Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 

Blackberry Key2

- - - - -
  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#55
M0sGerila

M0sGerila

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,916
  • Înscris: 19.12.2007
Ce legatura are BB cu chinezaria asta ?
Exceptand faptul ca incaseaza niste bani pentru folosirea siglei !

#56
Abbd

Abbd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 386
  • Înscris: 21.06.2017
As da p20 pro pentru o aventura de o zi cu un key2.. Frumos telefon. Poate la anul când refac la Vodafone abonamentul ma aleg și cu un BlackBerry..

#57
eucaliptulnegru

eucaliptulnegru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 808
  • Înscris: 15.10.2009

View Postalin---, on 22 octombrie 2018 - 16:28, said:

Cum sta cu autonomia?
Eu mi-am cumparat astazi unu,l-am pus la incarcat,am efectuat doar un apel care a durat ~8 minute,am citit vreo 6 mailuri si in ~3 ore de la full charge deja a coborat la 89%.
Se pare ca cei de la BB au ramas cu aceeas cutuma...descarcarea rapida a bateriei chiar daca au trecut la Android.
Pe mine ma tine 2 zile bateria, da cum am zis nu am facebook si nu stau pe net decat maxim jumate de ora pe zi! Ca exemplu ieri la 7 dimineata l-am scos de la incarcat, si astazi la ora 7 dimineata mai aveam 64 % baterie! Si eu am blackberry de vreo 10 ani , asta ii al 5 - lea si toate modelele au avut baterie buna fata de alte telefoane! Am un Q10 care are vreo 5 ani si ma tine bateria 2 zile , nu am internet pe el, passportul la fel, dupa aproape 3 ani bateria a cedat foarte putin fata de cand era nou.

View PostM0sGerila, on 22 octombrie 2018 - 18:18, said:

Ce legatura are BB cu chinezaria asta ?
Exceptand faptul ca incaseaza niste bani pentru folosirea siglei !
Si eu sunt putin dezamagit......si de android si de felul cum arata telefonul!
Da mergem inainte...........

Edited by eucaliptulnegru, 23 October 2018 - 07:45.


#58
daniel28

daniel28

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,193
  • Înscris: 07.08.2003

View Postalin---, on 22 octombrie 2018 - 16:28, said:

Cum sta cu autonomia?
Eu mi-am cumparat astazi unu,l-am pus la incarcat,am efectuat doar un apel care a durat ~8 minute,am citit vreo 6 mailuri si in ~3 ore de la full charge deja a coborat la 89%.
Se pare ca cei de la BB au ramas cu aceeas cutuma...descarcarea rapida a bateriei chiar daca au trecut la Android.

Ciudat. La mine tine 2 zile.

#59
M0sGerila

M0sGerila

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,916
  • Înscris: 19.12.2007
Eee, nu stiti voi sa le folositi 😂😂
On : eu vedeam in K2 o varianta mai utilizabila onehand fata de Silver, daca ziceti ca materialele nu se ridica la nivelul Passportului atunci nici nu imi mai fac planuri, mai ales ca os-ul e ala care e ! Adica , nu vad de ce as renunta la un high end pentru un middle range !
As face pasul daca materialele ar fi cele de pe Silver , altfel nu , raman cu shitsung si gata.
Unul tare rau era Concept-ul dar se pare ca nu va iesi vreodata....
Pacat, mai aprind uneori Passportul si ma dau pe net, i-am facut si update dupa atata vreme insa ori e ceva in neregula cu el, ori sticla astora de la S este mult mai rapida....
Inca nu am gasit telefonul perfect, la K ma gandeam ca ar putea fi dar e totusi prea lung si daca ziceti voi, materialele nasoale.
Unde e seria E de la Nokia....

Edited by M0sGerila, 23 October 2018 - 12:41.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate