Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen este?

drepturile copiilor in numele ...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 

Burgiu blocat in bormasina

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
alexossul

alexossul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 23.11.2010
Revin cu update:
Am reusit sa il scot,fara menghina am muncit 1 ora ,2 persoane.

#20
altnume

altnume

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,822
  • Înscris: 30.01.2010
Daca nu ai semnalat prin mesaj privat sau un like, nu am avut de unde sa stiuca ai cerut ajutor intrucat nu am mai intrat aici pana azi.
Bine ca ai reusit.

Edited by altnume, 16 October 2015 - 14:19.


#21
LOCOmotive

LOCOmotive

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 891
  • Înscris: 01.08.2007

View Postaltnume, on 28 septembrie 2015 - 10:56, said:

Daca cineva va mai avea asemenea probleme si imi voi aduce aminte ce am facut, sa intrebe intrucat am reusit.
Si vrei sa tii secret? Spune cum ai facut, sigur se gaseste si altcineva in situatia ta.

#22
albertinho1990

albertinho1990

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 23.05.2009
Am si eu aceeasi problema. Spune-mi si mie cum ai procedat. Ce trebuie sa desfac si unde trebuie sa ajung.Multumesc!

#23
vdesigns

vdesigns

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,141
  • Înscris: 14.04.2018
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/2xgwpVcuqsM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] mi sa blocat burghiul dupa ce am dat cateva gauri in beton nu mai pot desface mandrina?!

#24
tataiepure

tataiepure

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,852
  • Înscris: 22.01.2011

View Postaltnume, on 16 octombrie 2015 - 14:19, said:

Daca nu ai semnalat prin mesaj privat sau un like, nu am avut de unde sa stiuca ai cerut ajutor intrucat nu am mai intrat aici pana azi.
Bine ca ai reusit.
Si eu am nevoie daca ne spui cum ai reusit .
Am un Einhell RT-RH32 cu acceasi problema  burghiu blocat in Mandrina sds-PLUS  se misca inauntru cand trag sa il scot insa nu iese.

View Postaltnume, on 28 septembrie 2015 - 10:56, said:

Daca cineva va mai avea asemenea probleme si imi voi aduce aminte ce am facut, sa intrebe intrucat am reusit.
Cum ai reusit ?

Edited by tataiepure, 14 October 2020 - 08:47.


#25
altnume

altnume

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,822
  • Înscris: 30.01.2010
Imi pare foarte rau! Au trecut ani buni de atunci si nu imi mai amintesc; poate e si varsta; sincer nu ma asteptam sa se stearga asa.Posted Image

#26
tataiepure

tataiepure

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,852
  • Înscris: 22.01.2011

View Postaltnume, on 15 octombrie 2020 - 12:12, said:

Imi pare foarte rau! Au trecut ani buni de atunci si nu imi mai amintesc; poate e si varsta; sincer nu ma asteptam sa se stearga asa.Posted Image
Oricum am rezolvat-o dupa ce am vazut un filmulet cu un nene am tinut de burghiu si am lovit mandrina la baza burgghiului cu o coada de ciocan si a iesit!
Bilele deformasera santurile si nu erea atat de deformat ca a iesit , mandrina este ok Posted Image

#27
kolfleading

kolfleading

    Born to Raise Hell

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,987
  • Înscris: 01.03.2013
Burghiele sunt proaste, metalul din coada e prea moale si se deformeaza, am patit si eu, dar eu am reusit sa scot fara ciocan, doar tras cu forta.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate