Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)
 DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...
 Regim utilizare HDD Ubuntu

La mulți ani @yanni17!

La mulți ani @Kokoshmare!

Mai exista la voi in oras strandu...
 Bon Jovi - Living Proof

Problema card reader Sandisk

Recomandare acumulator 26650

Accident nerespectare viteza
 

Isaran Residence - locatari si viitori locatari

* * * * - 4 votes
  • Please log in to reply
6260 replies to this topic

#4789
flr77

flr77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 443
  • Înscris: 04.07.2015

View Posteddybv, on 01 iulie 2017 - 09:13, said:

@Flr77- Pe mine ai început sa ma plictisești cu aceleași texte. Numa hate din partea ta.
Inseamna ca tii cu ursu

#4790
dgabrasov80

dgabrasov80

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 09.09.2016
Stiu pe cineva care a cumparat loc de parcare si se lafaia ca are banii iar acum isi face rata sa-si mobileze casa cu ceva ieftin, hai sa nu judecam omul ca nu cunoastem situatia financiara si statea sociala, dacă isi permiteau sa cumpere parcare nu mai incurca lumea, iar parcarea de jos e mai mult a beci, stâlpii de sustinere sunt plini cu apa, e nevoie de un cutremur si gata papara, pana acuma se astepta caldura sa izoleze iar acum asteptam ziua de maine. O sa ajungem sa ne reparam noi tot 100% sigur, pierderile de apă sunt tot mai mari, pt ca noi platim apa la bl 3 si 4, sunt povesti ca ampometru e model de nu stiu care, asociațiile il pup in fund pe Fadi, lifturile deja sunt lovite, usile de la intrate se misca din toate incheieturile, in sc B probleme cu acoperisul, etc. Din punctul meu de vedere ISARAN e cantitate si nu calitate, de asta l-am si pus la vanzare. Sunt de acord cu Georrgge pana la punctul 4, fiecare are dreptul pt linistea lui sa sune la 112, politia locala ( gardienii ) au in competenta L 61/1991 dar ei mai mult la parcării, animale sau alte obiecte zburatoare neidentificate  (ozn). Santierul trebuia izolat pt copii si praf, iar acel drum trebuia stropit cu apă inpotriva prafului, probabil ca cei care au drept de control îsi  prinesc partea,doar trăim in ROMANIA.

#4791
dgabrasov80

dgabrasov80

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 09.09.2016

View Postdgabrasov80, on 01 iulie 2017 - 12:11, said:

Stiu pe cineva care a cumparat loc de parcare si se lafaia ca are banii iar acum isi face rata sa-si mobileze casa cu ceva ieftin, hai sa nu judecam omul ca nu cunoastem situatia financiara si statea sociala, dacă isi permiteau sa cumpere parcare nu mai incurca lumea, iar parcarea de jos e mai mult a beci, stâlpii de sustinere sunt plini cu apa, e nevoie de un cutremur si gata papara, pana acuma se astepta caldura sa izoleze iar acum asteptam ziua de maine. O sa ajungem sa ne reparam noi tot 100% sigur, pierderile de apă sunt tot mai mari, pt ca noi platim apa la bl 3 si 4, sunt povesti ca ampometru e model de nu stiu care, asociațiile il pupa in fund pe Fadi, lifturile deja sunt lovite, usile de la intrate se misca din toate incheieturile, in sc B probleme cu acoperisul, etc. Din punctul meu de vedere ISARAN e cantitate si nu calitate, de asta l-am si pus la vanzare. Sunt de acord cu Georrgge pana la punctul 4, fiecare are dreptul pt linistea lui sa sune la 112, politia locala ( gardienii ) au in competenta L 61/1991 dar ei mai mult la parcării, animale sau alte obiecte zburatoare neidentificate  (ozn). Santierul trebuia izolat pt copii si praf, iar acel drum trebuia stropit cu apă inpotriva prafului, probabil ca cei care au drept de control îsi  prinesc partea,doar trăim in ROMANIA.


#4792
flr77

flr77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 443
  • Înscris: 04.07.2015

View Postdgabrasov80, on 01 iulie 2017 - 12:11, said:

Stiu pe cineva care a cumparat loc de parcare si se lafaia ca are banii iar acum isi face rata sa-si mobileze casa cu ceva ieftin, hai sa nu judecam omul ca nu cunoastem situatia financiara si statea sociala, dacă isi permiteau sa cumpere parcare nu mai incurca lumea, iar parcarea de jos e mai mult a beci, stâlpii de sustinere sunt plini cu apa, e nevoie de un cutremur si gata papara, pana acuma se astepta caldura sa izoleze iar acum asteptam ziua de maine. O sa ajungem sa ne reparam noi tot 100% sigur, pierderile de apă sunt tot mai mari, pt ca noi platim apa la bl 3 si 4, sunt povesti ca ampometru e model de nu stiu care, asociațiile il pup in fund pe Fadi, lifturile deja sunt lovite, usile de la intrate se misca din toate incheieturile, in sc B probleme cu acoperisul, etc. Din punctul meu de vedere ISARAN e cantitate si nu calitate, de asta l-am si pus la vanzare. Sunt de acord cu Georrgge pana la punctul 4, fiecare are dreptul pt linistea lui sa sune la 112, politia locala ( gardienii ) au in competenta L 61/1991 dar ei mai mult la parcării, animale sau alte obiecte zburatoare neidentificate  (ozn). Santierul trebuia izolat pt copii si praf, iar acel drum trebuia stropit cu apă inpotriva prafului, probabil ca cei care au drept de control îsi  prinesc partea,doar trăim in ROMANIA.
rromie. De asta si eu il am la vanzare. Sa nu te astepti sa il vinzi rapid....

#4793
One of Them

One of Them

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,301
  • Înscris: 07.10.2005
Cu ce reclama ii faceti cred si eu ca nu vindeti rapid.

#4794
flr77

flr77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 443
  • Înscris: 04.07.2015

View PostOne of Them, on 01 iulie 2017 - 14:59, said:

Cu ce reclama ii faceti cred si eu ca nu vindeti rapid.
Asta sa fie problema mea cea mai mare ! Mai am putin de tot si ma mut. Si nu, nu ca am vandut sau sper sa vand in curand. Cand se vinde , se vinde... in nici un caz nu o sa il vand la vreun prieten sau vreo cunostinta. As face un rau...

#4795
Georrgge

Georrgge

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 31.03.2016

View Postflr77, on 01 iulie 2017 - 15:08, said:

Asta sa fie problema mea cea mai mare ! Mai am putin de tot si ma mut. Si nu, nu ca am vandut sau sper sa vand in curand. Cand se vinde , se vinde... in nici un caz nu o sa il vand la vreun prieten sau vreo cunostinta. As face un rau...

Cu cât l-ai scos la vâmzare?

#4796
flr77

flr77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 443
  • Înscris: 04.07.2015

View PostGeorrgge, on 01 iulie 2017 - 15:35, said:



Cu cât l-ai scos la vâmzare?
85 k cu un loc de parcare suprateran

#4797
dgabrasov80

dgabrasov80

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 09.09.2016
.

#4798
danycro2002

danycro2002

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 16.09.2008
Se pare ca s-a deschis sezonul gratarelor si manelelor...

Attached Files



#4799
flr77

flr77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 443
  • Înscris: 04.07.2015

View Postdanycro2002, on 01 iulie 2017 - 19:49, said:

Se pare ca s-a deschis sezonul gratarelor si manelelor...
Au experienta deja. I-am mai vazut... urmeaza gratarul pe terasele la 2c-uri

#4800
eddybv

eddybv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 334
  • Înscris: 08.10.2007
dar sunt aproape de blocuri? ca nu imi dau seama unde fac gratar Posted Image

#4801
flr77

flr77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 443
  • Înscris: 04.07.2015

View Posteddybv, on 01 iulie 2017 - 21:30, said:

dar sunt aproape de blocuri? ca nu imi dau seama unde fac gratar Posted Image
Pe camp langa gropi. Nu deranjeaza pe nimeni, nu mai fiti rai.

#4802
danycro2002

danycro2002

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 16.09.2008

View Postdgabrasov80, on 01 iulie 2017 - 12:11, said:

Stiu pe cineva care a cumparat loc de parcare si se lafaia ca are banii iar acum isi face rata sa-si mobileze casa cu ceva ieftin, hai sa nu judecam omul ca nu cunoastem situatia financiara si statea sociala, dacă isi permiteau sa cumpere parcare nu mai incurca lumea
Daca nu isi permit, sa nu mai parcheze astfel incat sa incurce lumea!!! Este atat de simplu!!! Nu e ca si cum nu stiau ca sunt cu plata locurile de parcare sau i-a mintit cineva in legatura cu pretul. Au dat-o p-aia cu "lasa ba, ca merge asa, ma descurc eu". De ce nu parcheaza la Coresi? Le cad picioarele sa vina pe jos pana la bloc. Altii sunt prosti si platesc, si altii sunt "descurcareti" si parcheaza pe unde apuca, fara sa ii intereseze ca incurca lumea.
Maine-poimaine nu isi platesc nici intretinerea, ca na, nu se descurca cu banii. Stiau datele problemei de la bun inceput, doar ca au ales sa fie nesimtiti si sa le ignore.

View Posteddybv, on 01 iulie 2017 - 21:30, said:

dar sunt aproape de blocuri? ca nu imi dau seama unde fac gratar Posted Image
Vis-a-vis de laterala blocurilor 1 si 2. Cu catel, purcel, gratar si bineinteles o boxa mare din care duduia muzica.

#4803
flr77

flr77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 443
  • Înscris: 04.07.2015

View Postdanycro2002, on 01 iulie 2017 - 22:09, said:



Vis-a-vis de laterala blocurilor 1 si 2. Cu catel, purcel, gratar si bineinteles o boxa mare din care duduia muzica.
Pai daca merg in locuri amenajate pentru gratar, la intoarcere nu mai gasesc locuri pe laterala !

#4804
One of Them

One of Them

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,301
  • Înscris: 07.10.2005
Da, familia respectiva este un bun exemplu cu ne descurcam si fara locuri de parcare. Au cel putin 3 masini pe care le parceaza cum apuca. Cel mai cunoscut e golful redbull. Noroc ca nu au terase la apartamentele lor.

#4805
tesia

tesia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 394
  • Înscris: 22.03.2010
Degeaba vorbiti aici pe forum,,,Posted Image  pe nesimtitii care va deranjeaza si nu parcheaza unde trebuie si nu se integreaza in comunitate ,luatiii de gat. si bagatile mintile in cap. Posted Image .

#4806
funnygusta

funnygusta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 12.02.2013
Fa tu asta, daca nu iti e draga libertatea! ...decat sa dai sfaturi...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate