Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3
 Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...
 Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...
 Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!
 

site de la care sa ma inspir

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
alex

alex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 18.02.2002
Caut ceva rafinat si elegant, gen ffonline.com, cu culori inchise. :D

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
www.davidcoperfield.com ... daca nu gasesti inspiratie...

#3
Nemesys

Nemesys

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 314
  • Înscris: 03.06.2002
cauta pe site-uri gen  www.cwd.dk , internetvibes.net , coolhomepages.com  ...

#4
ecstrim

ecstrim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,471
  • Înscris: 18.10.2002
Alex, is eu de vina cumva, ca nu pricep cum anume te potzi inspira de la ffonline.com... ?????

#5
alex

alex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 18.02.2002

Quote

Originally posted by Xtreme_
Alex, is eu de vina cumva, ca nu pricep cum anume te potzi inspira de la ffonline.com... ?????

Mie personal imi place layoutul super-mult. As vrea sa fac ceva de genul asta dar mi-e frica ca o sa ma inspir un pic cam mult de acolo si de aia am cerut ceva asemanator.

#6
ecstrim

ecstrim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,471
  • Înscris: 18.10.2002
oke, acum am priceput ce vrei sa zici.
sfatul meu (asha fac shi eu): incearca sa recreezi la tine pe calc site-ul ala, dupa care incearca sa te joci cu el. de multe ori rezultatul este exact ceea ce vrei tu sa iasa: idee asemanatoare, dar un layout diferit. poate si cu elemente in plus. nu stiu daca exista vreun webdesigner (incepator-mediu) care sa viseze noaptea un site shi asha sa il faca pana la final.

#7
alex

alex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 18.02.2002

Quote

Originally posted by Xtreme_
oke, acum am priceput ce vrei sa zici.
sfatul meu (asha fac shi eu): incearca sa recreezi la tine pe calc site-ul ala, dupa care incearca sa te joci cu el. de multe ori rezultatul este exact ceea ce vrei tu sa iasa: idee asemanatoare, dar un layout diferit. poate si cu elemente in plus. nu stiu daca exista vreun webdesigner (incepator-mediu) care sa viseze noaptea un site shi asha sa il faca pana la final.


Exact! I know the feeling. :( Am idei, imi imaginez designul, dar niciodata nu-mi iese asa cum mi-l imaginez.

#8
ecstrim

ecstrim

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,471
  • Înscris: 18.10.2002
right! :) go get them :P
cine scoate pagini web "la minut", ala nu ori e calculator, ori are in portofoliu `jde milioane de site-uri. eu ma chinui cate o luna la un site, shi cand sunt gata de publicare realizez ca de fapt e o tampenie. back 2 drawing board...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate