Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...
 Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3
 Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...
 Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...
 

Oferte de portare in reteaua Orange

* * * - - 8 votes
  • Please log in to reply
4104 replies to this topic

#3079
special

special

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,686
  • Înscris: 03.03.2007

View Postgeorge_alexandru, on 18 noiembrie 2020 - 12:17, said:

La mine a revenit Vodafone cu o contraoferta...P40 PRO gratis la abonamentul de 25 euro (probabil redus la 20 prin angajatorul meu). Sau S20 Ultra gratuit la abonamentul de 40 euro.
N-ai cum..cum ai reusit sa primesti ofertele astea> Mie la vdf la prelungire ab mi au oferit p40 pro la vreo 600 de euro la ab de  25 de dolari :))) =))

#3080
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,602
  • Înscris: 30.08.2017
Am initiat cererea de portare iar Vodafone m-a sunat dupa ce au primit de la Orange notificare privind portarea. Mi-au zis ca sunt de la departamentul care se ocupa de astfel de situatii si ca vor sa-mi faca o oferta pentru a nu ma muta la Orange.

#3081
foxbat

foxbat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,896
  • Înscris: 22.12.2005
Tiganeala locala.M am rugat de VF luni de zile sa mi faca o oferta ok si nimic.le am dat exact ce vreau (si ce aveam pe alt nr) si cica"asa ceva nu exista,".in fine .de oameni care "muncesca sa se afle in treaba e plin".l orange am obtinut ce am vrut dupa 3 luni de "incercari".la fel..parca unii angajati sunt batuti in cap..peste tot

#3082
special

special

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,686
  • Înscris: 03.03.2007
Mda, astept de la orange sa vad ce oferta primesc pentru Mate 40 pro....

#3083
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,602
  • Înscris: 30.08.2017
Nu spera la prea mult, doar S20 si P40 PRO au preturi speciale, restul nu sunt prea grozave. Mie Orange imi ceruse vreo 600 euro la abonamentul de 25 pentru S20 Ultra. Mult mai buna a fost oferta VF pentru retentie.

#3084
foxbat

foxbat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,896
  • Înscris: 22.12.2005

View Postspecial, on 23 noiembrie 2020 - 14:19, said:

Mda, astept de la orange sa vad ce oferta primesc pentru Mate 40 pro....
La asta merge gms ul?

#3085
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Nu.

#3086
laurwh

laurwh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 242
  • Înscris: 04.02.2015

View Postmihaib78, on 16 noiembrie 2020 - 22:32, said:

Salutare!

Aveti idee ce oferta pot obtine pt. portare de la Vodafone catre Orange? M-ar interesa SMART 15, fara telefon. Din ce am citit am observat ca s-a dat cu 10EUR la prelungire abonament, ceea ce mi se pare OK. Exista vreo limitare legat de internet (bandwidth)? Momentan am un RED15 la Vodafone cu 6GB internet + Roaming, dar contractul e expirat de 1 an +.

Multumesc!
hello!
mai exista oferta..? :) smart 15 la 10? pentru portare zic.
Multumesc.

#3087
alexcalina

alexcalina

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 20.06.2019
Vă salut . eu am vrut să plec din rețeaua Vodafone în orange, și mi-au făcut cei de la vodafone o contraofertă pe care sincer îmi este greu să o refuz. Mi-au oferit abonamentul red infinity 17, la 10 € . Nu am deocamdată dispozitiv compatibil 5G, dar mă gândesc că dacă voi avea, să ai un abonament 5G la doar 10 € lunar, este ceva de luat în seamă

#3088
laurwh

laurwh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 242
  • Înscris: 04.02.2015
Super. Dar vreau orange. Mi se pare peste vdf. Acoperire si viteze. Parerea mea.

#3089
alinator

alinator

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,872
  • Înscris: 19.08.2006
salutare...vreau sa prelungesc ab la Orange dar au niste preturi la telefoane te doare capul,incredibil de mari,aproape la preț întreg
sau să mă portez la Vodafone peste 6 luni..ce sa fac?? aș rămâne la Orange dar sunt bandiți..numai minciuni,pct thank You nu mi le triplează..etc
ce oferte ar mai fi?? mulțumesc

#3090
l_dan

l_dan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,341
  • Înscris: 05.09.2006
Ti s-a explicat pe topicul celalalt ca iti apare reducerea triplata; chiar tu ai postat pozele in care apare reducerea, de ce continui sa spui ca nu-ti tripleaza punctele Thank You??
Topicul asta e pentru cei din alte retele care se porteaza in Orange, tu esti deja la ei deci ofertele de portare nu ti se aplica.

#3091
alinator

alinator

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,872
  • Înscris: 19.08.2006
sa merg într-un Orange shop?? poate găsesc vreo ofertă specială?? sau tot aici e mai bine??

#3092
alinator

alinator

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,872
  • Înscris: 19.08.2006

View Postl_dan, on 01 decembrie 2020 - 14:34, said:

Ti s-a explicat pe topicul celalalt ca iti apare reducerea triplata; chiar tu ai postat pozele in care apare reducerea, de ce continui sa spui ca nu-ti tripleaza punctele Thank You??
Topicul asta e pentru cei din alte retele care se porteaza in Orange, tu esti deja la ei deci ofertele de portare nu ti se aplica.
ok am înțeles...scuze nu am văzut..nu știu de ce nu primesc notificări la mesaje noi
mulțumesc pt răspuns!!

#3093
khristian78

khristian78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,095
  • Înscris: 04.10.2005
Când un bandit face bandit pe altul...

#3094
foxbat

foxbat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,896
  • Înscris: 22.12.2005

View Postalexcalina, on 28 noiembrie 2020 - 22:00, said:

Vă salut . eu am vrut să plec din rețeaua Vodafone în orange, și mi-au făcut cei de la vodafone o contraofertă pe care sincer îmi este greu să o refuz. Mi-au oferit abonamentul red infinity 17, la 10 € . Nu am deocamdată dispozitiv compatibil 5G, dar mă gândesc că dacă voi avea, să ai un abonament 5G la doar 10 € lunar, este ceva de luat în seamă

cate date folosesti pe luna?

#3095
alexcalina

alexcalina

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 20.06.2019
Până  să mi se facă această ofertă, am avut abonament cu 14 gb. În abonament erau incluși doar 7 dar primisem un fel de bonus de încă 7. Pentru că venisem cu numărul de la Digi. Iar abonamentul era 6 € redus de la 8 €. Așa că nu am prea folosit . mai mult stăteam pe Wi-Fi .

#3096
swl

swl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 171
  • Înscris: 12.12.2009
Portat un abonament din Telekom in Orange, contract pe 24 luni, Smart Plus 25 (redus la 17,5 euro) cu achizitia unui Samsung S20 la 120 euro.
- Nelimitat internet national, valabil si in reteaua 5G;
- Number share;
- 12 GB limita consum internet in Roaming SEE dar fara a depasi resursele de internet cumulate din
abonament si bonusuri;
- 1000 minute valabile international catre retelele fixe si mobile din tari ale Uniunii Europene, SUA si
Canada, cu exceptia Estoniei, Letoniei, Lituaniei;
- 100 minute efectuate, primite sau SMS si 1 GB trafic de internet in roaming, valabile lunar in Turcia,
Moldova, Elvetia, Tailanda, Statele Unite ale Americii, Australia, China, Israel.

Bineinteles ca apare noul curs de facturare mentionat in contract:

Cursul de schimb valutar la care se va face facturarea este reprezentat de valoarea rezultata ca media cursurilor de vanzare
EUR/RON publicate pe site-urile bancilor BRD, Banca Transilvania si ING Bank in ziua lucratoare anterioara zilei emiterii
facturii la ora 15:00”. Cursurile de vanzare ale bancilor mentionate se refera pentru BRD: “Schimb valutar in cont”, pentru
Banca Transilvania: “Curs valutar Spot (in cont)” si pentru ING Bank: “Curs dedicat pentru tranzactii din HomeBank sau ATM
ING”. Orange Romania poate modifica lista bancilor selectate pentru calculul cursului valutar prin alegerea altor banci de
importanta sistemica, asa cum sunt indicate de catre BNR pe site-ul acesteia. Orice astfel de modificare se va face cu
respectarea prevederilor legale aplicabile.

Edited by swl, 05 December 2020 - 21:27.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate