Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Estimare reparatie

Sterilizare UV apa

Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...
 Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...

Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri
 Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator

V-ati facut sau va veti face Colo...

Imagini generate de Inteligenta A...
 Typo3 - tabel cu HTML

Amorsa inainte de adeziv

Tableta pareri

Musuroi mare
 

Lexmark z605

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
Niciun răspuns pentru acest subiect

#1
paso87

paso87

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.448
  • Înscris: 06.08.2008
Salut!
Astazi cand am incercat sa printez  am avut ceva probleme cu imprimanta mea , un LEXMARK Z605.Am dat print si a scos sters.Am incarcat din nou cartusul si a inceput sa faca urat in sensul ca imprima pe ecran ( virtual imi aparea  ca ajungea la 100% in timpul  normal ) si ea nu scotea nimic.Am reinstalat driverele  si  abia dupa o ora de incercari si-a revenit si a scos ce am vrut ...
Nu am mai scos de ceva vreme cu ea nimic serios.Toata vara am scos decat la intervale de timp pentru a nu se usca tusul.
Acum ca a inceput scoala o sa fie un pic mai solicitata si vreau sa stiu si eu daca o pot curata cumva . Ma gandesc ca  in cei 5 ani de functionare a strans ceva  mizerie prin ea.Cum o pot curata fara sa o stric pentru ca  desi o tot exploatez de 5 ani de zile nu as vrea sa renunt la ea.Folosesc si acum cartusele ei originale ( cel color s-a dus inca din primul an pentru ca nu a fost folosit iar cel negru inca rezista).
Sunt  foarte multumit de ea mai ales ca am scos foarte multe pagini ( peste 50.000 de mii de pagini garantat).
Vreau sa o pastrez  doar pentru faptul ca se incarca usor cartusul si foarte repede si nu trebuie sa le schimb des cum sunt la alte imprimante .
Va multumesc !

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate