Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

Femeile tinere nu mai vor sa munceasca!

* * - - - 7 votes
  • Please log in to reply
104 replies to this topic

#37
danaciu

danaciu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,498
  • Înscris: 01.05.2006

Vizualizare mesajioni68939, pe 23 aprilie 2024 - 06:32, a scris:

Nu stiu daca ati observat dar fetele nu mai vor sa munceasca

Pentru tine munca inseamna doar cei care lucreaza la strung sau la lopata?
Unii isi folosesc capul, sau orice alta parte a corpului mai dezvoltata!

#38
takillya

takillya

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,124
  • Înscris: 03.12.2005

Vizualizare mesajiladi, pe 23 aprilie 2024 - 07:04, a scris:

Stii ca, daca vrei, poti sa-i spui Youtube sa nu-ti mai sugereze astfel de continut Posted image

Vizualizare mesajEpdm, pe 23 aprilie 2024 - 07:05, a scris:

S-ar putea ca activitatea fetelor alora sa fie mai productiva si mai etica decat a multor …..moralisti.


nu vreau sa fiu eu lupul moralist dar aceste videoclipuri nu sunt age-restricted, ceea ce inseamna ca orice copil le poate accesa desi sunt practic soft-core p0rn.
nu mi se pare ok.

Edited by takillya, 23 April 2024 - 08:36.


#39
Toymachine

Toymachine

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 170
  • Înscris: 17.12.2019

Vizualizare mesajKokoshmare, pe 23 aprilie 2024 - 07:37, a scris:

Niste koorve. Ai si numarul lor de telefon sa le zic asta personal ? De mai multe ori chiar in functie de tarif
dc te-ai chinui ? Mie imi apar aproape non stop mesaje pe diferite site-uri ca sunt femei in zona mea care vor sa ma cunoasca. Posted image  ( dezactiveaza add blocker-ul daca vrei sa faci cunostinta cu ele )

#40
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,574
  • Înscris: 20.10.2006
Eu vad destule tinere care muncesc bine-mersi. Da, si fete si baieti exista ce nu vor sa munceasca, asta e.

Da, nu sunt nici eu de acord cu nuditatea, sa fie permisa doar in locuri dedicate dar nu consider nuditate imbracamintea sumara.

#41
Comandorul

Comandorul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 584
  • Înscris: 12.09.2021
De obicei bagaboantele astea au cont și pe onlyfans și pe X și pe unde mai pot... dar asta e realitatea, nu le putem judeca, e decizia personală a fiecăruia, așa cum mai spunea cineva, dpdv financiar ele o duc mult mai ok decât dacă ar sclăvi prin corporații. Atâta timp cât există cerere va exista și ofertă. Cât timp există libidinoși să le sponzorizeze, fenomenul nu va dispărea.

#42
takillya

takillya

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,124
  • Înscris: 03.12.2005

Vizualizare mesajLunaCrystal, pe 23 aprilie 2024 - 08:37, a scris:

Eu vad destule tinere care muncesc bine-mersi. Da, si fete si baieti exista ce nu vor sa munceasca, asta e.

Da, nu sunt nici eu de acord cu nuditatea, sa fie permisa doar in locuri dedicate dar nu consider nuditate imbracamintea sumara.

nu este vorba doar de imbracatul sumar.
intrebare: crezi ca ar fi ok daca pe youtube apare un videoclip cu o tipa complet imbracata dar care feleaza in mod lasciv o banana ?
daca analizam robotic n-ar fi nimic in neregula ca un copil sa vada lucrul asta, nu ? ca e doar o tanti care mananca o banana Posted image
dar cu totii intelegem care e faza...

Edited by takillya, 23 April 2024 - 08:40.


#43
Skyler-ftw

Skyler-ftw

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,294
  • Înscris: 28.02.2008

Vizualizare mesajtakillya, pe 23 aprilie 2024 - 08:35, a scris:

nu vreau sa fiu eu lupul moralist dar aceste videoclipuri nu sunt age-restricted, ceea ce inseamna ca orice copil le poate accesa desi sunt practic soft-core p0rn.
nu mi se pare ok.
Suntem pe internet, daca nu gaseste pe youtube, gaseste altundeva. Restrictia de varsta pe internet e practic butonul cu care confirmi ca ai 18 ani.

#44
ldpe

ldpe

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,587
  • Înscris: 08.03.2017
Suntem peste 8 miliarde , deja munca da pe afara, nu mai gasesti joburi ok asa ca mintea "sapa" si cauta sa supravietuiasca cat mai usor . Stai sa vezi cand vor intra roboti in liniile repetitive si se vor pierde mii de locuri de munca o sa vezi de la ai' cu tata-n gura pna la ai' cu carja in mana despuiate numai like-uri sa fie .
Sa vezi scoala la noi dupa ce salile de clase si laboratoarele din scoli vor fi donate ong-urilor si institutiilor publice " Ministerul Educației a trecut la un alt nivel, luând decizia de a permite donarea unor ”bucăți” din clădirile unităților de învățământ către alte instituții și ONG-uri, care să-și desfășoare activitatea concomitent cu clasele de elevi, creându-se un amalgam periculos. Și vorbim despre schimbarea destinației bazei materiale a unităţilor de învăţământ preuniversitar de stat, compusă din terenuri, clădiri cu destinația de săli de clasă, săli de sport, laboratoare, cabinete, biblioteci, ateliere, cantine, cămine, grupuri sanitare, anexe, magazii, centrale termice, precum și alte asemenea spații/imobile, conform Ordinului ministrului Educației."
Viitorul suna bine ...

#45
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,667
  • Înscris: 29.12.2016

Vizualizare mesajtakillya, pe 23 aprilie 2024 - 08:35, a scris:

nu vreau sa fiu eu lupul moralist dar aceste videoclipuri nu sunt age-restricted, ceea ce inseamna ca orice copil le poate accesa desi sunt practic soft-core p0rn.
nu mi se pare ok.

Este treaba ta ca parinte sa-ti supraveghezi si sa restrictionezi accesul copilului la internet in general. Desi daca vrea cu dinadins, merge la vecini si are acces acolo.
Totul trebuie sa se rezolve altfel, sa-ti educi copilul sa nu doreasca sa caute asa ceva, ceea ce este imposibil, curiozitatea este mare.
Fa o cautare de proba pe internet, si scrie "pasarica". Sa vezi ce apare...
Totul este la discretie, nimic nu este cenzurat si controlat.

Age restricted? E un pop-up care te intreaba daca ai 18 ani. Crezi ca cei care nu au 18 ani dau click pe "NU"?

Edited by 2Unlimited, 23 April 2024 - 09:00.


#46
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,740
  • Înscris: 21.03.2020
Unii au senzatia ca Youtube e vreo Sfanta Parascheva a vlogerilor...

Si prostitutia e tot munca... uneori mai grea decat multe alte munci.

#47
Bogotta

Bogotta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,457
  • Înscris: 24.02.2017

Vizualizare mesajGlCA_Contras, pe 23 aprilie 2024 - 09:10, a scris:

Si prostitutia e tot munca... uneori mai grea decat multe alte munci.


Eu daca as fi fost femeie cred ca ma apucam de asa ceva. Imbinam utilul cu placutul. Mai un orgasm, mai cateva sute de lei. Mai cunosti oameni. E fain.  Binenteles intr-o locatie selecta, nu pe centura  :)  Program flexibil, lucrezi efectiv cand vrei si cat vrei. Cand nu lucrezi poti sa pleci sa iti cheltui banii in Mauritius, nu trebuie sa faci cerere de concediu. Chiar nu vad dezavantaje.

#48
ldpe

ldpe

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,587
  • Înscris: 08.03.2017
"Chiar nu vad dezavantaje."
Ca in orice afacere apar gastile, cand ceva merge prea bine trebuie taxa de protectie altfel dispari, iei foc, explodeaza ceva , nu ai frane la masina s.a. - aici apar pestii la care trebuie sa cotizezi ca esti pe teritoriul lor si ajungi de bagi 3 numere pentru placerile tale si 27 sa platesti stationarea . Este o meserie foarte grea , efectiv trebuie sa-ti desprinzi mintea de corp .

Edited by ldpe, 23 April 2024 - 09:30.


#49
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,740
  • Înscris: 21.03.2020
Nu cred ca placutul implica batai, japca cu interlopii, viol si restul beneficiilor...

#50
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,885
  • Înscris: 14.10.2008
Doar fetele? Eu am impresia ca si baietii. Cine nu are incotro, nu are, dar evolutia fireasca ar fi sa nu mai trebuiasca sa muncim, munca putina, placuta sau deloc (vise umede) inseamna o calitate mai buna a vietii.

Acum ca fetele pot face bani din views daca natura le-a inzestrat, e partea a doua. Observ insa smechereala cu influencereala in sensul de a sta pe un scaun de gaming si a comenta diverse ori a raspunde la provocarile chat-ului, inclusiv IQ test. Am vazut pe Mykaylah si LidyaViolet din Australia, dar mi-a aparut si o romanca, foxify. Tot pe Youtube ma uit si eu, nu am alte platforme video.

Dar cam tot de pe TikTok ajunge si pe Youtube. Toti au copiat TikTok, Facebook prin Reels, Youtube prin Shorts. Si genul asta de clipuri scurte au prins pentru ca lumea e mereu full de munca si nu are timp de clipuri lungi, este strict faza de ras sau strict solutia la o problema, fara lalaiala.

#51
VOC

VOC

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 843
  • Înscris: 24.11.2020
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/MPI5QkPrWzI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by VOC, 23 April 2024 - 09:50.


#52
Kokoshmare

Kokoshmare

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,092
  • Înscris: 20.12.2007

Vizualizare mesajToymachine, pe 23 aprilie 2024 - 08:36, a scris:

dc te-ai chinui ? Mie imi apar aproape non stop mesaje pe diferite site-uri ca sunt femei in zona mea care vor sa ma cunoasca. Posted image  ( dezactiveaza add blocker-ul daca vrei sa faci cunostinta cu ele )
Mie imi apar alea doar cand intru pe p***hub, pardon pagina Academiei Romane

#53
florinellll

florinellll

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,091
  • Înscris: 02.09.2009

Vizualizare mesajBogotta, pe 23 aprilie 2024 - 07:11, a scris:

Am vazut doar un pic niste țâțe dar nu păsărică. Te rog frumos sa trimiti link-urile corecte  Posted image  Nu le pastra doar pentru tine.

Youtube merge si el cu trendul. Un fel de OnlyFans mai light.
Cu par sau fara?Posted image

Edited by florinellll, 23 April 2024 - 10:13.


#54
vio69c

vio69c

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,880
  • Înscris: 17.08.2022
Misogism....!!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate