Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3
 Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...
 Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...
 Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!
 

service serios pt un laptop toshiba?

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
mlegs

mlegs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 565
  • Înscris: 04.07.2007
Salut! stie cineva vreun service serios in Bucuresti unde se pot lipi niste pini care s-au dezlipit de la placa video a unui laptop Toshiba? Preferabil un service mai bun ...
Multumesc

#2
marius87ism

marius87ism

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,801
  • Înscris: 18.11.2012
Cum ai reusit sa ii dezlipesti?

#3
bogdan_bz2006

bogdan_bz2006

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 20.10.2010
salut. este vorba de pad-urile (de pe placa) de sub cip sau efectiv lipiturile dintre cip si placa?

#4
mlegs

mlegs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 565
  • Înscris: 04.07.2007
Multumesc.
Sincer nu stiu exact, e al unui coleg de serviciu si nu se pricepe prea bine.. mi-a spus doar ca l-a scapat pe jos si s-au dezlipit pinii la placa video. :)

#5
superm

superm

    The difference is...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,770
  • Înscris: 30.07.2008

 mlegs, on 24 iulie 2014 - 15:47, said:

Salut! stie cineva vreun service serios in Bucuresti unde se pot lipi niste pini care s-au dezlipit de la placa video a unui laptop Toshiba? Preferabil un service mai bun ...
Multumesc

Acum cativa ani am apelat la ScopComputers , pe bd.Barbu Vacarescu , langa Billa/McDonalds ...  au rezolvat placa de baza si erau service autorizat Toshiba . Acum nu mai stiu ce s-a ales de ei dar poti sa ii suni sau sa treci pe la ei .

#6
bogdan_bz2006

bogdan_bz2006

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 20.10.2010
iti dau mesaj pe privat.

#7
eu69

eu69

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,376
  • Înscris: 01.04.2011
Uite aici:
http://www.depanarec.../reballing.html

#8
primusroby

primusroby

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 24.01.2012
La 'restart service' se rezolva garantiile Toshiba.Intreaba acolo.,eventual prin telefon


#9
Michidoo

Michidoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 15.01.2008
eu am rezolvat placa video de la un MSI (tot lipit pinii) la http://www.powerlaptop.ro

am mai apelat la ei ca sa-mi schimbe disolay-ul la un Acer. Ambele lucrari par sa tina bine pana acum (au trecut cateva luni). Lucrarea la placa video a costat vreo 300 lei, daca nu ma insel.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate