Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie

Sterilizare UV apa
 Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...
 Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri

Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator
 V-ati facut sau va veti face Colo...

Imagini generate de Inteligenta A...

Typo3 - tabel cu HTML

Amorsa inainte de adeziv
 

Hituri din 2005? Cine isi mai aduce aminte?

- - - - -
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
1 răspuns la acest subiect

#1
narcisx

narcisx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 208
  • Înscris: 21.01.2008
Sall am deschis acest topic deoarece caut numele hiturilor din 2004-2005,  deoarece imi aduc aminte acele vremuri bune cand exista si muzica de buna calitate, cand muzica nu imi lasa un gust amar, si ascultam o melodie si cateva luni la rand si nu ma saturam de ea.
Cand spun hituri ma refer cele care se dadeau la acea vreme pe MTV si pe radio .ex Ciara 1-2 step .etc

Daca sunteti amabili si va mai amintiti va rog sa lasati aici numele pieselor (genul nu conteaza, numai manele sa nu fie)

#2
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 13.257
  • Înscris: 25.03.2002
Există arie de MUZICĂ! E chiar așa greu de văzut?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate