Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

Berea contine hormoni femini

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1
Thorr

Thorr

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,317
  • Înscris: 16.08.2002
Duminica trecuta eram impreuna cu niste  amici.
Discutam despre una despre alta, cand unul dintre noi: "Hei! Am citit undeva  ca   ar  fi hormoni feminini in bere!"
Avand in vedere ca suntem dotati cu un oarecare  spirit stiintific am decis sa verificam. Foarte rapid am golit 20 de beri, in  interesul stiintei, bineinteles!
Rezultatul acestei experiente 'in vivo' a  fost stupefiant. Dupa cele 20 doze:
1- Toti am prins ceva greutate in  plus;
2- Vorbeam prea mult fara sa spunem nimic;
3- Am  intampinat dificultati in a conduce corect;
4- Ne era imposibil sa  efectuam chiar cel mai simplu rationament;
5- Refuzam cu incapatanare  sa recunoastem ca nu avem dreptate, chiar daca era  evident;
6- Ca sa fie complet, mergeam la toaleta la fiecare 5 minute,  si in plus: impreuna!
Cred ca e inutil sa continuam sa experimentam acest  subiect. E clar ca berea contine  hormoni feminini.

#2
BIGphAntom

BIGphAntom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 30.11.2001
eu zic ca trebuie refacut testul :drac: - de cat mai multe ori, ca sa vedem daca intr-adevar nu a fost doar o coincidenta

#3
Silent Thunder

Silent Thunder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 28.11.2002
In perioada de vara ff multi barbati se vor oferi voluntari pentru a ajuta la descifrarea acestui mare experiment care dureaza de cateva sute de ani.

Avand in vedere amploarea experimentului observam ca face parte din cele mai importante probleme cu care s-a confruntat umanitatea.

Personal ma voi jertfi in cadrul experiment inuman spre binele tuturor.

Adio!

#4
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,478
  • Înscris: 14.04.2002
Eu sunt Toma Necredinciosul. Nu cred nimic pana nu vad. Voi testa pe propria piele. Si voi repeta experimentul de cate ori va fi necesar pana voi putea fi sigur 100% si rezultatele vor putea fi probate.
Eu personal va urez succes! La cat mai multe teste.

PS Dar oare vinul....?

#5
Silent Thunder

Silent Thunder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 28.11.2002
In cazul vinului este vorba binenteles de alti hromoni feminini. Mai precis este vorba de ceilalti hormoni feminini.

Vinul a fost propus spre testare (binenteles in folosul lumii intregi) de concurenta savantilor care au propus bere.

Fiecare din aceste 2 produse incearca pe rand sa ne convinga ca unii hormoni sunt mai feminini dacat ceilalti.
Betatestarii sunt cateodata supusi la mari incercari daca incearca efectul celor 2 hormoni feminini, efectele fiind mai profunde decat in cazul unui singur hormon si prezentant si reactii adverse gen:
- dimineata la sculare trebuie baut o cana de cafea pentru a te dezmetici din feminism;
- iar in plus o alta caracterisitica feminina este ca te poti scula in alta parte decat in casa ta fara sa-ti mai amintesti ce s-a intamplat-probabil o descarcare hormonala.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate