Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...
 Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3
 Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...
 Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...
 

Site-ul ecost.ro

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
rhad000

rhad000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 07.04.2005
Salul oameni buni vreau sa`mi iau si eu o camera Canon Powershot A520 de pe ecost.ro si nu stiu cat de seriosi sunt baietii; cine imi poate spune si mie daca e sigur?

#2
bchendran

bchendran

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,865
  • Înscris: 28.05.2005
Ii cunosc bine pe baieti, magazinul e foarte sigur. Ei au magazin in Cluj de multa vreme (e vorba de Plus Computers Group). Vorbeste eventual cu Zegerman si-ti spune el mai multe. Da-i PM.

Edited by bchendran, 28 March 2006 - 20:30.


#3
gandalflinux

gandalflinux

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 12.09.2006
Ai dreptate!

    Eu am comandat de la ei de mai multe ori si o sa si cumpar de la ei in continuare. Atuul lor cel mai important   > costurile sub medie.

#4
goblenro

goblenro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 973
  • Înscris: 13.06.2005

View Postgandalflinux, on Sep 12 2006, 16:22, said:

Ai dreptate!

    Eu am comandat de la ei de mai multe ori si o sa si cumpar de la ei in continuare. Atuul lor cel mai important   > costurile sub medie.


Matale din 4 posturi cate ai pana acuma in toate ai laudat ecost-ul, dubios, scandalos dar probabil esti in perioada de proba si trebuie sa te afirmi  :nonobad:

#5
incurcaretzul

incurcaretzul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 27.03.2007
Nu e vorba de lauda, dar spre deosebire de altii, chiar sunt seriosi. Si eu am postat de putine ori, nu prea stau pe forumuri, dar de curand am dat o comanda la ei si din curiozitate am vrut sa vad ce se vorbeste despre ei pe forumuri si am gasit discutia asta.
Comanda mea a fost de 1150 ron, am dat comanda noaptea si imediat a doua zi dimineata am fost sunat de ei. Mi-au trimis o factura proforma, am platit suma din comanda la banca lor - Piraeus - si in 2 zile mi-au sosit produsele comandate. Transportul l-au platit ei, fiind comanda peste 10 mil. Parca aceasta e limita daca nu ma insel.
Ca o paranteza, aceeasi comanda am dat-o si la e-stoc.ro de vreo 10 zile, niciodata nu m-au contactat, ba mai mult mi-au trimis o factura proforma. Am zis sa-i sun inainte de a le face plata si mi-au zis ca produsele nu sunt pe stoc si ca vor fi in 7-10 zile si ca negresit ma vor contacta ei. Nici pana acum nu au mai dat vreun semn. Le-am mai trimis un mail sa-i intreb care mai e treaba cu comanda mea, dar nimic. Dar au avut nesimtirea sa-mi trimita factura proforma. Ma intreb ce s-ar fi intamplat daca o plateam. Banuioesc ca alergam dupa ei acum pentru recuperarea banilor. Eu astept in continuare sa vad cand or avea bunul simt sa ma contacteze, sau sa-mi raspunda la mail macar. Macar sa-mi spuna: "Ba boule, nu vrem sa-ti vindem si gata!".
ecost.ro sunt din Cluj si poti spune ca dureaza o zi in plus pana iti vin produsele decat daca ar fi din Bucuresti, dar avand in vedere cat de prompti sunt, te asigur ca o sa primesti produsele mult mai repede si mai sigur decat daca le-ai comanda la altii lipsiti de bun simt cum sunt cei despre care am vorbit mai sus. Si sunt multi ca astia. Ca sa nu mai vorbesc si de pret care e intr-adevat bun.
Asadar, recomand cu toata caldura ecost.ro si va sfatuiesc sa va feriti de e-stoc.ro.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate