Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

drepturile copiilor in numele ...
 Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!
 La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...
 Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...
 

ORANGE - PrePay - Oferta noua!

* * * * * 4 votes
  • Please log in to reply
11846 replies to this topic

#7075
gabybcr

gabybcr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,192
  • Înscris: 22.03.2008
Nici chair asa.

#7076
Bogu15

Bogu15

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 300
  • Înscris: 09.02.2015
Ajutati-ma si pe mine cu o informatie, va rog. La optiunea de 5 Euro pe prepay, vad pe site-ul Orange ca se ofera 2x500 MB. Sa inteleg ca se ofera numai 1GB pe luna? Adica Telekom da 1GB pe zi si Orange doar 1GB pe luna?!

#7077
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,574
  • Înscris: 20.10.2006
Pe langa aia se ofera si 1 GB de internet pe zi daca suni nr inscris ca al mamei tale. Vezi aici: https://www.orange.ro/ceamaitaremama/

#7078
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,581
  • Înscris: 26.06.2010

View PostZisaiZic, on 10 mai 2017 - 11:04, said:

mda, Orange sunt chiar antipatici de zgârciți. Tocmai ce am cumpărat o cartela noua, și nu dau și ei nici un bonus nimic :)) pai Vodafone e parfum.

Au dat 100 GB valabili 90 de zile sau pana la sfarsitul anului daca trimiteai o poza cu mama ta si sfatul ei .Promotia a expirat pe 7 mai la 23:59:59 .

#7079
Syneweap

Syneweap

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,827
  • Înscris: 04.09.2006
Altă dăndănae (în afara celei discutate pe topicul LTE) pe care-am constatat-o acum câteva minute când am făcut primul apel de voce, e că înainte de conectarea  oricarui apel se activeaza mesajul vocal din per. de grație: pentru a efectua apeluri trebuie sa reîncărcati ... Blat, Bla...., dupa care începe sa sune normal țel persoanei apelate.

#7080
Dj Favorit

Dj Favorit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 310
  • Înscris: 06.01.2006

View PostOrange_helper, on 02 mai 2017 - 11:58, said:


Salut,

Din 15 mai, Termenii si conditiile PrePay se actualizeaza iar optiunile PrePay de acum vor iesi din oferta comerciala. Vei putea activa noi optiuni cu Roaming in SEE conform Reglementarii UE, iar daca ai o optiune cu reactivare automata, dupa data de 15 mai vei putea folosi beneficiile nationale si in Roaming in SEE de la prima reactivare. Tarifele de Roaming in SEE, dupa consumarea  beneficiilor, vor fi egale cu cele nationale. Toate aceste infromatii le gasesti si pe pagina noastra, aici www.orange.ro/tcg.

O zi buna,
Orange helper

Hmm, cel putin pentru mine exprimarea imi lasa urma de interpretari si intrebari.
Mai sunt 3 zile pana in 15 mai si tocmai ce am revenit in tara si nu am o extraoptiune valabila. Vreau sa activez astazi pentru ca am nevoie de minute... iar intrebarea este daca activez astazi 12 mai o extraoptiune prepay, dupa data de 15 mai voi putea folosi beneficiile acesteia si in roaming ? (inclusiv date mobile), sau trebuie sa mai astept inca 3 zile? (ceva informatii despre noile extraoptiuni?)
Multumesc.

#7081
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Pana atunci, pentru 3 zile, iti poti activa o oferta de 15 zile. De exemplu Optiunea de 3 euro: nelimitat min/SMS in retea + 50 min/SMS nationale.

#7082
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,674
  • Înscris: 24.11.2015

View Postandupustiu, on 10 mai 2017 - 11:23, said:

Au dat 100 GB valabili 90 de zile sau pana la sfarsitul anului daca trimiteai o poza cu mama ta si sfatul ei .Promotia a expirat pe 7 mai la 23:59:59 .


Cineva din echipa orange are fetishuri cu mamici milf ? Posted Image Posted Image Posted Image

#7083
fanatikus

fanatikus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 20.04.2003

View PostDj Favorit, on 12 mai 2017 - 07:21, said:


Hmm, cel putin pentru mine exprimarea imi lasa urma de interpretari si intrebari.
Mai sunt 3 zile pana in 15 mai si tocmai ce am revenit in tara si nu am o extraoptiune valabila. Vreau sa activez astazi pentru ca am nevoie de minute... iar intrebarea este daca activez astazi 12 mai o extraoptiune prepay, dupa data de 15 mai voi putea folosi beneficiile acesteia si in roaming ? (inclusiv date mobile), sau trebuie sa mai astept inca 3 zile? (ceva informatii despre noile extraoptiuni?)
Multumesc.

ce activezi amu' vor fi numa beneficii Nationale, iar cand se va reactiva data viitoare ,, de atunci le vei putea folosi si in Roaming.

#7084
khristian78

khristian78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,093
  • Înscris: 04.10.2005
Amu' vedem luni...

#7085
Dj Favorit

Dj Favorit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 310
  • Înscris: 06.01.2006

View Postfanatikus, on 12 mai 2017 - 18:10, said:



ce activezi amu' vor fi numa beneficii Nationale, iar cand se va reactiva data viitoare ,, de atunci le vei putea folosi si in Roaming.

Mersi, da, asta era una din intrepretari, si cred ca asa e. Asta e, inca cateva zile. Mai dau un beep ca pe vremuri..., etc... . Zgarcenia asta a mea.

#7086
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,581
  • Înscris: 26.06.2010
De luni se schimba ofertele , vor oferi mai putin internet + minute valabile in Roaming.

#7087
maiorukaki

maiorukaki

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,289
  • Înscris: 24.03.2014
Foarte bine. Asta se așteaptă. Minute.
Totul in ziua de azi se intampla *pe minute* nu pe internet
pe scurt. Niște idioți

Edited by maiorukaki, 12 May 2017 - 21:43.


#7088
fanatikus

fanatikus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 20.04.2003

View PostDj Favorit, on 12 mai 2017 - 20:22, said:

Mersi, da, asta era una din intrepretari, si cred ca asa e. Asta e, inca cateva zile. Mai dau un beep ca pe vremuri..., etc... . Zgarcenia asta a mea.

Si Eu am amanat luatu' pachetului, pana Luni, sunt curios cat se va baga ! Posted Image

#7089
serious1

serious1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 08.05.2017
bonusul de 100GB/an v-a putea fi folosit si in roaming UE dupa 15 mai ?

#7090
Orange_helper

Orange_helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 7,604
  • Înscris: 19.12.2011

View Postserious1, on 13 mai 2017 - 08:28, said:

bonusul de 100GB/an v-a putea fi folosit si in roaming UE dupa 15 mai ?

Salut,

Ne poti spune, te rugam, despre ce bonus este vorba mai exact? La cartelele PrePay nu exista un astfel de bonus, in momentul de fata. Eventual, daca doresti, te rugam sa ne spui numarul de telefon intr-un mesaj privat.

O zi buna,
Orange helper

#7091
zzhunt

zzhunt

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,261
  • Înscris: 28.03.2015
Azi imparteau unii niste cartele orange cu 6 euro credit.
A luat sormea una si mi-a dat-o mie.

Am zis sa vad si eu cum merge 4G prepaid.
Scot cartela digi si ma apuc de treaba
1- serviciul ala cost control nu functioneaza ne nici un fel
2-nu stiu poate asa merge in interior poate afara merge mai bine, dar 4G functioneaza oribil
https://postimg.org/image/64hv9abi5/
https://postimg.org/image/7xkrxlwot/
https://postimg.org/image/6jt52axfh/
https://postimg.org/image/c99dmm3lp/
ca sa nu mai zic ca in 10 minute de testare sa vad cum se misca a picat de tot semnalul in Bucuresti timpuri noi
https://postimg.org/image/nznb3zwe5/

Aici se vede cartela digi 3g
https://postimg.org/image/5y46672d9/

Ma batea gandul sa trec pe vodafone sau orange pt 4g la prepaid dar din ce vad pe orange 4g merge oribil.

#7092
abit

abit

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,126
  • Înscris: 27.07.2006
ce marca de telefon ai ?
cam asa merge la mine 3G respectiv 4G

J5 versiunea 2015

Attached Files



Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate