Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?
 drepturile copiilor in numele ...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7
 La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...
 Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...
 

Mic circuit turistic spre Vest 7-8 zile

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
Octavian_SK

Octavian_SK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,668
  • Înscris: 24.06.2011

View Postmariusbacan, on 01 august 2015 - 17:00, said:

In timpul asta am vazut Notre Dame, Luvru (2 ore), am urcat in Turnul Eiffel, am vizitat Domul Invalizilor, am urcat la Sacre Coeur si am coborat spre Moulin Rouge + croaziera pe Sena + plimbat pe stradute si parcuri inclusiv Champs Elisse si Rue de Rivoli + ceva shopping.

Eu credeam ca topicul e serios si ne referim la vizitarea fizica a obiectivelor, pe Google Earth se pot multe....era bancul ala cu 16 bporumbei care statea bine merci doar ca ala de la ca[at ii patina un picior...ce spui tu ca ai facut nu e turism e alergatura fara sens

#20
mariusbacan

mariusbacan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 23.10.2012

View PostOctavian_SK, on 01 august 2015 - 17:31, said:

Eu credeam ca topicul e serios si ne referim la vizitarea fizica a obiectivelor, pe Google Earth se pot multe....era bancul ala cu 16 bporumbei care statea bine merci doar ca ala de la ca[at ii patina un picior...ce spui tu ca ai facut nu e turism e alergatura fara sens

Bine. Rescrie tu titlul in alergatura fara sens in 7-8 zile pentru ca eu asta vreau. Nu am rabdare sa stau mult in acelasi loc. Daca stii cum sa-ti organizezi timpul poti vedea multe. Daca vrei sa o lalai fara nicio idee poti face acest traseu si in 2-3 saptamani nu in 7-8 zile.

Edited by mariusbacan, 01 August 2015 - 17:55.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate