Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alternative pod Giurgiu - Ruse

Cat spatiu stocare aveti in total...

Centrale termice compacte

Portofoliu incepator pe Bursa New...
 Probabil inselatorie pe OLX

Istoric Google

Copil cu temperament sangvinic

ADA TEL SERVICES
 inlocuire bara fata clio 4

Ce avem de platit in 2024 la cump...

La mulți ani @Arader!

La mulți ani @gabiroa!
 La mulți ani @gerbil!

La mulți ani @Therockstar!

Suspect Frauda Informatica

Scari interioare
 

Codul PUK

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
TMarius09

TMarius09

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 19.07.2015
Salut! Daca mai este cineva on pentru un ajutor rapid: Mi-am blocat cartela si acum imi trebuie codul PUK. Intrucat nu mai am cartonasul ala pe care scria codul, am nevoie de cineva cu o cartela Telekom.
Ce trebuie sa faceti: Apelarea de pe orice numar de telefon de cartela preplatita Telekom Romania Mobil a Serviciului de Relatii cu Clientii disponibil la numarul de telefon gratuit 1234, accesand tastele: 1 ("Pentru limba romana"), 1 ("Pentru credit, extraoptiuni si alte informatii despre contul tau"), 7 ("Pentru a afla codul PUK");
Multumesc frumos!

Edited by TMarius09, 18 November 2015 - 01:00.


#2
mmm3

mmm3

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,766
  • Înscris: 14.09.2015
Serviciul Clienti Telekom poate fi apelat de pe orice numar la 021.404.1234 sau la 0766.12.1234
E imposibil sa nu ai acces la un alt telefon sa faci asta singur.
Nu cred ca se vor gasi doritori sa te ajute, pentru ca e posibil sa te ajute sa deblochezi o cartela dintr-un telefon furat, iar apoi se pot trezi cu politia la usa.

#3
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
Crezi ca PUK este universal ?

#4
mmm3

mmm3

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,766
  • Înscris: 14.09.2015
Probabil urma sa spuna si numarul si seria cartelei daca gasea doritor

#5
keta

keta

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,834
  • Înscris: 31.12.2007
Eu sunt OFF, dar trimite-mi telefonul prin curier si te mai contactez eu cand rezolv.

Edited by keta, 18 November 2015 - 01:21.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate