Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

achizitie p20 pro

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
gunoNakamoto

gunoNakamoto

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 07.01.2018
Pe flip nu mai gasesc sa cumpar acest telefon, ma poate indruma cineva de unde as putea achizitiona acest model de telefon la fel in genul cum vand cei de pe flip.ro? sa fie reconditionat?

mi-as lua si altceva de la huawei, chiar si ultimul model p60, dar pacat ca tot nu au google play si am unele aplicatii care necesita asta.

#2
stericuta

stericuta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 16.03.2005
Huawei P30 Pro are Google play.

#3
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,868
  • Înscris: 06.01.2008
Eu as alege mai degraba olx cu predare personala, sau livrare olx.
Cu flip sunt patit fix cu un Huawei P30 Pro. Pe site scria ca e in stare excelenta, si de fapt are o zgarietura vizibila pe ecran plus altele minore pe ecran si margini, era cam jegos pe la imbinari, dar l-am acceptat fiindca avea sotia nevoie de el, P30 Lite-ul ei era cu ecranul bucati si carcasa indoita de la un "mozol" cu gresia.

Dar faza cea mai naspa am descoperit-o la vreo 16-17 zile, in exterior uneori face poze supraexpuse, un defect comun la seria asta din cauza unei garnituri care nu izoleaza bine senzorii unul de celalalt si o ia razna senzorul care regleaza expunerea.

Daca nimeresti unul ok (P30 Pro), se misca chiar foarte bine pentru un telefon vechi de 3 sau 4 ani, cat o avea acum.

Edited by Hider141, 08 June 2023 - 09:50.


#4
WarpS

WarpS

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,457
  • Înscris: 30.07.2009
Mergi macar pe P30 Pro, sau mai bine, familia Honor - fosta divizie online a lui Huawei, care inca au Google Play services.
P20 Pro e outdated maxim - am unul, si se vede ca este obosit, cu trecerea anilor.

#5
gabybcr

gabybcr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,192
  • Înscris: 22.03.2008
Eu încă mai am P20 pro. Uneori are momente când se misca mai greu, dar uneori parca zici ca a întinerit. Dacă îmi iau honor magic 5 pro vreau sa îmi pun tonul de apel de la huawei 😄

#6
bambucea015

bambucea015

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 23.08.2012
https://www.mpstore....-folosit-p-2543

Mai au unul in stoc

#7
Mihaitsa07

Mihaitsa07

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 212
  • Înscris: 03.06.2023
Daca nu e graba, poti urmari emag sau Altex mai degraba pentru ca cel putin pe Altex baga mai mereu coduri extrareducere la telefoane si il iei NOU la un pret mai bun decat pe flip. CHiar in aceasta perioada primisem pe mail ceva ca in magazine au extraredueceri la fata locului.  Asta la telefoanele noi. Daca iei unul SH de cativa ani, m-as uita doar daca as stii persoana. Sunt unii care abuzeaza de ele si ar fi cam bani aruncati in vant..

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate