Second Opinion
Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale. Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit. www.neurohope.ro |
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
Last Updated: Apr 28 2024 08:54, Started by
marshall54
, Feb 10 2019 15:35
·
0
#55
Posted 18 May 2019 - 06:14
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
sambata 18 mai 2019 12.00...FC SYDNEY-PERTH GLORY (australia,finala campionatului) 13.00...GAMBA OSAKA-CEREZO OSAKA (japonia) 14.00...LEVANTE-ATLETICO MADRID (spania) 14.30...DUNDEE FC-ST MIRREN (scotia) 16.00...UDINESE-SPAL (italia) 16.15...RUDAR VELENJE-OLIMPIJA LJUBLIANA (slovenia) 17.15...GETAFE-VILLAREAL (spania) 17.15...FC SEVILLA-ATHLETIC BILBAO (spania) 17.15...VALLADOLID-FC VALENCIA (spania) 17.30...INTER ZAPRESIC-DINAMO ZAGREB (croatia) 18.00...MATTERSBURG-RAPID VIENA (austria) 19.00...GENOA-CAGLIARI (italia) 19.00...TRABZONSPOR-BESIKTAS ISTANBUL (turcia) 19.00...WATFORD-MANCHESTER CITY (anglia,cupa,finala) 20.00...RIJEKA-LOKOMOTIVA ZAGREB (croatia) 21.30...SASSUOLO-AS ROMA (italia) 21.45...CELTA VIGO-RAYO VALLECANO (spania) 21.45...ALAVES-GIRONA (spania) 21.45...HUESCA-LEGANES (spania) 22.00...SAINT ETIENNE-NICE (franta) 22.00...PARIS SAINT GERMAIN-DIJON (franta) 22.00...LYON-CAEN (franta) __________________________________________________ duminica 19 mai 2019 13.00...REAL MADRID-BETIS SEVILLA (spania) 13.30...CHIEVO VERONA-SAMPDORIA GENOVA (italia) 14.35...SHENZEN FC-DALIAN YIFANG(china) 15.00...FC THUN-FC BASEL (elvetia,cupa,finala) 16.00...BURSASPOR-GOZTEPE (turcia) 16.00...PARMA-FIORENTINA (italia) 16.00...JUVENTUS TORINO-ATALANTA BERGAMO (italia) 17.00...CELTIC GLASGOW-HEARTS (scotia) 17.15...EIBAR-BARCELONA (spania) 18.00...STURM GRAZ-SALZBURG (austria) 19.00...AC MILAN-FROSINONE (italia) 19.00...ESBJERG-FC COPENHAGA (danemarca) 19.00...CADIZ-OSASUNA (spania 2) 19.00...STEAUA ROSIE BELGRAD-NAPREDAK KRUSEVAC (serbia) 21.30...NAPOLI-INTER MILANO (italia) 21.30...RENAISSANCE BERKANE (maroc)-ZAMALEK CAIRO (egipt) (africa,finala cupa confederatiei) ________________________________________________________________________________________________________ luni 20 mai 2019 00.00...UNIVERSITARIO LIMA-DEPORTIVO MUNICIPAL LIMA (peru) 02.00...SOL DE AMERICA-CERRO PORTENO (paraguay) 03.00...LOS ANGELES GALAXY-COLORADO RAPIDS (sua) 04.00...LEON GUANAJUATO-AMERICA CIUDAD DE MEXICO (mexic) 20.00...BRONDBY-MIDTFULLAND (danemarca) 22.00...ERZURUMSPOR-FENERBAHCE (turcia) 22.00...ALBACETE-GRANADA (spania 2) ____________________________________________ marti 21 mai 2019 13.00...URAWA REDS SAITAMA (japonia)-BEIJING GUOAN (china) (asia champions league) 13.00...SYDNEY FC (australia)-KAWASAKI FRONTALE (japonia) (asia champions league) 19.00...NHK RIJEKA-DINAMO ZAGREB (croatia,cupa,finala) 19.00...ELVERUM FOOTBALL-STABAEK BAERUM (norvegia,cupa) _____________________________________________________________________ miercuri 22 mai 2019 01.15...RIVER PLATE BUENOS AIRES (argentina)-COLON (argentina) (copa sudamericana) 03.30...UNION LA CALERA (chile)-ATLETICO MINEIRO (brazilia) (copa sudamericana) 13.00...MELBOURNE VICTORY (australia)-SANFRECE HIROSHIMA (japonia) (asia champions league) 13.00...KASHIMA ANTLERS (japonia)-SHANDONG LUNENG (china) (asia champions league) 18.30...APOEL NICOSIA-AEL LIMASSOL (cipru,cupa) 19.30...SHAKTOR DONET-DINAMO KIEV (ucraina) 20.15...BANIK OSTRAVA-SLAVIA PRAGA (cehia,cupa) 21.00...SAINT GALLEN-YOUNG BOYS BERNA (elvetia) 21.00...FC THUN-FC BASEL (elvetia) 22.00...REAL POTOSI-BLOOMING SANTA CRUZ (bolivia) 22.00...ORIENTO PETROLERO-NACIONAL POTOSI (bolivia) 23.00...ISMAILY ISMAILIA-AL AHLY CAIRO (egipt) _______________________________________________________________ vineri 24 mai 2019 16.30...FOOLAD SEPAHAN-PERSEPOLIS TEHERAN (iran,cupa,semifinala) __________________________________________________________________________________ sambata 25 mai 2019 19.00...SPORTING LISABONA-FC PORTO (portugalia,cupa) 19.00...WATFORD FC-MANCHESTER CITY (anglia,cupa,finala) 21.00...BAYERN MUNCHEN-RB LEIPZIG (germania,cupa,finala) ????...21.00...VALENCIA-BARCELONA (spania,cupa,finala) __________________________________________________________________________________________ |
#56
Posted 20 May 2019 - 13:28
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
luni 20 mai 2019 19.30...PERSEPOLIS TEHERAN (iran)-AL SAD DOHA (qatar) (asia champions league) 20.00...BRONDBY-MIDTFULLAND (danemarca) 21.00...AL DUHAIL DOHA (qatar)-AL HILAL RIAD (arabia saudita) (asia champions league) 21.30...LAZIO-BOLOGNA (italia) 22.00...AL AHLY JEDDAH (arabia saudita)-PAKHTAKOR TASKENT (uzbekistan) (asia champions league) 22.00...ERZURUMSPOR-FENERBAHCE (turcia) 22.00...ALBACETE-GRANADA (spania 2) ____________________________________________ marti 21 mai 2019 03.00...NEW YORK RED BULLS-VANCOUVER WHITECAPS (sua) 13.00...URAWA REDS SAITAMA (japonia)-BEIJING GUOAN (china) (asia champions league) 13.00...SYDNEY FC (australia)-KAWASAKI FRONTALE (japonia) (asia champions league) 19.00...NHK RIJEKA-DINAMO ZAGREB (croatia,cupa,finala) 19.00...ELVERUM FOOTBALL-STABAEK BAERUM (norvegia,cupa) _____________________________________________________________________ miercuri 22 mai 2019 01.15...RIVER PLATE BUENOS AIRES (argentina)-COLON (argentina) (copa sudamericana) 03.30...UNION LA CALERA (chile)-ATLETICO MINEIRO (brazilia) (copa sudamericana) 13.00...MELBOURNE VICTORY (australia)-SANFRECE HIROSHIMA (japonia) (asia champions league) 13.00...KASHIMA ANTLERS (japonia)-SHANDONG LUNENG (china) (asia champions league) 18.30...APOEL NICOSIA-AEL LIMASSOL (cipru,cupa) 19.30...SHAKTOR DONET-DINAMO KIEV (ucraina) 20.15...BANIK OSTRAVA-SLAVIA PRAGA (cehia,cupa) 21.00...SAINT GALLEN-YOUNG BOYS BERNA (elvetia) 21.00...FC THUN-FC BASEL (elvetia) 22.00...REAL POTOSI-BLOOMING SANTA CRUZ (bolivia) 22.00...ORIENTO PETROLERO-NACIONAL POTOSI (bolivia) 23.00...ISMAILY ISMAILIA-AL AHLY CAIRO (egipt) _______________________________________________________________ joi 23 mai 2019 01.15...SAMPAIO-PALMEIRAS (brazilia,cupa) 03.00...SAO PAULO-BAHIA (brazilia,cupa) 03.00...ATLETICO PARANAENSE (castigatoarea copa sudamericana 2018-2019)-RIVER PLATE (castigatoarea copa libertadores 2018-2019) (recopa sudamericana) 03.30...JUVENTUDE-GREMIO (brazilia,cupa) 21.30...STUTTGART-UNION BERLIN (germania,play off) _______________________________________________________ vineri 24 mai 2019 16.30...FOOLAD SEPAHAN-PERSEPOLIS TEHERAN (iran,cupa,semifinala) __________________________________________________________________________________ sambata 25 mai 2019 19.00...SPORTING LISABONA-FC PORTO (portugalia,cupa) 19.00...WATFORD FC-MANCHESTER CITY (anglia,cupa,finala) 21.00...BAYERN MUNCHEN-RB LEIPZIG (germania,cupa,finala) ????...21.00...VALENCIA-BARCELONA (spania,cupa,finala) __________________________________________________________________________________________ |
#57
Posted 21 May 2019 - 13:35
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
marti 21 mai 2019 13.00...URAWA REDS SAITAMA (japonia)-BEIJING GUOAN (china) (asia champions league) 13.00...SYDNEY FC (australia)-KAWASAKI FRONTALE (japonia) (asia champions league) 19.00...NHK RIJEKA-DINAMO ZAGREB (croatia,cupa,finala) 19.00...ELVERUM FOOTBALL-STABAEK BAERUM (norvegia,cupa) _____________________________________________________________________ miercuri 22 mai 2019 01.15...RIVER PLATE BUENOS AIRES (argentina)-COLON (argentina) (copa sudamericana) 03.30...UNION LA CALERA (chile)-ATLETICO MINEIRO (brazilia) (copa sudamericana) 13.00...MELBOURNE VICTORY (australia)-SANFRECE HIROSHIMA (japonia) (asia champions league) 13.00...KASHIMA ANTLERS (japonia)-SHANDONG LUNENG (china) (asia champions league) 18.30...APOEL NICOSIA-AEL LIMASSOL (cipru,cupa) 18.30...LOKOMOTIV MOSCOVA-URAL EKATERINGBURG (rusia,cupa,finala) 19.30...SHAKTOR DONET-DINAMO KIEV (ucraina) 20.15...BANIK OSTRAVA-SLAVIA PRAGA (cehia,cupa) 21.00...SAINT GALLEN-YOUNG BOYS BERNA (elvetia) 21.00...FC THUN-FC BASEL (elvetia) 22.00...REAL POTOSI-BLOOMING SANTA CRUZ (bolivia) 22.00...ORIENTO PETROLERO-NACIONAL POTOSI (bolivia) 23.00...ISMAILY ISMAILIA-AL AHLY CAIRO (egipt) _______________________________________________________________ joi 23 mai 2019 01.15...SAMPAIO-PALMEIRAS (brazilia,cupa) 03.00...SAO PAULO-BAHIA (brazilia,cupa) 03.00...ATLETICO PARANAENSE-RIVER PLATE (recopa sudamericana) 03.30...JUVENTUDE-GREMIO (brazilia,cupa) 21.30...STUTTGART-UNION BERLIN (germania,play off) _______________________________________________________ vineri 24 mai 2019 16.30...FOOLAD SEPAHAN-PERSEPOLIS TEHERAN (iran,cupa,semifinala) __________________________________________________________________________________ sambata 25 mai 2019 01.00...WYDAD CASABLANCA (maroc)-ESPERANCE TUNIS (tunisia) (africa champions league,finala) 17.00...NEWPORT-TRANMERE ROVERS (anglia,finala play off,league 2) 17.00...HEARTS EDINBURG-CELTIC GLASGOW (scotia,cupa fa,finala) 18.00...FC COPENHAGA-NORDSJELLAND (danemarca,ultima etapa) 19.00...SPORTING LISABONA-FC PORTO (portugalia,cupa) 19.00...WATFORD FC-MANCHESTER CITY (anglia,cupa,finala) 21.00...BAYERN MUNCHEN-RB LEIPZIG (germania,cupa,finala) ????...21.00...VALENCIA-BARCELONA (spania,cupa,finala) __________________________________________________________________________________________ duminica 26 mai 2019 17.00...CHARLTON ATHLETIC-SUNDERLAND (anglia,finala play off,league 1) __________________________________________________________________________________________________________ luni 27 mmai 2019 17.00...DERBY COUNTY-ASTON VILLA (anglia,finala play off,championship) __________________________________________________________________________________________________________ |
#58
Posted 23 May 2019 - 14:22
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
joi 23 mai 2019 01.15...SAMPAIO-PALMEIRAS (brazilia,cupa) 03.00...SAO PAULO-BAHIA (brazilia,cupa) 03.00...ATLETICO PARANAENSE-RIVER PLATE (recopa sudamericana) 03.30...JUVENTUDE-GREMIO (brazilia,cupa) 21.30...STUTTGART-UNION BERLIN (germania,play off) _______________________________________________________ vineri 24 mai 2019 02.00...INTERNACIONAL PORTO ALEGRE-PAYSANDU BELEM (brazilia,cupa) 03.30...ARGENTINOS JUNIORS-DEPORTES TOLIMA (america de sud,copa sudamericana) 16.30...FOOLAD SEPAHAN-PERSEPOLIS TEHERAN (iran,cupa,semifinala) __________________________________________________________________________________ sambata 25 mai 2019 01.00...WYDAD CASABLANCA (maroc)-ESPERANCE TUNIS (tunisia) (africa champions league,finala) 17.00...NEWPORT-TRANMERE ROVERS (anglia,finala play off,league 2) 17.00...HEARTS EDINBURG-CELTIC GLASGOW (scotia,cupa fa,finala) 18.00...FC COPENHAGA-NORDSJELLAND (danemarca,ultima etapa) 19.00...SPORTING LISABONA-FC PORTO (portugalia,cupa) 19.00...WATFORD FC-MANCHESTER CITY (anglia,cupa,finala) 19.15...FC PORTO-SPORTING LISABONA (portugalia) 20.00...ASTRA GIURGIU-VIITORUL OVIDIU (Romania,cupa,finala) 20.30...VIDEOTON-HONVED (ungaria,cupa,finala) 21.00...BAYERN MUNCHEN-RB LEIPZIG (germania,cupa,finala) 21.30...BOLOGNA-NAPOLI (italia) 22.00...VALENCIA-BARCELONA (spania,cupa,finala) 22.00...BOTAFOGO-PALMEIRAS (brazilia) __________________________________________________________________________________________ duminica 26 mai 2019 00.45...ATLETICO TUCUMAN-TIGRE (argentina,cupa superliga,semifinale,meci retur...in meciul tur TIGRE 5-0 ATLETICO TUCUMAN) 17.00...CHARLTON ATHLETIC-SUNDERLAND (anglia,finala play off,league 1) 19.00...SAMPDORIA-JUVENTUS (italia) 21.30...SPAL-MILAN (italia) 23.00...ZAMALEK CAIRO-RS BERKANE (africa confederation cup,meci retur...in meciul tur RS BERKANE1-0 ZAMALEK __________________________________________________________________________________________________________ luni 27 mmai 2019 00.45...BOCA JUNIORS-ARGENTINOS JUNIORS (argentina,cupa superliga,semifinale,meci retur...in meciul tur BOCA JUNIORS 0-0 ARGENTINOS JUNIORS) 04.00...LEON-TIGRES (mexic) 17.00...DERBY COUNTY-ASTON VILLA (anglia,finala play off,championship) __________________________________________________________________________________________________________ Edited by marshall54, 23 May 2019 - 14:22. |
#59
Posted 24 May 2019 - 05:20
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
vineri 24 mai 2019 16.30...FOOLAD SEPAHAN-PERSEPOLIS TEHERAN (iran,cupa,semifinala) 21.00...SIVASPOR-GALATASARAY (turcia) 21.00...BESIKTAS-KASIMPASA (turcia) 22.00...REIMS-PARIS SAINT GERMAIN (franta) 22.00...NICE-MONACO (franta) __________________________________________________________________________________ sambata 25 mai 2019 01.00...WYDAD CASABLANCA (maroc)-ESPERANCE TUNIS (tunisia) (africa champions league,finala) 16.00...AL SEMAWAH-AL ZAWRAA (iraq) 17.00...NEWPORT-TRANMERE ROVERS (anglia,finala play off,league 2) 17.00...HEARTS EDINBURG-CELTIC GLASGOW (scotia,cupa fa,finala) 18.00...FC COPENHAGA-NORDSJELLAND (danemarca,ultima etapa) 19.00...SPORTING LISABONA-FC PORTO (portugalia,cupa) 19.00...WATFORD FC-MANCHESTER CITY (anglia,cupa,finala) 19.15...FC PORTO-SPORTING LISABONA (portugalia) 20.00...ASTRA GIURGIU-VIITORUL OVIDIU (Romania,cupa,finala) 20.30...VIDEOTON-HONVED (ungaria,cupa,finala) 21.00...BAYERN MUNCHEN-RB LEIPZIG (germania,cupa,finala) 21.30...BOLOGNA-NAPOLI (italia) 22.00...VALENCIA-BARCELONA (spania,cupa,finala) 22.00...BOTAFOGO-PALMEIRAS (brazilia) __________________________________________________________________________________________ duminica 26 mai 2019 00.45...ATLETICO TUCUMAN-TIGRE (argentina,cupa superliga,semifinale,meci retur...in meciul tur TIGRE 5-0 ATLETICO TUCUMAN) 17.00...CHARLTON ATHLETIC-SUNDERLAND (anglia,finala play off,league 1) 19.00...SAMPDORIA-JUVENTUS (italia) 21.30...SPAL-MILAN (italia) 22.00...MARKEZ BALATA-HILAL ALQUDS (palestina,west bank) 23.00...ZAMALEK CAIRO-RS BERKANE (africa confederation cup,meci retur...in meciul tur RS BERKANE1-0 ZAMALEK ___________________________________________________________________________________________________________________ luni 27 mai 2019 00.45...BOCA JUNIORS-ARGENTINOS JUNIORS (argentina,cupa superliga,semifinale,meci retur...in meciul tur BOCA JUNIORS 0-0 ARGENTINOS JUNIORS) 04.00...LEON-TIGRES (mexic) 17.00...DERBY COUNTY-ASTON VILLA (anglia,finala play off,championship) ___________________________________________________________________________________________________ marti 28 mai 2019 23.00...CARACAS FC (venezuela)-LIVERPOOL MONTEVIDEO (uruguay) (copa sudamericana) meci retur...in meciul tur LIVERPOOL 1-0 CARACAS FC) _______________________________________________________________________________________________________________________________ miercuri 29 mai 2019 21.00...ZOB AHAN ISFAHAN (iran)-AL NASSR RIAD (arabia saudita)(asia champions league) ___________________________________________________________________________________ |
#60
Posted 24 May 2019 - 12:09
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
vineri 24 mai 2019 16.30...FOOLAD SEPAHAN-PERSEPOLIS TEHERAN (iran,cupa,semifinala) 21.00...SIVASPOR-GALATASARAY (turcia) 21.00...BESIKTAS-KASIMPASA (turcia) 22.00...REIMS-PARIS SAINT GERMAIN (franta) 22.00...NICE-MONACO (franta) __________________________________________________________________________________ sambata 25 mai 2019 01.00...WYDAD CASABLANCA (maroc)-ESPERANCE TUNIS (tunisia) (africa champions league,finala) 16.00...AL SEMAWAH-AL ZAWRAA (iraq) 17.00...NEWPORT-TRANMERE ROVERS (anglia,finala play off,league 2) 17.00...HEARTS EDINBURG-CELTIC GLASGOW (scotia,cupa fa,finala) 18.00...FC COPENHAGA-NORDSJELLAND (danemarca,ultima etapa) 19.00...SPORTING LISABONA-FC PORTO (portugalia,cupa) 19.00...WATFORD FC-MANCHESTER CITY (anglia,cupa,finala) 19.15...FC PORTO-SPORTING LISABONA (portugalia) 20.00...ASTRA GIURGIU-VIITORUL OVIDIU (Romania,cupa,finala) 20.30...VIDEOTON-HONVED (ungaria,cupa,finala) 21.00...BAYERN MUNCHEN-RB LEIPZIG (germania,cupa,finala) 21.30...BOLOGNA-NAPOLI (italia) 22.00...VALENCIA-BARCELONA (spania,cupa,finala) 22.00...BOTAFOGO-PALMEIRAS (brazilia) __________________________________________________________________________________________ duminica 26 mai 2019 00.45...ATLETICO TUCUMAN-TIGRE (argentina,cupa superliga,semifinale,meci retur...in meciul tur TIGRE 5-0 ATLETICO TUCUMAN) 17.00...CHARLTON ATHLETIC-SUNDERLAND (anglia,finala play off,league 1) 19.00...SAMPDORIA-JUVENTUS (italia) 21.30...SPAL-MILAN (italia) 22.00...MARKEZ BALATA-HILAL ALQUDS (palestina,west bank) 23.00...ZAMALEK CAIRO-RS BERKANE (africa confederation cup,meci retur...in meciul tur RS BERKANE1-0 ZAMALEK ___________________________________________________________________________________________________________________ luni 27 mai 2019 00.00...PENAROL MONTEVIDEO-PROGRESO MONTEVIDEO (uruguay) 00.30...UNIVERSIDAD DE CONCEPCION-O'HIGGINS RANCAGUA (chile) 00.45...BOCA JUNIORS-ARGENTINOS JUNIORS (argentina,cupa superliga,semifinale,meci retur...in meciul tur BOCA JUNIORS 0-0 ARGENTINOS JUNIORS) 01.00...CORINTHIANS-SAO PAULO (brazilia) 01.00...FORTALEZA-VASCO DA GAMA (brazilia) 01.00...BAHIA-FLUMINENSE (brazilia) 01.15...DEPORTES TOLIMA-JUNIOR BARRANQUILLA (columbia) 03.30...DEPORTIVO CALI-ATLETICO NACIONAL MEDELLIN (columbia) 04.00...LEON-TIGRES (mexic) 17.00...DERBY COUNTY-ASTON VILLA (anglia,finala play off,championship) ___________________________________________________________________________________________________ marti 28 mai 2019 13.30...FC SEUL-SEONGNAM (coreea de sud) 17.00...YOUNG AFRICAN-AZAM DAR ES SALAAM (tanzania) 17.00...MTIBWA SUGAR-SIMBA LUGAZI (tanzania) 18.00...FC RUSTAVI-DINAMO TBILISI (georgia) 20.00...MALMO FF-SUNDSVALL GIF (suedia) 21.45...VITESSE ARNHEM-FC UTRECHT (olanda) 23.00...CARACAS FC (venezuela)-LIVERPOOL MONTEVIDEO (uruguay) (copa sudamericana) meci retur...in meciul tur LIVERPOOL 1-0 CARACAS FC) ____________________________________________________________________________________________________ miercuri 29 mai 2019 01.15...MELGAR AREQUIPA (peru)-UNIVERSIDAD CATOLICA SANTIAGO (chile)(america de sud,copa sudamericana) 01.15...COLON (argentina)-RIVER PLATE (argentina) (america de sud,copa sudamericana) 03.30...SPORTING CRISTAL LIMA (peru)-UNION ESPANOLA SANTIAGO (chile) (america de sud,copa sudamericana) 03.30...ATLETICO MINEIRO BELO HORIZONTE (brazilia)-UNION LA CALERA (chile) (america de sud,copa sudamericana) 15.00...CHIANGRAI UNITED-BANGKOK UNITED (tailanda) 17.00...GOR MAHIA-MATHARE UNITED (kenya) 17.00...NZOIA SUGAR-BANDARI (kenya) 21.00...ZOB AHAN ISFAHAN (iran)-AL NASSR RIAD (arabia saudita)(asia champions league) 22.00...CHELSEA LONDRA-ARSENAL LONDRA (europa,uefa europa league) ________________________________________________________________________________________________________ joi 30 mai 2019 01.15...PENAROL MONTEVIDEO (uruguay)-DEPORTIVO CALI (columbia) (america de sud,copa sudamericana) 01.15...PALESTINO SANTIAGO (chile)-ZULIA MARACAIBO (venezuela) (america de sud,copa sudamericana) 03.30...ATLETICO NACIONAL MEDELLIN (columbia)-FLUMINENSE RIO (brazilia) (america de sud,copa sudamericana) 03.30...GREMIO-JUVENTUDE (brazilia,cupa) 03.30...BAHIA-SAO PAULO (brazilia,cupa) 21.15...OLIMPIJA LJUBLJANA-NK MARIBOR (slovenia,cupa,finala) _______________________________________________________________ Edited by marshall54, 24 May 2019 - 12:22. |
#61
Posted 25 May 2019 - 05:08
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
sambata 25 mai 2019 01.00...WYDAD CASABLANCA (maroc)-ESPERANCE TUNIS (tunisia) (africa champions league,finala) 14.35...HEBEI QINHUANGDAO-JIANGSU SUNING NANJING (china) 16.00...AL SEMAWAH-AL ZAWRAA (iraq) 17.00...NEWPORT-TRANMERE ROVERS (anglia,finala play off,league 2) 17.00...HEARTS EDINBURG-CELTIC GLASGOW (scotia,cupa fa,finala) 18.00...FC COPENHAGA-NORDSJELLAND (danemarca,ultima etapa) 19.00...SPORTING LISABONA-FC PORTO (portugalia,cupa) 19.00...WATFORD FC-MANCHESTER CITY (anglia,cupa,finala) 19.15...FC PORTO-SPORTING LISABONA (portugalia) 20.00...ASTRA GIURGIU-VIITORUL OVIDIU (Romania,cupa,finala) 20.30...VIDEOTON-HONVED (ungaria,cupa,finala) 21.00...BAYERN MUNCHEN-RB LEIPZIG (germania,cupa,finala) 21.30...BOLOGNA-NAPOLI (italia) 22.00...VALENCIA-BARCELONA (spania,cupa,finala) 22.00...BOTAFOGO-PALMEIRAS (brazilia) __________________________________________________________________________________________ duminica 26 mai 2019 00.45...ATLETICO TUCUMAN-TIGRE (argentina,cupa superliga,semifinale,meci retur...in meciul tur TIGRE 5-0 ATLETICO TUCUMAN) 09.00...VISSELKOBE-SHONAN BELLMARE (japonia) 14.35...SHANGHAI SHENHUA-BEIJING GUOAN (china) 16.00...SLAVIA PRAGA-SPARTA PRAGA (cehia) 17.00...CHARLTON ATHLETIC-SUNDERLAND (anglia,finala play off,league 1) 19.00...SAMPDORIA-JUVENTUS (italia) 20.00...DINAMO ZAGREB-HAJDUK SPLIT (croatia) 21.30...SPAL-MILAN (italia) 22.00...MARKEZ BALATA-HILAL ALQUDS (palestina,west bank) 23.00...ZAMALEK CAIRO-RS BERKANE (africa confederation cup,meci retur...in meciul tur RS BERKANE1-0 ZAMALEK ___________________________________________________________________________________________________________________ luni 27 mai 2019 00.00...PENAROL MONTEVIDEO-PROGRESO MONTEVIDEO (uruguay) 00.30...UNIVERSIDAD DE CONCEPCION-O'HIGGINS RANCAGUA (chile) 00.45...BOCA JUNIORS-ARGENTINOS JUNIORS (argentina,cupa superliga,semifinale,meci retur...in meciul tur BOCA JUNIORS 0-0 ARGENTINOS JUNIORS) 01.00...CORINTHIANS-SAO PAULO (brazilia) 01.00...FORTALEZA-VASCO DA GAMA (brazilia) 01.00...BAHIA-FLUMINENSE (brazilia) 01.15...DEPORTES TOLIMA-JUNIOR BARRANQUILLA (columbia) 03.30...DEPORTIVO CALI-ATLETICO NACIONAL MEDELLIN (columbia) 04.00...LEON-TIGRES (mexic) 17.00...DERBY COUNTY-ASTON VILLA (anglia,finala play off,championship) ___________________________________________________________________________________________________ marti 28 mai 2019 13.30...FC SEUL-SEONGNAM (coreea de sud) 17.00...YOUNG AFRICAN-AZAM DAR ES SALAAM (tanzania) 17.00...MTIBWA SUGAR-SIMBA LUGAZI (tanzania) 18.00...FC RUSTAVI-DINAMO TBILISI (georgia) 20.00...MALMO FF-SUNDSVALL GIF (suedia) 21.45...VITESSE ARNHEM-FC UTRECHT (olanda) 23.00...CARACAS FC (venezuela)-LIVERPOOL MONTEVIDEO (uruguay) (copa sudamericana) meci retur...in meciul tur LIVERPOOL 1-0 CARACAS FC) ____________________________________________________________________________________________________ miercuri 29 mai 2019 01.15...MELGAR AREQUIPA (peru)-UNIVERSIDAD CATOLICA SANTIAGO (chile)(america de sud,copa sudamericana) 01.15...COLON (argentina)-RIVER PLATE (argentina) (america de sud,copa sudamericana) 03.30...SPORTING CRISTAL LIMA (peru)-UNION ESPANOLA SANTIAGO (chile) (america de sud,copa sudamericana) 03.30...ATLETICO MINEIRO BELO HORIZONTE (brazilia)-UNION LA CALERA (chile) (america de sud,copa sudamericana) 15.00...CHIANGRAI UNITED-BANGKOK UNITED (tailanda) 17.00...GOR MAHIA-MATHARE UNITED (kenya) 17.00...NZOIA SUGAR-BANDARI (kenya) 21.00...ZOB AHAN ISFAHAN (iran)-AL NASSR RIAD (arabia saudita)(asia champions league) 22.00...CHELSEA LONDRA-ARSENAL LONDRA (europa,uefa europa league) ________________________________________________________________________________________________________ joi 30 mai 2019 01.15...PENAROL MONTEVIDEO (uruguay)-DEPORTIVO CALI (columbia) (america de sud,copa sudamericana) 01.15...PALESTINO SANTIAGO (chile)-ZULIA MARACAIBO (venezuela) (america de sud,copa sudamericana) 03.30...ATLETICO NACIONAL MEDELLIN (columbia)-FLUMINENSE RIO (brazilia) (america de sud,copa sudamericana) 03.30...GREMIO-JUVENTUDE (brazilia,cupa) 03.30...BAHIA-SAO PAULO (brazilia,cupa) 21.15...OLIMPIJA LJUBLJANA-NK MARIBOR (slovenia,cupa,finala) 21.30...BUDUCNOST PODGORICA-OFK PETROVAC (muntenegru,cupa,finala) _____________________________________________________________________ sambata 1 iunie 2019 08.00...CONSADOLE SAPPORO-SANFRECCE HIROSHIMA (japonia) 14.35...SHANDONG LUNENG-JIANGSU SUNING (china) _____________________________________________________________________________________ duminica 2 iunie 2019 14.35...TIANJIN TEDA-BEIJING GUOAN (china) |
#62
Posted 26 May 2019 - 07:24
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
duminica 26 mai 2019 09.00...VISSELKOBE-SHONAN BELLMARE (japonia) 14.35...SHANGHAI SHENHUA-BEIJING GUOAN (china) 16.00...SLAVIA PRAGA-SPARTA PRAGA (cehia) 17.00...CHARLTON ATHLETIC-SUNDERLAND (anglia,finala play off,league 1) 19.00...SAMPDORIA-JUVENTUS (italia) 20.00...DINAMO ZAGREB-HAJDUK SPLIT (croatia) 21.30...SPAL-MILAN (italia) 22.00...MARKEZ BALATA-HILAL ALQUDS (palestina,west bank) 23.00...ZAMALEK CAIRO-RS BERKANE (africa confederation cup,meci retur...in meciul tur RS BERKANE1-0 ZAMALEK ___________________________________________________________________________________________________________________ luni 27 mai 2019 00.00...PENAROL MONTEVIDEO-PROGRESO MONTEVIDEO (uruguay) 00.30...UNIVERSIDAD DE CONCEPCION-O'HIGGINS RANCAGUA (chile) 00.45...BOCA JUNIORS-ARGENTINOS JUNIORS (argentina,cupa superliga,semifinale,meci retur...in meciul tur BOCA JUNIORS 0-0 ARGENTINOS JUNIORS) 01.00...CORINTHIANS-SAO PAULO (brazilia) 01.00...FORTALEZA-VASCO DA GAMA (brazilia) 01.00...BAHIA-FLUMINENSE (brazilia) 01.15...DEPORTES TOLIMA-JUNIOR BARRANQUILLA (columbia) 03.30...DEPORTIVO CALI-ATLETICO NACIONAL MEDELLIN (columbia) 04.00...LEON-TIGRES (mexic) 17.00...DERBY COUNTY-ASTON VILLA (anglia,finala play off,championship) ___________________________________________________________________________________________________ marti 28 mai 2019 13.30...FC SEUL-SEONGNAM (coreea de sud) 17.00...YOUNG AFRICAN-AZAM DAR ES SALAAM (tanzania) 17.00...MTIBWA SUGAR-SIMBA LUGAZI (tanzania) 18.00...FC RUSTAVI-DINAMO TBILISI (georgia) 20.00...MALMO FF-SUNDSVALL GIF (suedia) 21.45...VITESSE ARNHEM-FC UTRECHT (olanda) 23.00...CARACAS FC (venezuela)-LIVERPOOL MONTEVIDEO (uruguay) (copa sudamericana) meci retur...in meciul tur LIVERPOOL 1-0 CARACAS FC) ____________________________________________________________________________________________________ miercuri 29 mai 2019 01.15...MELGAR AREQUIPA (peru)-UNIVERSIDAD CATOLICA SANTIAGO (chile)(america de sud,copa sudamericana) 01.15...COLON (argentina)-RIVER PLATE (argentina) (america de sud,copa sudamericana) 03.30...SPORTING CRISTAL LIMA (peru)-UNION ESPANOLA SANTIAGO (chile) (america de sud,copa sudamericana) 03.30...ATLETICO MINEIRO BELO HORIZONTE (brazilia)-UNION LA CALERA (chile) (america de sud,copa sudamericana) 15.00...CHIANGRAI UNITED-BANGKOK UNITED (tailanda) 17.00...GOR MAHIA-MATHARE UNITED (kenya) 17.00...NZOIA SUGAR-BANDARI (kenya) 21.00...ZOB AHAN ISFAHAN (iran)-AL NASSR RIAD (arabia saudita)(asia champions league) 22.00...CHELSEA LONDRA-ARSENAL LONDRA (europa,uefa europa league) ________________________________________________________________________________________________________ joi 30 mai 2019 01.15...PENAROL MONTEVIDEO (uruguay)-DEPORTIVO CALI (columbia) (america de sud,copa sudamericana) 01.15...PALESTINO SANTIAGO (chile)-ZULIA MARACAIBO (venezuela) (america de sud,copa sudamericana) 03.30...ATLETICO NACIONAL MEDELLIN (columbia)-FLUMINENSE RIO (brazilia) (america de sud,copa sudamericana) 03.30...GREMIO-JUVENTUDE (brazilia,cupa) 03.30...BAHIA-SAO PAULO (brazilia,cupa) 21.15...OLIMPIJA LJUBLJANA-NK MARIBOR (slovenia,cupa,finala) 21.30...BUDUCNOST PODGORICA-OFK PETROVAC (muntenegru,cupa,finala) _____________________________________________________________________ sambata 1 iunie 2019 00.00...ESPERANCE TUNIS (tunisia)-WYDAD CASABLANCA (maroc) (africa champions league,finala,meci retur...in meciul tur WYDAD 1-1 ES TUNIS) 02.00...NACIONAL MONTEVIDEO-JUVENTUD DE LAS PIEDRAS (uruguay) 08.00...CONSADOLE SAPPORO-SANFRECCE HIROSHIMA (japonia) 14.35...SHANDONG LUNENG-JIANGSU SUNING (china) 22.00...TOTTENHAM HOTSPUR-FC LIVERPOOL (europa,champions league) _____________________________________________________________________________________________________________ duminica 2 iunie 2019 01.00...ATLANTA UNITED-CHICAGO FIRE (sua-canada) 01.30...EDMONTON-VALUR (canada) 02.30...COLUMBUS CREW-NEW YORK CITY (sua-canada) 14.35...TIANJIN TEDA-BEIJING GUOAN (china) 17.00...BOTAFOGO-VASCO DA GAMA (brazilia) 22.00...SAO PAULO-CRUZEIRO (brazilia) 22.00...CERRO LARGO-PENAROL MONTEVIDEO (uruguay) _____________________________________________________________________________________ |
#63
Posted 29 May 2019 - 04:14
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
miercuri 29 mai 2019 01.15...MELGAR AREQUIPA (peru)-UNIVERSIDAD CATOLICA SANTIAGO (chile)(america de sud,copa sudamericana) 01.15...COLON (argentina)-RIVER PLATE (argentina) (america de sud,copa sudamericana) 03.30...SPORTING CRISTAL LIMA (peru)-UNION ESPANOLA SANTIAGO (chile) (america de sud,copa sudamericana) 03.30...ATLETICO MINEIRO BELO HORIZONTE (brazilia)-UNION LA CALERA (chile) (america de sud,copa sudamericana) 15.00...CHIANGRAI UNITED-BANGKOK UNITED (tailanda) 17.00...GOR MAHIA-MATHARE UNITED (kenya) 17.00...NZOIA SUGAR-BANDARI (kenya) 21.00...ZOB AHAN ISFAHAN (iran)-AL NASSR RIAD (arabia saudita)(asia champions league) 22.00...CHELSEA LONDRA-ARSENAL LONDRA (europa,uefa europa league) ________________________________________________________________________________________________________ joi 30 mai 2019 01.15...PENAROL MONTEVIDEO (uruguay)-DEPORTIVO CALI (columbia) (america de sud,copa sudamericana) 01.15...PALESTINO SANTIAGO (chile)-ZULIA MARACAIBO (venezuela) (america de sud,copa sudamericana) 03.30...ATLETICO NACIONAL MEDELLIN (columbia)-FLUMINENSE RIO (brazilia) (america de sud,copa sudamericana) 03.30...GREMIO-JUVENTUDE (brazilia,cupa) 03.30...BAHIA-SAO PAULO (brazilia,cupa) 21.15...OLIMPIJA LJUBLJANA-NK MARIBOR (slovenia,cupa,finala) 21.30...BUDUCNOST PODGORICA-OFK PETROVAC (muntenegru,cupa,finala) _____________________________________________________________________ vineri 31 mai 2019 01.15...DEPORTES TOLIMA (columbia)-ARGENTINOS JUNIORS (argentina) (america de sud,copa sudamericana) 01.15...CERRO LARGO (uruguay)-SANTIAGO WANDERERS (chile) (america de sud,copa sudamericana) 02.00...PALMEIRAS-SAMPAIO CORREA (brazilia,cupa) 03.30...UNIVERSIDAD CATOLICA (chile)-INDEPENDIENTE DEL VALLE (ecuador)(america de sud,copa sudamericana) 03.30...RIVER PLATE (argentina)-ATLETICO PARANAENSE (brazilia) (america de sud,recopa sudamericana) 13.00...SHONAN BELLMARE-YOKOHAMA MARINOS (japonia) 19.00...TRANS NARVA-TALINNA KALEV (estonia) 20.00...BRONDBY IF-RANDERS FC (danemarca) 22.00...CORDOBA CF-OSASUNA PAMPLONA (spania 2) _____________________________________________________________________________________________________ sambata 1 iunie 2019 00.00...ESPERANCE TUNIS (tunisia)-WYDAD CASABLANCA (maroc) (africa champions league,finala,meci retur...in meciul tur WYDAD 1-1 ES TUNIS) 02.00...NACIONAL MONTEVIDEO-JUVENTUD DE LAS PIEDRAS (uruguay) 08.00...CONSADOLE SAPPORO-SANFRECCE HIROSHIMA (japonia) 14.35...SHANDONG LUNENG-JIANGSU SUNING (china) 22.00...TOTTENHAM HOTSPUR-FC LIVERPOOL (europa,champions league) _____________________________________________________________________________________________________________ duminica 2 iunie 2019 01.00...ATLANTA UNITED-CHICAGO FIRE (sua-canada) 01.30...EDMONTON-VALUR (canada) 02.30...COLUMBUS CREW-NEW YORK CITY (sua-canada) 14.35...TIANJIN TEDA-BEIJING GUOAN (china) 17.00...BOTAFOGO-VASCO DA GAMA (brazilia) 22.00...SAO PAULO-CRUZEIRO (brazilia) 22.00...CERRO LARGO-PENAROL MONTEVIDEO (uruguay) _____________________________________________________________________________________ |
#64
Posted 30 May 2019 - 05:26
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
vineri 31 mai 2019 01.15...DEPORTES TOLIMA (columbia)-ARGENTINOS JUNIORS (argentina) (america de sud,copa sudamericana) 01.15...CERRO LARGO (uruguay)-SANTIAGO WANDERERS (chile) (america de sud,copa sudamericana) 02.00...PALMEIRAS-SAMPAIO CORREA (brazilia,cupa) 03.30...UNIVERSIDAD CATOLICA (chile)-INDEPENDIENTE DEL VALLE (ecuador)(america de sud,copa sudamericana) 03.30...RIVER PLATE (argentina)-ATLETICO PARANAENSE (brazilia) (america de sud,recopa sudamericana) 13.00...SHONAN BELLMARE-YOKOHAMA MARINOS (japonia) 18.30...NAMIBIA-SEICHELLES (africa,cosafa cup) 19.00...TRANS NARVA-TALINNA KALEV (estonia) 20.00...BRONDBY IF-RANDERS FC (danemarca) 22.00...CORDOBA CF-OSASUNA PAMPLONA (spania 2) _____________________________________________________________________________________________________ sambata 1 iunie 2019 00.00...ESPERANCE TUNIS (tunisia)-WYDAD CASABLANCA (maroc) (africa champions league,finala,meci retur...in meciul tur WYDAD 1-1 ES TUNIS) 02.00...NACIONAL MONTEVIDEO-JUVENTUD DE LAS PIEDRAS (uruguay) 08.00...CONSADOLE SAPPORO-SANFRECCE HIROSHIMA (japonia) 14.35...SHANDONG LUNENG-JIANGSU SUNING (china) 22.00...TOTTENHAM HOTSPUR-FC LIVERPOOL (europa,champions league) _____________________________________________________________________________________________________________ duminica 2 iunie 2019 01.00...ATLANTA UNITED-CHICAGO FIRE (sua-canada) 01.30...EDMONTON-VALUR (canada) 02.30...COLUMBUS CREW-NEW YORK CITY (sua-canada) 14.35...TIANJIN TEDA-BEIJING GUOAN (china) 17.00...BOTAFOGO-VASCO DA GAMA (brazilia) 22.00...SAO PAULO-CRUZEIRO (brazilia) 22.00...CERRO LARGO-PENAROL MONTEVIDEO (uruguay) _____________________________________________________________________________________ luni 3 iunie 2019 05.30...LOS ANGELES GALAXY-NEW ENGLAND REVOLUTION (sua-canada) ________________________________________________________________________________________________ marti 4 iunie 2019 02.00...AMERICA MINEIRO-fc CURITIBA (brazilia 2) 16.30...SAHEL SOUSSE-CLUB AFRICAIN TUNIS (tunisia,cupa,sferturile de finala) 16.30...AL ZAWRAA BAGDAD-AMANAT BAGDAD (iraq,cupa,sferturile de finala) ____________________________________________________________________________________________ |
|
#65
Posted 30 May 2019 - 14:54
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
joi 30 mai 2019 17.00...STADE TUNISIAN-SAHEL SOUSSE (tunisia) 17.00...LUFTRTARI-PARTIZANI (albania) 18.00...RAPID VIENA-STURM GRAZ (austria) 19.30...FC LVOV-SHAKTAR DONET (ucraina) 20.00...NEUCHATEL XAMAX-FC AARAU (elvetia) 21.15...OLIMPIJA LJUBLJANA-NK MARIBOR (slovenia,cupa,finala) 21.30...BUDUCNOST PODGORICA-OFK PETROVAC (muntenegru,cupa,finala) _____________________________________________________________________ vineri 31 mai 2019 01.15...DEPORTES TOLIMA (columbia)-ARGENTINOS JUNIORS (argentina) (america de sud,copa sudamericana) 01.15...CERRO LARGO (uruguay)-SANTIAGO WANDERERS (chile) (america de sud,copa sudamericana) 02.00...PALMEIRAS-SAMPAIO CORREA (brazilia,cupa) 03.30...UNIVERSIDAD CATOLICA (chile)-INDEPENDIENTE DEL VALLE (ecuador)(america de sud,copa sudamericana) 03.30...RIVER PLATE (argentina)-ATLETICO PARANAENSE (brazilia) (america de sud,recopa sudamericana) 13.00...SHONAN BELLMARE-YOKOHAMA MARINOS (japonia) 18.30...NAMIBIA-SEICHELLES (africa,cosafa cup) 19.00...TRANS NARVA-TALINNA KALEV (estonia) 20.00...BRONDBY IF-RANDERS FC (danemarca) 21.00...TURCIA-GRECIA (amical) 22.00...CORDOBA CF-OSASUNA PAMPLONA (spania 2) _____________________________________________________________________________________________________ sambata 1 iunie 2019 00.00...ESPERANCE TUNIS (tunisia)-WYDAD CASABLANCA (maroc) (africa champions league,finala,meci retur...in meciul tur WYDAD 1-1 ES TUNIS) 02.00...NACIONAL MONTEVIDEO-JUVENTUD DE LAS PIEDRAS (uruguay) 08.00...FC TOKYO-OITA TRINITA (japonia) 08.00...CONSADOLE SAPPORO-SANFRECCE HIROSHIMA (japonia) 14.30...LAOS-SRI LANKA (amical) 14.35...SHANDONG LUNENG-JIANGSU SUNING (china) 22.00...FLAMENGO-FORTALEZA (brazilia) 22.00...TOTTENHAM HOTSPUR-FC LIVERPOOL (europa,champions league) _____________________________________________________________________________________________________________ duminica 2 iunie 2019 00.00...UNION MAGDALENA-MILLONARIOS BOGOTA (columbia) 01.00...ATLANTA UNITED-CHICAGO FIRE (sua-canada) 01.00...BAHIA-GREMIO (brazilia) 01.30...EDMONTON-VALUR (canada) 02.30...COLUMBUS CREW-NEW YORK CITY (sua-canada) 03.00...CORINTHIANS-GOIAS (brazilia) 04.00...VENEZUELA-ECUADOR (amical) 14.35...TIANJIN TEDA-BEIJING GUOAN (china) 15.30...MOYALE BARRACKS-BIG BULLETS (malawi) 16.00...BANIK OSTRAVA-MLADA BOLESLAV (cehia) 17.00...BOTAFOGO-VASCO DA GAMA (brazilia) 21.00...PROGRESO MONTEVIDEO-DEFENSOR SPORTING MONTEVIDEO (uruguay) 22.00...AL SHORTA-AL QUWA (iraq) 22.00...SAO PAULO-CRUZEIRO (brazilia) 22.00...CERRO LARGO-PENAROL MONTEVIDEO (uruguay) 22.00...TESHREEN-AL TALEIAH (siria,cupa) 22.30...SHABAB ALAMARY-MARKEZ BALATA (palestina west bank,cupa,finala) 22.30...BOTAFOGO-CRICIUMA (brazilia 2) 23.00...AL FAISALY AMAN-RAMTHA CLUB (iordania,cupa,finala) _____________________________________________________________________________________ luni 3 iunie 2019 00.00...FC CARACAS-ZULIA MARACAIBO (venezuela) 02.00...AMERICA MINEIRO-FC CURITIBA (brazilia 2) 04.00...ATLETICO JUJIOR BARRANQUILLA-DEPORTIVO CALI (columbia) 05.30...LOS ANGELES GALAXY-NEW ENGLAND REVOLUTION (sua-canada) ________________________________________________________________________________________________ marti 4 iunie 2019 01.00...COLUMBIA-PANAMA (amical) 16.30...SAHEL SOUSSE-CLUB AFRICAIN TUNIS (tunisia,cupa,sferturile de finala) 16.30...AL ZAWRAA BAGDAD-AMANAT BAGDAD (iraq,cupa,sferturile de finala) __________________________________________________________________________________________ |
#66
Posted 31 May 2019 - 05:59
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
vineri 31 mai 2019 13.00...SHONAN BELLMARE-YOKOHAMA MARINOS (japonia) 18.30...NAMIBIA-SEICHELLES (africa,cosafa cup) 19.00...TRANS NARVA-TALINNA KALEV (estonia) 20.00...BRONDBY IF-RANDERS FC (danemarca) 21.00...TURCIA-GRECIA (amical) 22.00...CORDOBA CF-OSASUNA PAMPLONA (spania 2) _____________________________________________________________________________________________________ sambata 1 iunie 2019 00.00...ESPERANCE TUNIS (tunisia)-WYDAD CASABLANCA (maroc) (africa champions league,finala,meci retur...in meciul tur WYDAD 1-1 ES TUNIS) 02.00...NACIONAL MONTEVIDEO-JUVENTUD DE LAS PIEDRAS (uruguay) 08.00...FC TOKYO-OITA TRINITA (japonia) 08.00...CONSADOLE SAPPORO-SANFRECCE HIROSHIMA (japonia) 14.30...LAOS-SRI LANKA (amical) 14.35...SHANDONG LUNENG-JIANGSU SUNING (china) 22.00...FLAMENGO-FORTALEZA (brazilia) 22.00...TOTTENHAM HOTSPUR-FC LIVERPOOL (europa,champions league) _____________________________________________________________________________________________________________ duminica 2 iunie 2019 00.00...UNION MAGDALENA-MILLONARIOS BOGOTA (columbia) 01.00...ATLANTA UNITED-CHICAGO FIRE (sua-canada) 01.00...BAHIA-GREMIO (brazilia) 01.30...EDMONTON-VALUR (canada) 02.30...COLUMBUS CREW-NEW YORK CITY (sua-canada) 03.00...CORINTHIANS-GOIAS (brazilia) 04.00...VENEZUELA-ECUADOR (amical) 14.35...TIANJIN TEDA-BEIJING GUOAN (china) 15.30...MOYALE BARRACKS-BIG BULLETS (malawi) 16.00...BANIK OSTRAVA-MLADA BOLESLAV (cehia) 17.00...BOTAFOGO-VASCO DA GAMA (brazilia) 21.00...PROGRESO MONTEVIDEO-DEFENSOR SPORTING MONTEVIDEO (uruguay) 22.00...AL SHORTA-AL QUWA (iraq) 22.00...SAO PAULO-CRUZEIRO (brazilia) 22.00...CERRO LARGO-PENAROL MONTEVIDEO (uruguay) 22.00...TESHREEN-AL TALEIAH (siria,cupa) 22.30...SHABAB ALAMARY-MARKEZ BALATA (palestina west bank,cupa,finala) 22.30...BOTAFOGO-CRICIUMA (brazilia 2) 23.00...AL FAISALY AMAN-RAMTHA CLUB (iordania,cupa,finala) _____________________________________________________________________________________ luni 3 iunie 2019 00.00...FC CARACAS-ZULIA MARACAIBO (venezuela) 02.00...AMERICA MINEIRO-FC CURITIBA (brazilia 2) 04.00...ATLETICO JUJIOR BARRANQUILLA-DEPORTIVO CALI (columbia) 05.30...LOS ANGELES GALAXY-NEW ENGLAND REVOLUTION (sua-canada) ________________________________________________________________________________________________ marti 4 iunie 2019 01.00...COLUMBIA-PANAMA (amical) 16.30...SAHEL SOUSSE-CLUB AFRICAIN TUNIS (tunisia,cupa,sferturile de finala) 16.30...AL ZAWRAA BAGDAD-AMANAT BAGDAD (iraq,cupa,sferturile de finala) __________________________________________________________________________________________ miercuri 5 iunie 2019 03.30...FLAMENGO-CORINTHIANS (brazilia,cupa,meci retur...in meciul tur CORINTHIANS 0-1FLAMENGO) __________________________________________________________________________________________________________________________ joi 6 iunie 2019 01.15...CRUZEIRO-FLUMINENSE (brazilia,cupa,meci retur...in meciul tur FLUMINENSE 1-1CRUZEIRO) __________________________________________________________________________________________________________________________ vineri 7 iunie 2019 02.00...FC SANTOS-ATLETICO MINEIRO (brazilia,cupa,meci retur...in meciul tur ATLETICO MINEIRO 0-0FC SANTOS) ______________________________________________________________________________________________________________________________________ Edited by marshall54, 31 May 2019 - 05:59. |
#67
Posted 31 May 2019 - 10:58
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
vineri 31 mai 2019 13.00...SHONAN BELLMARE-YOKOHAMA MARINOS (japonia) 18.30...NAMIBIA-SEICHELLES (africa,cosafa cup) 19.00...TRANS NARVA-TALINNA KALEV (estonia) 20.00...BRONDBY IF-RANDERS FC (danemarca) 21.00...TURCIA-GRECIA (amical) 22.00...CORDOBA CF-OSASUNA PAMPLONA (spania 2) _____________________________________________________________________________________________________ sambata 1 iunie 2019 00.00...ESPERANCE TUNIS (tunisia)-WYDAD CASABLANCA (maroc) (africa champions league,finala,meci retur...in meciul tur WYDAD 1-1 ES TUNIS) 02.00...NACIONAL MONTEVIDEO-JUVENTUD DE LAS PIEDRAS (uruguay) 08.00...FC TOKYO-OITA TRINITA (japonia) 08.00...CONSADOLE SAPPORO-SANFRECCE HIROSHIMA (japonia) 14.30...LAOS-SRI LANKA (amical) 14.35...SHANDONG LUNENG-JIANGSU SUNING (china) 22.00...FLAMENGO-FORTALEZA (brazilia) 22.00...TOTTENHAM HOTSPUR-FC LIVERPOOL (europa,champions league) _____________________________________________________________________________________________________________ duminica 2 iunie 2019 00.00...UNION MAGDALENA-MILLONARIOS BOGOTA (columbia) 01.00...ATLANTA UNITED-CHICAGO FIRE (sua-canada) 01.00...BAHIA-GREMIO (brazilia) 01.30...EDMONTON-VALUR (canada) 02.30...COLUMBUS CREW-NEW YORK CITY (sua-canada) 03.00...CORINTHIANS-GOIAS (brazilia) 04.00...VENEZUELA-ECUADOR (amical) 14.35...TIANJIN TEDA-BEIJING GUOAN (china) 15.30...MOYALE BARRACKS-BIG BULLETS (malawi) 16.00...BANIK OSTRAVA-MLADA BOLESLAV (cehia) 17.00...BOTAFOGO-VASCO DA GAMA (brazilia) 21.00...PROGRESO MONTEVIDEO-DEFENSOR SPORTING MONTEVIDEO (uruguay) 22.00...AL SHORTA-AL QUWA (iraq) 22.00...SAO PAULO-CRUZEIRO (brazilia) 22.00...CERRO LARGO-PENAROL MONTEVIDEO (uruguay) 22.00...TESHREEN-AL TALEIAH (siria,cupa) 22.30...SHABAB ALAMARY-MARKEZ BALATA (palestina west bank,cupa,finala) 22.30...BOTAFOGO-CRICIUMA (brazilia 2) 23.00...AL FAISALY AMAN-RAMTHA CLUB (iordania,cupa,finala) _____________________________________________________________________________________ luni 3 iunie 2019 00.00...FC CARACAS-ZULIA MARACAIBO (venezuela) 02.00...AMERICA MINEIRO-FC CURITIBA (brazilia 2) 04.00...ATLETICO JUJIOR BARRANQUILLA-DEPORTIVO CALI (columbia) 05.30...LOS ANGELES GALAXY-NEW ENGLAND REVOLUTION (sua-canada) ________________________________________________________________________________________________ marti 4 iunie 2019 01.00...COLUMBIA-PANAMA (amical) 16.30...SAHEL SOUSSE-CLUB AFRICAIN TUNIS (tunisia,cupa,sferturile de finala) 16.30...AL ZAWRAA BAGDAD-AMANAT BAGDAD (iraq,cupa,sferturile de finala) __________________________________________________________________________________________ miercuri 5 iunie 2019 03.30...FLAMENGO-CORINTHIANS (brazilia,cupa,meci retur...in meciul tur CORINTHIANS 0-1FLAMENGO) 21.00...LIVERPOOL MONTEVIDEO-CERRO PORTENO (uruguay) 21.45...PORTUGALIA-ELVETIA (europa,semifinale) 22.30...PALESTINO SANTIAGO-SANTIAGO MORNING (CHILE,CUPA) __________________________________________________________________________________________________________________________ joi 6 iunie 2019 01.15...CRUZEIRO-FLUMINENSE (brazilia,cupa,meci retur...in meciul tur FLUMINENSE 1-1CRUZEIRO) 12.00...MONGOLIA-BRUNEI (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 14.30...LAOS-BANGLADES (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 14.30...CAMBODGIA-PAKISTAN (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 14.30...MACAO-SRI LANKA (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 15.00...BHUTAN-GUAM (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 15.45...MALAEZIA-TIMORUL DE EST (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 21.45...OLANDA-ANGLIA (europa,semifinale) (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) __________________________________________________________________________________________________________________________ vineri 7 iunie 2019 02.00...NEW YORK CITY-FC CINCINATI (sua-canada) 19.00...GEORGIA-GIBRALTAR (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...LETONIA-ISRAEL (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...FEROE-SPANIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...LITUANIA-LUXEMBURG (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...DANEMARCA-IRLANDA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...MUNTENEGRU-KOSOVO (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...CEHIA-BULGARIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...MACEDONIA DE NORD-POLONIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...AUSTRIA-SLOVENIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...NORVEGIA-Romania (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...UCRAINA-SERBIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 21.45...SUEDIA-MALTA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) _________________________________________________________________________________________________________________________ sambata 8 iunie 2019 16.00...ISLANDA-ALBANIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 16.00...CROATIA-TARA GALILOR (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...RUSIA-SAN MARINO (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...FINLANDA-BOSNIA&HERTEGOVINA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...ESTONIA-IRLANDA DE NORD (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...AZERBAIJAN-UNGARIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...ARMENIA-LICHTENSTEIN (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...GRECIA-ITALIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...BELGIA-KAZACHSTAN (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...SCOTIA-CIPRU (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...BELARUS-GERMANIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...TURCIA-FRANTA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) _____________________________________________________________________________________________________________________ marti 11 iunie 2019 08.00...GUAM-BHUTAN (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 13.00...SRI LANKA-MACAO (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 15.00...BRUNEI-MONGOLIA (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 15.45...TIMORUL DE EST-MALAEZIA (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 16.00...BANGLADES-LAOS (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 19.00...PAKISTAN-CAMBODGIA (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) ___________________________________________________________________________________________________________________________ vineri 7 iunie 2019 02.00...FC SANTOS-ATLETICO MINEIRO (brazilia,cupa,meci retur...in meciul tur ATLETICO MINEIRO 0-0FC SANTOS) __________________________________________________________________________________________________________________________________ Edited by marshall54, 31 May 2019 - 11:04. |
#68
Posted 01 June 2019 - 06:51
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
sambata 1 iunie 2019 08.00...FC TOKYO-OITA TRINITA (japonia) 08.00...CONSADOLE SAPPORO-SANFRECCE HIROSHIMA (japonia) 13.0...KAWASAKI FRONTALE-URAWA RED DIAMONDS (japonia) 14.30...LAOS-SRI LANKA (amical) 14.35...SHANDONG LUNENG-JIANGSU SUNING (china) 16.00...FC PLATINIUM-DYNAMO HARARE (zimbabwe) 17.00...DEFENCE FORCE ADDIS ABEBA-SIDAMA COFFEE (etiopia) 18.00...ENERGIE SEME-PANTHERES DE DJOUGOU (benin) 22.00...FLAMENGO-FORTALEZA (brazilia) 22.00...TOTTENHAM HOTSPUR-FC LIVERPOOL (europa,champions league) 23.00...AL FAISALY AMAN-RAMTHA CLUB (iordania,cupa,finala) 23.30...REAL BANJUL-FC BAKAU (gambia) _____________________________________________________________________________________________________________ duminica 2 iunie 2019 00.00...UNION MAGDALENA-MILLONARIOS BOGOTA (columbia) 01.00...ATLANTA UNITED-CHICAGO FIRE (sua-canada) 01.00...BAHIA-GREMIO (brazilia) 01.30...EDMONTON-VALUR (canada) 02.30...COLUMBUS CREW-NEW YORK CITY (sua-canada) 02.00...AMERICA CALI-DEPORTIVO PASTO (columbia,cupa) 03.00...CORINTHIANS-GOIAS (brazilia) 04.00...VENEZUELA-ECUADOR (amical) 14.35...TIANJIN TEDA-BEIJING GUOAN (china) 15.30...MOYALE BARRACKS-BIG BULLETS (malawi) 16.00...BANIK OSTRAVA-MLADA BOLESLAV (cehia) 17.00...BOTAFOGO-VASCO DA GAMA (brazilia) 21.00...PROGRESO MONTEVIDEO-DEFENSOR SPORTING MONTEVIDEO (uruguay) 22.00...AL SHORTA-AL QUWA (iraq) 22.00...SAO PAULO-CRUZEIRO (brazilia) 22.00...CERRO LARGO-PENAROL MONTEVIDEO (uruguay) 22.00...AL SHORTA-AL DIWANIYA (iraq) 22.00...TESHREEN-AL TALEIAH (siria,cupa) 22.30...SHABAB ALAMARY-MARKEZ BALATA (palestina west bank,cupa,finala) 22.30...BOTAFOGO-CRICIUMA (brazilia 2) _____________________________________________________________________________________ luni 3 iunie 2019 00.00...FC CARACAS-ZULIA MARACAIBO (venezuela) 02.00...AMERICA MINEIRO-FC CURITIBA (brazilia 2) 04.00...ATLETICO JUJIOR BARRANQUILLA-DEPORTIVO CALI (columbia) 05.30...LOS ANGELES GALAXY-NEW ENGLAND REVOLUTION (sua-canada) ________________________________________________________________________________________________ marti 4 iunie 2019 01.00...COLUMBIA-PANAMA (amical) 16.30...SAHEL SOUSSE-CLUB AFRICAIN TUNIS (tunisia,cupa,sferturile de finala) 16.30...AL ZAWRAA BAGDAD-AMANAT BAGDAD (iraq,cupa,sferturile de finala) __________________________________________________________________________________________ miercuri 5 iunie 2019 03.30...FLAMENGO-CORINTHIANS (brazilia,cupa,meci retur...in meciul tur CORINTHIANS 0-1FLAMENGO) 21.00...LIVERPOOL MONTEVIDEO-CERRO PORTENO (uruguay) 21.45...PORTUGALIA-ELVETIA (europa,semifinale) 22.30...PALESTINO SANTIAGO-SANTIAGO MORNING (CHILE,CUPA) __________________________________________________________________________________________________________________________ joi 6 iunie 2019 01.15...CRUZEIRO-FLUMINENSE (brazilia,cupa,meci retur...in meciul tur FLUMINENSE 1-1CRUZEIRO) 12.00...MONGOLIA-BRUNEI (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 14.30...LAOS-BANGLADES (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 14.30...CAMBODGIA-PAKISTAN (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 14.30...MACAO-SRI LANKA (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 15.00...BHUTAN-GUAM (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 15.45...MALAEZIA-TIMORUL DE EST (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 21.45...OLANDA-ANGLIA (europa,semifinale) (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) __________________________________________________________________________________________________________________________ vineri 7 iunie 2019 02.00...NEW YORK CITY-FC CINCINATI (sua-canada) 19.00...GEORGIA-GIBRALTAR (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...LETONIA-ISRAEL (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...FEROE-SPANIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...LITUANIA-LUXEMBURG (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...DANEMARCA-IRLANDA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...MUNTENEGRU-KOSOVO (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...CEHIA-BULGARIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...MACEDONIA DE NORD-POLONIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...AUSTRIA-SLOVENIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...NORVEGIA-Romania (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...UCRAINA-SERBIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 21.45...SUEDIA-MALTA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) _________________________________________________________________________________________________________________________ sambata 8 iunie 2019 16.00...ISLANDA-ALBANIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 16.00...CROATIA-TARA GALILOR (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...RUSIA-SAN MARINO (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...FINLANDA-BOSNIA&HERTEGOVINA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...ESTONIA-IRLANDA DE NORD (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...AZERBAIJAN-UNGARIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...ARMENIA-LICHTENSTEIN (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...GRECIA-ITALIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...BELGIA-KAZACHSTAN (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...SCOTIA-CIPRU (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...BELARUS-GERMANIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...TURCIA-FRANTA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) _____________________________________________________________________________________________________________________ duminica 9 iunie 2019 00.30...SANTIAGO WANDERERS-AUDAX ITALIANO (chile,cupa) 01.00...GREMIO-FORTALEZA (brazilia) 01.00...CRUZEIRO-CORINTHIANS (brazilia) 02.00...WATERLOO-KINGSMAN (canada) 02.30...PHILADELPHIA UNION-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) 03.00...AVAI-SAO PAULO (brazilia) 17.00...CLUB AFRICAIN-ESPERANCE TUNIS (tunisia) 16.00...MECIUL PENTRU LOCURILE 3 SI 4 (europa nations league) 21.45...MECIUL PENTRU LOCURILE 1 SI 2 (europa nations league) ____________________________________________________________________________________________ luni 10 iunie 2019 01.00...FC SANTOS-ATLETICO MINEIRO (brazilia) 01.00...FLUMINENSE-FLAMENGO (brazilia) 21.45...LETONIA-SLOVENIA 21.45...MALTA-Romania 21.45...IRLANDA-GIBRALTAR 21.45...MACEDONIA DE NORD-AUSTRIA 21.45...FEROE-NORVEGIA 21.45...POLONIA-ISRAEL 21.45...DANEMARCA-GEORGIA 21.45...SERBIA-LITUANIA 21.45...CEHIA-MUNTENEGRU 21.45...SPANIA-SUEDIA 21.45...BULGARIA-KOSOVO 21.45...UCRAINA-LUXEMBURG _______________________________________ marti 11 iunie 2019 08.00...GUAM-BHUTAN (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 13.00...SRI LANKA-MACAO (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 15.00...BRUNEI-MONGOLIA (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 15.45...TIMORUL DE EST-MALAEZIA (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 16.00...BANGLADES-LAOS (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 19.00...PAKISTAN-CAMBODGIA (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) _______________________________________________________________________________________ vineri 7 iunie 2019 02.00...FC SANTOS-ATLETICO MINEIRO (brazilia,cupa,meci retur...in meciul tur ATLETICO MINEIRO 0-0FC SANTOS) __________________________________________________________________________________________________________________________________ |
#69
Posted 02 June 2019 - 07:36
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
duminica 2 iunie 2019 14.35...TIANJIN TEDA-BEIJING GUOAN (china) 15.30...MOYALE BARRACKS-BIG BULLETS (malawi) 16.00...BANIK OSTRAVA-MLADA BOLESLAV (cehia) 17.00...BOTAFOGO-VASCO DA GAMA (brazilia) 21.00...PROGRESO MONTEVIDEO-DEFENSOR SPORTING MONTEVIDEO (uruguay) 22.00...AL SHORTA-AL QUWA (iraq) 22.00...SAO PAULO-CRUZEIRO (brazilia) 22.00...CERRO LARGO-PENAROL MONTEVIDEO (uruguay) 22.00...AL SHORTA-AL DIWANIYA (iraq) 22.00...TESHREEN-AL TALEIAH (siria,cupa) 22.30...SHABAB ALAMARY-MARKEZ BALATA (palestina west bank,cupa,finala) 22.30...BOTAFOGO-CRICIUMA (brazilia 2) _____________________________________________________________________________________ luni 3 iunie 2019 00.00...FC CARACAS-ZULIA MARACAIBO (venezuela) 02.00...AMERICA MINEIRO-FC CURITIBA (brazilia 2) 04.00...ATLETICO JUJIOR BARRANQUILLA-DEPORTIVO CALI (columbia) 05.30...LOS ANGELES GALAXY-NEW ENGLAND REVOLUTION (sua-canada) ________________________________________________________________________________________________ marti 4 iunie 2019 01.00...COLUMBIA-PANAMA (amical) 16.30...SAHEL SOUSSE-CLUB AFRICAIN TUNIS (tunisia,cupa,sferturile de finala) 16.30...AL ZAWRAA BAGDAD-AMANAT BAGDAD (iraq,cupa,sferturile de finala) __________________________________________________________________________________________ miercuri 5 iunie 2019 03.30...FLAMENGO-CORINTHIANS (brazilia,cupa,meci retur...in meciul tur CORINTHIANS 0-1FLAMENGO) 21.00...LIVERPOOL MONTEVIDEO-CERRO PORTENO (uruguay) 21.45...PORTUGALIA-ELVETIA (europa,semifinale) 22.30...PALESTINO SANTIAGO-SANTIAGO MORNING (CHILE,CUPA) __________________________________________________________________________________________________________________________ joi 6 iunie 2019 01.15...CRUZEIRO-FLUMINENSE (brazilia,cupa,meci retur...in meciul tur FLUMINENSE 1-1CRUZEIRO) 12.00...MONGOLIA-BRUNEI (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 14.30...LAOS-BANGLADES (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 14.30...CAMBODGIA-PAKISTAN (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 14.30...MACAO-SRI LANKA (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 15.00...BHUTAN-GUAM (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 15.45...MALAEZIA-TIMORUL DE EST (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 21.45...OLANDA-ANGLIA (europa,semifinale) (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) __________________________________________________________________________________________________________________________ vineri 7 iunie 2019 02.00...NEW YORK CITY-FC CINCINATI (sua-canada) 19.00...GEORGIA-GIBRALTAR (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...LETONIA-ISRAEL (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...FEROE-SPANIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...LITUANIA-LUXEMBURG (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...DANEMARCA-IRLANDA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...MUNTENEGRU-KOSOVO (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...CEHIA-BULGARIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...MACEDONIA DE NORD-POLONIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...AUSTRIA-SLOVENIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...NORVEGIA-Romania (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...UCRAINA-SERBIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 21.45...SUEDIA-MALTA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) _________________________________________________________________________________________________________________________ sambata 8 iunie 2019 16.00...ISLANDA-ALBANIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 16.00...CROATIA-TARA GALILOR (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...RUSIA-SAN MARINO (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...FINLANDA-BOSNIA&HERTEGOVINA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...ESTONIA-IRLANDA DE NORD (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...AZERBAIJAN-UNGARIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...ARMENIA-LICHTENSTEIN (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...GRECIA-ITALIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...BELGIA-KAZACHSTAN (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...SCOTIA-CIPRU (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...BELARUS-GERMANIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...TURCIA-FRANTA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) _____________________________________________________________________________________________________________________ duminica 9 iunie 2019 00.30...SANTIAGO WANDERERS-AUDAX ITALIANO (chile,cupa) 01.00...GREMIO-FORTALEZA (brazilia) 01.00...CRUZEIRO-CORINTHIANS (brazilia) 02.00...WATERLOO-KINGSMAN (canada) 02.30...PHILADELPHIA UNION-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) 03.00...AVAI-SAO PAULO (brazilia) 17.00...CLUB AFRICAIN-ESPERANCE TUNIS (tunisia) 16.00...MECIUL PENTRU LOCURILE 3 SI 4 (europa nations league) 21.45...MECIUL PENTRU LOCURILE 1 SI 2 (europa nations league) ____________________________________________________________________________________________ luni 10 iunie 2019 01.00...FC SANTOS-ATLETICO MINEIRO (brazilia) 01.00...FLUMINENSE-FLAMENGO (brazilia) 21.45...LETONIA-SLOVENIA 21.45...MALTA-Romania 21.45...IRLANDA-GIBRALTAR 21.45...MACEDONIA DE NORD-AUSTRIA 21.45...FEROE-NORVEGIA 21.45...POLONIA-ISRAEL 21.45...DANEMARCA-GEORGIA 21.45...SERBIA-LITUANIA 21.45...CEHIA-MUNTENEGRU 21.45...SPANIA-SUEDIA 21.45...BULGARIA-KOSOVO 21.45...UCRAINA-LUXEMBURG _______________________________________ marti 11 iunie 2019 08.00...GUAM-BHUTAN (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 13.00...SRI LANKA-MACAO (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 15.00...BRUNEI-MONGOLIA (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 15.45...TIMORUL DE EST-MALAEZIA (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 16.00...BANGLADES-LAOS (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 19.00...PAKISTAN-CAMBODGIA (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) _______________________________________________________________________________________ miercuri 12 iunie 2019 01.00...AUDAX ITALIANO-SANTIAGO WANDERERS (chile,cupa) 02.30...NEW YORK RED BULLS-NEW ENGLAND (sua,cupa) 14.00...BURIRAM UNITED-RAYONG PTT (tailanda) ________________________________________________________________________________ Edited by marshall54, 02 June 2019 - 07:37. |
|
#70
Posted 03 June 2019 - 05:23
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
luni 3 iunie 2019 23.00...HARAS AL HEDOUD-EL ZAMALEK CAIRO (egipt) ________________________________________________________________________________________________ marti 4 iunie 2019 01.00...COLUMBIA-PANAMA (amical) 16.30...SAHEL SOUSSE-CLUB AFRICAIN TUNIS (tunisia,cupa,sferturile de finala) 16.30...AL ZAWRAA BAGDAD-AMANAT BAGDAD (iraq,cupa,sferturile de finala) 17.00...ENYMBA ABA-ENUGU RANGERS (nigeria) 22.00...ALBACETE-MALAGA (spania 2) __________________________________________________________________________________________ miercuri 5 iunie 2019 01.00...WYDAD CASABLANCA-KHOURIBGA OLYMPIQUE (maroc) 01.00...MOGHREB TETOUAN-RAJA CASABLANCA (maroc) 02.00...FLORIDA ELITE-LAKELAND TROPICS (sua 2) 03.30...FLAMENGO-CORINTHIANS (brazilia,cupa,16-mi de finala,meci retur...in meciul tur CORINTHIANS 0-1FLAMENGO) 21.00...LIVERPOOL MONTEVIDEO-CERRO PORTENO (uruguay) 21.45...PORTUGALIA-ELVETIA (europa,semifinale) 22.30...PALESTINO SANTIAGO-SANTIAGO MORNING (CHILE,CUPA) __________________________________________________________________________________________________________________________ joi 6 iunie 2019 01.15...PARANAENSE-FORTALEZA (brazilia,cupa,16-mi de finala,meciul tur) 01.15...CRUZEIRO-FLUMINENSE (brazilia,cupa,16-mi de finala,meci retur...in meciul tur FLUMINENSE 1-1CRUZEIRO) 12.00...MONGOLIA-BRUNEI (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 14.30...LAOS-BANGLADES (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 14.30...CAMBODGIA-PAKISTAN (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 14.30...MACAO-SRI LANKA (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 15.00...BHUTAN-GUAM (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 15.45...MALAEZIA-TIMORUL DE EST (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 21.45...OLANDA-ANGLIA (europa,semifinale) (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) __________________________________________________________________________________________________________________________ vineri 7 iunie 2019 02.00...NEW YORK CITY-FC CINCINATI (sua-canada) 19.00...GEORGIA-GIBRALTAR (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...LETONIA-ISRAEL (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...FEROE-SPANIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...LITUANIA-LUXEMBURG (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...DANEMARCA-IRLANDA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...MUNTENEGRU-KOSOVO (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...CEHIA-BULGARIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...MACEDONIA DE NORD-POLONIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...AUSTRIA-SLOVENIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...NORVEGIA-Romania (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...UCRAINA-SERBIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 21.45...SUEDIA-MALTA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) _________________________________________________________________________________________________________________________ sambata 8 iunie 2019 16.00...ISLANDA-ALBANIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 16.00...CROATIA-TARA GALILOR (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...RUSIA-SAN MARINO (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...FINLANDA-BOSNIA&HERTEGOVINA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...ESTONIA-IRLANDA DE NORD (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...AZERBAIJAN-UNGARIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...ARMENIA-LICHTENSTEIN (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...GRECIA-ITALIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...BELGIA-KAZACHSTAN (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...SCOTIA-CIPRU (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...BELARUS-GERMANIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...TURCIA-FRANTA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) _____________________________________________________________________________________________________________________ duminica 9 iunie 2019 00.30...SANTIAGO WANDERERS-AUDAX ITALIANO (chile,cupa) 01.00...GREMIO-FORTALEZA (brazilia) 01.00...CRUZEIRO-CORINTHIANS (brazilia) 02.00...WATERLOO-KINGSMAN (canada) 02.30...PHILADELPHIA UNION-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) 03.00...AVAI-SAO PAULO (brazilia) 17.00...CLUB AFRICAIN-ESPERANCE TUNIS (tunisia) 16.00...MECIUL PENTRU LOCURILE 3 SI 4 (europa nations league) 21.45...MECIUL PENTRU LOCURILE 1 SI 2 (europa nations league) ____________________________________________________________________________________________ luni 10 iunie 2019 01.00...FC SANTOS-ATLETICO MINEIRO (brazilia) 01.00...FLUMINENSE-FLAMENGO (brazilia) 21.45...LETONIA-SLOVENIA 21.45...MALTA-Romania 21.45...IRLANDA-GIBRALTAR 21.45...MACEDONIA DE NORD-AUSTRIA 21.45...FEROE-NORVEGIA 21.45...POLONIA-ISRAEL 21.45...DANEMARCA-GEORGIA 21.45...SERBIA-LITUANIA 21.45...CEHIA-MUNTENEGRU 21.45...SPANIA-SUEDIA 21.45...BULGARIA-KOSOVO 21.45...UCRAINA-LUXEMBURG _______________________________________ marti 11 iunie 2019 08.00...GUAM-BHUTAN (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 13.00...SRI LANKA-MACAO (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 15.00...BRUNEI-MONGOLIA (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 15.45...TIMORUL DE EST-MALAEZIA (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 16.00...BANGLADES-LAOS (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 19.00...PAKISTAN-CAMBODGIA (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) _______________________________________________________________________________________ miercuri 12 iunie 2019 01.00...AUDAX ITALIANO-SANTIAGO WANDERERS (chile,cupa) 02.30...NEW YORK RED BULLS-NEW ENGLAND (sua,cupa) 14.00...BURIRAM UNITED-RAYONG PTT (tailanda) ________________________________________________________________________________ |
#71
Posted 04 June 2019 - 09:09
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
marti 4 iunie 2019 16.30...SAHEL SOUSSE-CLUB AFRICAIN TUNIS (tunisia,cupa,sferturile de finala) 16.30...AL ZAWRAA BAGDAD-AMANAT BAGDAD (iraq,cupa,sferturile de finala) 17.00...ENYMBA ABA-ENUGU RANGERS (nigeria) 22.00...ALBACETE-MALAGA (spania 2) __________________________________________________________________________________________ miercuri 5 iunie 2019 01.00...WYDAD CASABLANCA-KHOURIBGA OLYMPIQUE (maroc) 01.00...MOGHREB TETOUAN-RAJA CASABLANCA (maroc) 02.00...FLORIDA ELITE-LAKELAND TROPICS (sua 2) 03.30...FLAMENGO-CORINTHIANS (brazilia,cupa,16-mi de finala,meci retur...in meciul tur CORINTHIANS 0-1FLAMENGO) 21.00...LIVERPOOL MONTEVIDEO-CERRO PORTENO (uruguay) 21.45...PORTUGALIA-ELVETIA (europa,semifinale) 22.30...PALESTINO SANTIAGO-SANTIAGO MORNING (CHILE,CUPA) __________________________________________________________________________________________________________________________ joi 6 iunie 2019 01.15...PARANAENSE-FORTALEZA (brazilia,cupa,16-mi de finala,meciul tur) 01.15...CRUZEIRO-FLUMINENSE (brazilia,cupa,16-mi de finala,meci retur...in meciul tur FLUMINENSE 1-1CRUZEIRO) 12.00...MONGOLIA-BRUNEI (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 14.30...LAOS-BANGLADES (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 14.30...CAMBODGIA-PAKISTAN (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 14.30...MACAO-SRI LANKA (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 15.00...BHUTAN-GUAM (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 15.45...MALAEZIA-TIMORUL DE EST (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 21.45...OLANDA-ANGLIA (europa,semifinale) (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) __________________________________________________________________________________________________________________________ vineri 7 iunie 2019 02.00...NEW YORK CITY-FC CINCINATI (sua-canada) 19.00...GEORGIA-GIBRALTAR (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...LETONIA-ISRAEL (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...FEROE-SPANIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...LITUANIA-LUXEMBURG (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...DANEMARCA-IRLANDA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...MUNTENEGRU-KOSOVO (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...CEHIA-BULGARIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...MACEDONIA DE NORD-POLONIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...AUSTRIA-SLOVENIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...NORVEGIA-Romania (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...UCRAINA-SERBIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 21.45...SUEDIA-MALTA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) _________________________________________________________________________________________________________________________ sambata 8 iunie 2019 16.00...ISLANDA-ALBANIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 16.00...CROATIA-TARA GALILOR (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...RUSIA-SAN MARINO (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...FINLANDA-BOSNIA&HERTEGOVINA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...ESTONIA-IRLANDA DE NORD (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...AZERBAIJAN-UNGARIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...ARMENIA-LICHTENSTEIN (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...GRECIA-ITALIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...BELGIA-KAZACHSTAN (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...SCOTIA-CIPRU (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...BELARUS-GERMANIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...TURCIA-FRANTA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) _____________________________________________________________________________________________________________________ duminica 9 iunie 2019 00.30...SANTIAGO WANDERERS-AUDAX ITALIANO (chile,cupa) 01.00...GREMIO-FORTALEZA (brazilia) 01.00...CRUZEIRO-CORINTHIANS (brazilia) 02.00...WATERLOO-KINGSMAN (canada) 02.30...PHILADELPHIA UNION-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) 03.00...AVAI-SAO PAULO (brazilia) 17.00...CLUB AFRICAIN-ESPERANCE TUNIS (tunisia) 16.00...MECIUL PENTRU LOCURILE 3 SI 4 (europa nations league) 21.45...MECIUL PENTRU LOCURILE 1 SI 2 (europa nations league) ____________________________________________________________________________________________ luni 10 iunie 2019 01.00...FC SANTOS-ATLETICO MINEIRO (brazilia) 01.00...FLUMINENSE-FLAMENGO (brazilia) 21.45...LETONIA-SLOVENIA 21.45...MALTA-Romania 21.45...IRLANDA-GIBRALTAR 21.45...MACEDONIA DE NORD-AUSTRIA 21.45...FEROE-NORVEGIA 21.45...POLONIA-ISRAEL 21.45...DANEMARCA-GEORGIA 21.45...SERBIA-LITUANIA 21.45...CEHIA-MUNTENEGRU 21.45...SPANIA-SUEDIA 21.45...BULGARIA-KOSOVO 21.45...UCRAINA-LUXEMBURG _______________________________________ marti 11 iunie 2019 08.00...GUAM-BHUTAN (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 13.00...SRI LANKA-MACAO (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 15.00...BRUNEI-MONGOLIA (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 15.45...TIMORUL DE EST-MALAEZIA (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 16.00...BANGLADES-LAOS (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 19.00...PAKISTAN-CAMBODGIA (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) _______________________________________________________________________________________ miercuri 12 iunie 2019 01.00...AUDAX ITALIANO-SANTIAGO WANDERERS (chile,cupa) 02.30...NEW YORK RED BULLS-NEW ENGLAND (sua,cupa) 14.00...BURIRAM UNITED-RAYONG PTT (tailanda) ________________________________________________________________________________ sambata 15 iunie 2019 03.30...BRAZILIA-BOLIVIA (copa america) 22.00...PERU-VENEZUELA (copa america) duminica 16 iunie 2019 01.00...COLUMBIA-ARGENTINA (copa america) 02.30...CANADA-MARTINICA (concacaf gold cup) 05.00...MEXIC-CUBA (concacaf gold cup) 22.00...QATAR-PARAGUAY (copa america...echipa QATAR este invitata)) ___________________________________________________________________________ luni 17 iunie 2019 01.00...HAITI-BERMUDE (concacaf gold cup) 01.00...ECUADOR-URUGUAY (copa america) 03.30...COSTA RICA-NICARAGUA (concacaf gold cup) ________________________________________________ marti 18 iunie 2019 02.00...CURACAO-EL SALVADOR (concacaf gold cup) 02.00...CHILE-JAPONIA (copa america...echipa JAPONIA este invitata) 04.30...JAMAICA-HONDURAS (concacaf gold cup) ________________________________________________ miercuri 19 iunie 2019 00.30...PERU-BOLIVIA (copa america) 03.30...VENEZUELA-BRAZILIA (copa america) ________________________________________________ joi 20 iunie 2019 00.30...QATAR-COLUMBIA (copa america) 03.30...PARAGUAY-ARGENTINA (copa america) _______________________________________________________________________ vineri 21 iunie 2019 02.00...JAPONIA-URUGUAY (copa america) ________________________________________________ |
#72
Posted 05 June 2019 - 05:01
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
miercuri 5 iunie 2019 21.00...LIVERPOOL MONTEVIDEO-CERRO PORTENO (uruguay) 21.45...PORTUGALIA-ELVETIA (europa,semifinale) 22.30...PALESTINO SANTIAGO-SANTIAGO MORNING (CHILE,CUPA) __________________________________________________________________________________________________________________________ joi 6 iunie 2019 01.15...PARANAENSE-FORTALEZA (brazilia,cupa,16-mi de finala,meciul tur) 01.15...CRUZEIRO-FLUMINENSE (brazilia,cupa,16-mi de finala,meci retur...in meciul tur FLUMINENSE 1-1CRUZEIRO) 12.00...MONGOLIA-BRUNEI (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 14.30...LAOS-BANGLADES (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 14.30...CAMBODGIA-PAKISTAN (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 14.30...MACAO-SRI LANKA (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 15.00...BHUTAN-GUAM (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 15.45...MALAEZIA-TIMORUL DE EST (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 21.45...OLANDA-ANGLIA (europa,semifinale) (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) __________________________________________________________________________________________________________________________ vineri 7 iunie 2019 02.00...NEW YORK CITY-FC CINCINATI (sua-canada) 19.00...GEORGIA-GIBRALTAR (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...LETONIA-ISRAEL (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...FEROE-SPANIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...LITUANIA-LUXEMBURG (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...DANEMARCA-IRLANDA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...MUNTENEGRU-KOSOVO (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...CEHIA-BULGARIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...MACEDONIA DE NORD-POLONIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...AUSTRIA-SLOVENIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...NORVEGIA-Romania (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...UCRAINA-SERBIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) 21.45...SUEDIA-MALTA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri tur) _________________________________________________________________________________________________________________________ sambata 8 iunie 2019 16.00...ISLANDA-ALBANIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 16.00...CROATIA-TARA GALILOR (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...RUSIA-SAN MARINO (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...FINLANDA-BOSNIA&HERTEGOVINA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...ESTONIA-IRLANDA DE NORD (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...AZERBAIJAN-UNGARIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...ARMENIA-LICHTENSTEIN (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...GRECIA-ITALIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...BELGIA-KAZACHSTAN (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...SCOTIA-CIPRU (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...BELARUS-GERMANIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...TURCIA-FRANTA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) _____________________________________________________________________________________________________________________ duminica 9 iunie 2019 00.30...SANTIAGO WANDERERS-AUDAX ITALIANO (chile,cupa) 01.00...GREMIO-FORTALEZA (brazilia) 01.00...CRUZEIRO-CORINTHIANS (brazilia) 02.00...WATERLOO-KINGSMAN (canada) 02.30...PHILADELPHIA UNION-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) 03.00...AVAI-SAO PAULO (brazilia) 17.00...CLUB AFRICAIN-ESPERANCE TUNIS (tunisia) 16.00...MECIUL PENTRU LOCURILE 3 SI 4 (europa nations league) 21.45...MECIUL PENTRU LOCURILE 1 SI 2 (europa nations league) ____________________________________________________________________________________________ luni 10 iunie 2019 01.00...FC SANTOS-ATLETICO MINEIRO (brazilia) 01.00...FLUMINENSE-FLAMENGO (brazilia) 21.45...LETONIA-SLOVENIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...MALTA-Romania (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...IRLANDA-GIBRALTAR (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...MACEDONIA DE NORD-AUSTRIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...FEROE-NORVEGIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...POLONIA-ISRAEL (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...DANEMARCA-GEORGIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...SERBIA-LITUANIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...CEHIA-MUNTENEGRU (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...SPANIA-SUEDIA 21.45...BULGARIA-KOSOVO (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...UCRAINA-LUXEMBURG (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) _______________________________________________________________________________ marti 11 iunie 2019 08.00...GUAM-BHUTAN (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 13.00...SRI LANKA-MACAO (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 15.00...BRUNEI-MONGOLIA (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 15.45...TIMORUL DE EST-MALAEZIA (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 16.00...BANGLADES-LAOS (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 17.00...KAZAKSTAN-SAN MARINO (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 19.00...PAKISTAN-CAMBODGIA (asia,meciuri de calificare pentru campionatul mondial,meciuri retur) 19.00...AZERBAIJAN-SLOVACIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...GRECIA-ARMENIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...GERMANIA-ESTONIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...UNGARIA-TARA GALILOR (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...BELGIA-SCOTIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...ISLANDA-TURCIA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...BELARUS-IRLANDA DE NORD (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...ITALIA-BOSNIA&HERTEGOVINA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...ANDORRA-FRANTA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...LIECHTENSTEIN-FINLANDA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45...ALBANIA-MOLDOVA (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) 21.45....RUSIA-CIPRU (europa,meciuri de calificare pentru campionatul european) _______________________________________________________________________________________ miercuri 12 iunie 2019 01.00...AUDAX ITALIANO-SANTIAGO WANDERERS (chile,cupa) 02.30...NEW YORK RED BULLS-NEW ENGLAND (sua,cupa) 14.00...BURIRAM UNITED-RAYONG PTT (tailanda) ________________________________________________________________________________ sambata 15 iunie 2019 03.30...BRAZILIA-BOLIVIA (copa america) 22.00...PERU-VENEZUELA (copa america) _____________________________________________ duminica 16 iunie 2019 01.00...COLUMBIA-ARGENTINA (copa america) 02.30...CANADA-MARTINICA (concacaf gold cup) 05.00...MEXIC-CUBA (concacaf gold cup) 22.00...QATAR-PARAGUAY (copa america...echipa QATAR este invitata)) ___________________________________________________________________________ luni 17 iunie 2019 01.00...HAITI-BERMUDE (concacaf gold cup) 01.00...ECUADOR-URUGUAY (copa america) 03.30...COSTA RICA-NICARAGUA (concacaf gold cup) ________________________________________________ marti 18 iunie 2019 02.00...CURACAO-EL SALVADOR (concacaf gold cup) 02.00...CHILE-JAPONIA (copa america...echipa JAPONIA este invitata) 04.30...JAMAICA-HONDURAS (concacaf gold cup) ________________________________________________ miercuri 19 iunie 2019 00.30...PERU-BOLIVIA (copa america) 03.30...VENEZUELA-BRAZILIA (copa america) ________________________________________________ joi 20 iunie 2019 00.30...QATAR-COLUMBIA (copa america) 03.30...PARAGUAY-ARGENTINA (copa america) _______________________________________________________________________ vineri 21 iunie 2019 02.00...JAPONIA-URUGUAY (copa america) ________________________________________________ |
Anunturi
▶ 0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users