Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...
 Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...
 Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Subscriptii

Cat ar costa acest poster, se poa...
 Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA a dat teapa de 1,...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )

Implanturi dentare clinici Consta...
 

Isaran Residence - locatari si viitori locatari

* * * * - 4 votes
  • Please log in to reply
6260 replies to this topic

#4807
Ioanabv

Ioanabv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 102
  • Înscris: 26.01.2017

View Posttesia, on 03 iulie 2017 - 11:56, said:

Degeaba vorbiti aici pe forum,,,Posted Image  pe nesimtitii care va deranjeaza si nu parcheaza unde trebuie si nu se integreaza in comunitate ,luatiii de gat. si bagatile mintile in cap. Posted Image .

Aloooo activați va rog creierul înainte sa vorbiți !!!

#4808
flr77

flr77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 443
  • Înscris: 04.07.2015
Asa arata o intrare in parcarea subterana si o rampa pentru carucioare. Comparati voi.

Attached Files



#4809
tickone

tickone

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 329
  • Înscris: 08.02.2015
Asa arata si spatiul verde am putea spune.

#4810
bycushor

bycushor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 27.01.2007
Da unde-i ala ca tare bine arata?
Si spatiul verde de la Urban incepe sa prinda forma.

#4811
flr77

flr77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 443
  • Înscris: 04.07.2015

View Postbycushor, on 04 iulie 2017 - 22:33, said:

Da unde-i ala ca tare bine arata?
Si spatiul verde de la Urban incepe sa prinda forma.
La urban

#4812
flr77

flr77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 443
  • Înscris: 04.07.2015
Domnule Fadi ! Ai facut o mizerie de complex rezidential. Sper sa vinzi exact cat o sa mai cumpar eu de la tine.

#4813
alexboy

alexboy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 23.06.2006
Sa vedem daca sunt doar vorbe:

http://www.bizbrasov...urbanism-de-la/

#4814
bycushor

bycushor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 27.01.2007
Pai ce mai conteaza pentru noi, ca nu vad cum se poate aplica retroactiv Posted Image .

Din masina am vazut la Urban gazonul si ceva alei, nu ma gandeam ca arata atat de bine intrarile. Poate ne lasa si pe noi sa ne plimbam.

In spirit de gluma, am inteles ca au fost ceva cetateni de etnie prin bloc, la cersit. Eu zic sa aratam ceva compasiune, ca e posibil sa ne fie veciniPosted Image

#4815
flr77

flr77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 443
  • Înscris: 04.07.2015

View Postbycushor, on 05 iulie 2017 - 10:33, said:

Pai ce mai conteaza pentru noi, ca nu vad cum se poate aplica retroactiv Posted Image .

Din masina am vazut la Urban gazonul si ceva alei, nu ma gandeam ca arata atat de bine intrarile. Poate ne lasa si pe noi sa ne plimbam.

In spirit de gluma, am inteles ca au fost ceva cetateni de etnie prin bloc, la cersit. Eu zic sa aratam ceva compasiune, ca e posibil sa ne fie veciniPosted Image
Chiar iti recomand o plimbare pe la urban. Ai dreptate, din strada nu se vad detaliile. Si da, tot mereu vin rromi la usa pentru ca lumea a renuntat la paza.

#4816
sakpase

sakpase

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 07.10.2016
Sa nu ii confundati cu niste libanezi.
Alea chiar sunt de la Urban? Sa nu fie din viitorul proiect Isaran.

#4817
flr77

flr77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 443
  • Înscris: 04.07.2015

View Postsakpase, on 05 iulie 2017 - 11:13, said:

Sa nu ii confundati cu niste libanezi.
Alea chiar sunt de la Urban? Sa nu fie din viitorul proiect Isaran.
Urban! Alea se fac cu bani si oameni capabili, nu cu betivi si unghie in gat gen isaran. Viitorul proiect...

#4818
iopetre

iopetre

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 08.05.2015
Acuma, pe bune, esti angajat la Urban? Cu cat te platesc sa le faci atata reclama pe forumul Isaran? 1500? 2000? De cateva zile numai asta faci! Daca acolo curge lapte si miere, de ce nu ti-ai cumparat acolo apartamentul? Ce vina au oamenii de la Isaran sa iti suporte tie toate jignirile? In ura ta, te legi de absolut orice, si de angajati si de vecini! Nu crezi ca ai cam sarit calul? Stiu ca o sa spui imediat ca sunt pupator in fund, ca numai atata te duce mintea. Imi asum din start toate viitoarele jigniri!

#4819
sakpase

sakpase

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 07.10.2016
Acuma pe bune, tie chiar nu iti place, sau esti angajat isaran si esti platit din mana de fadi în fiecare sambata cu minim pe economie? Pai ne-am luat aici pentru ca am fost mintiti cu multe aspecte pe care inca le mai asteptam puse în practica. Pai ai vazut ce rampe si balustrada au aia? La 500 metri de noi ceilalti au putut face, la noi nici sh nu par. Nu mai vorbim de intrarea în subteran, placat, cu usa etc ...frumos, domne, recunoasteti! Chiar daca doar ma plimb, tot ma duc sa vad.

#4820
flr77

flr77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 443
  • Înscris: 04.07.2015

View Postiopetre, on 05 iulie 2017 - 14:46, said:

Acuma, pe bune, esti angajat la Urban? Cu cat te platesc sa le faci atata reclama pe forumul Isaran? 1500? 2000? De cateva zile numai asta faci! Daca acolo curge lapte si miere, de ce nu ti-ai cumparat acolo apartamentul? Ce vina au oamenii de la Isaran sa iti suporte tie toate jignirile? In ura ta, te legi de absolut orice, si de angajati si de vecini! Nu crezi ca ai cam sarit calul? Stiu ca o sa spui imediat ca sunt pupator in fund, ca numai atata te duce mintea. Imi asum din start toate viitoarele jigniri!
Cam iritat tu asa de fel! De restul porcariilor pe  care le-ai scris ma abtin.

Mizerie de intrare

Attached Files



#4821
user2324

user2324

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 09.12.2015

View Postflr77, on 05 iulie 2017 - 15:44, said:

Cam iritat tu asa de fel! De restul porcariilor pe  care le-ai scris ma abtin.

Mizerie de intrare

Undeva trebuia sa se regaseasca si diferenta de pret/mp/apartament :)

#4822
flr77

flr77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 443
  • Înscris: 04.07.2015

View Postuser2324, on 05 iulie 2017 - 15:47, said:



Undeva trebuia sa se regaseasca si diferenta de pret/mp/apartament :)
Corect. Dar nici sa lasi lucrari neterminate. Vezi peretele la rampa de la subterana, intrarea in bloc din subterana,finisajele pe langa bloc, scarile de la ganguri. Apoi , rromiile pe care le-a facut de gura locatarilor: rampele pentru carucioare, lanturile sa nu se mai parcheze aiurea, etc. Mizeaza ca oamenii tac(nepasatorii) sau ii tin apararea(aia care au primit ceva gratis)
Am cumparat aici crezand ca este om de cuvant. Asta e, vindem.

Edited by flr77, 05 July 2017 - 16:08.


#4823
tickone

tickone

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 329
  • Înscris: 08.02.2015
Ar putea sa bage putin mana in buzunar si Fadi pentru a face DOAR ce ne-a promis la vanzare, nimic mai mult. Mai departe ne descurcam noi. Serios, chiar nu cred ca ar fi mare investitie. Daca ne uitam pe pliantele pe care ni le prezenta la vanzare lucrurile erau terminate acolo. Nu cred ca a spus cuiva ca va lasa lucrarile neterminate. Sunt lucruri care se strica, gen bariera care sta ridicata de zile intregi fara sa fie lovita de cineva, au inceput unii sa isi bage masinile în subteran, nu am nimic impotriva, dar tocmai de asta a refuzat telecomanda, ca sa nu se intre abuziv.

#4824
flr77

flr77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 443
  • Înscris: 04.07.2015

View Postiopetre, on 05 iulie 2017 - 14:46, said:

Stiu ca o sa spui imediat ca sunt pupator in fund, ca numai atata te duce mintea. Imi asum din start toate viitoarele jigniri!
Nu am spui,te-ai simtit !

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate