Chirurgia spinală minim invazivă
Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical. Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale. www.neurohope.ro |
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
Last Updated: Apr 28 2024 08:54, Started by
marshall54
, Feb 10 2019 15:35
·
0
#235
Posted 08 November 2019 - 08:57
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare
vineri 8 noiembrie 2019 10.30...MELBOURNE CITY-CENTRAL COAST (australia) _________________________________________________ sambata 9 noiembrie 2019 02.00...ESTUDIANTES LA PLATA-TALLERES CORDOBA (argentina) 03.00...MONARCAS-PUEBLA (mexic) 05.00...VERACRUZ-CLUB AMERICA (mexic) 05.00...TIJUANA-MONTERREY (mexic) 07.00...KASHIMA-KAWASAKI (japonia) 07.00...IWATA-TOKYO (japonia) 08.00...NEWCASTLE JETS-PERTH GLORY (australia) 10.30...WESTERN UNITED MELBOURNE-WESTERN SYDNEY (australia) 15.30...KAIZAR CHIEFS-ORLANDO PIRATES (africa de sud) 18.30...AL HILAL RIAD (arabia saudita)-URAWA RED DIAMONDS (japonia) (asia champions league) 22.30...COLON (argentina)-DEL VALLE (ecuador) (copa sudamericana) ________________________________________________________________________________________________________ duminica 10 noiembrie 2019 16.00...RIVER PLATE-ROSARIO CENTRAL (argentina) 22.30...AVELLANEDA-HURACAN (argentina) ___________________________________________________________________ luni 11 noiembrie 2019 01.00...VELEZ SARSFIELD-BOCA JUNIORS (argentina) ________________________________________________________________________ miercuri 13 noiembrie 2019 15.00...AFRICA CENTRALA-BURUNDI (africa,cupa,calificari) 15.00...MALAWI-SUDANUL DE SUD (africa,cupa,calificari) 16.00...NAMIBIA-CIAD (africa,cupa,calificari) 17.00...NIGERIA-BENIN (africa,cupa,calificari) 18.00...SIERRA LEONE-LESOTHO (africa,cupa,calificari) 20.00...ANGOLA-GAMBIA (africa,cupa,calificari) 21.00...SENEGAL-CONGO (africa,cupa,calificari) ______________________________________________________ joi 14 noiembrie 2019 13.00...MYANMAR-TADJIKISTAN (asia,calificari campionatul mondial) 13.00...TURKMENISTAN-COREEA DE NORD (asia,calificari campionatul mondial) 13.30...KIRGHISTAN-JAPONIA (asia,calificari campionatul mondial) 14.00...EGIPT-KENIA (africa,cupa,calificari) 14.00...UZBEKISTAN-ARABIA SAUDITA (asia,calificari campionatul mondial) 15.00...LIBAN-COREEA DE SUD (asia,calificari campionatul mondial) 15.00...VIETNAM-EMIRATELE ARABE UNITE (asia,calificari campionatul mondial) 16.00..AFGANISTAN-INDIA (asia,calificari campionatul mondial) 16.00...SIRIA-CHINA (asia,calificari campionatul mondial) 17.00...YEMEN-PALESTINA (asia,calificari campionatul mondial) 17.00...IRAQ-IRAN (asia,calificari campionatul mondial) 18.00...IORDANIA-AUSTRALIA (asia,calificari campionatul mondial) 21.00...ALGERIA-ZAMBIA (africa,cupa,calificari) 22.00...GHANA-AFRICA DE SUD (africa,cupa,calificari) ______________________________________________________________ vineri 22 noiembrie 2019 13.35...SHANGHAI SHENHUA-BEIJING GUOAN (china) ________________________________________________________________________________________ sambata 23 noiembrie 2019 13.35...GUANGZHOU EVERGRANDE-SHANGHAI SIPG (china) ________________________________________________________________________________________________ |
#236
Posted 11 November 2019 - 12:07
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare
luni 11 noiembrie 2019 01.00...VELEZ SARSFIELD-BOCA JUNIORS (argentina) _________________________________________________________________________________ marti 12 noiembrie 2019 01.00...BOTAFOGO-AVAI (brazilia) 02.00...DEPORTIVO SANTANI-OLIMPIA ASUNCION (paraguay) __________________________________________________________________________ miercuri 13 noiembrie 2019 15.00...AFRICA CENTRALA-BURUNDI (africa,cupa natiunilor,calificari) 15.00...MALAWI-SUDANUL DE SUD (africa,cupa natiunilor,calificari) 16.00...NAMIBIA-CIAD (africa,cupa natiunilor,calificari) 17.00...NIGERIA-BENIN (africa,cupa natiunilor,calificari) 18.00...SIERRA LEONE-(africa,cupa natiunilor,calificari) 20.00...ANGOLA-GAMBIA (africa,cupa natiunilor,calificari) 21.00...SENEGAL-CONGO (africa,cupa natiunilor,calificari) ______________________________________________________ joi 14 noiembrie 2019 13.00...MYANMAR-TADJIKISTAN (asia,calificari campionatul mondial) 13.00...TURKMENISTAN-COREEA DE NORD (asia,calificari campionatul mondial) 13.30...KIRGHISTAN-JAPONIA (asia,calificari campionatul mondial) 14.00...EGIPT-KENIA (africa,cupa natiunilor,calificari) 14.00...UZBEKISTAN-ARABIA SAUDITA (asia,calificari campionatul mondial) 15.00...LIBAN-COREEA DE SUD (asia,calificari campionatul mondial) 15.00...VIETNAM-EMIRATELE ARABE UNITE (asia,calificari campionatul mondial) 16.00..AFGANISTAN-INDIA (asia,calificari campionatul mondial) 16.00...SIRIA-CHINA (asia,calificari campionatul mondial) 17.00...YEMEN-PALESTINA (asia,calificari campionatul mondial) 17.00...IRAQ-IRAN (asia,calificari campionatul mondial) 18.00...IORDANIA-AUSTRALIA (asia,calificari campionatul mondial) 21.00...ALGERIA-ZAMBIA (africa,cupa natiunilor,calificari) 22.00...GHANA-AFRICA DE SUD (africa,cupa natiunilor,calificari) ______________________________________________________________ vineri 15 noiembrie 2019 16.00...AL ITTIHAD KALBA-SHABAB AL AHI DUBAI (emiratele arabe unite) 21.00...MAROC-MAURITANIA (africa,cupa natiunilor,calificari) ______________________________________________________________ vineri 22 noiembrie 2019 13.35...SHANGHAI SHENHUA-BEIJING GUOAN (china) ________________________________________________________________________________________ sambata 23 noiembrie 2019 03.00...PUEBLA-NECAXA (mexic) 05.00...TIJUANA-LEON (mexic) 13.35...GUANGZHOU EVERGRANDE-SHANGHAI SIPG (china) ________________________________________________________________________________________________ duminica 24 noiembrie 2019 05.00...MONTERREY-ATLAS GUADALAJARA (mexic) ___________________________________________________________________________ |
#237
Posted 11 November 2019 - 14:51
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare
luni 11 noiembrie 2019 01.00...VELEZ SARSFIELD-BOCA JUNIORS (argentina) _________________________________________________________________________________ marti 12 noiembrie 2019 01.00...BOTAFOGO-AVAI (brazilia) 02.00...DEPORTIVO SANTANI-OLIMPIA ASUNCION (paraguay) __________________________________________________________________________ miercuri 13 noiembrie 2019 15.00...AFRICA CENTRALA-BURUNDI (africa,cupa natiunilor,calificari) 15.00...MALAWI-SUDANUL DE SUD (africa,cupa natiunilor,calificari) 16.00...NAMIBIA-CIAD (africa,cupa natiunilor,calificari) 17.00...NIGERIA-BENIN (africa,cupa natiunilor,calificari) 18.00...SIERRA LEONE-(africa,cupa natiunilor,calificari) 20.00...ANGOLA-GAMBIA (africa,cupa natiunilor,calificari) 21.00...SENEGAL-CONGO (africa,cupa natiunilor,calificari) ______________________________________________________ joi 14 noiembrie 2019 13.00...MYANMAR-TADJIKISTAN (asia,calificari campionatul mondial) 13.00...TURKMENISTAN-COREEA DE NORD (asia,calificari campionatul mondial) 13.30...KIRGHISTAN-JAPONIA (asia,calificari campionatul mondial) 14.00...EGIPT-KENIA (africa,cupa natiunilor,calificari) 14.00...UZBEKISTAN-ARABIA SAUDITA (asia,calificari campionatul mondial) 15.00...LIBAN-COREEA DE SUD (asia,calificari campionatul mondial) 15.00...VIETNAM-EMIRATELE ARABE UNITE (asia,calificari campionatul mondial) 16.00..AFGANISTAN-INDIA (asia,calificari campionatul mondial) 16.00...SIRIA-CHINA (asia,calificari campionatul mondial) 17.00...YEMEN-PALESTINA (asia,calificari campionatul mondial) 17.00...IRAQ-IRAN (asia,calificari campionatul mondial) 18.00...IORDANIA-AUSTRALIA (asia,calificari campionatul mondial) 21.00...ALGERIA-ZAMBIA (africa,cupa natiunilor,calificari) 22.00...GHANA-AFRICA DE SUD (africa,cupa natiunilor,calificari) ______________________________________________________________ vineri 15 noiembrie 2019 16.00...AL ITTIHAD KALBA-SHABAB AL AHI DUBAI (emiratele arabe unite) 19.00...BRAZILIA-ARGENTINA (meci amical) 21.00...MAROC-MAURITANIA (africa,cupa natiunilor,calificari) ______________________________________________________________ luni 18 noiembrie 2019 19.15...ARGENTINA-URUGUAY (meci amical) ___________________________________________________________________ vineri 22 noiembrie 2019 13.35...SHANGHAI SHENHUA-BEIJING GUOAN (china) ________________________________________________________________________________________ luni 18 noiembrie 2019 sambata 23 noiembrie 2019 03.00...PUEBLA-NECAXA (mexic) 05.00...TIJUANA-LEON (mexic) 13.35...GUANGZHOU EVERGRANDE-SHANGHAI SIPG (china) ________________________________________________________________________________________________ duminica 24 noiembrie 2019 05.00...MONTERREY-ATLAS GUADALAJARA (mexic) ___________________________________________________________________________ Edited by marshall54, 11 November 2019 - 14:52. |
#238
Posted 14 November 2019 - 07:46
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare
joi 14 noiembrie 2019 13.00...MYANMAR-TADJIKISTAN (asia,calificari campionatul mondial) 13.00...TURKMENISTAN-COREEA DE NORD (asia,calificari campionatul mondial) 13.30...KIRGHISTAN-JAPONIA (asia,calificari campionatul mondial) 14.00...EGIPT-KENIA (africa,cupa natiunilor,calificari) 14.00...UZBEKISTAN-ARABIA SAUDITA (asia,calificari campionatul mondial) 15.00...LIBAN-COREEA DE SUD (asia,calificari campionatul mondial) 15.00...VIETNAM-EMIRATELE ARABE UNITE (asia,calificari campionatul mondial) 16.00..AFGANISTAN-INDIA (asia,calificari campionatul mondial) 16.00...SIRIA-CHINA (asia,calificari campionatul mondial) 17.00...YEMEN-PALESTINA (asia,calificari campionatul mondial) 17.00...IRAQ-IRAN (asia,calificari campionatul mondial) 18.00...IORDANIA-AUSTRALIA (asia,calificari campionatul mondial) 21.00...ALGERIA-ZAMBIA (africa,cupa natiunilor,calificari) 22.00...GHANA-AFRICA DE SUD (africa,cupa natiunilor,calificari) ______________________________________________________________ vineri 15 noiembrie 2019 16.00...AL ITTIHAD KALBA-SHABAB AL AHI DUBAI (emiratele arabe unite) 19.00...BRAZILIA-ARGENTINA (meci amical) 21.00...MAROC-MAURITANIA (africa,cupa natiunilor,calificari) ______________________________________________________________ luni 18 noiembrie 2019 19.15...ARGENTINA-URUGUAY (meci amical) ___________________________________________________________________ vineri 22 noiembrie 2019 13.35...SHANGHAI SHENHUA-BEIJING GUOAN (china) ________________________________________________________________________________________ sambata 23 noiembrie 2019 03.00...PUEBLA-NECAXA (mexic) 05.00...TIJUANA-LEON (mexic) 13.35...GUANGZHOU EVERGRANDE-SHANGHAI SIPG (china) ________________________________________________________________________________________________ duminica 24 noiembrie 2019 03.00...TUCUMAN-SAN LORENZO (argentina) 22.00...BOCA JUNIORS-UNION (argentina) ______________________________________________________________ luni 25 noiembrie 2019 00.30...BANFIELD-VELEZ SARSFIELD (argentina) 00.30...TALLERES-AVELLANEDA (argentina) ___________________________________________________ marti 26 noiembrie 2019 02.00...ROSARIO-ALDOSIVI (argentina) ____________________________________________________ duminica 24 noiembrie 2019 05.00...MONTERREY-ATLAS GUADALAJARA (mexic) _____________________________________________________________________ |
#239
Posted 15 November 2019 - 05:47
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare
vineri 15 noiembrie 2019 16.00...AL ITTIHAD KALBA-SHABAB AL AHI DUBAI (emiratele arabe unite) 19.00...BRAZILIA-ARGENTINA (meci amical) 21.00...MAROC-MAURITANIA (africa,cupa natiunilor,calificari) ______________________________________________________________ luni 18 noiembrie 2019 19.15...ARGENTINA-URUGUAY (meci amical) ___________________________________________________________________ vineri 22 noiembrie 2019 13.35...SHANGHAI SHENHUA-BEIJING GUOAN (china) ________________________________________________________________________________________ sambata 23 noiembrie 2019 03.00...PUEBLA-NECAXA (mexic) 05.00...TIJUANA-LEON (mexic) 13.35...GUANGZHOU EVERGRANDE-SHANGHAI SIPG (china) ________________________________________________________________________________________________ duminica 24 noiembrie 2019 03.00...TUCUMAN-SAN LORENZO (argentina) 22.00...BOCA JUNIORS-UNION (argentina) ______________________________________________________________ luni 25 noiembrie 2019 00.30...BANFIELD-VELEZ SARSFIELD (argentina) 00.30...TALLERES-AVELLANEDA (argentina) ___________________________________________________ marti 26 noiembrie 2019 02.00...ROSARIO-ALDOSIVI (argentina) ____________________________________________________ duminica 24 noiembrie 2019 00.30...HURACAN-CORDOBA (argentina) 02.00...SANTOS-CRUZEIRO (brazilia) 02.30...UNIVERSIDAD CATOLICA-LDU QUITO (ecuador) 02.45...TUCUMAN-SAN LORENZO (argentina) 05.00...CD GUADALAJARA-VERACRUZ (mexic) 05.00...MONTERREY-ATLAS GUADALAJARA (mexic) 05.00...PACHCA-PUMAS (mexic) 09.00...CENTRAL COAST-WESTERN UNITED (australia) 20.00...TOLUCA-SANTOS LAGUNA (mexic) 21.00...BOTAFOGO-CORINTHIANS (brazilia) 21.00...CORITIBA-BRAGANTINO (brazilia 2) 23.00...PALMEIRAS-GREMIO (brazilia) 23.15...THE STRONGEST-BOLIVAR (bolivia) _____________________________________________________________________ |
#240
Posted 16 November 2019 - 12:06
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare
sambata 16 noiembrie 2019 15.00...MADAGASCAR-ETIOPIA (africa,cupa natiunilor) 21.00...COASTA DE FILDES-NIGER (africa,cupa natiunilor) ____________________________________________________ duminica 17 noiembrie 2019 15.00...AFRICA DE SUD-SUDAN (africa,cupa natiunilor) 18.00...RUANDA-CAMERUN (africa,cupa natiunilor) 21.00...GABON-ANGOLA (africa,cupa natiunilor) _________________________________________________ luni 18 noiembrie 2019 15.00...COMORE-EGIPT (africa,cupa natiunilor) 18.00...KENIA-TOGO (africa,cupa natiunilor) 19.15...ARGENTINA-URUGUAY (meci amical) 21.00...BOTSWANA-ALGERIA (africa,cupa natiunilor) ___________________________________________________________________ marti 19 noiembrie 2019 11.00...NEPAL-KUWAIT (meciuri de calificare pentru campionatul mondial) 13.00...TURKMENISTAN-SRI LANKA (meciuri de calificare pentru campionatul mondial) 14.00...UZBEKISTAN-PALESTINA (meciuri de calificare pentru campionatul mondial) 16.00...AFGANISTAN-QATAR (meciuri de calificare pentru campionatul mondial) 16.00...SIRIA-FILIPINE (meciuri de calificare pentru campionatul mondial) 16.00...IRAQ-BAHRAIN (meciuri de calificare pentru campionatul mondial) 19.00...LIBAN-COREEA DE NORD (meciuri de calificare pentru campionatul mondial) _______________________________________________________________ vineri 22 noiembrie 2019 13.35...SHANGHAI SHENHUA-BEIJING GUOAN (china) ________________________________________________________________________________________ sambata 23 noiembrie 2019 03.00...PUEBLA-NECAXA (mexic) 05.00...TIJUANA-LEON (mexic) 13.35...GUANGZHOU EVERGRANDE-SHANGHAI SIPG (china) ________________________________________________________________________________________________ duminica 24 noiembrie 2019 03.00...TUCUMAN-SAN LORENZO (argentina) 22.00...BOCA JUNIORS-UNION (argentina) ______________________________________________________________ luni 25 noiembrie 2019 00.30...BANFIELD-VELEZ SARSFIELD (argentina) 00.30...TALLERES-AVELLANEDA (argentina) ___________________________________________________ marti 26 noiembrie 2019 02.00...ROSARIO-ALDOSIVI (argentina) ____________________________________________________ duminica 24 noiembrie 2019 00.30...HURACAN-CORDOBA (argentina) 02.00...SANTOS-CRUZEIRO (brazilia) 02.30...UNIVERSIDAD CATOLICA-LDU QUITO (ecuador) 02.45...TUCUMAN-SAN LORENZO (argentina) 05.00...CD GUADALAJARA-VERACRUZ (mexic) 05.00...MONTERREY-ATLAS GUADALAJARA (mexic) 05.00...PACHCA-PUMAS (mexic) 09.00...CENTRAL COAST-WESTERN UNITED (australia) 20.00...TOLUCA-SANTOS LAGUNA (mexic) 21.00...BOTAFOGO-CORINTHIANS (brazilia) 21.00...CORITIBA-BRAGANTINO (brazilia 2) 23.00...PALMEIRAS-GREMIO (brazilia) 23.15...THE STRONGEST-BOLIVAR (bolivia) _________________________________________________________ |
#241
Posted 17 November 2019 - 03:30
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare
duminica 17 noiembrie 2019 15.00...AFRICA DE SUD-SUDAN (africa,cupa natiunilor) 18.00...RUANDA-CAMERUN (africa,cupa natiunilor) 21.00...GABON-ANGOLA (africa,cupa natiunilor) _________________________________________________ luni 18 noiembrie 2019 15.00...COMORE-EGIPT (africa,cupa natiunilor) 18.00...KENIA-TOGO (africa,cupa natiunilor) 19.15...ARGENTINA-URUGUAY (meci amical) 21.00...BOTSWANA-ALGERIA (africa,cupa natiunilor) ___________________________________________________________________ marti 19 noiembrie 2019 11.00...NEPAL-KUWAIT (meciuri de calificare pentru campionatul mondial) 13.00...TURKMENISTAN-SRI LANKA (meciuri de calificare pentru campionatul mondial) 14.00...UZBEKISTAN-PALESTINA (meciuri de calificare pentru campionatul mondial) 16.00...AFGANISTAN-QATAR (meciuri de calificare pentru campionatul mondial) 16.00...SIRIA-FILIPINE (meciuri de calificare pentru campionatul mondial) 16.00...IRAQ-BAHRAIN (meciuri de calificare pentru campionatul mondial) 19.00...LIBAN-COREEA DE NORD (meciuri de calificare pentru campionatul mondial) _______________________________________________________________ vineri 22 noiembrie 2019 01.00...DEFENSOR SPORTING MONTEVIDEO-NACIONAL MONTEVIDEO (uruguay) 10.30...WESTERN SYDNEY-MELBOURNE CITY (australia) 13.35...SHANGHAI SHENHUA-BEIJING GUOAN (china) ________________________________________________________________________________________ sambata 23 noiembrie 2019 02.30...GUARANI-AMERICA MINEIRO (brazilia 2) 03.00...PUEBLA-NECAXA (mexic) 05.00...TIJUANA-LEON (mexic) 13.35...GUANGZHOU EVERGRANDE-SHANGHAI SIPG (china) 22.00...RIVER PLATE-FLAMENGO (america de sud,copa libertadores,finala) 23.00...RIVER PLATE ASUNCION-LIBERTAD ASUNCION (paraguay) ________________________________________________________________________________________________ duminica 24 noiembrie 2019 03.00...TUCUMAN-SAN LORENZO (argentina) 22.00...BOCA JUNIORS-UNION (argentina) ______________________________________________________________ luni 25 noiembrie 2019 00.30...BANFIELD-VELEZ SARSFIELD (argentina) 00.30...TALLERES-AVELLANEDA (argentina) ___________________________________________________ marti 26 noiembrie 2019 02.00...ROSARIO-ALDOSIVI (argentina) ____________________________________________________ duminica 24 noiembrie 2019 00.30...HURACAN-CORDOBA (argentina) 02.00...SANTOS-CRUZEIRO (brazilia) 02.30...UNIVERSIDAD CATOLICA-LDU QUITO (ecuador) 02.45...TUCUMAN-SAN LORENZO (argentina) 05.00...CD GUADALAJARA-VERACRUZ (mexic) 05.00...MONTERREY-ATLAS GUADALAJARA (mexic) 05.00...PACHCA-PUMAS (mexic) 09.00...CENTRAL COAST-WESTERN UNITED (australia) 20.00...TOLUCA-SANTOS LAGUNA (mexic) 21.00...BOTAFOGO-CORINTHIANS (brazilia) 21.00...CORITIBA-BRAGANTINO (brazilia 2) 23.00...PALMEIRAS-GREMIO (brazilia) 23.15...THE STRONGEST-BOLIVAR (bolivia) ____________________________________________________ |
#242
Posted 18 November 2019 - 19:31
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare
luni 18 noiembrie 2019 15.00...COMORE-EGIPT (africa,cupa natiunilor) 18.00...KENIA-TOGO (africa,cupa natiunilor) 19.15...ARGENTINA-URUGUAY (meci amical) 21.00...BOTSWANA-ALGERIA (africa,cupa natiunilor) ___________________________________________________________________ marti 19 noiembrie 2019 11.00...NEPAL-KUWAIT (meciuri de calificare pentru campionatul mondial) 13.00...TURKMENISTAN-SRI LANKA (meciuri de calificare pentru campionatul mondial) 14.00...UZBEKISTAN-PALESTINA (meciuri de calificare pentru campionatul mondial) 16.00...AFGANISTAN-QATAR (meciuri de calificare pentru campionatul mondial) 16.00...SIRIA-FILIPINE (meciuri de calificare pentru campionatul mondial) 16.00...IRAQ-BAHRAIN (meciuri de calificare pentru campionatul mondial) 19.00...LIBAN-COREEA DE NORD (meciuri de calificare pentru campionatul mondial) _______________________________________________________________ vineri 22 noiembrie 2019 01.00...DEFENSOR SPORTING MONTEVIDEO-NACIONAL MONTEVIDEO (uruguay) 10.30...WESTERN SYDNEY-MELBOURNE CITY (australia) 13.35...SHANGHAI SHENHUA-BEIJING GUOAN (china) ________________________________________________________________________________________ sambata 23 noiembrie 2019 02.30...GUARANI-AMERICA MINEIRO (brazilia 2) 03.00...PUEBLA-NECAXA (mexic) 05.00...TIJUANA-LEON (mexic) 13.35...GUANGZHOU EVERGRANDE-SHANGHAI SIPG (china) 22.00...RIVER PLATE-FLAMENGO (america de sud,copa libertadores,finala) 23.00...RIVER PLATE ASUNCION-LIBERTAD ASUNCION (paraguay) ________________________________________________________________________________________________ duminica 24 noiembrie 2019 03.00...TUCUMAN-SAN LORENZO (argentina) 22.00...BOCA JUNIORS-UNION (argentina) ______________________________________________________________ luni 25 noiembrie 2019 00.00...CEARA-SAO PAULO (brazilia) 00.30...BANFIELD-VELEZ SARSFIELD (argentina) 00.30...TALLERES-AVELLANEDA (argentina) 03.00...JUAREZ-TIGRES (mexic) 17.00...EL GOUNAH-AL AHLY CAIRO (egipt) 19.30...ENPPI CAIRO-ZAMALEK CAIRO (egipt) ___________________________________________________ marti 26 noiembrie 2019 02.00...ROSARIO-ALDOSIVI (argentina) ____________________________________________________ duminica 24 noiembrie 2019 00.30...HURACAN-CORDOBA (argentina) 02.00...SANTOS-CRUZEIRO (brazilia) 02.30...UNIVERSIDAD CATOLICA-LDU QUITO (ecuador) 02.45...TUCUMAN-SAN LORENZO (argentina) 05.00...CD GUADALAJARA-VERACRUZ (mexic) 05.00...MONTERREY-ATLAS GUADALAJARA (mexic) 05.00...PACHCA-PUMAS (mexic) 09.00...CENTRAL COAST-WESTERN UNITED (australia) 20.00...TOLUCA-SANTOS LAGUNA (mexic) 21.00...BOTAFOGO-CORINTHIANS (brazilia) 21.00...CORITIBA-BRAGANTINO (brazilia 2) 23.00...PALMEIRAS-GREMIO (brazilia) 23.15...THE STRONGEST-BOLIVAR (bolivia) ____________________________________________________ |
#243
Posted 20 November 2019 - 06:15
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare
vineri 22 noiembrie 2019 01.00...DEFENSOR SPORTING MONTEVIDEO-NACIONAL MONTEVIDEO (uruguay) 10.30...WESTERN SYDNEY-MELBOURNE CITY (australia) 13.35...SHANGHAI SHENHUA-BEIJING GUOAN (china) ________________________________________________________________________________________ sambata 23 noiembrie 2019 02.30...GUARANI-AMERICA MINEIRO (brazilia 2) 03.00...PUEBLA-NECAXA (mexic) 05.00...TIJUANA-LEON (mexic) 13.35...GUANGZHOU EVERGRANDE-SHANGHAI SIPG (china) 16.30...COLO COLO-COQUIMBO UNIDO (chile) 22.00...RIVER PLATE-FLAMENGO (america de sud,copa libertadores,finala) 23.00...RIVER PLATE ASUNCION-LIBERTAD ASUNCION (paraguay) ________________________________________________________________________________________________ duminica 24 noiembrie 2019 00.30...HURACAN-CORDOBA (argentina) 00.30...DEFENSAY JUSTICIA-LANUS (argentina) 02.00...SANTOS-CRUZEIRO (brazilia) 03.00...TUCUMAN-SAN LORENZO (argentina) 20.00...DEPORTIVO TOLUCA-SANTOS LAGUNA (mexic) 21.00...PALMEIRAS-GREMIO PORTO ALEGRE (brazilia) 22.00...UNIVERSIDAD CATOLICA-AUDAX ITALIANO (chile) 22.00...BOCA JUNIORS-UNION (argentina) ______________________________________________________________ luni 25 noiembrie 2019 00.00...CEARA-SAO PAULO (brazilia) 00.30...BANFIELD-VELEZ SARSFIELD (argentina) 00.30...TALLERES-AVELLANEDA (argentina) 03.00...JUAREZ-TIGRES (mexic) 17.00...EL GOUNAH-AL AHLY CAIRO (egipt) 19.30...ENPPI CAIRO-ZAMALEK CAIRO (egipt) ___________________________________________________ marti 26 noiembrie 2019 02.00...ROSARIO-ALDOSIVI (argentina) ____________________________________________________ duminica 24 noiembrie 2019 00.30...HURACAN-CORDOBA (argentina) 02.00...SANTOS-CRUZEIRO (brazilia) 02.30...UNIVERSIDAD CATOLICA-LDU QUITO (ecuador) 02.45...TUCUMAN-SAN LORENZO (argentina) 05.00...CD GUADALAJARA-VERACRUZ (mexic) 05.00...MONTERREY-ATLAS GUADALAJARA (mexic) 05.00...PACHCA-PUMAS (mexic) 09.00...CENTRAL COAST-WESTERN UNITED (australia) 20.00...TOLUCA-SANTOS LAGUNA (mexic) 21.00...BOTAFOGO-CORINTHIANS (brazilia) 21.00...CORITIBA-BRAGANTINO (brazilia 2) 23.00...PALMEIRAS-GREMIO (brazilia) 23.15...THE STRONGEST-BOLIVAR (bolivia) ____________________________________________________ |
#244
Posted 21 November 2019 - 14:33
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare
vineri 22 noiembrie 2019 10.30...WESTERN SYDNEY-MELBOURNE CITY (australia) 13.35...SHANGHAI SHENHUA-BEIJING GUOAN (china) ________________________________________________________________________________________ sambata 23 noiembrie 2019 02.30...GUARANI-AMERICA MINEIRO (brazilia 2) 03.00...PUEBLA-NECAXA (mexic) 05.00...TIJUANA-LEON (mexic) 13.35...GUANGZHOU EVERGRANDE-SHANGHAI SIPG (china) 16.30...COLO COLO-COQUIMBO UNIDO (chile) 22.00...RIVER PLATE-FLAMENGO (america de sud,copa libertadores,finala) 23.00...RIVER PLATE ASUNCION-LIBERTAD ASUNCION (paraguay) ________________________________________________________________________________________________ duminica 24 noiembrie 2019 00.30...HURACAN-CORDOBA (argentina) 00.30...DEFENSAY JUSTICIA-LANUS (argentina) 02.00...SANTOS-CRUZEIRO (brazilia) 03.00...TUCUMAN-SAN LORENZO (argentina) 20.00...DEPORTIVO TOLUCA-SANTOS LAGUNA (mexic) 21.00...PALMEIRAS-GREMIO PORTO ALEGRE (brazilia) 22.00...UNIVERSIDAD CATOLICA-AUDAX ITALIANO (chile) 22.00...BOCA JUNIORS-UNION (argentina) ______________________________________________________________ luni 25 noiembrie 2019 00.00...CEARA-SAO PAULO (brazilia) 00.30...BANFIELD-VELEZ SARSFIELD (argentina) 00.30...TALLERES-AVELLANEDA (argentina) 03.00...JUAREZ-TIGRES (mexic) 17.00...EL GOUNAH-AL AHLY CAIRO (egipt) 19.30...ENPPI CAIRO-ZAMALEK CAIRO (egipt) ___________________________________________________ marti 26 noiembrie 2019 02.00...ROSARIO-ALDOSIVI (argentina) ____________________________________________________ duminica 24 noiembrie 2019 00.30...HURACAN-CORDOBA (argentina) 02.00...SANTOS-CRUZEIRO (brazilia) 02.30...UNIVERSIDAD CATOLICA-LDU QUITO (ecuador) 02.45...TUCUMAN-SAN LORENZO (argentina) 05.00...CD GUADALAJARA-VERACRUZ (mexic) 05.00...MONTERREY-ATLAS GUADALAJARA (mexic) 05.00...PACHCA-PUMAS (mexic) 09.00...CENTRAL COAST-WESTERN UNITED (australia) 20.00...TOLUCA-SANTOS LAGUNA (mexic) 21.00...BOTAFOGO-CORINTHIANS (brazilia) 21.00...CORITIBA-BRAGANTINO (brazilia 2) 23.00...PALMEIRAS-GREMIO (brazilia) 23.15...THE STRONGEST-BOLIVAR (bolivia) ____________________________________________________ vineri 29 noiembrie 2019 18.00...KABYLIE (algeria)-VITA CLUB (congo dr) 21.00...AL HILAL OMDURMAN (sudan)-PLATINUM ZVISHAVANE (africa de sud) 21.00...ETOILE DU SAHEL (tunisia)-AL AHLY CAIRO (egipt) __________________________________________________________________ sambata 30 noiembrie 2019 15.00...TP MAZEMBE (congo dr)-ZAMALEK CAIRO (egipt) 18.00...USM ALGER (algeria)-WYDAD CASABLANCA (maroc) 18.00...1 DE AGOSTO (angola)-ZESCO UNITED (zambia) 21.00...RAJA CASABLANCA (maroc)-ES TUNIS (tunisia) 21.00...MAMELODI SUNDOWNS (africa de sud)-PETRO DE LUANDA (angola) ______________________________________________________________________ |
|
#245
Posted 22 November 2019 - 05:51
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare
vineri 22 noiembrie 2019 10.30...WESTERN SYDNEY-MELBOURNE CITY (australia) 13.35...SHANGHAI SHENHUA-BEIJING GUOAN (china) ________________________________________________________________________________________ sambata 23 noiembrie 2019 02.30...GUARANI-AMERICA MINEIRO (brazilia 2) 03.00...PUEBLA-NECAXA (mexic) 05.00...TIJUANA-LEON (mexic) 13.35...GUANGZHOU EVERGRANDE-SHANGHAI SIPG (china) 16.30...COLO COLO-COQUIMBO UNIDO (chile) 22.00...RIVER PLATE-FLAMENGO (america de sud,copa libertadores,finala) 23.00...RIVER PLATE ASUNCION-LIBERTAD ASUNCION (paraguay) ________________________________________________________________________________________________ duminica 24 noiembrie 2019 00.30...HURACAN-CORDOBA (argentina) 00.30...DEFENSAY JUSTICIA-LANUS (argentina) 02.00...SANTOS-CRUZEIRO (brazilia) 03.00...TUCUMAN-SAN LORENZO (argentina) 20.00...DEPORTIVO TOLUCA-SANTOS LAGUNA (mexic) 21.00...PALMEIRAS-GREMIO PORTO ALEGRE (brazilia) 22.00...UNIVERSIDAD CATOLICA-AUDAX ITALIANO (chile) 22.00...BOCA JUNIORS-UNION (argentina) ______________________________________________________________ luni 25 noiembrie 2019 00.00...CEARA-SAO PAULO (brazilia) 00.30...BANFIELD-VELEZ SARSFIELD (argentina) 00.30...TALLERES-AVELLANEDA (argentina) 03.00...JUAREZ-TIGRES (mexic) 17.00...EL GOUNAH-AL AHLY CAIRO (egipt) 19.30...ENPPI CAIRO-ZAMALEK CAIRO (egipt) ___________________________________________________ marti 26 noiembrie 2019 02.00...ROSARIO-ALDOSIVI (argentina) ____________________________________________________ duminica 24 noiembrie 2019 00.30...HURACAN-CORDOBA (argentina) 02.00...SANTOS-CRUZEIRO (brazilia) 02.30...UNIVERSIDAD CATOLICA-LDU QUITO (ecuador) 02.45...TUCUMAN-SAN LORENZO (argentina) 05.00...CD GUADALAJARA-VERACRUZ (mexic) 05.00...MONTERREY-ATLAS GUADALAJARA (mexic) 05.00...PACHCA-PUMAS (mexic) 09.00...CENTRAL COAST-WESTERN UNITED (australia) 20.00...TOLUCA-SANTOS LAGUNA (mexic) 21.00...BOTAFOGO-CORINTHIANS (brazilia) 21.00...CORITIBA-BRAGANTINO (brazilia 2) 23.00...PALMEIRAS-GREMIO (brazilia) 23.15...THE STRONGEST-BOLIVAR (bolivia) ____________________________________________________ vineri 29 noiembrie 2019 18.00...KABYLIE (algeria)-VITA CLUB (congo dr) 21.00...AL HILAL OMDURMAN (sudan)-PLATINUM ZVISHAVANE (africa de sud) 21.00...ETOILE DU SAHEL (tunisia)-AL AHLY CAIRO (egipt) __________________________________________________________________ sambata 30 noiembrie 2019 15.00...TP MAZEMBE (congo dr)-ZAMALEK CAIRO (egipt) 18.00...USM ALGER (algeria)-WYDAD CASABLANCA (maroc) 18.00...1 DE AGOSTO (angola)-ZESCO UNITED (zambia) 21.00...RAJA CASABLANCA (maroc)-ES TUNIS (tunisia) 21.00...MAMELODI SUNDOWNS (africa de sud)-PETRO DE LUANDA (angola) ______________________________________________________________________ duminica 1 decembrie 2019 15.00...MOTEMA PEMBE (congo dr)-ZANACO LUSAKA (zambia) 15.00...ENUGU RANGERS (nigeria)-PYRAMIDS CAIRO (egipt) 18.00...BIDVEST WITS (africa de sud)-HOROYA CONAKRY (guineea) 18.00...SAN PEDRO (coasta de fildes)-PARADOU ALGER (algeria) 18.00...RSB BERKANE (maroc)-FC ESAE (benin) 21.00...FC NOUADHIBOU (mauritania)-AL MASRY (egipt) ___________________________________________________ |
#246
Posted 24 November 2019 - 10:36
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare
duminica 24 noiembrie 2019 00.30...HURACAN-CORDOBA (argentina) 00.30...DEFENSAY JUSTICIA-LANUS (argentina) 02.00...SANTOS-CRUZEIRO (brazilia) 03.00...TUCUMAN-SAN LORENZO (argentina) 20.00...DEPORTIVO TOLUCA-SANTOS LAGUNA (mexic) 21.00...PALMEIRAS-GREMIO PORTO ALEGRE (brazilia) 22.00...UNIVERSIDAD CATOLICA-AUDAX ITALIANO (chile) 22.00...BOCA JUNIORS-UNION (argentina) ______________________________________________________________ luni 25 noiembrie 2019 00.00...CEARA-SAO PAULO (brazilia) 00.30...BANFIELD-VELEZ SARSFIELD (argentina) 00.30...TALLERES-AVELLANEDA (argentina) 03.00...JUAREZ-TIGRES (mexic) 17.00...EL GOUNAH-AL AHLY CAIRO (egipt) 19.30...ENPPI CAIRO-ZAMALEK CAIRO (egipt) ___________________________________________________ marti 26 noiembrie 2019 02.00...ROSARIO-ALDOSIVI (argentina) ____________________________________________________ duminica 24 noiembrie 2019 00.30...HURACAN-CORDOBA (argentina) 02.00...SANTOS-CRUZEIRO (brazilia) 02.30...UNIVERSIDAD CATOLICA-LDU QUITO (ecuador) 02.45...TUCUMAN-SAN LORENZO (argentina) 05.00...CD GUADALAJARA-VERACRUZ (mexic) 05.00...MONTERREY-ATLAS GUADALAJARA (mexic) 05.00...PACHCA-PUMAS (mexic) 09.00...CENTRAL COAST-WESTERN UNITED (australia) 20.00...TOLUCA-SANTOS LAGUNA (mexic) 21.00...BOTAFOGO-CORINTHIANS (brazilia) 21.00...CORITIBA-BRAGANTINO (brazilia 2) 23.00...PALMEIRAS-GREMIO (brazilia) 23.15...THE STRONGEST-BOLIVAR (bolivia) ____________________________________________________ vineri 29 noiembrie 2019 18.00...KABYLIE (algeria)-VITA CLUB (congo dr) 21.00...AL HILAL OMDURMAN (sudan)-PLATINUM ZVISHAVANE (africa de sud) 21.00...ETOILE DU SAHEL (tunisia)-AL AHLY CAIRO (egipt) __________________________________________________________________ sambata 30 noiembrie 2019 15.00...TP MAZEMBE (congo dr)-ZAMALEK CAIRO (egipt) 18.00...USM ALGER (algeria)-WYDAD CASABLANCA (maroc) 18.00...1 DE AGOSTO (angola)-ZESCO UNITED (zambia) 21.00...RAJA CASABLANCA (maroc)-ES TUNIS (tunisia) 21.00...MAMELODI SUNDOWNS (africa de sud)-PETRO DE LUANDA (angola) ______________________________________________________________________ duminica 1 decembrie 2019 15.00...MOTEMA PEMBE (congo dr)-ZANACO LUSAKA (zambia) 15.00...ENUGU RANGERS (nigeria)-PYRAMIDS CAIRO (egipt) 18.00...BIDVEST WITS (africa de sud)-HOROYA CONAKRY (guineea) 18.00...SAN PEDRO (coasta de fildes)-PARADOU ALGER (algeria) 18.00...RSB BERKANE (maroc)-FC ESAE (benin) 21.00...FC NOUADHIBOU (mauritania)-AL MASRY (egipt) ___________________________________________________ |
#247
Posted 26 November 2019 - 06:31
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare
marti 26 noiembrie 2019 02.00...ROSARIO-ALDOSIVI (argentina) ____________________________________________________ duminica 24 noiembrie 2019 00.30...HURACAN-CORDOBA (argentina) 02.00...SANTOS-CRUZEIRO (brazilia) 02.30...UNIVERSIDAD CATOLICA-LDU QUITO (ecuador) 02.45...TUCUMAN-SAN LORENZO (argentina) 05.00...CD GUADALAJARA-VERACRUZ (mexic) 05.00...MONTERREY-ATLAS GUADALAJARA (mexic) 05.00...PACHCA-PUMAS (mexic) 09.00...CENTRAL COAST-WESTERN UNITED (australia) 20.00...TOLUCA-SANTOS LAGUNA (mexic) 21.00...BOTAFOGO-CORINTHIANS (brazilia) 21.00...CORITIBA-BRAGANTINO (brazilia 2) 23.00...PALMEIRAS-GREMIO (brazilia) 23.15...THE STRONGEST-BOLIVAR (bolivia) ____________________________________________________ vineri 29 noiembrie 2019 18.00...KABYLIE (algeria)-VITA CLUB (congo dr) 21.00...AL HILAL OMDURMAN (sudan)-PLATINUM ZVISHAVANE (africa de sud) 21.00...ETOILE DU SAHEL (tunisia)-AL AHLY CAIRO (egipt) __________________________________________________________________ sambata 30 noiembrie 2019 15.00...TP MAZEMBE (congo dr)-ZAMALEK CAIRO (egipt) 18.00...USM ALGER (algeria)-WYDAD CASABLANCA (maroc) 18.00...1 DE AGOSTO (angola)-ZESCO UNITED (zambia) 21.00...RAJA CASABLANCA (maroc)-ES TUNIS (tunisia) 21.00...MAMELODI SUNDOWNS (africa de sud)-PETRO DE LUANDA (angola) ______________________________________________________________________ duminica 1 decembrie 2019 15.00...MOTEMA PEMBE (congo dr)-ZANACO LUSAKA (zambia) 15.00...ENUGU RANGERS (nigeria)-PYRAMIDS CAIRO (egipt) 18.00...BIDVEST WITS (africa de sud)-HOROYA CONAKRY (guineea) 18.00...SAN PEDRO (coasta de fildes)-PARADOU ALGER (algeria) 18.00...RSB BERKANE (maroc)-FC ESAE (benin) 21.00...FC NOUADHIBOU (mauritania)-AL MASRY (egipt) 23.00...ATLETICO MINEIRO-CORINTHIANS (brazilia) 23.00...EVERTON-O HIGGIN'S (chile) ___________________________________________________ luni 2 decembrie 2019 00.00...GREMIO PORTO ALEGRE-SAO PAULO (brazilia) 00.30...VELEZ SARSFIELD-COLON (argentina) 02.45...CORDOBA-ROSARIO (argentina) ___________________________________________ miercuri 3 decembrie 2019 01.00...VASCO DA GAMA-CRUZEIRO (brazilia) ________________________________________________________________________ |
#248
Posted 30 November 2019 - 07:38
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare
sambata 30 noiembrie 2019 15.00...TP MAZEMBE (congo dr)-ZAMALEK CAIRO (egipt) 18.00...USM ALGER (algeria)-WYDAD CASABLANCA (maroc) 18.00...1 DE AGOSTO (angola)-ZESCO UNITED (zambia) 19.00...BAHRAIN-ARABIA SAUDITA (arabia gulf cup) 21.00...RAJA CASABLANCA (maroc)-ES TUNIS (tunisia) 21.00...MAMELODI SUNDOWNS (africa de sud)-PETRO DE LUANDA (angola) ______________________________________________________________________ duminica 1 decembrie 2019 15.00...MOTEMA PEMBE (congo dr)-ZANACO LUSAKA (zambia) 15.00...ENUGU RANGERS (nigeria)-PYRAMIDS CAIRO (egipt) 18.00...BIDVEST WITS (africa de sud)-HOROYA CONAKRY (guineea) 18.00...SAN PEDRO (coasta de fildes)-PARADOU ALGER (algeria) 18.00...RSB BERKANE (maroc)-FC ESAE (benin) 21.00...FC NOUADHIBOU (mauritania)-AL MASRY (egipt) 23.00...ATLETICO MINEIRO-CORINTHIANS (brazilia) 23.00...EVERTON-O HIGGIN'S (chile) ___________________________________________________ luni 2 decembrie 2019 00.00...GREMIO PORTO ALEGRE-SAO PAULO (brazilia) 00.30...VELEZ SARSFIELD-COLON (argentina) 02.45...CORDOBA-ROSARIO (argentina) 16.30...YEMEN-IRAQ (arabia gulf cup) 16.30...QATAR-EMIRATELE ARABE UNITED (arabia gulf cup) _____________________________________________________ miercuri 4 decembrie 2019 01.00...VASCO DA GAMA-CRUZEIRO (brazilia) ________________________________________________________________________ |
#249
Posted 01 December 2019 - 02:38
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare
duminica 1 decembrie 2019 15.00...MOTEMA PEMBE (congo dr)-ZANACO LUSAKA (zambia) 15.00...ENUGU RANGERS (nigeria)-PYRAMIDS CAIRO (egipt) 18.00...BIDVEST WITS (africa de sud)-HOROYA CONAKRY (guineea) 18.00...SAN PEDRO (coasta de fildes)-PARADOU ALGER (algeria) 18.00...RSB BERKANE (maroc)-FC ESAE (benin) 21.00...FC NOUADHIBOU (mauritania)-AL MASRY (egipt) 23.00...ATLETICO MINEIRO-CORINTHIANS (brazilia) 23.00...EVERTON-O HIGGIN'S (chile) ___________________________________________________ luni 2 decembrie 2019 00.00...GREMIO PORTO ALEGRE-SAO PAULO (brazilia) 00.30...VELEZ SARSFIELD-COLON (argentina) 02.45...CORDOBA-ROSARIO (argentina) 16.30...YEMEN-IRAQ (arabia gulf cup) 16.30...QATAR-EMIRATELE ARABE UNITED (arabia gulf cup) _____________________________________________________ marti 3 decembrie 2019 01.00...ARSENAL SARANDI-LANUS (argentina) 01.00...SAN LORENZO-OLIMPIA ASUNCION (paraguay) 01.00...VASCO DA GAMA-CRUZEIRO (brazilia) _______________________________________________________________________ miercuri 4 decembrie 2019 01.00...LUQUENO-GENERAL DUAZ (paraguay) 16.00...ODISHA BHUBANESWAR-BENGALURU KAMATAKA (india) ________________________________________________________ joi 5 decembrie 2019 00.00...PARANAENSE-SANTOS (brazilia) 00.30...CEARA-CORINTHIANS (brazilia) 00.30...ATLETICO MINEIRO-BOTAFOGO (brazilia) 02.30...SAO PAULO-INTERNACIONAL PORTO ALEGRE (brazilia) 02.30...FLUMINENSE-FORTALEZA (brazilia) _____________________________________________________ vineri 6 decembrie 2019 00.30...GREMIO PORTO ALEGRE-CRUZEIRO (brazilia) 00.30...PALMEIRAS-GOIAS (brazilia) 00.30...BAHIA-VASCO DA GAMA (brazilia) 01.30...FLAMENGO-AVAI (brazilia) _____________________________________________________ 18.00...VITA CLUB KINSHASA (dr congo)-RAJA CASABLANCA (maroc) (africa champions league) 21.00...ES TUNIS (tunisia)-JS KABYLIE (algeria) 21.00...AL AHLY CAIRO (egipt)-AL HILAL OMDURMAN (sudan) __________________________________________________________________________________ |
|
#250
Posted 02 December 2019 - 10:45
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare
luni 2 decembrie 2019 00.00...GREMIO PORTO ALEGRE-SAO PAULO (brazilia) 00.30...VELEZ SARSFIELD-COLON (argentina) 02.45...CORDOBA-ROSARIO (argentina) 16.30...YEMEN-IRAQ (arabia gulf cup) 16.30...QATAR-EMIRATELE ARABE UNITED (arabia gulf cup) _____________________________________________________ marti 3 decembrie 2019 01.00...ARSENAL SARANDI-LANUS (argentina) 01.00...SAN LORENZO-OLIMPIA ASUNCION (paraguay) 01.00...VASCO DA GAMA-CRUZEIRO (brazilia) _______________________________________________________________________ miercuri 4 decembrie 2019 01.00...LUQUENO-GENERAL DUAZ (paraguay) 16.00...ODISHA BHUBANESWAR-BENGALURU KAMATAKA (india) ________________________________________________________ joi 5 decembrie 2019 00.00...PARANAENSE-SANTOS (brazilia) 00.30...CEARA-CORINTHIANS (brazilia) 00.30...ATLETICO MINEIRO-BOTAFOGO (brazilia) 02.30...SAO PAULO-INTERNACIONAL PORTO ALEGRE (brazilia) 02.30...FLUMINENSE-FORTALEZA (brazilia) _____________________________________________________ vineri 6 decembrie 2019 00.30...GREMIO PORTO ALEGRE-CRUZEIRO (brazilia) 00.30...PALMEIRAS-GOIAS (brazilia) 00.30...BAHIA-VASCO DA GAMA (brazilia) 01.30...FLAMENGO-AVAI (brazilia) 18.00...VITA CLUB KINSHASA (dr congo)-RAJA CASABLANCA (maroc) (africa champions league) 21.00...ES TUNIS (tunisia)-JS KABYLIE (algeria) 21.00...AL AHLY CAIRO (egipt)-AL HILAL OMDURMAN (sudan) ________________________________________________________________________ sambata 7 decembrie 2019 02.00...COLON-ALDOSIVI 04.00...INDEPENDIENTE-BANFIELD (argentina) _____________________________________________________ duminica 8 decembrie 2019 04.30...LANUS-AVELLANEDA (argentina) _______________________________________________ luni 9 decembrie 2019 00.30...GIMNASIA-CORDOBA (argentina) 02.30...ROSARIO-BOCA JUNIORS (argentina) 04.30...RIVER PLATE-SAN LORENZO (argentina) _________________________________________________________________________ marti 10 decembrie 2019 02.00...PATRONATO PARANA-VELEZ SARSFIELD (argentina) 04.30...ARGENTINOS JUNIORS-ESTUDIANTES (argentina) ___________________________________________________________________________________________ |
#251
Posted 04 December 2019 - 06:32
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare
miercuri 4 decembrie 2019 01.00...LUQUENO-GENERAL DUAZ (paraguay) 16.00...ODISHA BHUBANESWAR-BENGALURU KAMATAKA (india) ________________________________________________________ joi 5 decembrie 2019 00.00...PARANAENSE-SANTOS (brazilia) 00.30...CEARA-CORINTHIANS (brazilia) 00.30...ATLETICO MINEIRO-BOTAFOGO (brazilia) 02.30...SAO PAULO-INTERNACIONAL PORTO ALEGRE (brazilia) 02.30...FLUMINENSE-FORTALEZA (brazilia) _____________________________________________________ vineri 6 decembrie 2019 00.30...GREMIO PORTO ALEGRE-CRUZEIRO (brazilia) 00.30...PALMEIRAS-GOIAS (brazilia) 00.30...BAHIA-VASCO DA GAMA (brazilia) 01.30...FLAMENGO-AVAI (brazilia) 18.00...VITA CLUB KINSHASA (dr congo)-RAJA CASABLANCA (maroc) (africa champions league) 21.00...ES TUNIS (tunisia)-JS KABYLIE (algeria) 21.00...AL AHLY CAIRO (egipt)-AL HILAL OMDURMAN (sudan) ________________________________________________________________________ sambata 7 decembrie 2019 02.00...COLON-ALDOSIVI 04.00...INDEPENDIENTE-BANFIELD (argentina) _____________________________________________________ duminica 8 decembrie 2019 04.30...LANUS-AVELLANEDA (argentina) _______________________________________________ luni 9 decembrie 2019 00.30...GIMNASIA-CORDOBA (argentina) 02.30...ROSARIO-BOCA JUNIORS (argentina) 04.30...RIVER PLATE-SAN LORENZO (argentina) _________________________________________________________________________ marti 10 decembrie 2019 02.00...PATRONATO PARANA-VELEZ SARSFIELD (argentina) 04.30...ARGENTINOS JUNIORS-ESTUDIANTES (argentina) ______________________________________________________________________________________ miercuri 11 decembrie 2019 11.30...DELHI DYNAMOS-HYDERABAD (india,super league) 16.00...SALAM ZGHARTA-AL AHED BEIRUT (liban) 19.30...WADI DEGLA-AL AHLY CAIRO (egipt) 19.30...AL SADD (qatar)-HIENGHENE SPORT (noua caledonie) (fifa world cup championship) 19.30...GOLDEN ARROWS-BIDWEST WITS (africa de sud) _______________________________________________________________________________ |
#252
Posted 05 December 2019 - 12:22
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare
joi 5 decembrie 2019 00.00...PARANAENSE-SANTOS (brazilia) 00.30...CEARA-CORINTHIANS (brazilia) 00.30...ATLETICO MINEIRO-BOTAFOGO (brazilia) 02.30...SAO PAULO-INTERNACIONAL PORTO ALEGRE (brazilia) 02.30...FLUMINENSE-FORTALEZA (brazilia) _____________________________________________________ vineri 6 decembrie 2019 00.30...GREMIO PORTO ALEGRE-CRUZEIRO (brazilia) 00.30...PALMEIRAS-GOIAS (brazilia) 00.30...BAHIA-VASCO DA GAMA (brazilia) 01.30...FLAMENGO-AVAI (brazilia) 18.00...VITA CLUB KINSHASA (dr congo)-RAJA CASABLANCA (maroc) (africa champions league) 21.00...ES TUNIS (tunisia)-JS KABYLIE (algeria) 21.00...AL AHLY CAIRO (egipt)-AL HILAL OMDURMAN (sudan) ________________________________________________________________________ sambata 7 decembrie 2019 02.00...COLON-ALDOSIVI 04.00...INDEPENDIENTE-BANFIELD (argentina) _____________________________________________________ duminica 8 decembrie 2019 04.30...LANUS-AVELLANEDA (argentina) _______________________________________________ luni 9 decembrie 2019 00.30...GIMNASIA-CORDOBA (argentina) 02.30...ROSARIO-BOCA JUNIORS (argentina) 04.30...RIVER PLATE-SAN LORENZO (argentina) _________________________________________________________________________ marti 10 decembrie 2019 02.00...PATRONATO PARANA-VELEZ SARSFIELD (argentina) 04.30...ARGENTINOS JUNIORS-ESTUDIANTES (argentina) 12.30...JAPONIA-CHINA (campionatul asia de vest) ______________________________________________________________________________________ miercuri 11 decembrie 2019 11.30...DELHI DYNAMOS-HYDERABAD (india,super league) 12.30...HONG KONG-COREEA DE SUD (campionatul asia de vest) 16.00...SALAM ZGHARTA-AL AHED BEIRUT (liban) 19.30...WADI DEGLA-AL AHLY CAIRO (egipt) 19.30...AL SADD (qatar)-HIENGHENE SPORT (noua caledonie) (fifa world cup championship) 19.30...GOLDEN ARROWS-BIDWEST WITS (africa de sud) ____________________________________________________________________________ sambata 14 decembrie 2019 12.30...HONG KONG-JAPONIA (campionatul asia de vest) _____________________________________________________________ duminica 15 decembrie 2019 12.30...CHINA-COREEA DE SUD (campionatul asia de vest) _____________________________________________________________________________ miercuri 18 decembrie 2019 09.00...HONG KONG-CHINA (campionatul asia de vest) 12.30...JAPONIA-COREEA DE SUD (campionatul asia de vest) _______________________________________________________________________________ |
Anunturi
▶ 0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users