Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imprimanta 3D mai "moderna"

Folie anticondens

Hidroizolatie piscina

Am gasit un IPhone
 Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...

Implantologie & Cityscape (re...

Scurta sinteza a atacurilor posib...
 Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro

Sfat inchidere spatiu intre cada ...

ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara
 Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...

Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense

Toyota - inconveniente minore poa...
 

Intrebari si raspunsuri

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1372 răspunsuri în acest subiect

#1261
spectrumsky

spectrumsky

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 384
  • Înscris: 10.12.2006

View Postsuspektu_30, on 20th January 2010, 05:36, said:

salut! la ce case de pariuri online se pot pune bilete sistem? sau sistem si cu meciuri in baza? cum e la stanley sau astra.

Bilete sistem se pot pune la aproape toate (Unibet, Bwin, Bet365, Gamebookers, Interwetten, Expekt, Bet-at-home, etc.), eu nu am gasit una la care sa nu se poata bilete sistem. Parca la Expekt ai limitari de sistem, pana la 9 sau 10 meciuri in sistem.


Sistem cu meciuri in baza sigur nu se pot pune inca la Betsson, 888Sport si la 10Bet, pe astea le stiu eu.

#1262
imarian

imarian

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 358
  • Înscris: 31.07.2005
Salut,

Foloseste cineva card BRD Mastercard in Lei pentru platile online? Vreau sa imi fac cont la o casa de pariuri online si momentan am BRD Maestro.
Ma gandeam sa inlocuiesc cardul actual cu unul Mastercard.

Pe site-ul lor spune ca e ok pentru plati online, insa as vrea sa stiu daca cineva a intampinat probleme cu el.

Mersi anticipat

#1263
imarian

imarian

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 358
  • Înscris: 31.07.2005

View Postimarian, on 29th January 2010, 10:56, said:

Salut,

Foloseste cineva card BRD Mastercard in Lei pentru platile online? Vreau sa imi fac cont la o casa de pariuri online si momentan am BRD Maestro.
Ma gandeam sa inlocuiesc cardul actual cu unul Mastercard.

Pe site-ul lor spune ca e ok pentru plati online, insa as vrea sa stiu daca cineva a intampinat probleme cu el.

Mersi anticipat

Imi raspund singur poate mai foloseste cuiva informatia. Cardul BRD Mastercard standard in lei a fost folosit cu succes aseara pentru a alimenta contul la Bet365

#1264
l3o2you

l3o2you

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 407
  • Înscris: 04.02.2007
Cu Mastercard nu poți retrage.

#1265
alex2010

alex2010

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.147
  • Înscris: 29.09.2008
Exista cumva siteuri cu pariuri virtuale(gratuite) iar pe baza unui clasament, in functie de acuratetea predictiilor, sa poti sa castigi bani reali?

#1266
silviu_marius

silviu_marius

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.044
  • Înscris: 25.04.2009
am cateva scurte intrebari... :
1.pt creare cont, la adresa am 2 randuri. are ceva daca am completat doar pe un rand?
2. verificare adresa: spune fie de utilitati, fie de cont bancar.
pe orice factura apar unele lucruri cu caracter personal : telefon fix, cnp, cod factura..
inca nu mi-am luat card de la ing, azi imi vine factura pt curent electric, pe care ar trebui sa o trimit?
3. sunt bagat cu totul in ceata privind orasul. pe de-o parte ma intreaba regiunea, selectez bucuresti, apoi orasul, tot bucuresti :)), adresa mea de domiciliu de pe cardul de identitate apare asa "Mun. București Sec.2 Str. .... ", a avut careva vreo problema privind repetarea cuvantului bucuresti?
nu de alta, dar GB nu e din romania si s-ar putea sa trezesc suspiciuni privind autenticitatea datelor personale si sa pierd din cauza ca ei nu stiu ca "asa e la noi" privind datele personale.
4.ma pot trezi in casuta postala de la bloc cu niste plicuri ?:)), nu de alta, dar am si eu parinti si na... intelegeti ideea :D.
multumesc !

#1267
l3o2you

l3o2you

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 407
  • Înscris: 04.02.2007
1. Nu
2. Scanează/pozează una din facturi și acoperă în paint datele pe care le consideri tu personale; eu am trimis copie CI
3. Nu sunt probleme cu repetarea orașului
4. Încearcă să sari peste o literă din adresă și nu vei primi nimic.
Baftă!

#1268
silviu_marius

silviu_marius

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.044
  • Înscris: 25.04.2009
eh, am debifat optiunile pt oferte, promotii etc, abia mai jos specifica e-mail si telefon, deci cred ca am debifat ceea ce trebuia :lol:

Am si eu o intrebare zic eu destul de interesanta: Cum de mai toate agentiile de pariuri au sediul in Gibraltar sau Malta? :lol:
de cand se pricep acele 2 popoare la asemenea bussiness-uri ? :)

Editat de GlobalMods, 11 aprilie 2010 - 22:14.


#1269
spectrumsky

spectrumsky

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 384
  • Înscris: 10.12.2006

View Postsilviu_marius, on 10th April 2010, 15:49, said:

eh, am debifat optiunile pt oferte, promotii etc, abia mai jos specifica e-mail si telefon, deci cred ca am debifat ceea ce trebuia :lol:

Am si eu o intrebare zic eu destul de interesanta: Cum de mai toate agentiile de pariuri au sediul in Gibraltar sau Malta? :lol:
de cand se pricep acele 2 popoare la asemenea bussiness-uri ? :)


Cred ca principalul motiv e ca in cele 2 tari legislatia fiscala este mai adecvata acestui tip de afaceri. Au facilitati special create pentru jocurile de noroc.

#1270
bogdan_boss

bogdan_boss

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 3.456
  • Înscris: 08.02.2010
salut!
am si eu o nelamurire, legata de Gamebookers. :(

am citit la "intrebari frecvente" dar degeaba, explicatiile sunt ambigue.

poze.

multumesc.

Fișiere atașate

  • Fișier atașat  1.jpg   48,74K   68 download-uri
  • Fișier atașat  2.jpg   50,01K   45 download-uri
  • Fișier atașat  3.jpg   47,67K   37 download-uri


#1271
spectrumsky

spectrumsky

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 384
  • Înscris: 10.12.2006

View Postbogdan_boss, on 15th April 2010, 16:21, said:

salut!
am si eu o nelamurire, legata de Gamebookers. :(

am citit la "intrebari frecvente" dar degeaba, explicatiile sunt ambigue.

poze.

multumesc.


Pai le luam pe rand:
La poza 1 ai un pariu, cu toate cele 3 meciuri combinate, adica pentru a prinde pariul trebuie sa le prinzi pe toate 3.
La poza 2 ai 3 pariuri, cu cele 3 meciuri luate cate 2, adica:
pariul 1 - meciul 1 si meciul 2
pariul 2 - meciul 1 si meciul 3
pariul 3 - meciul 2 si meciul 3
deci 3 pariuri, fiecare cu miza de 10 lei.
In cazul asta vei castiga ceva chiar daca nu vei prinde toate cele 3 meciuri. adica , daca de exemplu pierzi meciul 2, vei prinde combinatia numita mai sus de mine "pariul 2".
La poza 3, ai 3 pariuri, cu cele 3 meciuri, pe fiecare dintre ele avand miza inscrisa in casuta respectiva. Acest tip de pariu nu presupune combinatii pentru ca tu pui o miza pe fiecare cota de acolo.

Sper ca m-am facut inteles.
Succes.

#1272
bogdan_boss

bogdan_boss

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 3.456
  • Înscris: 08.02.2010
gata,multumesc.

#1273
alex2010

alex2010

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.147
  • Înscris: 29.09.2008
Ce parere aveti despre surebets? Cam la cate case de pariuri trebuie sa ne facem cont ca sa putem folosi aceasta strategie de pariere?
Ce dezavantaje are aceasta strategie?

#1274
aquatro

aquatro

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 09.03.2007
am si eu o intrebare.......daca sa zicem pun niste pariuri si le castig azi si pun si maine si poimaine si castig sa zicem ......pot sa scot banii dupa mai multe zile adik dak castig sa las banii in contul de la bwin de exemplu si ii las sa se adune acolo care e perioada maxima de retragere a banilor ? astept raspuns



si mai am o intrebare dak am cardul in lei si fac transfer bancar dar contul in euro nu e nici o problema nu ?

Editat de GlobalMods, 19 mai 2010 - 18:18.


#1275
Glumetzu

Glumetzu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 58
  • Înscris: 01.04.2008
Salutare, imi cer scuze daca s-a mai pus intrebarea: exista case de pariuri care sa dea un bonus initial fara sa trebuiasca sa depui nimic?

#1276
Salilik

Salilik

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 469
  • Înscris: 11.01.2009
M-am decis sa ma apuc si eu de lumea pariurilor!
Mi-am facut ont la bwin dar imi cer un act personal!
M-am hotarat sa-mi fac o copie la permisul de conducere dar nu stiu cat de sigur  ar fi sa trimit copia...
Pot sa trimit copia de la permis?

#1277
iordache4991

iordache4991

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 726
  • Înscris: 13.01.2009
1. Chile vs. Elvetia.. ce parere aveti? Multe case, coteaza mai bine Chile decat Elvetia... si sa nu uitam ca Elvetia a batut Spania, pe cand Chile a batut Honduras..... 1, X, 2 ?

2. Camerun vs. Danemarca?

Editat de iordache4991, 19 iunie 2010 - 16:22.


#1278
Bunyk

Bunyk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 140
  • Înscris: 11.07.2010
Salut!

Poate cinava sa ma ajute pentru ca nu stiu unde sa caut un rezultat,si anume: punct 7,game 1,set 2 din meciul Dabul B. vs Rochus O. din 10/07/2010

Am pariat live pe gamebookers si este a treia oara cand a validat biletul gresi..doar o singura data au recunoscut si mi-au dat banii.

Va multumesc!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate