) pe care nimeni nu l-a atacat pana acum!!
Sunt curios ... exista fani in Romania?
Cred ca da, este totusi programul tv cu 4 premii emmy, dintre care ultimul inca "frige". Este programul tv care a detronat Survivor ca audienta ...
M-am inscris si la versiunea TAR Eastern Europe, insa fara succes.
Detin toate sezoanele pe DVD (TV Rip).
Altcineva?



Salut!

Da, mai sunt fani. Eu sunt o super fana si mai cunosc si alte persoane carora le place Amazing Race. Si eu m-am inscris la versiunea Europe, dar tot fara succes.

#4
amorroxic

amorroxic

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 26.03.2007
ohoo. Amazing Race.
Mi-am facut cont pe forumul softpedia doar ca sa postez aici :)

Survivor sau alte reality show-uri nu egaleaza nici pe departe the amazing race. Survivor merge mai mult pe latura de show, interactiuni intre oameni, etc..
Amazing Race e mult mai mult. Sincer mie mi-ar placea o astfel de chestie chiar daca s-ar limita doar la Romania. E genial!

View Postamsana2001, on Sep 10 2006, 14:09, said:

Salut!

Da, mai sunt fani. Eu sunt o super fana si mai cunosc si alte persoane carora le place Amazing Race. Si eu m-am inscris la versiunea Europe, dar tot fara succes.


#5
samburu

samburu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 24.01.2007
Salutare tuturor fanilor The amzing race si survivor!

Nu stiti exista cluburi de discutii, in care sa discutam episoadele, cei mai buni jucatori. In America acum e The amazing race all stars.
Care sunt jucatorii vostrii preferati? Cel mai bun sezon?

Va astept la discutii?

#6
Dragos

Dragos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 610
  • Înscris: 29.11.2002

View Postamorroxic, on Mar 26 2007, 18:02, said:

ohoo. Amazing Race.
Mi-am facut cont pe forumul softpedia doar ca sa postez aici :)

Survivor sau alte reality show-uri nu egaleaza nici pe departe the amazing race. Survivor merge mai mult pe latura de show, interactiuni intre oameni, etc..
Amazing Race e mult mai mult. Sincer mie mi-ar placea o astfel de chestie chiar daca s-ar limita doar la Romania. E genial!
A avut Prima o tentativa, Kiss Adventure. Normal ca nu s-a comparat cu The Amazing Race :D

Obisnuiam sa ma uit la show, chiar e interesant :thumbup:

#7
Bugghy1978

Bugghy1978

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 03.05.2006
Super tare acest concurs! Din pacate l-am descoperit destul de tarziu, datorita orei de difuzare. Am reusit sa-mi modific programul special pentru a vedea The Amazing Race, in fiecare zi. Oare cand o sa ajunga vre-o tembeliziune romaneasca sa se apropie macar de un show de asemenea natura. Vai departe suntem......

#8
george_scorpio

george_scorpio

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 31.07.2007
Si eu sunt un mare fan ! Dar am vro intrebare e vrun forum romanesc numai cu asa ceva ?

#9
Bugghy1978

Bugghy1978

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 03.05.2006

View Postgeorge_scorpio, on Jul 31 2007, 17:42, said:

Si eu sunt un mare fan ! Dar am vro intrebare e vrun forum romanesc numai cu asa ceva ?

Am cautat si eu dar nu am gasit. Poate altii....

#10
george_scorpio

george_scorpio

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 31.07.2007
Nu cred ca exista ,ca am cautat si eu mult ! Eu m-am gandit sa fac unul ,si o sa-mi fac te anunt cand e gata .

#11
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,391
  • Înscris: 05.09.2005
apropo de concurs

Au fost si preselectii pentru VERSIUNEA CENTRAL EUROPE( printre care si echipe din RO). Ce se mai aude de sezonul acela! A fost dat ? sau cum sta treaba...

#12
Lexutza

Lexutza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 22.06.2005
Si mie imi place sa ma uit la Survivor si The Amazing Race.

Am vazut pe AXN acum o serie Survivor care pare a fi ceva de genul All Stars, asa este?

Daca ar face preselectie si din Ro ar fi prea tare

#13
george_scorpio

george_scorpio

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 31.07.2007
http://theamazingrac...discussion.net/ -forum de discuti despre The Amazing Race !
Site-ul a fost creat astazi si nu este finalizat ,el este intr-o continua modernizare !

#14
Bugghy1978

Bugghy1978

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 03.05.2006

View Postgeorge_scorpio, on Aug 1 2007, 16:08, said:

http://theamazingrac...discussion.net/ -forum de discuti despre The Amazing Race !
Site-ul a fost creat astazi si nu este finalizat ,el este intr-o continua modernizare !

M-am inregistrat si eu. Sper sa incepem niste discutii interesante pe forumul respeciv. Oricum, doua saptamani voi fi in concediu si nu voi avea acces la internet, dar cand ma intorc am sa ma implic activ in discutii.

#15
Cea Care

Cea Care

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 322
  • Înscris: 05.08.2006
doamne, visam dupa ce am vazut primul sezon ca eram concurenta la "the amazing race" si alergam de nebuna pe bulevardele din oras dupa "clue-uri". mai era un concurs "eco-challenge" parca. si acolo imi doream atat de mult sa particip. invatasem sa merg pe bicicleta ca sa ma inscriu acolo. aveam in plan sa iau si lectii de inot  ^_^

#16
bibicu13

bibicu13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 482
  • Înscris: 27.12.2004
SUPER !!!!

Apropo, stie cineva ce s-a mai intamplat cu versiunea europeana ?

:coolspeak:   :coolspeak:  :coolspeak:

#17
qkyuqvai

qkyuqvai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 167
  • Înscris: 16.01.2007
conform unor zvonuri, cursa a fost deja filmata si ar trebui sa fie data pe post, cel mai devreme in august 2007, dar inca nu a fost difuzata. ANX Central Europe a sters de pe situl lor "The Amazing Race Central Europe", indicand, faptul ca, poate, emisiunea a fost anulata.
http://en.wikipedia...._Central_Europe

#18
tecu78

tecu78

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.02.2008

View Posteucora, on Sep 5 2006, 13:37, said:

Salutare!

Este un subiect (The Amazing Race, in general) pe care nimeni nu l-a atacat pana acum!!
Sunt curios ... exista fani in Romania?
Cred ca da, este totusi programul tv cu 4 premii emmy, dintre care ultimul inca "frige". Este programul tv care a detronat Survivor ca audienta ...
M-am inscris si la versiunea TAR Eastern Europe, insa fara succes.
Detin toate sezoanele pe DVD (TV Rip).


Altcineva?

Altcineva? Daaaaaaaaaaaaaaaa!!! Suntem multi! Si apropo de inregistrarea la versiunea Eastern Europe, a mai auzit cineva cum s-a finalizat? Am ratata cumva difuzarea ei??? Hm, nu cred! Oricum, am incercat si eu.... Ar fi fost superb....
Si, cu DVD-urile alea, imi poti zice de unde le-ai luat sau dak ar fi pozibil sa intru in posesia lor cu ajutorul tau? De mult mi-as dori asa o colectie....
Astept un raspuns
Multumesc mult

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate