Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?
 Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?
 Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...
 Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare
 

De ce suntem banati?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
58 replies to this topic

#19
indestr

indestr

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 552
  • Înscris: 09.01.2006

 CBR, on Mar 31 2006, 07:41, said:

Sunt chiar curios de pe ce forum ai fost banat si de ce. :D

M-au banat. Sa le fac publicitate? Niciodata.  :D

 Ayame, on Mar 31 2006, 10:58, said:

da, eu, il citesc pe indestr. :naughty:

Multam frumos!  :kisstogether:



Quote

edit: sorry, acuma am vazut ca tu de fapt plingi dupa o oarecare duduie care te-a banat definit. can't help you with that...

M-au banat mai multe.  :crying:

Quote

edit2: citind mai departe imi dau seama ca prietenii tai au o problema: nu intotdeauna cind te intreaba o femeie oarecare unde e prosopu inseamna ca vrea sa o fubipti. dimpotriva...

Bagabonti. Se tin numai de glume si mistouri sa para interesanti.

#20
Cristist50

Cristist50

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,523
  • Înscris: 28.08.2003
@indestr: Recunosc, m-ai pierdut dupa primele randuri. Eu zic sa te faci scriitor si n-o sa mai aiba nimeni curajul sa te baneze :lol:

#21
Astor

Astor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,044
  • Înscris: 17.01.2003

 zuppy, on Mar 31 2006, 14:44, said:

eh, avem si noi complexatii nostri, dar sunt mult mai putini ca ai lor :)
Ca bine zici, motiv aberant pentru care mi-am luat suspendare o zi, mai jos. Habar nu am unde a vazut un moderator anume repetitia, probabil nu stie ce-i aia Search sau nu stie sa numere, dar pana nu-si justifica abuzul si nu-si cere scuze eu nu prea mai am ce cauta pe forumul asta. Ii fac cadou publicarea PM-ului, macar acum sa aiba motiv pentru un ban definitiv. :peacefingers:

Quote

aici a fost un pm publicat fara acordul celui care l-a trimis

Edited by shumilica, 01 April 2006 - 18:56.


#22
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
NU ai voie sa faci publice PM-urile, asta e un motiv suficient pentru WARN? :w00t:
Uite, considera ca warn-ul lui radumiki a fost dat de mine in avans pentru greseala (intentionata, dupa cum vad ca spui) pe care ai facut-o acum.

Nu stiu daca ai citit tot topicul dar nu este un topic in care ni se cere sa NE PLANGEM de warn-urile noastre

Edited by shumilica, 01 April 2006 - 18:57.


#23
adizaha

adizaha

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,207
  • Înscris: 17.06.2005

 shumilica, on Apr 1 2006, 19:54, said:

NU ai voie sa faci publice PM-urile, asta e un motiv suficient pentru WARN? :w00t:
Uite, considera ca warn-ul lui radumiki a fost dat de mine in avans pentru greseala (intentionata, dupa cum vad ca spui) pe care ai facut-o acum.

Nu stiu daca ai citit tot topicul dar nu este un topic in care ni se cere sa NE PLANGEM de warn-urile noastre

ti-am dat pm la pm-ul prin care ma anuntai ca ai sters ce am scris.
astept raspunsul tau si sa imi dovedesti ca nu esti unul din baietasii aia care se plang "nenea da-mi si mie voie sa dau "ban" si "chic" (kick). stii faza cu ciocanul si cuiele nu?

#24
vrajitoarea666

vrajitoarea666

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 858
  • Înscris: 11.04.2006
Exista situatii cand trebuie sa te retragi. A ramane ar insemna sa stai la mana unor rudimentari care pot lansa atacuri baricadati in cazematele privilegiilor.  Multam frumos tuturor, mi-a facut multa placere sa va intalnesc.
Numai bine!  :bye:

#25
Rafail

Rafail

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 18.04.2006

 indestr, on Mar 31 2006, 06:20, said:

Faptul: Pe un alt forum am fost definitiv banat, desi aici `cumintenia` m-a ferit.  :D

Explicatie: Sentimentul cenzurii naste frustrari. Nu e usor ca moderator. Esti supus permanent nemultumirii celor care resimt blocajul comunicarii ca pe un afront, care vad intr-o decizie aparent arbitrara un act menit sa-i loveasca intentionat.
De ce ne deranjeaza atat de mult punctul? Am prefera o explicatie in locul unui sfarsit pe care il consideram nedrept. De ce , in cele mai multe situatii, preferam tacerii negatia sau critica ?
....

textul asta l-am mai citit undeva . sunt sigur  100% !!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by shumilica, 26 April 2006 - 19:44.


#26
bonobo

bonobo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,465
  • Înscris: 23.09.2004

 vrajitoarea666, on Apr 19 2006, 23:26, said:

Exista situatii cand trebuie sa te retragi.
Cu vraji ai incercat? :huh:

#27
vrajitoarea666

vrajitoarea666

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 858
  • Înscris: 11.04.2006

 bonobo, on Apr 20 2006, 02:27, said:

Cu vraji ai incercat? :huh:

N-am incercat vraji bagai glume si se supara tatal nostru pe mine.  :D Acu` nu m-or da pe spate pm-uri de amenintare cu Banatul dar n-am chef sa inchida toate subectele cu obsesii vrajitoresti, cum are obiceiul in ultima vreme.   Ma retrag inteligent.  :D  Tactic ar fi gresit sa ma stuchesc cu un moderator nemoderat. Voi sfarsi banata.  :D O sa postez numai la tehnic cand ma lovi cate o problema. Poate s-o indupleca la toleranta macar acolo.  :D

Quote

textul asta l-am mai citit undeva . sunt sigur 100% !!!!!!!!!!!!!!!!

Bre rafail, fracte-mio nu plagieste bre, nu-i genu`! Doar in generala ma plagia cu tema la chemie. Daca gasesti un singur text de-al lui sau de-al meu plagiat pe fiintarea mea de nu-ti dau tzatza. Noi scriem in prostia noastra bre, n-avem nevoie de-a altora.
Ia spune mataluta unde mai citisi textu` ca-l intrebai si zise ca nu-l mai posta nicaierea.

Edited by vrajitoarea666, 20 April 2006 - 13:25.


#28
Bebeluska

Bebeluska

    Bebeluºka Reloaded

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,439
  • Înscris: 20.12.2005
doi frati nu pot avea acelasi mod de a gandi si acelasi stil de a scrie, nici daca sunt gemeni. "Adicatelea" cum spunea cineva, vrajitoarea666=indestr. E un motiv suficient pt un ban.
Q E D

Edit: Eu zic sa te apuci de scris literatura, ai castigat deja cativa cititori ;)

Edited by Bebeluska, 20 April 2006 - 16:12.


#29
vrajitoarea666

vrajitoarea666

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 858
  • Înscris: 11.04.2006
:kisstogether: Ti s-a indulcit verbu` despre vrajitoare.

P.S. ...dar tot banata vrei s-o vezi.  :P Vrajitoarea666 = sora lu` indestr.  :P

Edited by vrajitoarea666, 21 April 2006 - 01:44.


#30
hop si io

hop si io

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 21.04.2006
uneori degeaba.

#31
Krissa

Krissa

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,204
  • Înscris: 15.11.2005
eu necesit o lamurire din ciclul "de ce nu scad warnurile"? :bigwhitegrin:

#32
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
ai putea incerca dand un PM moderatorilor/super-moderatorilor care ti-au dat acele warn-uri :w00t: si nu spalandu-ti warn-ul in public, ca dai in maiestrie de  dimensiunea a patra :w00t:

#33
Krissa

Krissa

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,204
  • Înscris: 15.11.2005

 shumilica, on Apr 25 2006, 01:15, said:

ai putea incerca dand un PM moderatorilor/super-moderatorilor care ti-au dat acele warn-uri :w00t: si nu spalandu-ti warn-ul in public, ca dai in maiestrie de  dimensiunea a patra :w00t:

daca nu-ti place cum spal, nu ma baga in seama!  <_< sau daca totusi iti sunt prea simpatica sa te abtii, nu mai face risipa de ironie pe acilea, ca generezi offtopic si nu-ti sade bine ca maestru moderator...minunatule! ( insensul ca te minunezi mereu, desigur)  :w00t:

#34
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
sunt bucuros sa stiu ca mai sunt useri care nu-l stiu pe burvi, care a fost banat (ca sa fiu si ontopic)

Daca il stiai realizai ca nu este nici o ironie asupra ta :w00t: decat te-am folosit pe post de ironie :w00t:

nu eram offtopic, pentru ca luandu-ti suficient warn poti ajunge sa fii banat :w00t:

#35
Krissa

Krissa

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,204
  • Înscris: 15.11.2005

 shumilica, on Apr 25 2006, 01:56, said:

sunt bucuros sa stiu ca mai sunt useri care nu-l stiu pe burvi, care a fost banat (ca sa fiu si ontopic)

Daca il stiai realizai ca nu este nici o ironie asupra ta :w00t: decat te-am folosit pe post de ironie :w00t:

nu eram offtopic, pentru ca luandu-ti suficient warn poti ajunge sa fii banat :w00t:

caaaaaaaaaaaar! adica masinaria indica raspuns gresit. il stiu pe burvi!  :w00t: plus ca n-am zis ca esti offtopic, ci ca generezi (adica uite-ma cum scriu despre altele decat problema ban-urilor)  :w00t: si inca un plus... stiam ca warnurile in exces aduc ban, d`aia intrebam daca scad, nu le spalam ca nu le-am luat la negru!  :w00t:

and now warn me for offtopic!

#36
IONELL

IONELL

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 14.04.2006
- moderatori complexati ascunsi in spatele monitoarelor, oameni frustrati fara o viata sociala, fosti "wannabe soareci de biblioteca", actuali sobolani carunti de Internet, ii gasesti in general pe forumuri IT (SP e exceptia care confirma regula): CG, ex-Price, ex-XF, Chip, etc; pot spune despre un moderator ca este frustrat- cenzurandu-mi un post fara un argument clar. deci continuati cu ''warn'', ''ban'' si alte aberatii de genul asta -pentru mine cel putin. banati pe cine vreti. am intrat pe acest forum crezand ca sunt oameni normali si se poate discuta la fel de normal, si cenzura sa nu existe(urmele comunismului exista , davada ca acesti moderatori si-au facut ucenicia pe vremea impuscatului). dar se pare ca este o CLACA, de dimensiuni mai mari unde , normal , daca nu faci paret din grup  , esti dat afara(ban, warn etc) , argumentele fiind foarte subiective si putandu-se gasi la orice ora.

Edited by shumilica, 25 April 2006 - 02:31.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate