Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS
 Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65
 Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?
 Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7
 

Cum impresionezi pe cineva?

- - - - -
  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#19
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Nu exista ce cauti tu.

View PostWotan, on 07 noiembrie 2019 - 22:16, said:

Fiind natural...
Exact! Daca va cunoasteti, si mai mult de atat, de ce ai incerca sa faci impresie? Impresionatul asta fortat numai natural nu este.
Trebuie sa fie ceva natural si neplanificat. Trebuie sa fii tu.

#20
OpelAstra2002

OpelAstra2002

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 970
  • Înscris: 22.04.2017

View Postjimi91, on 07 noiembrie 2019 - 22:17, said:

O intrebi daca stie cate kg are un urs polar. Ea o sa zica nu, la care ii raspunzi : "destule cat sa sparga gheata dintre noi  " Posted Image....merge de fiecare data, trust me Posted Image
Growe up Jimi..!!

#21
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,795
  • Înscris: 12.01.2018

View Postdorin_2k, on 07 noiembrie 2019 - 21:56, said:

Cardul. A trecut moda portofelului. Sau chiar telefonul cu NFC. :)
Un plastic gol....impresionant intr-adevar.mai ales cand plătești o înghețată si zice fonduri  insuficiente

Edited by EMPP, 07 November 2019 - 22:27.


#22
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,921
  • Înscris: 01.01.2010
Eram in liceu când am aflat că treaba cu impresionatul este moarte sigură.
Fii tu încă de la început, altfel, când te va cunoaște, va fi dezamăgită. Pentru cine te iubește, ești OK.

#23
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,406
  • Înscris: 01.12.2001

View Postpasilla, on 07 noiembrie 2019 - 22:08, said:


Serios? Asa ti-ai impresionat consoarta ?
Consoarta nu se impresioneaza.
Si pe vremea aia era doar Nokia 1100 cu lanterna

View PostEMPP, on 07 noiembrie 2019 - 22:25, said:


Un plastic gol....impresionant intr-adevar.mai ales cand plătești o înghețată si zice fonduri  insuficiente
Cu NFC acum. Nici macar plastic. Vezi direct in aplucatie cate cifre ai in cont.

#24
Munst

Munst

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 506
  • Înscris: 21.03.2016
Deci imi spuneti ca cu cat sunt eu mai natural si mai eu, ea va fi mult mai impresionata decat daca vin cu tot felul de lucruri mai sofisticate

#25
OpelAstra2002

OpelAstra2002

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 970
  • Înscris: 22.04.2017

View PostMunst, on 07 noiembrie 2019 - 22:31, said:

Deci imi spuneti ca cu cat sunt eu mai natural si mai eu, ea va fi mult mai impresionata decat daca vin cu tot felul de lucruri mai sofisticate
Daca mai pui intrebari tampite te zic lui ma-ta ca fumezi dupa garaje. Hai, la culcare ca maine ai lucrare de control

Edited by OpelAstra2002, 07 November 2019 - 22:39.


#26
Babalusu

Babalusu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,025
  • Înscris: 02.09.2019
Bai initiator, tu esti din ala care are 19 ani in decembrie 2018 si 18 ani in februarie 2019?

Nu stiu de unde am autocorect, o fi de la pagina aia cu virusi a lui mishik.

Edited by Babalusu, 07 November 2019 - 22:40.


#27
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View PostMunst, on 07 noiembrie 2019 - 22:31, said:

Deci imi spuneti ca cu cat sunt eu mai natural si mai eu, ea va fi mult mai impresionata decat daca vin cu tot felul de lucruri mai sofisticate

eu as spune nu...o femeie vrea un barbat smecher, stii ce zic ? cu cat e mai smecher, cu atat e mai dorit. Trebuie sa o ignori, ca ele mor cand faci asta. O sa incerce ea sa se dea la tine daca o ignori. Pe urma, ochelarii de soare, astia se poarta oriunde, chiar daca afara nu e soare...Esti cool daca ii porti, asa o sa vada si ea. Imbracaminte, recomand trenningul, sa vada ca ai incredere in tine, ca te simti bine, costumele nu le recomand (doar doua categorii de barbati poarta costum...pampalaii si pinguinii).
Daca mergi la o terasa, sa-ti comanzi neaparat o bere...iar atunci cand ragai, sa nu te sfiesti, da-i drumul tata, sa vada ce barbat esti...crede-ma, o sa se topeasca. Sa nu uiti sa-i spui de cuceririle tale anterioare, orice femeie vrea sa stie daca esti un barbat dorit, daca te-au incercat altele ;).

Mai am sfaturi, dar, nu pot sa dau tot din casa, multe le-am descoperit prin experienta....pasarica de exemplu, cand cotrobaiam pe acolo, eram de-a dreptul surprins ca nu o gaseam, era mult mai jos decat ma asteptam :|

#28
AdiTwism

AdiTwism

    Poți trimite mesaj privat.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,131
  • Înscris: 01.04.2008
Caracterul impresioneaza.

#29
eugeniusro

eugeniusro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,032
  • Înscris: 21.08.2005

View Postjimi91, on 07 noiembrie 2019 - 22:17, said:

O intrebi daca stie cate kg are un urs polar. Ea o sa zica nu, la care ii raspunzi : "destule cat sa sparga gheata dintre noi  " Posted Image....merge de fiecare data, trust me Posted Image

Și dacă spune "Plimbă ursu' " Posted Image

#30
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,676
  • Înscris: 24.11.2015

View Postjimi91, on 07 noiembrie 2019 - 22:17, said:

O intrebi daca stie cate kg are un urs polar. Ea o sa zica nu, la care ii raspunzi : "destule cat sa sparga gheata dintre noi  " Posted Image....merge de fiecare data, trust me Posted Image

Vad schimbari in bine jimicule , bravo! Posted Image Posted Image

#31
Kres

Kres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,314
  • Înscris: 21.03.2019

View PostMunst, on 07 noiembrie 2019 - 21:46, said:

Care sunt metodele dvs. atunci cand doriti sa impresionați pe cineva la care țineți foarte mult? Exclus sex, cine romantice etc ...Ceva cat mai original, am nevoie de idei.

Tre sa pozezi cat mai macho si cat mai dezinteresat... adica persoana respectiva sa creada ca are mult de pierdut daca te indepartezi.

Adica, o femeie iti poate da IGNORE oricand dar tot ea poate intra in panica daca cumva te vede iesind cu alta, gandindu-se ca, poate a ratat partida vietii ei.

Asa e construit caracterul uman, in mod ipocrit si pervers.

Edited by Kres, 07 November 2019 - 23:06.


#32
Adi blondu

Adi blondu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,724
  • Înscris: 05.01.2007

View Postpufonel, on 07 noiembrie 2019 - 21:50, said:

Cu portofelul cat mai plin. Works every time.
Nu se mai poarta demult portofel,cica strica linia bluginsului.Acum doar un simplu card dar cu multe multe zerouri.

#33
popescuadi

popescuadi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 404
  • Înscris: 21.07.2019

View PostMunst, on 07 noiembrie 2019 - 21:46, said:

Care sunt metodele dvs. atunci cand doriti sa impresionați pe cineva la care țineți foarte mult? Exclus sex, cine romantice etc ...Ceva cat mai original, am nevoie de idei.


Cu cat incerci mai mult sa impresionezi pe cineva, cu atat mai putin iti va iesi.
Daca vrei sa agati femei, trebuie sa ai o atitudine masculina. Asta inseamna sa nu fii disperat dupa ele, sa nu le cauti aprobarea, sa nu le cersesti atentia. Sa nu le faci centrul universului tau. Sa nu fii disponibil oricand si in orice conditii. Etc.
Capisci?

#34
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,965
  • Înscris: 20.10.2015

View PostMunst, on 07 noiembrie 2019 - 21:46, said:

Cum impresionezi pe cineva?

View PostAlecsandru010, on 07 noiembrie 2019 - 21:50, said:

Cati bani ai?

View PostMunst, on 07 noiembrie 2019 - 21:52, said:

In limita bunului simt

Nu-ti ajunge

#35
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View Posteugeniusro, on 07 noiembrie 2019 - 22:55, said:


Și dacă spune "Plimbă ursu' " Posted Image

O intreb daca nu vrea sa ma insoteasca :)

#36
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,795
  • Înscris: 12.01.2018

View Postjimi91, on 07 noiembrie 2019 - 22:41, said:


eu as spune nu...o femeie vrea un barbat smecher, stii ce zic ? cu cat e mai smecher, cu atat e mai dorit. Trebuie sa o ignori, ca ele mor cand faci asta. O sa incerce ea sa se dea la tine daca o ignori. Pe urma, ochelarii de soare, astia se poarta oriunde, chiar daca afara nu e soare...Esti cool daca ii porti, asa o sa vada si ea. Imbracaminte, recomand trenningul, sa vada ca ai incredere in tine, ca te simti bine, costumele nu le recomand (doar doua categorii de barbati poarta costum...pampalaii si pinguinii).
Daca mergi la o terasa, sa-ti comanzi neaparat o bere...iar atunci cand ragai, sa nu te sfiesti, da-i drumul tata, sa vada ce barbat esti...crede-ma, o sa se topeasca. Sa nu uiti sa-i spui de cuceririle tale anterioare, orice femeie vrea sa stie daca esti un barbat dorit, daca te-au incercat altele Posted Image.

Mai am sfaturi, dar, nu pot sa dau tot din casa, multe le-am descoperit prin experienta....pasarica de exemplu, cand cotrobaiam pe acolo, eram de-a dreptul surprins ca nu o gaseam, era mult mai jos decat ma asteptam Posted Image
era pe ceafa?de la atata intins de piele i-a ajuns pasarica babei la spate

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate