Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 

Lenovo S60

- - - - -
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#19
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,452
  • Înscris: 26.02.2012
Stai asa am mai gasit unul
http://forum.softped...ina-la-butoane/

Pun pariu ca urmeaza cel putin vreo 5 topicuri
Cum sa bag la incarcat un lenovo s60
Cum sa restartez un lenovo s60
Daca vreau sa dau un telefon este bine sa duc la ureche telefonul lenovo s60?
...

#20
alex_bv2001

alex_bv2001

    Hell of a member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,165
  • Înscris: 15.12.2013
Incearca sa tii apasat cat tineai la tableta, doar ca pe butonul de meniu din stanga.

#21
noha_1508

noha_1508

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,161
  • Înscris: 03.08.2007
Tii apasat mai lung butonul din stanga si inchizi aplicatiile glisand in sus.

#22
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,339
  • Înscris: 24.05.2010
P70 te referi la optimus? La mine se aprind chiar foarte serios....nu am o a  doua camera cu care sa fac poza...

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/GiikFp0h4Uw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Vezi in film cum se aprins la p70


Din ce vad in acest film [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/3LThQnSWDmQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] se pare ca nu sunt luminate

Eu in meniu la mine la LG am asta:

https://i.imgur.com/oN06U5V.jpg

https://i.imgur.com/GusnMSb.jpg

Am butoane soft activate fiindca mi-am busit butoanele hardware

#23
gerys

gerys

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 489
  • Înscris: 25.03.2013

View Postalin62, on 27 iunie 2015 - 19:32, said:

Tu ai de gand sa mai umpli forumul cu topicuri de cate o intrebare?
http://forum.softped...i-limba-romana/
http://forum.softped...ere-video-divx/

Scuza-ma te rog, dar chiar vroiam sa rezolv aceasta problema pusa pe forum. Imi cer scuze, nu am vrut sa supar pe nimeni.

#24
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,452
  • Înscris: 26.02.2012

View Postgerys, on 27 iunie 2015 - 20:20, said:

Scuza-ma te rog, dar chiar vroiam sa rezolv aceasta problema pusa pe forum. Imi cer scuze, nu am vrut sa supar pe nimeni.
Culmea toti care posteaza o problema pe forum vor sa o rezolve dar posteaza unde trebuie...

#25
gerys

gerys

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 489
  • Înscris: 25.03.2013

View Postnoha_1508, on 27 iunie 2015 - 19:40, said:

Tii apasat mai lung butonul din stanga si inchizi aplicatiile glisand in sus.
Mulțumesc. Intradevar, țin apăsat butonul din stânga jos,apar aplicatiile si  apoi le închid glisând in sus  pe aplicația dorita . mulțumesc si scuze pt. neplăceri celor pe care i am agasat .

#26
geo579

geo579

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,149
  • Înscris: 10.06.2013
Salutare.cum sta la capitolul autonomie?

#27
gerys

gerys

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 489
  • Înscris: 25.03.2013

View Postgeo579, on 29 iunie 2015 - 18:55, said:

Salutare.cum sta la capitolul autonomie?

Salut. Scos de la incarcat la 7.00 dimineata, am ascultat muzica, radio in drum spre job, butonat ca de inceput, sa-l cunosc, instalat aplicatii , m-am jucat, la ora 21.00 avea 30 % baterie.

#28
gerys

gerys

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 489
  • Înscris: 25.03.2013
La acest model, castile + hands free au firul foarte scurt. Vreau sa cumpar niste casti care sa mearga la acest model . Chiar si numai castile fara handsfree . Stie cineva ce casti sa cumpar ? un sfat, un link ? M-am gandit la cele wirelles dar trebuiesc incarcate, au autonomie scazuta, mai bine cu fir .Multumesc.

Edited by gerys, 30 June 2015 - 08:03.


#29
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,738
  • Înscris: 28.12.2008
Păi trebuie să meargă orice căşti cu mufă de 3,5 mm. Spune câţi bani eşti dispus să dai.

Edited by driftking91, 30 June 2015 - 08:23.


#30
PS2RO

PS2RO

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,694
  • Înscris: 18.08.2009
http://www.cel.ro/ca...source=price-ro

#31
orlandobarbulescu

orlandobarbulescu

    Craiova

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,354
  • Înscris: 26.02.2008
Nu toate castile se potrivesc. Mergi la un magazin ce oferă posibilitatea de a le proba.

#32
gerys

gerys

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 489
  • Înscris: 25.03.2013
Salut. Nu știu dece mi se ocupă spațiul de stocare al telefonului,în condițiile în care eu instalez aplicații și stochez fișiere pe sdcard. Și aplicațiile , care se pot muta, le mut pe sdcard. Care să fie problema ? Cum fac sa eliberez spatiul de pe telefon dar mai ales să văd ce anume îmi ocupă spațiu respectiv ?

#33
gerys

gerys

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 489
  • Înscris: 25.03.2013
Știe cineva cum să fac ca atunci când am căștile cuplate la telefon și sunt sunat, să răspundă automat la apel ? Am umblat pe la setări apeluri dar nu am reușit să fac acest lucru.

#34
b_zancu

b_zancu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 13.01.2007
Salut. Am achizitionat un S60 de pe un site din Romania. Am deschis telefonul l-am setat telefonul in limba romana, si cand am inceput sa intru pe aplicatii, surpriza, unele erau in chineza. meniu principal setarile, aplicatiile sunt in romaneste, dar meteo lenovo nu recunostea nici un oras in afara de cele din china,  explicatiile aplicatiilor erau in chineza, pana si la apelare, apel, pierdut... scria tot in chineza. intrebare: daca il updatez la lollipop, exista vreo setare sau altceva sa-l trec pe europa, sau ramane tot in chineza? daca nu ce altceva pot face. daca nu pot face nimic, atunci retur...

#35
blasterzz

blasterzz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 25.04.2006

View Postb_zancu, on 19 august 2015 - 10:04, said:

Salut. Am achizitionat un S60 de pe un site din Romania. Am deschis telefonul l-am setat telefonul in limba romana, si cand am inceput sa intru pe aplicatii, surpriza, unele erau in chineza. meniu principal setarile, aplicatiile sunt in romaneste, dar meteo lenovo nu recunostea nici un oras in afara de cele din china,  explicatiile aplicatiilor erau in chineza, pana si la apelare, apel, pierdut... scria tot in chineza. intrebare: daca il updatez la lollipop, exista vreo setare sau altceva sa-l trec pe europa, sau ramane tot in chineza? daca nu ce altceva pot face. daca nu pot face nimic, atunci retur...

O fi vreo replica... desi nu stiu cine si-ar bate capul cu replica la Lenovo inca.  Fa un reset si apoi update la Lollipop.

#36
ovbu77

ovbu77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 09.10.2014
Lollipop are deja update.

Lollipop are deja update.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate