Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

Dottore Ciuca.. un nou plagiat

* * * * - 3 votes
  • This topic is locked This topic is locked
623 replies to this topic

#595
NFS01

NFS01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,421
  • Înscris: 16.03.2011

View Postmaccip, on 29 iunie 2022 - 22:51, said:

Deci  Ciuca si-a loat doctoratul, iar cei care-l contesta trebuie sa fie sanctionati.
Nimic nou,totul,plagiat,penal,erau doar pretexte politice.Hotul nostru,plagiatorul nostru e bun.Unde-i presa donme? jeg24 unde esti tata?

#596
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,448
  • Înscris: 20.02.2008
Se indoieste cineva ca aceasta fiinta bipeda nu are doctorat făcut pe bune? Cine isi permite sa puna la indoiala acest fapt?
https://www.facebook...726128405306464

Apropo, stie cineva care e tema doctoratului?

#597
TS030

TS030

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,193
  • Înscris: 25.06.2012
Asta-i ultra-capabilul care menegiuia corporatia "Armata Romana" si obtinea cifra de afaceri tip "buget", cu CV impecabil? :D
Ah, stai, ca n-are cine sa-mi raspunda...

#598
Costel2014

Costel2014

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,265
  • Înscris: 02.09.2014

View Postioppo, on 30 iunie 2022 - 13:28, said:

Se indoieste cineva ca aceasta fiinta bipeda nu are doctorat făcut pe bune? Cine isi permite sa puna la indoiala acest fapt?
https://www.facebook...726128405306464

Apropo, stie cineva care e tema doctoratului?
Titlul lucrării este "Dimensiunea angajării armatei României în operațiuni întrunite multinaționale."
Banuiesc ca despre operatiunile armatei romane in Bosnia, Irak si Afganistan, nu am citit teza. Amuzant este ca: "Perioada studiilor doctorale se suprapune cu cel puțin două misiuni pe care Nicolae Ciucă menționează în CV că le-a îndeplinit în străinătate: exercițiul multinațional Dynamic Response, care a avut loc în aprilie – mai 2001 în Bosnia și Herțegovina și misiunea Enduring Freedom, care s-a derulat între iunie 2002 – ianuarie 2003 în Afganistan."  https://pressone.ro/...eze-de-doctorat
Deci intre doua lupte cu talibanii ori Statul Islamic, nea Maciuca scria la teza....Posted Image

Edited by Costel2014, 30 June 2022 - 14:11.


#599
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,581
  • Înscris: 05.11.2009

View Postioppo, on 30 iunie 2022 - 13:28, said:

Se indoieste cineva ca aceasta fiinta bipeda nu are doctorat făcut pe bune? Cine isi permite sa puna la indoiala acest fapt?
https://www.facebook...726128405306464

Apropo, stie cineva care e tema doctoratului?
i se citește intelijenta la dom'gheneral in priviri și în ușurința cu care vorbește.. ca sa nu mai zic de cât de informat e... Cică Romania nu produce motorină..


Jesus Christ unul mai prost și mai tălâmb că Veorica

Edited by vanitty, 30 June 2022 - 18:32.


#600
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,131
  • Înscris: 03.07.2008

View Postioppo, on 30 iunie 2022 - 13:28, said:

Se indoieste cineva ca aceasta fiinta bipeda nu are doctorat făcut pe bune? Cine isi permite sa puna la indoiala acest fapt?
https://www.facebook...726128405306464

Apropo, stie cineva care e tema doctoratului?


View Postvanitty, on 30 iunie 2022 - 18:31, said:


i se citește intelijenta la dom'gheneral in priviri și în ușurința cu care vorbește.. ca sa nu mai zic de cât de informat e... Cică Romania nu produce motorină..


Jesus Christ unul mai prost și mai tălâmb că Veorica

PSD la instalarea Vioricai Dancila in fruntea guvernului: "Vom numi in functia de premier cea mai modesta forma de viata dim Ro"
PNL la instalarea guvernului Ciuca: "Hold my beer!"

#601
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,581
  • Înscris: 05.11.2009
macar veoricai nu i se vedea cum se scurge intelijenta prin transpiratie ca la stimatul dom' gheneral-prim-ministru..

#602
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,408
  • Înscris: 31.08.2006

View Postvanitty, on 30 iunie 2022 - 19:12, said:

macar veoricai nu i se vedea cum se scurge intelijenta prin transpiratie ca la stimatul dom' gheneral-prim-ministru..

   Bun, asta e bata in materie de guvernare, e clar, dar sa vedeti cand la rand va urma Marcel Ciolacu, conform protocolului dintre mizerabilele "partide" PSD si PNL (de fapt, un singur si mare partid al coruptilor). Sa vedeti cum ne va face ala cu talent din poignet, fiindca e uns cu toate alifiile la figurat, nu la propriu.

#603
Costel2014

Costel2014

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,265
  • Înscris: 02.09.2014

View Postfansat, on 30 iunie 2022 - 19:20, said:

   Bun, asta e bata in materie de guvernare, e clar, dar sa vedeti cand la rand va urma Marcel Ciolacu, conform protocolului dintre mizerabilele "partide" PSD si PNL (de fapt, un singur si mare partid al coruptilor). Sa vedeti cum ne va face ala cu talent din poignet, fiindca e uns cu toate alifiile la figurat, nu la propriu.
Smecherul ala de Ciolacu e in stare sa ne "faca" la buzunare la propriu. Eu nu as avea curaj sa ma urc intr-un autobuz aglomerat daca as sti ca in el este si Marcelica! Posted Image

#604
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,581
  • Înscris: 05.11.2009

View PostCostel2014, on 30 iunie 2022 - 19:34, said:

Smecherul ala de Ciolacu e in stare sa ne "faca" la buzunare la propriu. Eu nu as avea curaj sa ma urc intr-un autobuz aglomerat daca as sti ca in el este si Marcelica! Posted Image

ti-e frica de "impozitarea" in stil uslamist? :P

#605
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012

View PostCostel2014, on 30 iunie 2022 - 19:34, said:

Smecherul ala de Ciolacu e in stare sa ne "faca" la buzunare la propriu. Eu nu as avea curaj sa ma urc intr-un autobuz aglomerat daca as sti ca in el este si Marcelica! Posted Image
Eu cred ca ii supraevaluezi abilitatile de ciorditor. Cred ca il face orice sut de buzunare cu ceva experienta.

Edited by pasilla, 30 June 2022 - 19:43.


#606
Costel2014

Costel2014

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,265
  • Înscris: 02.09.2014

View Postvanitty, on 30 iunie 2022 - 19:35, said:

ti-e frica de "impozitarea" in stil uslamist? Posted Image
DA!Posted Image

View Postpasilla, on 30 iunie 2022 - 19:36, said:

Eu cred ca ii supraevaluezi abilitatile de ciorditor. Eu cred ca il face orice sut de buzunare cu ceva experienta.
Eu raman totusi prevazator si vorba aia: stau cu ochii pe el ca pe butelie! Posted Image

#607
Iocan

Iocan

    Tefelist, fan Kövesi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,784
  • Înscris: 02.06.2006

View Postpasilla, on 30 iunie 2022 - 19:36, said:

Eu cred ca ii supraevaluezi abilitatile de ciorditor. Cred ca il face orice sut de buzunare cu ceva experienta.
Păi o matracucă zicea că Marcelică a furat chiar și banul de pe pieptul mortului.

#608
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,408
  • Înscris: 31.08.2006

View PostCostel2014, on 30 iunie 2022 - 19:34, said:

                 Eu nu as avea curaj sa ma urc intr-un autobuz aglomerat daca as sti ca in el este si Marcelica! Posted Image


     In cazul meu, gradul de alerta e mai ridicat. Nu m-as urca intr-un autobuz aglomerat cu niciunul de isi spune el politician.

#609
NFS01

NFS01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,421
  • Înscris: 16.03.2011

View Postvanitty, on 30 iunie 2022 - 18:31, said:


i se citește intelijenta la dom'gheneral in priviri și în ușurința cu care vorbește.. ca sa nu mai zic de cât de informat e... Cică Romania nu produce motorină..


Jesus Christ unul mai prost și mai tălâmb că Veorica
Da dar e prostul sistemului

#610
Iocan

Iocan

    Tefelist, fan Kövesi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,784
  • Înscris: 02.06.2006
Statul de drept sau statul drepți.
Despre scurgerile de informații de la petent spre infractori, prin cei 7 mahări din poliție:

Quote

Am făcut până acum două cereri la procurorul de caz prin care am solicitat să fie obținute de la operatorii de telecomunicații datele mobile ale celor 7 mahări, însă procurorul de caz mi le-a refuzat.
Cum să am răbdare ca autoritățile statului să își facă treaba când acele probe mai pot fi obținute doar în următoarele câteva săptămâni pentru că imediat expiră termenul de șase luni cât pot fi legal conservate, iar apoi îmi va ridica procurorul din umeri și îmi va zice "știți, nu le mai putem cere că a trecut termenul legal".

justificarea procurorului:

Quote

„Măsura NU este proporțională cu restrângerea drepturilor și libertăților fundamentale ale persoanelor menționate mai sus, întrucât prin obținerea unor astfel de informații s-ar aduce atingere vieții profesionale a făptuitorilor, în condițiile în care aceștia dețin sau au deținut funcții înalte în ierarhia Poliției Române”.
Detalii aici:
https://ziare.com/se...ohannis-1749780

Pentru făptuitori poziția deținută ar tebui să fie circumstanță agravantă. într-un stat normal.

Și ne mai mirăm că canci șenghen.

ăăăă MCV...

#611
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,581
  • Înscris: 05.11.2009
ce face pnl-ul actual pute de iti muta nasul, prin felul mizerabil, prin care il acopera pe acest retard , cu care iohanis ne-a blagoslovit, spre ghinionul nostru.. Si arata in ce stare jalnica o ajuns Romania, cu iohanis la butoane.. sa ajungi sa folosesti intr-un stil asa de pesedist institutiile statului, doar ca sa protejezi o sluga retarda, de la care scoti cu greu cateva cuvinte la evenimentele publice..

#612
shiva

shiva

    Nameless hero. Professional bug slayer mom.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,874
  • Înscris: 06.10.2003
Io cred că i-au găsit ceva scheleți la Joha. prin dulap de joacă mandatul ăsta pentru roșii.

Să nu uităm ce zicea Voiculescu prin 2012: “Nu avem toată Puterea până nu luăm şi Justiţia”. Iacătă au luat-o.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate