Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 

Xiaomi Redmi 4X

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
2765 replies to this topic

#379
d0d00

d0d00

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,198
  • Înscris: 06.05.2015
Da, am remarcat și eu ca este mult mai fluent și bateria tine puțin mai mult.

#380
armag3d0n

armag3d0n

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 20.08.2007
Daca cineva doreste sa vinda un Redmi 4x, sunt interesat :D.
Vreau sa iau acest frate mai mic a lui Note4x.

#381
DoruTDK

DoruTDK

    Member with all members in function

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,607
  • Înscris: 30.06.2013
Îl găsești astăzi la 115 usd redus cu 6 usd cu cupon pentru comenzile cu o valoare peste 50 usd, varianta 3gb /32gb, culoare gold, pe geekbuying, promoție de blackfriday.

#382
reanu

reanu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 21.08.2010
cine ma ajuta cu niste setari? Ma enerveaza ca nu am reusit nici intr.un fel sa.l fac sa arate cand primesc un sms sa apara cifra 1 pe icoana la mesaje la fel si pe messenger! Imi apar doar notificari in bara de sus daca nu sau pe bara de sus cand apar...dispar dupa un timp
Daca stie cineva cum sa fac sa apara cifra pe icoana mesaje,messenger, si line rog sa.mi zica exact cum sa setez
Daca nu se poate il returnez si iau un j5. E luat de pe qm am dat 640 pe el
Inca ceva pozele sunt intunecoase fara blitz pt selfie noaptea nu poti folosi camera in fb fara blitz singura aplicatie de are blitz pe selfie e whats.up.
Deci ROG URGENT SETARI NOTIF. Sa apara cifra pe icoane nu doar notif in bara de sus

#383
frana

frana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 13.04.2009
Ai incercat sa schimbi tema?

#384
armag3d0n

armag3d0n

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 20.08.2007

View PostDoruTDK, on 25 noiembrie 2017 - 10:12, said:

Îl găsești astăzi la 115 usd redus cu 6 usd cu cupon pentru comenzile cu o valoare peste 50 usd, varianta 3gb /32gb, culoare gold, pe geekbuying, promoție de blackfriday.

L-am gasit la 520lei versiunea de 3gb cu 32gb si este mai bine ca il voiam cat de repede se poate.
Mersi oricum :D

#385
mcjohn

mcjohn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,428
  • Înscris: 05.02.2009


View Postarmag3d0n, on 25 noiembrie 2017 - 14:51, said:


L-am gasit la 520lei versiunea de 3gb cu 32gb
Unde ?




View Postreanu, on 25 noiembrie 2017 - 12:20, said:

cine ma ajuta cu niste setari?
Ceea ce vrei tu, nu poți face cu apk preinstalate.
Dar dacă descarci alte apk din market, se va putea.


#386
armag3d0n

armag3d0n

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 20.08.2007
@mcjohn - l-am gasit pe olx si folosit doar o luna. (inca avea folia din fabrica pe el...iti dai seama cat a fost folosit)

#387
cammyxxx

cammyxxx

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 554
  • Înscris: 04.01.2017
Eu am dat 650 de lei pe el la emag.
De pe olx mi-e frica sa iau ca acolo se vand multe tel cu probleme din fabrica.
Adica se cumpara tel, vede ca nu merge bine ceva la el si apoi de cat sa se complice cu garantia sua returul il vinde cu 100 de lei mai ieftin pe olx

#388
rapy

rapy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 26.05.2007
Poate cineva sa imi confirme functionarea 4g pe dig cu update v9.1.1.0 ?

#389
gestt

gestt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,877
  • Înscris: 09.10.2009
Uite:


#390
george99xxx

george99xxx

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 13.12.2007

View Postreanu, on 25 noiembrie 2017 - 12:20, said:

cine ma ajuta cu niste setari? Ma enerveaza ca nu am reusit nici intr.un fel sa.l fac sa arate cand primesc un sms sa apara cifra 1 pe icoana la mesaje la fel si pe messenger! Imi apar doar notificari in bara de sus daca nu sau pe bara de sus cand apar...dispar dupa un timp
Daca stie cineva cum sa fac sa apara cifra pe icoana mesaje,messenger, si line rog sa.mi zica exact cum sa setez
Daca nu se poate il returnez si iau un j5. E luat de pe qm am dat 640 pe el
Inca ceva pozele sunt intunecoase fara blitz pt selfie noaptea nu poti folosi camera in fb fara blitz singura aplicatie de are blitz pe selfie e whats.up.
Deci ROG URGENT SETARI NOTIF. Sa apara cifra pe icoane nu doar notif in bara de sus

Settings -> Notifications & status bar -> App notifications -> Messaging -> App icon badge "on"

#391
rapy

rapy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 26.05.2007

View Postgestt, on 26 noiembrie 2017 - 17:29, said:

Uite:
multumesc

#392
frana

frana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 13.04.2009
Știe cineva cum se rezolvă lipsa semnalului 4g??


#393
ravy21

ravy21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 793
  • Înscris: 27.07.2004
Confirm si eu ca dupa update-ul la Nougat telefonul se misca vizibil mai bine si sta mai bine si cu bateria. Dupa o luna de folosire (fara sa-l fi inchis vreodata) nu mi s-a blocat niciodata si ma opresc aici fiindca alte comentarii sunt de prisos. :)

#394
ionut_gabriel

ionut_gabriel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 27.03.2013
Am făcut și eu update-ul la Nougat, l-am folosit 10 sau 15 minute i-am dat un restart și aia a fost. A început sa îmi dea crash la:setări, magazin play, camera foto și sa nu mai pot face nimic la el. I-am dat factory reset și acum merge OK. Sper sa nu mai am probleme.

#395
ravy21

ravy21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 793
  • Înscris: 27.07.2004
S-a mai discutat de nenumarate ori ca dupa ce faceti un update important (de la Android 5 la 6 si apoi la 7) TREBUIE SA DATI SI UN FACTORY RESET ca sa nu aveti lag-uri/crash-uri sau alte conflicte in sistem.

#396
mysterious97

mysterious97

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 05.11.2013
Salutari, baieti!
In urma topicului : https://forum.softpe...-maxim-700-lei/

Vazand ca n-am mai primit si alte sfaturi, m-am grabit si am dat aseara comanda la o chinezarie d-asta de la pcgarage, gandindu-ma ca pretul e unul foarte bun . Ce spuneti, am facut alegerea potrivita?

E prima experienta cu pcgarage (am vazut ca au ceva carcotasi), imi puteti spune, va rog, cum procedez mai departe? (am dat comanda, mi-au fost retrasi banii din cont)
Dovada platii apare pe mail, presupun, iar eu, de la curier doar ridic coletul? Cu garantia cum se procedeaza, tot pe mail trebuie sa primesc ceva?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate