Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

Honor 9X

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Notsure

Notsure

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,206
  • Înscris: 15.05.2016
Ce se aude? Vine si la noi? Prin unele tari din Europa a ajuns de ceva vreme, cu specificatiile de 8X, desigur, chipset 710 pe 12nm.

As fi luat P Smart Z, dar eu nu suport husele, mai ales ca folosesc gestures, iar plasticul glossy nu imi inspira incredere.

#2
persona695

persona695

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,599
  • Înscris: 17.07.2014
https://www.emag.ro/...ASAAEgJiFvD_BwE

#3
Notsure

Notsure

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,206
  • Înscris: 15.05.2016
M-ai luat prin surprindere, m-am uitat dupa el pe mai multe site-uri, la emag cred ca mai demult un pic, iar intre timp a aparut.
Da, pretul e ok, se zvonea mai mare, probabil sunt constienti ca e un 8x la baza, un fel de facelift mai mult.
PS: Aaa, e de la vigafon, nu emag, sunt firme care aduc din depozite de prin Ungaria, la comanda. Am mai luat chestii aduse din afara de pe site-uri din tara, aduse in 7-8 zile.

Edited by Notsure, 25 November 2019 - 21:34.


#4
persona695

persona695

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,599
  • Înscris: 17.07.2014

View PostNotsure, on 25 noiembrie 2019 - 21:33, said:

M-ai luat prin surprindere, m-am uitat dupa el pe mai multe site-uri, la emag cred ca mai demult un pic, iar intre timp a aparut.
daca tie iti place diplayul ips, mie nu
sau iti place ca nu are notch si are camera pop-up
servicii google are?

#5
Notsure

Notsure

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,206
  • Înscris: 15.05.2016
Are google, ca de-asta foloseste chipsetul din 8x, ca sa poata pastra google sevices. Varianta China are chipset 810.

Imi place IPS ca am avut probleme de burn in si color shift cu Samsung.

Si lipsa notch-ului/gaurii imi place. SD slot, 3.5mm jack. In rest, e cam ragalie. Dar pentru mine, decat un flagship fara SD/3.5mm/IPS, mai degraba un midranger. Si faptul ca poti regla balansul de alb, ca multe telefoane au culorile duse complet pe campii si nu pot remedia situatia.

Ca sa-si spele pacatele cu chipsetul invechit, trebuiau sa inceapa de la 6GB RAM, macar aici sa evolueze fata de 8x. Xiaomi ii sparge complet la specs/price.

Edited by Notsure, 25 November 2019 - 22:09.


#6
sibipaul

sibipaul

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 18.11.2018
care este prețul curent al acestui dispozitiv?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate