Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?
 cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...
 DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)
 DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...
 

Intrebari si raspunsuri

- - - - -
  • Please log in to reply
1372 replies to this topic

#1297
kNp

kNp

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,494
  • Înscris: 01.09.2006
Ai inteles gresit. Suma minima pe care o poti depune e 30 RON. De exemplu daca vrei sa depui 25 de ron nu o sa mearga pentru ca minimul e 30. Nu e o limita anume pe luna, depui cand vrei doar ca nu poti depune mai putin de 30 de ron la fel cum nu poti retrage mai putin de 90 de ron.

#1298
UNDERTHETIME

UNDERTHETIME

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 22.04.2011
ce inseamna Fc Porto vs. Setubal FC Porto -1,5?
ca bate porto la o diferenta mai mare de 2 goluri?

#1299
kNp

kNp

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,494
  • Înscris: 01.09.2006
Trebuie sa bata la cel putin 2 goluri diferenta ca pariul sa fie declarat castigator.

#1300
steliandj

steliandj

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 03.10.2011
La care loto pot sa joc cu card MAESTRO ??????????????????????????????????????????? :first: :ewwpu: :cursing:

#1301
dmg_22

dmg_22

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 13.10.2011
paysafecard-ul care poate fi folosit pentru plata in numerar pe net la peste 35.. site uri, poate fi gasit acum in reteaua Posta Romana



View Postdmg_22, on 13th October 2011, 10:57, said:

paysafecard-ul care poate fi folosit pentru plata in numerar pe net la peste 3500 site uri, poate fi gasit acum in reteaua Posta Romana


#1302
yonutz95

yonutz95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 15.02.2007
ce case de pariuri online cer mai putin la prima depunere? majoritatea cer in jur de 30 lei acu..

#1303
kNp

kNp

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,494
  • Înscris: 01.09.2006
bet-at-home are depunerea minima 10 ron prin moneybookers iar offsidebet are depunerea minima si 1 ron tot prin moneybookers.

#1304
rustic

rustic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 209
  • Înscris: 17.09.2008
Daca am deja un cont deschis la Banca Transilvania si unul la BCR ,la ambele avand card VISA sunt valabile pentru a-mi face cont la o casa de pariuri gen Bet365 sau Bwin ? La inregistrare cand iti faci cont la o casa de pariuri am vazut ca ai o fereastra in care scrie Numar Card ce trebuie sa trec acolo numarul care e stantat pe card (din 16cifre) sau IBAN-ul (contul de depunere- format din litere si cifre) ?

#1305
yonutz95

yonutz95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 15.02.2007
cardul Visa Classic de la Bancpost merge pentru pariuri online?

Edited by yonutz95, 02 November 2011 - 18:32.


#1306
bigexplozion

bigexplozion

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 20.09.2009
Salut , am citit pe undeva ca pentru a fi cat mai rentabil un pariu, miza inmultita cu probabilitatea trebuie sa dea 1 sau mai mult, miza sau cota se da, dar cum se afla probabilitatea?

#1307
zubarinho

zubarinho

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 15.10.2010
salut am si eu o intrebare legata de pariurile online asa... deci depun suma minima sa zicem la 365 primesc bonusul  pot sa retrag banii pe care i-am depus si sa joc pe bonus doar?

#1308
dergeo

dergeo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 18.01.2009
Ce inseamna cand casele pariuri scad o cota pentru un anume rezultat? Sa zicem 1. Inseamna ca se pariaza suficient de mult pe acel meci si casa de teama pierderilor scade cota?

#1309
Alexioonut

Alexioonut

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 20.05.2012
As vrea sa bag la caini dar vreau sa incerc.
Acum cateva zile folosind strategie de la fotbal si fiind pe profit m-am gandit sa incerc si la caini , intrebarea mea este cate ture se pot juca si un caine sa nu iasa deloc
Ex: se joaca 10 ture si cainele 6 nu iese deloc
Vreau sa stiu maximul de ture in care un caine nu poate iesi

#1310
Stjarnan

Stjarnan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 23.05.2012
jucati Stromgodset -1 handicap (2.10) si Bruhl sa invinga pe Delemont, (1.90) sunt meciuri cumparate din abonament http://5predictii.ro ;) Succes

#1311
EtnicUngur

EtnicUngur

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 801
  • Înscris: 21.06.2012
Ce adresă este mai detaliată la meciurile anterioare!?
Am o mică dilema la: Anglia - Italia. - Este ceva cum ar zice Oprescu: Am votat mai mult cu sufletul! - Logica in alta parte.

#1312
bogdan_z

bogdan_z

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,333
  • Înscris: 14.01.2012
Ok, am niste intrebari...

http://f.site.banat.....html#post77353

Aici gasesc pariurile tip asiatic, explicatii.
mi se par interesante.
dar mi-a zis cineva ca pariul asiatic odata plasat, va considera meciul 0-0, chiar daca e 1-0 inainte sa pariezi h. as.
asa este ??

2. de ce acele 2 pariuri au cote asa diferite din moment ce semnifica ACELASI lucru ?
adica sigur, inteleg ca daca e 1-0, pariezi h +0.5, adica 1x, meciul incepe de la 0-0. daca se termina 1-1, handicapul as. e pierdut pt ca se considera 0-1.
dar totusi, asa diferenta?
bine, nu e o asa mare diferenta.. dar odata cu avansarea in timp, (meciul parca s-a terminat 0-0), cota lui 1x scadea, cota h as +0.5 era oarecum constanta..
???

3. ce reprezinta casuta "handicap 3 pariuri"  ???


multumesc.

Attached Files



#1313
spirfire

spirfire

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 31.03.2007
Salut.
Stie cineva un site serios unde pot pune online un bilet in care sa'mi iasa de ex. 7 meciuri din 10? Am incercat la cei de la bwin dar imi prind urechile in site'ul lor .. nici nu cred ca au asa ceva. Multumesc.

p.s. imi cer scuze daca am postat unde nu trebuie

Edited by spirfire, 30 August 2012 - 19:29.


#1314
CiprYst

CiprYst

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 250
  • Înscris: 11.06.2011
Buna. Am si eu o intrebare: daca pun un bilet la pariuri la o casa de pariuri de la o agentie si castig, pot sa imi scot banii de la o alta casa de pariuri din alt oras de la aceeasi agentie de pariuri?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate