Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Bug Mafia - Viata Noastra Vol.2

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
SanLenas

SanLenas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 21.06.2009
Bug Mafia o formatie mai prafuita in ultima vreme, nu ii mai vede lumea pe la concerte in schimb mai ies la lumina din an in pasti cu cate o melodie .. ca album scot unul la 2-3 ani .

Acum sa nu va ganditi ca baietii de la Bug Mafia si-au ars talpile pe unde … ci doar au inregistrat un nou videoclip “Cu talpile arse”

Melodia si clipul vor aparea in editia de lux Viata noastra vol 1 si 2 impreuna cu un DVD cu toate videocipuriile baietilor .  Videoclipul a fost filmat pe 29 iunie si au durat 24 de oare .. in circa 1 saptamana videocipul va putea fi disponibil in magazinele de profil din tara .

Aceste vesti au fost lansate chiar de Tataee de pe contul sau de Twitter .Hai ca mai e putin pana cand BUG Mafia va lansa “Viata Noastra Vol. 2“


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/c_xSmosaF0A?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] ....nu va mai spun nimic decat...SE APROPIE

#2
DuMy yo

DuMy yo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 20.05.2007
B.U.G. Mafia a avut concerte in ultimii 3 ani cu diumul (peste 200 concerte), asa ca nu au ramas prafuiti. Daca nu ai aflat tu de ele, asta e alta treaba. Insa in mai putin de un an vor scoate un album nou, cu piese NOI.

#3
SanLenas

SanLenas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 21.06.2009
am citat dintr`un ziar... am vazut si eu interviul in care zecea tataee ca intr`un an scot album cu melodii noi.

#4
lucifer00

lucifer00

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 05.06.2008
Penibil, alea sunt versuri? Le-a luat prafurile mintile.

#5
Razvan91

Razvan91

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,558
  • Înscris: 19.09.2008
am cumparat o copie a albumului. e misto. se putea si mai bine. ar fi fost frumos mai multe melodii noi nu doar alea vechi. au dat si videoclipul pe cd. l-am cumparat fara revista si a fost 7.5 lei

#6
Securistu

Securistu

    Masca din spatele chipului.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,535
  • Înscris: 23.03.2008

 lucifer00, on 13th August 2009, 15:13, said:

Penibil, alea sunt versuri? Le-a luat prafurile mintile.
Pai alea sunt versurile vechi puse pe beaturi (cica) moderne.Sunt vechi melodii remasterizate.
Daca te referi la "Cu talpile arse",sa stii ca sunt faine

#7
0000000000

0000000000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,865
  • Înscris: 01.05.2008
Concurs la care puteti castiga Viata Noastra vol 2

#8
Ionut_Olteanu

Ionut_Olteanu

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 17.06.2017
Classic . imi e dor de concertele astea , de casetele , de filmele de la cinema cu tupac

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate