Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65
 Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?
 Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7
 La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...
 

Philips 960

- - - - -
  • Please log in to reply
90 replies to this topic

#19
eviltruth

eviltruth

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 394
  • Înscris: 13.08.2005
Am achizitionat de curan acest telefon.Am o mica problema.Am copiat 42 de melodii pe card, in folderul pentru muzica.Pe telefon imi vede doar 20.Stie cineva cum as putea solutiona problema?

#20
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005

View Posteviltruth, on May 13 2006, 13:41, said:

Am achizitionat de curan acest telefon.Am o mica problema.Am copiat 42 de melodii pe card, in folderul pentru muzica.Pe telefon imi vede doar 20.Stie cineva cum as putea solutiona problema?
daca ai citit review-ul e undeva o chestie de genul : nu citeste mp3-urile care au 320kbs ... probabil e de la bitrate :(

cum e sunetul in casti ? comparativ cu un mp3player tip stick ?

#21
Janice

Janice

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 25.08.2005

View Postshobi, on May 13 2006, 19:33, said:

daca ai citit review-ul e undeva o chestie de genul : nu citeste mp3-urile care au 320kbs ... probabil e de la bitrate :(

cum e sunetul in casti ? comparativ cu un mp3player tip stick ?

Nu am mp3 player.Dar pot spoune ca se aude super bine in casti.E super telu, cu exceptia limitarii prin bluetooth.
Mp3-urile le-am facut la 80 kbps, deci nu asta e problema:(

#22
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
hmm, daca apar probleme pe parcurs, sa anunti :)

Edited by shobi, 13 May 2006 - 19:07.


#23
Janice

Janice

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 25.08.2005

View Postshobi, on May 13 2006, 20:06, said:

hmm, daca apar probleme pe parcurs, sa anunti :)

Spuneai in review-ul de mai sus, sau asa am inteles eu, ca poti asculta muzica in 'background'.Pana acum nu a gasit cum, daca ma poti ajuta.

#24
Janice

Janice

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 25.08.2005

View PostJanice, on May 14 2006, 11:33, said:

Spuneai in review-ul de mai sus, sau asa am inteles eu, ca poti asculta muzica in 'background'.Pana acum nu a gasit cum, daca ma poti ajuta.
am rezolvat problema.e super telefonul si pozele ies super bine:) :inlove:

#25
halleiad

halleiad

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 05.04.2006
cei ce au acest telefon pot sa imi spuna si mie ce card suporta la marime suporta un card de 2GB ?? Sau macar de 1 GB

#26
radun88

radun88

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 16.05.2006
sal.. am cumparat si eu un philips 960 acu o sapt si am o problema cu mp3 ... majoritatea mp3 nu le recunoaste (adik nu mi le arata).. am incercat sa le fak la 80kbps.. si la 40 da tot degeaba.. cu toate ca mi-au mers melodii cu 320 kbps.. pls HELP ! :down:

#27
T-MoBiLeR

T-MoBiLeR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 20.12.2005
Incearca sa dezactivezi la melodii (din Winamp de ex) ID3 Tag V2, pune-le pe V1.
Sau poate telul cauta Copyright/Private Bit-ul si nu afiseaza piesele care-l au...
Putin probabile ambele variante, dar la altceva nu m-am putut gandi. Saaaau...poate e limitat la 20 de melodii (Copyright reasons???). :deadtongue:

#28
radun88

radun88

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 16.05.2006
am incercat sa pun melodiile pe V1 da fara nici un folos... :((( are cineva vreo idee plsss  ?

#29
alexutzaaaa

alexutzaaaa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 19.04.2006
pe net nu a aparut ??? k vreau si eu...:(

#30
radun88

radun88

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 16.05.2006
si inca o chestie.. merge ascultat radio de pe el ? dak da cum ? :)

#31
RazvanV

RazvanV

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 08.02.2006
Sincer sa fiu, m-ati cam convins.

#32
RazvanV

RazvanV

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 08.02.2006
Sunt probabil primul care si-a cumparat telefon dupa 2 recomandari pe forum. Din partea mea a treia recomandare ! Este superb!

#33
marrio

marrio

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 29.12.2003
La nivelul bateriei cum se comporta acest mobil. Vrem mai multe detalii de la cei care l-au cumparat...

#34
carman

carman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,583
  • Înscris: 06.02.2006
philips

Attached Files



#35
mircea_agr

mircea_agr

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 17.07.2006
poate ma ajuta si p mine cineva cu softwareul pt minunea asta de tel.. nu gasesc nici macar p philips.com .
A... si inca o chestie.. e misto faza cu folositul telefonului p post de webcam.. but than again.. nu am driverele

#36
Ogel89

Ogel89

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 15.08.2006

View PostCatalin_a, on May 8 2006, 15:16, said:

Attachment attachmentAttachment attachmentok... poze am atasat cateva ...la departare nu ies foarte clare dar cele macro ies bine ...vreau sa tineti cont si ca afara este foarte innorat la ora asta in ct. si lumina in birou este slaba.

cu bluetooth-ul nu pot sa confirm nimic deoarece nu am acuma cu cine sa verific.

Am si eu o intrebare.. Am inteles ca se aude f incet.Cum se aude in comparatie cu un 6230i ?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate