Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS
 Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65
 Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?
 Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7
 

asl pls

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
33 replies to this topic

#1
ciuly

ciuly

    dus cu pluta pe apa sambetei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,848
  • Înscris: 17.03.2004
oagaru reloaded:
---editat--- (la insitentele hardvare)
primit mesaj pe privata de la un individ inscris pe forum in care ma intreba daca am "id la messenger" si il dadea pe al lui: "warcraftleo"
---/editat---
cine se baga? :drac:

Edited by ciuly, 25 April 2006 - 13:40.


#2
adishor

adishor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 681
  • Înscris: 16.11.2004
N-ai corespondat cu el? :D

#3
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
trimite-i niste porumbei voiajori ;)

#4
ciuly

ciuly

    dus cu pluta pe apa sambetei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,848
  • Înscris: 17.03.2004
io n-am vreme de el, da ma gandeam ca cineva ar avea :) oricum, tre sa mai avem id-urile folosite cu ultimu oagar, nu? ;)

#5
Kalphegor

Kalphegor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 171
  • Înscris: 26.08.2003
nu s-a auzit nimic la stiri ca ar fi explodat o bomba de om

#6
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
ciuly, nu vreau sa par exagerat, dar parca postarea de pm-uri fara acordul autorului este interzisa ?:w00t:

#7
ciuly

ciuly

    dus cu pluta pe apa sambetei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,848
  • Înscris: 17.03.2004
nu pari exagerat. m-am gandit si eu la asta, dar asta e un caz aparte ;) initial am vrut sa postez pe a51 ... apoi am zis: what the heck, let it be. pt oagari facem exceptii :bigwhitegrin:

#8
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
:D Sunt curios daca i-ai raspuns :w00t:

#9
Bebeluska

Bebeluska

    Bebelușka Reloaded

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,439
  • Înscris: 20.12.2005
eu il vreau pe ala cu lagul.... sa mai rad o data cu lacrimi

#10
ciuly

ciuly

    dus cu pluta pe apa sambetei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,848
  • Înscris: 17.03.2004

View Postshumilica, on Apr 21 2006, 16:33, said:

:D Sunt curios daca i-ai raspuns :w00t:

nu i-am raspuns. desi m-a taiat gandul :D

View PostBebeluska, on Apr 21 2006, 17:07, said:

eu il vreau pe ala cu lagul.... sa mai rad o data cu lacrimi

cu lagul? care?

#11
rashid

rashid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,066
  • Înscris: 30.06.2005
<_< Ciuly... nu vrei sa corespondam? Id-ul meu este: [email protected] iar cel de MSN: [email protected] :w00t:

#12
hardvare

hardvare

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 02.08.2005

View Postciuly, on Apr 21 2006, 16:30, said:

nu pari exagerat. m-am gandit si eu la asta, dar asta e un caz aparte ;) initial am vrut sa postez pe a51 ... apoi am zis: what the heck, let it be. pt oagari facem exceptii :bigwhitegrin:
Ceea ce ai făcut tu aici e un precedent pentru postarea, fără prea mari giji, a PM-urilor.
Postez un PM, apreciez autorul lui ca fiind un oagăr și gata, nu mai e nici o problema... Cum ți se pare?

În "Funny pictures" a apărut, la nici 12 ore de la inițierea acestui thread, un post cu un PM atașat. Nu știu dacă cel ce a postat acolo a fost încurajat de threadul ăsta, dar cert e că-i legitim ce a făcut, pentru că probabil era vorba de un PM trimis de un oagăr...

Să se scrie în regulament că e permisă postarea PM-urilor trimise de oagări! :)

Edited by hardvare, 22 April 2006 - 02:22.


#13
patrician

patrician

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 749
  • Înscris: 19.10.2005
Mai stiu eu pe unu pe aici care cerea la toate puicutele id-ul, un tip mai dolofan si pahiderm ...  mosu e acum pe ym si tasteaza in draci ( pardon expresia ca este Paste , pasteti fericiti dom'le ) sa empresioneze gajicile

i-am luat eu id-ul la tipul nostru de mai sus... ma dau drept disperata dupe sex.. sa vad cum reactioneaza.. auzi la el warcraft jiji :D

Edited by patrician, 23 April 2006 - 20:07.


#14
patrician

patrician

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 749
  • Înscris: 19.10.2005
Am trecut in list pe warcraftleo al nostru... am trecut la scurta introducere  " Warcraft Fun ... Warcraft Rulz "

Astept sa-mi raspunda... m-am facut cu un amic jucaus :D

Hai sa tragem un warcraft, mai tata mai

PS: Sper ca-i bine ce fac, sa nu-l dezamagesc ... or smth ;)

#15
ciuly

ciuly

    dus cu pluta pe apa sambetei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,848
  • Înscris: 17.03.2004
hardvare: e mai bine asa? :P

#16
hardvare

hardvare

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 02.08.2005

View Postciuly, on Apr 25 2006, 14:41, said:

hardvare: e mai bine asa? :P
Un mesaj personal îi este adresat cuiva anume, nu tuturor...
Faci cum vrei... mie mi-e totuna, dar prin asta încurajezi postarea PM-urilor (nu contează că ai editat mai sus, tot PM postat se numește); plus că etica te învață să păstrezi pentru tine ce îți spune cineva între patrru ochi.
:peacefingers:

#17
ciuly

ciuly

    dus cu pluta pe apa sambetei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,848
  • Înscris: 17.03.2004
nu si daca e vorba de spam. iar pm-ul respectiv intra in categoria spam. am primit o informatie pe care nu am dorit-o (id-ul lui) in contextul in care nu am cerut astfel de informatii.
eu cand primesc pe gmail de ex un email pe care il consider spam, am optiunea report spam care va face ca mail-ul sa fie citit si de alte persoane.
nu uita ca regulamentul nu trebuie dus la extrem ;) el se aplica in 99,99% sin cazuri (teoretic, ca pracatic e muult mai putin): sunt exceptii rare care nu intra sub incidenta regulamentului si nu ma refer aici doar la cazul acesta (unii moderatori si nu numai stiu despre ce vorbesc) Iar moderatorii, sm si adminii au printre altele, atributia de a decide daca ceva contravine sau nu regulamentului, respectiv daca va intra sau nu sub incidenta regulamentului.
iar decizia mea a fost ca acest caz nu intra sub incidenta regulamentului pentru ca:
1) e vorba de spam
2) omul a vrut (cel putin) un ID de ymess pt taclale... l-am ajutat sa faca rost de cat mai multe
3) frecventez aria asta (fun) (de unde rezulta o anumita influenta asupra caracterului meu)
4) exista precedentul "ardel pe oagar" (ca si activitate de "recompensare" a ... "oagarilor" ca sa nu ii numesc altfel

in alta ordine de idei, asteptam impresiile de la patrician referitor la "discutiile" purtate cu amicul nostru pentru ca suntem totusi pe fun iar discutia asta degenereaza in ceva non-fun.

#18
patrician

patrician

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 749
  • Înscris: 19.10.2005
:(
Acum observ ca Ciuly nu a procedat bine si eu m-am aruncat inainte si l-am copiat ... imi pare rau pentru amicul warcraft si ii cer scuze :(

Postarea unui pm nu e corecta . Mesajul personal trebuie sa ramana personal  :sadwalk:

Poate ca baiatul e mic si are sentimente. Si eu m-as supara sa fiu cautat pe ym de toti derbedeii si luat la sto.  :down:
Baiatul poate fi fratele meu mai mic care cauta doar tovarasi de joaca. Sau poate fi fratiorul tau cel mic...

IMI PARE RAU CA AM GANDIT ASA INAINTE. NU E BINE  :crying:

Pentru prima data de cand sunt pe softpedia si ma simt mizerabil  :tomato:

Edited by patrician, 25 April 2006 - 17:06.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate