Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sa incurajam sporturile de contac...

Cum s-au apucat rapperii sa faca ...

Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)
 Estimare reparatie

Sterilizare UV apa

Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...
 Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...

Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri
 Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator

V-ati facut sau va veti face Colo...

Imagini generate de Inteligenta A...
 

Bug Mafia - Viata Noastra Vol.2

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
7 răspunsuri în acest subiect

#1
SanLenas

SanLenas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 232
  • Înscris: 21.06.2009
Bug Mafia o formatie mai prafuita in ultima vreme, nu ii mai vede lumea pe la concerte in schimb mai ies la lumina din an in pasti cu cate o melodie .. ca album scot unul la 2-3 ani .

Acum sa nu va ganditi ca baietii de la Bug Mafia si-au ars talpile pe unde … ci doar au inregistrat un nou videoclip “Cu talpile arse”

Melodia si clipul vor aparea in editia de lux Viata noastra vol 1 si 2 impreuna cu un DVD cu toate videocipuriile baietilor .  Videoclipul a fost filmat pe 29 iunie si au durat 24 de oare .. in circa 1 saptamana videocipul va putea fi disponibil in magazinele de profil din tara .

Aceste vesti au fost lansate chiar de Tataee de pe contul sau de Twitter .Hai ca mai e putin pana cand BUG Mafia va lansa “Viata Noastra Vol. 2“


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/c_xSmosaF0A?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] ....nu va mai spun nimic decat...SE APROPIE

#2
DuMy yo

DuMy yo

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 20.05.2007
B.U.G. Mafia a avut concerte in ultimii 3 ani cu diumul (peste 200 concerte), asa ca nu au ramas prafuiti. Daca nu ai aflat tu de ele, asta e alta treaba. Insa in mai putin de un an vor scoate un album nou, cu piese NOI.

#3
SanLenas

SanLenas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 232
  • Înscris: 21.06.2009
am citat dintr`un ziar... am vazut si eu interviul in care zecea tataee ca intr`un an scot album cu melodii noi.

#4
lucifer00

lucifer00

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 434
  • Înscris: 05.06.2008
Penibil, alea sunt versuri? Le-a luat prafurile mintile.

#5
Razvan91

Razvan91

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.558
  • Înscris: 19.09.2008
am cumparat o copie a albumului. e misto. se putea si mai bine. ar fi fost frumos mai multe melodii noi nu doar alea vechi. au dat si videoclipul pe cd. l-am cumparat fara revista si a fost 7.5 lei

#6
Securistu

Securistu

    Masca din spatele chipului.

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.535
  • Înscris: 23.03.2008

 lucifer00, on 13th August 2009, 15:13, said:

Penibil, alea sunt versuri? Le-a luat prafurile mintile.
Pai alea sunt versurile vechi puse pe beaturi (cica) moderne.Sunt vechi melodii remasterizate.
Daca te referi la "Cu talpile arse",sa stii ca sunt faine

#7
0000000000

0000000000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.865
  • Înscris: 01.05.2008
Concurs la care puteti castiga Viata Noastra vol 2

#8
Ionut_Olteanu

Ionut_Olteanu

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Mesaje: 10
  • Înscris: 17.06.2017
Classic . imi e dor de concertele astea , de casetele , de filmele de la cinema cu tupac

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate