Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Intrebari si raspunsuri

- - - - -
  • Please log in to reply
1372 replies to this topic

#1369
AdrianAlex89

AdrianAlex89

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 21.09.2017
Salut - fac un studiu despre cum pariaza romanii si m-ar interesa ceva materiale informative - orice, de la sporturi preferate (presupun fotbal nr 1), pana la mize, mentalitati, pariaza ca hobby sau pentru imbogatire etc.
pe langa materiale informative, mi-ar fi de folos si parerea voastra, ceva din experienta voastra ca parior ce m-ar putea ajuta sa creez un profil al pariorului roman
Am gasit un exemplu aici
Dar mi-ar pinde bine mai multe informatii, orice despre romani si despre cum pariaza ei.

#1370
Talkabout

Talkabout

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,688
  • Înscris: 20.09.2006
Salutare,
Azi se va juca Nantes - Toulouse.
Unde pot afla ce rezerve sunt in meciul asta?
Mersi

#1371
ARG1985

ARG1985

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 08.07.2018

 AdrianAlex89, on 07 mai 2019 - 09:55, said:

Salut - fac un studiu despre cum pariaza romanii si m-ar interesa ceva materiale informative - orice, de la sporturi preferate (presupun fotbal nr 1), pana la mize, mentalitati, pariaza ca hobby sau pentru imbogatire etc.
pe langa materiale informative, mi-ar fi de folos si parerea voastra, ceva din experienta voastra ca parior ce m-ar putea ajuta sa creez un profil al pariorului roman
Am gasit un exemplu aici
Dar mi-ar pinde bine mai multe informatii, orice despre romani si despre cum pariaza ei.
Fotbal/tenis! Doar de distractie!

#1372
Talkabout

Talkabout

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,688
  • Înscris: 20.09.2006
Intrebarea mea e una mai generala, si anume:
Pe winner de exemplu vad ca unele meciuri au Live text, adica zice evenimentele din meci cum se petrec, altele nu au asta (iconita aia gri). Exista un om acolo care “apasa pe butoane” in cazul celor cu live text sau e vreo aparatura specializata care stie sa zica cand e “Dangerous attack”, etc? Iar la cele fara Live text acea aparatura/om nu exista?
Daca nu exista, cine updateaza bet-urile si marcheaza cornerele, cartonasele etc?
Toate datele astea trec prin betradar sau care e providerul principal?

Attached Files



#1373
207cc

207cc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 895
  • Înscris: 28.02.2021
stiti vreun site cum era "betonsports.com" unde se poate vedea la un meci de azi ce scoruri au avut cele 2 echipe in trecut cand s-au mai intalnit?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate