Neurochirurgie minim invazivă
"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv. Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice. www.neurohope.ro |
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
Last Updated: Apr 28 2024 08:54, Started by
marshall54
, Feb 10 2019 15:35
·
0
#91
Posted 20 June 2019 - 13:12
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
joi 20 iunie 2019 17.00...AL HUDOD-AL SHRTA (iraq,etapa 32/38) 17.30...HILAL AL QUDS-TARAJI ALNES (palestina west bank,cupa,semifinale) 22.00...DEPORTIVO LA CORUNA-MALLORCA (play off finala,meciul tur) ________________________________________________________________________________ vineri 21 iunie 2019 02.00...HAITI-NICARAGUA (concacaf gold cup) 02.00...JAPONIA-URUGUAY (copa america) 04.30...BERMUDE-COSTA RICA (concacaf gold cup) 23.00...ZIMBABWE-EGIPT (africa,cupa)...INCEPE CUPA AFRICII...primul meci _______________________________________________________________________________________________ sambata 22 iunie 2019 02.00...JAMAICA-EL SALVADOR (concacaf gold cup) 04.30...CURACAO-HONDURAS (concacaf gold cup) 17.30...UGANDA-DR CONGO (africa,cupa) 22.00...BURUNDI-NIGERIA (africa,cupa) 23.00...MADAGASCAR-GUINEEA (africa,cupa) _______________________________________________ duminica 23 iunie 2019 00.30...PANAMA-GUYANA (concacaf gold cup) 03.00...TRINIDAD&TOBAGO-SUA (concacaf gold cup) 17.30...NAMIBIA-MAROC (africa,cupa) 20.00...TANZANIA-SENEGAL (africa,cupa) 22.00...MALLORCA-DEPORTIVO LA CORUNA (play off finala,meciul retur) 23.00...KENIA-ALGERIA (africa,cupa) _______________________________________________ luni 24 iunie 2019 19.00...AL AHED BEIRUT (liban)-AL WIHDAD AMAN (iordania) (asia,cupa) 17.30...AFRICA DE SUD-COASTA DE FILDES (africa,cupa) 20.00...ANGOLA-TUNISIA (africa,cupa) 23.00...MAURITANIA-MALI (africa,cupa) _______________________________________________ marti 25 iunie 2019 15.00...HANOI TT (vietnam) -CERES BACOLOD (filipine) (asia,cupa) 16.00...TRE PENNE (san marino)-SANTA COLOMA (andorra) (europa,champions league) 19.30...AL JAZEERA AMAN (iordania)-AL JAISH DAMASC (siria) (asia,cupa) 20.00...GUINEEA BISAU-CAMERUN (africa,cupa) 21.45...FERONIKELI DRENAS (kosovo)-LINCOLN RED (gibraltar) (europa,champions league) 23.00...BENIN-GHANA (africa,cupa) _______________________________________________________________________________ miercuri 26 iunie 2019 12.00...PSM MAKASSAR (indonezia)-BINH DUONG (vietnam) (asia cupa) 15.00...HA NOI (vietnam)-CERES NEGROS LA SALLE (filipine) (asia cupa) 17.30...GUINEEA-NIGERIA (africa,cupa) 20.00...ZIMBABWE-UGANDA (africa,cupa) 23.00...CONGO DR-EGIPT (africa,cupa) _________________________________________________________________ joi 27 iunie 2019 17.30...BURUNDI-MADAGASCAR (africa,cupa) 20.00...ALGERIA-SENEGAL (africa,cupa) 21.45...LA FIORITA MONTEGIARDINO (san marino)-US ENGORDANY (andorra) (uefa europa league,preliminarii) 23.00...TANZANIA-KENIA (africa,cupa) _______________________________________________ vineri 28 iunie 2019 17.30...MALI-TUNISIA (africa,cupa) 20.00...COASTA DE FILDES-MAROC (africa,cupa) 23.00...NAMIBIA-AFRICA DE SUD (africa,cupa) _______________________________________________ sambata 29 iunie 2019 17.30...ANGOLA-MAURITANIA (africa,cupa) 20.00...GHANA-CAMERUN (africa,cupa) 23.00...GUINEEA BISAU-BENIN (africa,cupa) ______________________________________________ duminica 30 iunie 2019 16.00...AIK STOCKHOLM-MALMO FF (suedia) 19.00...GUINEEA-BURUNDI (africa,cupa) 19.00...NIGERIA-MADACASCAR (africa,cupa) 22.00...CONGO DR-ZIMBABWE (africa,cupa) 22.00...EGIPT-UGANDA (africa,cupa) _____________________________________________ luni 1 iulie 2019 06.00...PORTLAND TIMBERS-FC DALLAS (sua-canada) 14.35....SHANGHAI NSHENHUA-GUANGHZOU EVERGRANDE (china) 19.00...COASTA DE FILDES-NAMIBIA (africa,cupa) 19.00...MAROC-AFRICA DE SUD (africa,cupa) 21.45...ST PATRICK'S-SHAMROCK ROVERS (irlanda) 22.00...ALGERIA-TANZANIA (africa,cupa) 22.00...SENEGAL-KENIA (africa,cupa) _____________________________________________ marti 2 iulie 2019 19.00...GHANA-GUINEEA BISSAU 19.00...CAMERUN-BENIN 22.00...TUNISIA-MAURITANIA 22.00...MALI-ANGOLA _____________________________________________ miercuri 3 iulie 2019 13.00...VEGALTA SENDAI-FC OSAKA (japonia,cupa imparatului) 13.00...DAEJEON KORAIL-FC GANGWON (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) 19.00...CSKA MOSCOVA (rusia)-ROSTOV PE DON (rusia) (amical) 19.30...RED BULL SALZBURG (austria)-CSKA SOFIA (bulgaria) (amical) 20.00...DINAMO TBILISI-DINAMO BATUMI (georgia) 20.30...LOKOMOTIV PLOVDIV-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,supercupa) ____________________________________________________________________________ joi 4 iulie 2019 02.00...NEW YORK CITY-SEATTLE SOUNDERS (sua-canada) ____________________________________________________________________________ vineri 5 iulie 2019 04.00...FC DALLAS-DC UNITED WASHINGTON (sua-canada) 21.45...AFC WIMBLEDON-BRENTFORD FC (amical) _________________________________________________________________________ sambata 6 iulie 2019 13.00...LIVINGSTON FC-TRANMERE ROVERS (meci amical) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGZHOU EVERGRANDE (china) 15.00...CONCORD RANGERS (anglia)-MILWALL FC (anglia) (meci amical) 16.00...DARLINGTON FC (anglia)-MOTHERWELL FC (scotia) (meci amical) 17.00...CHESTER CITY (anglia) (25 km de WIGAN)-WIGAN (anglia) 17.00...BAMBER BRIDGE (anglia) (4 km de PRESTON)-PRESTON NORTH END (anglia) 17.00...BARROW AFC (anglia)-BLACKBURN ROVERS (anglia) (meci amical) 19.00...DINAMO MINSK-BATE BORISOV (belarus) ____________________________________________________________________ duminica 7 iulie 2019 03.30...KANSAS CITY-CHICAGO FIRE (sua-canada) _________________________________________________ |
#92
Posted 20 June 2019 - 16:40
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
joi 20 iunie 2019 17.00...AL HUDOD-AL SHRTA (iraq,etapa 32/38) 17.30...HILAL AL QUDS-TARAJI ALNES (palestina west bank,cupa,semifinale) 22.00...DEPORTIVO LA CORUNA-MALLORCA (play off finala,meciul tur) ________________________________________________________________________________ vineri 21 iunie 2019 02.00...HAITI-NICARAGUA (concacaf gold cup) 02.00...JAPONIA-URUGUAY (copa america) 04.30...BERMUDE-COSTA RICA (concacaf gold cup) 23.00...ZIMBABWE-EGIPT (africa,cupa)...INCEPE CUPA AFRICII...primul meci _______________________________________________________________________________________________ sambata 22 iunie 2019 02.00...JAMAICA-EL SALVADOR (concacaf gold cup) 04.30...CURACAO-HONDURAS (concacaf gold cup) 17.30...UGANDA-DR CONGO (africa,cupa) 22.00...BURUNDI-NIGERIA (africa,cupa) 23.00...MADAGASCAR-GUINEEA (africa,cupa) _______________________________________________ duminica 23 iunie 2019 00.30...PANAMA-GUYANA (concacaf gold cup) 03.00...TRINIDAD&TOBAGO-SUA (concacaf gold cup) 17.30...NAMIBIA-MAROC (africa,cupa) 20.00...TANZANIA-SENEGAL (africa,cupa) 22.00...MALLORCA-DEPORTIVO LA CORUNA (play off finala,meciul retur) 23.00...KENIA-ALGERIA (africa,cupa) _______________________________________________ luni 24 iunie 2019 19.00...AL AHED BEIRUT (liban)-AL WIHDAD AMAN (iordania) (asia,cupa) 17.30...AFRICA DE SUD-COASTA DE FILDES (africa,cupa) 20.00...ANGOLA-TUNISIA (africa,cupa) 23.00...MAURITANIA-MALI (africa,cupa) _______________________________________________ marti 25 iunie 2019 15.00...HANOI TT (vietnam) -CERES BACOLOD (filipine) (asia,cupa) 16.00...TRE PENNE (san marino)-SANTA COLOMA (andorra) (europa,champions league) 19.00...LEVSKI SOFIA-ZENIT SANKT PETERSBURG (meci amical) 19.30...AL JAZEERA AMAN (iordania)-AL JAISH DAMASC (siria) (asia,cupa) 20.00...GUINEEA BISAU-CAMERUN (africa,cupa) 21.45...FERONIKELI DRENAS (kosovo)-LINCOLN RED (gibraltar) (europa,champions league) 23.00...BENIN-GHANA (africa,cupa) _______________________________________________________________________________ miercuri 26 iunie 2019 12.00...PSM MAKASSAR (indonezia)-BINH DUONG (vietnam) (asia cupa) 15.00...HA NOI (vietnam)-CERES NEGROS LA SALLE (filipine) (asia cupa) 17.30...GUINEEA-NIGERIA (africa,cupa) 20.00...ZIMBABWE-UGANDA (africa,cupa) 23.00...CONGO DR-EGIPT (africa,cupa) _________________________________________________________________ joi 27 iunie 2019 17.30...BURUNDI-MADAGASCAR (africa,cupa) 19.00...FK KRASNODAR-CSKA MOSCOVA (meci amical) 20.00...ALGERIA-SENEGAL (africa,cupa) 21.45...LA FIORITA MONTEGIARDINO (san marino)-US ENGORDANY (andorra) (uefa europa league,preliminarii) 23.00...TANZANIA-KENIA (africa,cupa) _______________________________________________ vineri 28 iunie 2019 17.30...MALI-TUNISIA (africa,cupa) 20.00...COASTA DE FILDES-MAROC (africa,cupa) 23.00...NAMIBIA-AFRICA DE SUD (africa,cupa) _______________________________________________ sambata 29 iunie 2019 13.00...YOUNG BOYS BERNA (elvetia)-STUTTGART (germania) (meci amical) 13.00...HONVED BUDAPESTA (ungaria)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 13.00...AJAX AMSTERDAM-AALBORG (danemarca) (meci amical) 17.00...ALFRETON TOWN (anglia)-NOTTINGHAM FOREST (anglia) 17.30...ANGOLA-MAURITANIA (africa,cupa) 19.00...STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 20.00...GHANA-CAMERUN (africa,cupa) 23.00...GUINEEA BISAU-BENIN (africa,cupa) ______________________________________________ duminica 30 iunie 2019 16.00...AIK STOCKHOLM-MALMO FF (suedia) 19.00...GUINEEA-BURUNDI (africa,cupa) 19.00...NIGERIA-MADACASCAR (africa,cupa) 22.00...CONGO DR-ZIMBABWE (africa,cupa) 22.00...EGIPT-UGANDA (africa,cupa) _____________________________________________ luni 1 iulie 2019 06.00...PORTLAND TIMBERS-FC DALLAS (sua-canada) 14.35....SHANGHAI NSHENHUA-GUANGHZOU EVERGRANDE (china) 19.00...COASTA DE FILDES-NAMIBIA (africa,cupa) 19.00...MAROC-AFRICA DE SUD (africa,cupa) 21.45...ST PATRICK'S-SHAMROCK ROVERS (irlanda) 22.00...ALGERIA-TANZANIA (africa,cupa) 22.00...SENEGAL-KENIA (africa,cupa) _____________________________________________ marti 2 iulie 2019 19.00...GHANA-GUINEEA BISSAU 19.00...CAMERUN-BENIN 22.00...TUNISIA-MAURITANIA 22.00...MALI-ANGOLA _____________________________________________ miercuri 3 iulie 2019 13.00...VEGALTA SENDAI-FC OSAKA (japonia,cupa imparatului) 13.00...DAEJEON KORAIL-FC GANGWON (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) 19.00...CSKA MOSCOVA (rusia)-ROSTOV PE DON (rusia) (amical) 19.30...RED BULL SALZBURG (austria)-CSKA SOFIA (bulgaria) (amical) 20.00...DINAMO TBILISI-DINAMO BATUMI (georgia) 20.30...LOKOMOTIV PLOVDIV-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,supercupa) ____________________________________________________________________________ joi 4 iulie 2019 02.00...NEW YORK CITY-SEATTLE SOUNDERS (sua-canada) ____________________________________________________________________________ vineri 5 iulie 2019 04.00...FC DALLAS-DC UNITED WASHINGTON (sua-canada) 21.45...AFC WIMBLEDON-BRENTFORD FC (amical) _________________________________________________________________________ sambata 6 iulie 2019 13.00...LIVINGSTON FC-TRANMERE ROVERS (meci amical) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGZHOU EVERGRANDE (china) 15.00...CONCORD RANGERS (anglia)-MILWALL FC (anglia) (meci amical) 16.00...DARLINGTON FC (anglia)-MOTHERWELL FC (scotia) (meci amical) 17.00...CHESTER CITY (anglia) (25 km de WIGAN)-WIGAN (anglia) 17.00...BAMBER BRIDGE (anglia) (4 km de PRESTON)-PRESTON NORTH END (anglia) 17.00...BARROW AFC (anglia)-BLACKBURN ROVERS (anglia) (meci amical) 19.00...DINAMO MINSK-BATE BORISOV (belarus) ____________________________________________________________________ duminica 7 iulie 2019 03.30...KANSAS CITY-CHICAGO FIRE (sua-canada) _________________________________________________ |
#93
Posted 21 June 2019 - 15:42
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
vineri 21 iunie 2019 23.00...ZIMBABWE-EGIPT (africa,cupa)...INCEPE CUPA AFRICII...primul meci _______________________________________________________________________________________________ sambata 22 iunie 2019 02.00...JAMAICA-EL SALVADOR (concacaf gold cup) 04.30...CURACAO-HONDURAS (concacaf gold cup) 17.30...UGANDA-DR CONGO (africa,cupa) 22.00...BURUNDI-NIGERIA (africa,cupa) 23.00...MADAGASCAR-GUINEEA (africa,cupa) _______________________________________________ duminica 23 iunie 2019 00.30...PANAMA-GUYANA (concacaf gold cup) 03.00...TRINIDAD&TOBAGO-SUA (concacaf gold cup) 17.30...NAMIBIA-MAROC (africa,cupa) 20.00...TANZANIA-SENEGAL (africa,cupa) 22.00...MALLORCA-DEPORTIVO LA CORUNA (play off finala,meciul retur) 23.00...KENIA-ALGERIA (africa,cupa) _______________________________________________ luni 24 iunie 2019 19.00...AL AHED BEIRUT (liban)-AL WIHDAD AMAN (iordania) (asia,cupa) 17.30...AFRICA DE SUD-COASTA DE FILDES (africa,cupa) 20.00...ANGOLA-TUNISIA (africa,cupa) 23.00...MAURITANIA-MALI (africa,cupa) _______________________________________________ marti 25 iunie 2019 15.00...HANOI TT (vietnam) -CERES BACOLOD (filipine) (asia,cupa) 16.00...TRE PENNE (san marino)-SANTA COLOMA (andorra) (europa,champions league) 19.00...LEVSKI SOFIA-ZENIT SANKT PETERSBURG (meci amical) 19.30...AL JAZEERA AMAN (iordania)-AL JAISH DAMASC (siria) (asia,cupa) 20.00...GUINEEA BISAU-CAMERUN (africa,cupa) 21.45...FERONIKELI DRENAS (kosovo)-LINCOLN RED (gibraltar) (europa,champions league) 23.00...BENIN-GHANA (africa,cupa) _______________________________________________________________________________ miercuri 26 iunie 2019 12.00...PSM MAKASSAR (indonezia)-BINH DUONG (vietnam) (asia cupa) 15.00...HA NOI (vietnam)-CERES NEGROS LA SALLE (filipine) (asia cupa) 17.30...GUINEEA-NIGERIA (africa,cupa) 20.00...ZIMBABWE-UGANDA (africa,cupa) 23.00...CONGO DR-EGIPT (africa,cupa) _________________________________________________________________ joi 27 iunie 2019 17.30...BURUNDI-MADAGASCAR (africa,cupa) 19.00...FK KRASNODAR-CSKA MOSCOVA (meci amical) 20.00...ALGERIA-SENEGAL (africa,cupa) 21.45...LA FIORITA MONTEGIARDINO (san marino)-US ENGORDANY (andorra) (uefa europa league,preliminarii) 23.00...TANZANIA-KENIA (africa,cupa) _______________________________________________ vineri 28 iunie 2019 17.30...MALI-TUNISIA (africa,cupa) 20.00...COASTA DE FILDES-MAROC (africa,cupa) 23.00...NAMIBIA-AFRICA DE SUD (africa,cupa) _______________________________________________ sambata 29 iunie 2019 13.00...YOUNG BOYS BERNA (elvetia)-STUTTGART (germania) (meci amical) 13.00...HONVED BUDAPESTA (ungaria)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 13.00...AJAX AMSTERDAM-AALBORG (danemarca) (meci amical) 17.00...ALFRETON TOWN (anglia)-NOTTINGHAM FOREST (anglia) 17.30...ANGOLA-MAURITANIA (africa,cupa) 19.00...STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 20.00...GHANA-CAMERUN (africa,cupa) 23.00...GUINEEA BISAU-BENIN (africa,cupa) ______________________________________________ duminica 30 iunie 2019 16.00...AIK STOCKHOLM-MALMO FF (suedia) 19.00...GUINEEA-BURUNDI (africa,cupa) 19.00...NIGERIA-MADACASCAR (africa,cupa) 22.00...CONGO DR-ZIMBABWE (africa,cupa) 22.00...EGIPT-UGANDA (africa,cupa) _____________________________________________ luni 1 iulie 2019 06.00...PORTLAND TIMBERS-FC DALLAS (sua-canada) 14.35....SHANGHAI NSHENHUA-GUANGHZOU EVERGRANDE (china) 19.00...COASTA DE FILDES-NAMIBIA (africa,cupa) 19.00...MAROC-AFRICA DE SUD (africa,cupa) 21.45...ST PATRICK'S-SHAMROCK ROVERS (irlanda) 22.00...ALGERIA-TANZANIA (africa,cupa) 22.00...SENEGAL-KENIA (africa,cupa) _____________________________________________ marti 2 iulie 2019 19.00...GHANA-GUINEEA BISSAU 19.00...CAMERUN-BENIN 22.00...TUNISIA-MAURITANIA 22.00...MALI-ANGOLA _____________________________________________ miercuri 3 iulie 2019 13.00...VEGALTA SENDAI-FC OSAKA (japonia,cupa imparatului) 13.00...DAEJEON KORAIL-FC GANGWON (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) 19.00...CSKA MOSCOVA (rusia)-ROSTOV PE DON (rusia) (amical) 19.30...RED BULL SALZBURG (austria)-CSKA SOFIA (bulgaria) (amical) 20.00...DINAMO TBILISI-DINAMO BATUMI (georgia) 20.30...LOKOMOTIV PLOVDIV-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,supercupa) ____________________________________________________________________________ joi 4 iulie 2019 02.00...NEW YORK CITY-SEATTLE SOUNDERS (sua-canada) ____________________________________________________________________________ vineri 5 iulie 2019 04.00...FC DALLAS-DC UNITED WASHINGTON (sua-canada) 21.45...AFC WIMBLEDON-BRENTFORD FC (amical) _________________________________________________________________________ sambata 6 iulie 2019 13.00...LIVINGSTON FC-TRANMERE ROVERS (meci amical) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGZHOU EVERGRANDE (china) 15.00...CONCORD RANGERS (anglia)-MILWALL FC (anglia) (meci amical) 16.00...DARLINGTON FC (anglia)-MOTHERWELL FC (scotia) (meci amical) 17.00...CHESTER CITY (anglia) (25 km de WIGAN)-WIGAN (anglia) 17.00...BAMBER BRIDGE (anglia) (4 km de PRESTON)-PRESTON NORTH END (anglia) 17.00...BARROW AFC (anglia)-BLACKBURN ROVERS (anglia) (meci amical) 19.00...DINAMO MINSK-BATE BORISOV (belarus) ____________________________________________________________________ duminica 7 iulie 2019 03.30...KANSAS CITY-CHICAGO FIRE (sua-canada) _______________________________________________________________ vineri 2 august 2019 21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia championship) ________________________________________________________________________ sambata 3 august 2019 17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia championship) 17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia championship) 17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia championship) 17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia championship) 17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia championship) 19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia championship) ____________________________________________________________________________________________ vineri 9 august 2019 22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia) ___________________________________________________________________________ sambata 10 august 2019 14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia) 19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia) _________________________________________________________________________________________ duminica 11 august 2019 16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia) 18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia) _________________________________________________________________________________ |
#94
Posted 22 June 2019 - 08:48
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
sambata 22 iunie 2019 17.30...UGANDA-DR CONGO (africa,cupa) 22.00...BURUNDI-NIGERIA (africa,cupa) 23.00...MADAGASCAR-GUINEEA (africa,cupa) _______________________________________________ duminica 23 iunie 2019 00.30...PANAMA-GUYANA (concacaf gold cup) 03.00...TRINIDAD&TOBAGO-SUA (concacaf gold cup) 17.30...NAMIBIA-MAROC (africa,cupa) 20.00...TANZANIA-SENEGAL (africa,cupa) 22.00...MALLORCA-DEPORTIVO LA CORUNA (play off finala,meciul retur) 23.00...KENIA-ALGERIA (africa,cupa) _______________________________________________ luni 24 iunie 2019 19.00...AL AHED BEIRUT (liban)-AL WIHDAD AMAN (iordania) (asia,cupa) 17.30...AFRICA DE SUD-COASTA DE FILDES (africa,cupa) 20.00...ANGOLA-TUNISIA (africa,cupa) 23.00...MAURITANIA-MALI (africa,cupa) _______________________________________________ marti 25 iunie 2019 15.00...HANOI TT (vietnam) -CERES BACOLOD (filipine) (asia,cupa) 16.00...TRE PENNE (san marino)-SANTA COLOMA (andorra) (europa,champions league) 19.00...LEVSKI SOFIA-ZENIT SANKT PETERSBURG (meci amical) 19.30...AL JAZEERA AMAN (iordania)-AL JAISH DAMASC (siria) (asia,cupa) 20.00...GUINEEA BISAU-CAMERUN (africa,cupa) 21.45...FERONIKELI DRENAS (kosovo)-LINCOLN RED (gibraltar) (europa,champions league) 23.00...BENIN-GHANA (africa,cupa) _______________________________________________________________________________ miercuri 26 iunie 2019 12.00...PSM MAKASSAR (indonezia)-BINH DUONG (vietnam) (asia cupa) 15.00...HA NOI (vietnam)-CERES NEGROS LA SALLE (filipine) (asia cupa) 17.30...GUINEEA-NIGERIA (africa,cupa) 20.00...ZIMBABWE-UGANDA (africa,cupa) 23.00...CONGO DR-EGIPT (africa,cupa) _________________________________________________________________ joi 27 iunie 2019 17.30...BURUNDI-MADAGASCAR (africa,cupa) 19.00...FK KRASNODAR-CSKA MOSCOVA (meci amical) 20.00...ALGERIA-SENEGAL (africa,cupa) 21.45...LA FIORITA MONTEGIARDINO (san marino)-US ENGORDANY (andorra) (uefa europa league,preliminarii) 23.00...TANZANIA-KENIA (africa,cupa) _______________________________________________ vineri 28 iunie 2019 17.30...MALI-TUNISIA (africa,cupa) 20.00...COASTA DE FILDES-MAROC (africa,cupa) 23.00...NAMIBIA-AFRICA DE SUD (africa,cupa) _______________________________________________ sambata 29 iunie 2019 13.00...YOUNG BOYS BERNA (elvetia)-STUTTGART (germania) (meci amical) 13.00...HONVED BUDAPESTA (ungaria)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 13.00...AJAX AMSTERDAM-AALBORG (danemarca) (meci amical) 17.00...ALFRETON TOWN (anglia)-NOTTINGHAM FOREST (anglia) 17.30...ANGOLA-MAURITANIA (africa,cupa) 19.00...STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 20.00...GHANA-CAMERUN (africa,cupa) 23.00...GUINEEA BISAU-BENIN (africa,cupa) ______________________________________________ duminica 30 iunie 2019 16.00...AIK STOCKHOLM-MALMO FF (suedia) 19.00...GUINEEA-BURUNDI (africa,cupa) 19.00...NIGERIA-MADACASCAR (africa,cupa) 22.00...CONGO DR-ZIMBABWE (africa,cupa) 22.00...EGIPT-UGANDA (africa,cupa) _____________________________________________ luni 1 iulie 2019 06.00...PORTLAND TIMBERS-FC DALLAS (sua-canada) 14.35....SHANGHAI NSHENHUA-GUANGHZOU EVERGRANDE (china) 19.00...COASTA DE FILDES-NAMIBIA (africa,cupa) 19.00...MAROC-AFRICA DE SUD (africa,cupa) 21.45...ST PATRICK'S-SHAMROCK ROVERS (irlanda) 22.00...ALGERIA-TANZANIA (africa,cupa) 22.00...SENEGAL-KENIA (africa,cupa) _____________________________________________ marti 2 iulie 2019 19.00...GHANA-GUINEEA BISSAU 19.00...CAMERUN-BENIN 22.00...TUNISIA-MAURITANIA 22.00...MALI-ANGOLA _____________________________________________ miercuri 3 iulie 2019 13.00...VEGALTA SENDAI-FC OSAKA (japonia,cupa imparatului) 13.00...DAEJEON KORAIL-FC GANGWON (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) 19.00...CSKA MOSCOVA (rusia)-ROSTOV PE DON (rusia) (amical) 19.30...RED BULL SALZBURG (austria)-CSKA SOFIA (bulgaria) (amical) 20.00...DINAMO TBILISI-DINAMO BATUMI (georgia) 20.30...LOKOMOTIV PLOVDIV-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,supercupa) ____________________________________________________________________________ joi 4 iulie 2019 02.00...NEW YORK CITY-SEATTLE SOUNDERS (sua-canada) ____________________________________________________________________________ vineri 5 iulie 2019 04.00...FC DALLAS-DC UNITED WASHINGTON (sua-canada) 21.45...AFC WIMBLEDON-BRENTFORD FC (amical) _________________________________________________________________________ sambata 6 iulie 2019 13.00...LIVINGSTON FC-TRANMERE ROVERS (meci amical) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGZHOU EVERGRANDE (china) 15.00...CONCORD RANGERS (anglia)-MILWALL FC (anglia) (meci amical) 16.00...DARLINGTON FC (anglia)-MOTHERWELL FC (scotia) (meci amical) 17.00...CHESTER CITY (anglia) (25 km de WIGAN)-WIGAN (anglia) 17.00...BAMBER BRIDGE (anglia) (4 km de PRESTON)-PRESTON NORTH END (anglia) 17.00...BARROW AFC (anglia)-BLACKBURN ROVERS (anglia) (meci amical) 19.00...DINAMO MINSK-BATE BORISOV (belarus) ____________________________________________________________________ duminica 7 iulie 2019 03.30...KANSAS CITY-CHICAGO FIRE (sua-canada) _______________________________________________________________ vineri 2 august 2019 21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia championship) ________________________________________________________________________ sambata 3 august 2019 17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia championship) 17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia championship) 17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia championship) 17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia championship) 17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia championship) 19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia championship) ____________________________________________________________________________________________ duminica 4 august 2019 18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED __________________________________________________ luni 5 august 2019 21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY ________________________________________________________________ vineri 9 august 2019 22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia) ___________________________________________________________________________ sambata 10 august 2019 14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia) 19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia) _________________________________________________________________________________________ duminica 11 august 2019 16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia) 18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia) _________________________________________________________________________________ |
#95
Posted 23 June 2019 - 14:49
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
duminica 23 iunie 2019 17.30...NAMIBIA-MAROC (africa,cupa) 20.00...TANZANIA-SENEGAL (africa,cupa) 20.30...AL AWRAA-AL QUWA (iraq) 22.00...MALLORCA-DEPORTIVO LA CORUNA (play off finala,meciul retur) 22.00...PARAGUAY-COLUMBIA (copa america) 22.00...ARGENTINA-QATAR (copa america) 23.00...KENIA-ALGERIA (africa,cupa) _______________________________________________ luni 24 iunie 2019 19.00...AL AHED BEIRUT (liban)-AL WIHDAD AMAN (iordania) (asia,cupa) 17.30...AFRICA DE SUD-COASTA DE FILDES (africa,cupa) 20.00...ANGOLA-TUNISIA (africa,cupa) 23.00...MAURITANIA-MALI (africa,cupa) _______________________________________________ marti 25 iunie 2019 14.00...APOLLON LIMASSOL-STEAUA ROSIE BELGRAD (meci amical) 15.00...HANOI TT (vietnam) -CERES BACOLOD (filipine) (asia,cupa) 16.00...TRE PENNE (san marino)-SANTA COLOMA (andorra) (europa,champions league) 18.00...CSU CRAIOVA-FK QARABAG (meci amical) 19.00...LEVSKI SOFIA-ZENIT SANKT PETERSBURG (meci amical) 19.30...AL JAZEERA AMAN (iordania)-AL JAISH DAMASC (siria) (asia,cupa) 20.00...GUINEEA BISAU-CAMERUN (africa,cupa) 21.45...FERONIKELI DRENAS (kosovo)-LINCOLN RED (gibraltar) (europa,champions league) 23.00...BENIN-GHANA (africa,cupa) _______________________________________________________________________________ miercuri 26 iunie 2019 12.00...PSM MAKASSAR (indonezia)-BINH DUONG (vietnam) (asia cupa) 15.00...HA NOI (vietnam)-CERES NEGROS LA SALLE (filipine) (asia cupa) 17.30...GUINEEA-NIGERIA (africa,cupa) 18.00...SHAKTAR DONET-LUDOGORET (meci amical) 18.00...NK OSIJEK-CFR CLUJ NAPOCA (meci amical) 20.00...ZIMBABWE-UGANDA (africa,cupa) 23.00...CONGO DR-EGIPT (africa,cupa) _________________________________________________________________ joi 27 iunie 2019 17.30...BURUNDI-MADAGASCAR (africa,cupa) 18.00...CSKA SOFIA-FERENCVAROS BUDAPESTA (meci amical) 19.00...FK KRASNODAR-CSKA MOSCOVA (meci amical) 20.00...ALGERIA-SENEGAL (africa,cupa) 21.45...LA FIORITA MONTEGIARDINO (san marino)-US ENGORDANY (andorra) (uefa europa league,preliminarii) 23.00...TANZANIA-KENIA (africa,cupa) _______________________________________________ vineri 28 iunie 2019 11.00...FCSB-VIITORUL (meci amical) 17.30...MALI-TUNISIA (africa,cupa) 20.00...COASTA DE FILDES-MAROC (africa,cupa) 23.00...NAMIBIA-AFRICA DE SUD (africa,cupa) _______________________________________________ sambata 29 iunie 2019 13.00...YOUNG BOYS BERNA (elvetia)-STUTTGART (germania) (meci amical) 13.00...HONVED BUDAPESTA (ungaria)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 13.00...AJAX AMSTERDAM-AALBORG (danemarca) (meci amical) 17.00...ALFRETON TOWN (anglia)-NOTTINGHAM FOREST (anglia) 17.30...ANGOLA-MAURITANIA (africa,cupa) 19.00...STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 20.00...GHANA-CAMERUN (africa,cupa) 23.00...GUINEEA BISAU-BENIN (africa,cupa) ______________________________________________ duminica 30 iunie 2019 16.00...AIK STOCKHOLM-MALMO FF (suedia) 19.00...GUINEEA-BURUNDI (africa,cupa) 19.00...NIGERIA-MADACASCAR (africa,cupa) 22.00...CONGO DR-ZIMBABWE (africa,cupa) 22.00...EGIPT-UGANDA (africa,cupa) _____________________________________________ luni 1 iulie 2019 06.00...PORTLAND TIMBERS-FC DALLAS (sua-canada) 14.35....SHANGHAI NSHENHUA-GUANGHZOU EVERGRANDE (china) 19.00...COASTA DE FILDES-NAMIBIA (africa,cupa) 19.00...MAROC-AFRICA DE SUD (africa,cupa) 21.45...ST PATRICK'S-SHAMROCK ROVERS (irlanda) 22.00...ALGERIA-TANZANIA (africa,cupa) 22.00...SENEGAL-KENIA (africa,cupa) _____________________________________________ marti 2 iulie 2019 19.00...GHANA-GUINEEA BISSAU 19.00...CAMERUN-BENIN 22.00...TUNISIA-MAURITANIA 22.00...MALI-ANGOLA _____________________________________________ miercuri 3 iulie 2019 13.00...VEGALTA SENDAI-FC OSAKA (japonia,cupa imparatului) 13.00...DAEJEON KORAIL-FC GANGWON (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) 19.00...CSKA MOSCOVA (rusia)-ROSTOV PE DON (rusia) (amical) 19.30...RED BULL SALZBURG (austria)-CSKA SOFIA (bulgaria) (amical) 20.00...DINAMO TBILISI-DINAMO BATUMI (georgia) 20.30...LOKOMOTIV PLOVDIV-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,supercupa) ____________________________________________________________________________ joi 4 iulie 2019 02.00...NEW YORK CITY-SEATTLE SOUNDERS (sua-canada) ____________________________________________________________________________ vineri 5 iulie 2019 04.00...FC DALLAS-DC UNITED WASHINGTON (sua-canada) 21.45...AFC WIMBLEDON-BRENTFORD FC (amical) _________________________________________________________________________ sambata 6 iulie 2019 13.00...LIVINGSTON FC-TRANMERE ROVERS (meci amical) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGZHOU EVERGRANDE (china) 15.00...CONCORD RANGERS (anglia)-MILWALL FC (anglia) (meci amical) 16.00...DARLINGTON FC (anglia)-MOTHERWELL FC (scotia) (meci amical) 17.00...CHESTER CITY (anglia) (25 km de WIGAN)-WIGAN (anglia) 17.00...BAMBER BRIDGE (anglia) (4 km de PRESTON)-PRESTON NORTH END (anglia) 17.00...BARROW AFC (anglia)-BLACKBURN ROVERS (anglia) (meci amical) 19.00...DINAMO MINSK-BATE BORISOV (belarus) ____________________________________________________________________ duminica 7 iulie 2019 03.30...KANSAS CITY-CHICAGO FIRE (sua-canada) _______________________________________________________________ vineri 2 august 2019 21.45...LUTON TOWN-MIDDLESBROUGH (anglia championship) ________________________________________________________________________ sambata 3 august 2019 17.00...WIGAN-CARDIFF CITY (anglia championship) 17.00...STOKE CITY-QUEEN'S PARK RANGERS (anglia championship) 17.00...BRENTFORD-BIRMINGHAM CITY (anglia championship) 17.00...BLACKBURN ROVERS-CHARLTON ATHLETIC (anglia championship) 17.00...BARNSLEY-FULHAM (anglia championship) 19.30...NOTTINGHAM FOREST-WEST BROMWICH ALBION (anglia championship) ____________________________________________________________________________________________ duminica 4 august 2019 18.30...BRISTOL CITY-LEEDS UNITED __________________________________________________ luni 5 august 2019 21.45...HUDDERSFIELD TOWN-DERBY COUNTY ________________________________________________________________ vineri 9 august 2019 22.00...FC LIVERPOOL-NORWICH CITY (anglia) ___________________________________________________________________________ sambata 10 august 2019 14.30...WEST HAM-MANCHESTER CITY (anglia) 19.30...TOTTENHAM HOTSPUR-ASTON VILLA (anglia) _________________________________________________________________________________________ duminica 11 august 2019 16.00...NEWCASTLE-ARSENAL LONDON (anglia) 18.30...MANCHESTER UNITED-CHELSEA (anglia) _____________________________________________________________________________ |
#96
Posted 24 June 2019 - 05:06
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
luni 24 iunie 2019 19.00...AL AHED BEIRUT (liban)-AL WIHDAD AMAN (iordania) (asia,cupa) 17.30...AFRICA DE SUD-COASTA DE FILDES (africa,cupa) 20.00...ANGOLA-TUNISIA (africa,cupa) 23.00...MAURITANIA-MALI (africa,cupa) _______________________________________________ marti 25 iunie 2019 14.00...APOLLON LIMASSOL-STEAUA ROSIE BELGRAD (meci amical) 15.00...HANOI TT (vietnam) -CERES BACOLOD (filipine) (asia,cupa) 16.00...TRE PENNE (san marino)-SANTA COLOMA (andorra) (europa,champions league) 18.00...CSU CRAIOVA-FK QARABAG (meci amical) 19.00...LEVSKI SOFIA-ZENIT SANKT PETERSBURG (meci amical) 19.30...AL JAZEERA AMAN (iordania)-AL JAISH DAMASC (siria) (asia,cupa) 20.00...GUINEEA BISAU-CAMERUN (africa,cupa) 21.45...FERONIKELI DRENAS (kosovo)-LINCOLN RED (gibraltar) (europa,champions league) 23.00...BENIN-GHANA (africa,cupa) _______________________________________________________________________________ miercuri 26 iunie 2019 12.00...PSM MAKASSAR (indonezia)-BINH DUONG (vietnam) (asia cupa) 15.00...HA NOI (vietnam)-CERES NEGROS LA SALLE (filipine) (asia cupa) 17.30...GUINEEA-NIGERIA (africa,cupa) 18.00...SHAKTAR DONET-LUDOGORET (meci amical) 18.00...NK OSIJEK-CFR CLUJ NAPOCA (meci amical) 20.00...ZIMBABWE-UGANDA (africa,cupa) 23.00...CONGO DR-EGIPT (africa,cupa) _________________________________________________________________ joi 27 iunie 2019 17.30...BURUNDI-MADAGASCAR (africa,cupa) 18.00...CSKA SOFIA-FERENCVAROS BUDAPESTA (meci amical) 19.00...FK KRASNODAR-CSKA MOSCOVA (meci amical) 20.00...ALGERIA-SENEGAL (africa,cupa) 21.45...LA FIORITA MONTEGIARDINO (san marino)-US ENGORDANY (andorra) (uefa europa league,preliminarii) 23.00...TANZANIA-KENIA (africa,cupa) _______________________________________________ vineri 28 iunie 2019 11.00...FCSB-VIITORUL (meci amical) 17.30...MALI-TUNISIA (africa,cupa) 20.00...COASTA DE FILDES-MAROC (africa,cupa) 23.00...NAMIBIA-AFRICA DE SUD (africa,cupa) _______________________________________________ sambata 29 iunie 2019 13.00...YOUNG BOYS BERNA (elvetia)-STUTTGART (germania) (meci amical) 13.00...HONVED BUDAPESTA (ungaria)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 13.00...AJAX AMSTERDAM-AALBORG (danemarca) (meci amical) 17.00...ALFRETON TOWN (anglia)-NOTTINGHAM FOREST (anglia) 17.30...ANGOLA-MAURITANIA (africa,cupa) 19.00...STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 20.00...GHANA-CAMERUN (africa,cupa) 23.00...GUINEEA BISAU-BENIN (africa,cupa) ______________________________________________ duminica 30 iunie 2019 16.00...AIK STOCKHOLM-MALMO FF (suedia) 19.00...GUINEEA-BURUNDI (africa,cupa) 19.00...NIGERIA-MADACASCAR (africa,cupa) 22.00...CONGO DR-ZIMBABWE (africa,cupa) 22.00...EGIPT-UGANDA (africa,cupa) _____________________________________________ luni 1 iulie 2019 06.00...PORTLAND TIMBERS-FC DALLAS (sua-canada) 14.35....SHANGHAI NSHENHUA-GUANGHZOU EVERGRANDE (china) 19.00...COASTA DE FILDES-NAMIBIA (africa,cupa) 19.00...MAROC-AFRICA DE SUD (africa,cupa) 21.45...ST PATRICK'S-SHAMROCK ROVERS (irlanda) 22.00...ALGERIA-TANZANIA (africa,cupa) 22.00...SENEGAL-KENIA (africa,cupa) _____________________________________________ marti 2 iulie 2019 19.00...GHANA-GUINEEA BISSAU 19.00...CAMERUN-BENIN 22.00...TUNISIA-MAURITANIA 22.00...MALI-ANGOLA _____________________________________________ miercuri 3 iulie 2019 13.00...VEGALTA SENDAI-FC OSAKA (japonia,cupa imparatului) 13.00...DAEJEON KORAIL-FC GANGWON (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) 19.00...CSKA MOSCOVA (rusia)-ROSTOV PE DON (rusia) (amical) 19.30...RED BULL SALZBURG (austria)-CSKA SOFIA (bulgaria) (amical) 20.00...DINAMO TBILISI-DINAMO BATUMI (georgia) 20.30...LOKOMOTIV PLOVDIV-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,supercupa) ____________________________________________________________________________ joi 4 iulie 2019 02.00...NEW YORK CITY-SEATTLE SOUNDERS (sua-canada) 03.30...SPORTING KANSAS-LOS ANGELES FC (sua-canada) 04.00...HOUSTON DYNAMO-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) 21.00...RANHEIM TRONDHEIM-ROSEMBORG BK (norvegia) 21.00...VALUR REYKJAVIK-KNATTSPYRNUFELAG AKUREYRAR (islanda) ____________________________________________________________________________ vineri 5 iulie 2019 04.00...FC DALLAS-DC UNITED WASHINGTON (sua-canada) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGHZHOU EVERGRANDE (china) 22.00...SHAMROCK ROVERS-SLIGO ROVERS (irlanda) 21.45...AFC WIMBLEDON-BRENTFORD FC (amical) _________________________________________________________________________ sambata 6 iulie 2019 13.00...LIVINGSTON FC-TRANMERE ROVERS (meci amical) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGZHOU EVERGRANDE (china) 15.00...CONCORD RANGERS (anglia)-MILWALL FC (anglia) (meci amical) 16.00...DARLINGTON FC (anglia)-MOTHERWELL FC (scotia) (meci amical) 17.00...CHESTER CITY (anglia) (25 km de WIGAN)-WIGAN (anglia) 17.00...BAMBER BRIDGE (anglia) (4 km de PRESTON)-PRESTON NORTH END (anglia) 17.00...BARROW AFC (anglia)-BLACKBURN ROVERS (anglia) (meci amical) 19.00...DINAMO MINSK-BATE BORISOV (belarus) ____________________________________________________________________ duminica 7 iulie 2019 03.30...KANSAS CITY-CHICAGO FIRE (sua-canada) 13.00...FC TOKYO-GAMBA OSAKA (japonia) 14.35...TIANJIN TEDA-JIANGSU SUNING (china) 21.00...ATLANTA UNITED-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) _______________________________________________________________ luni 8 iulie 2019 01.30...NEW YORK CITY-PORTLAND TIMBERS (sua-canada) 13.00...BONG DA HAI PHONG-HA NOI T&T (vietnam) 14.00...SAI GON FC-THAN GUANG NINH (vietnam) _______________________________________________________________ marti 8 iulie 2019 16.00...ASTANA FC (kazachstan)-CFR CLUJ NAPOCA (Romania) (uefa champions league) 21.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league) ______________________________________________________________________________________ |
#97
Posted 24 June 2019 - 07:42
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
luni 24 iunie 2019 19.00...AL AHED BEIRUT (liban)-AL WIHDAD AMAN (iordania) (asia,cupa) 17.30...AFRICA DE SUD-COASTA DE FILDES (africa,cupa) 20.00...ANGOLA-TUNISIA (africa,cupa) 23.00...MAURITANIA-MALI (africa,cupa) _______________________________________________ marti 25 iunie 2019 13.00...SANFRECCE HIROSHIMA (japonia)-KASHIMA ANTLERS (japonia) (asia champions league) (in meciul tur KASHIMA 1-0 HIROSHIMA) 14.00...APOLLON LIMASSOL-STEAUA ROSIE BELGRAD (meci amical) 14.30...SHANDONG LUNENG (china)-GUANGZHOU EVRGRANDE (china) (asia champions league) (in meciul tur GUANGZHOU 2-1 SHANDONG) 15.00...HANOI TT (vietnam) -CERES BACOLOD (filipine) (asia,cupa) 16.00...TRE PENNE (san marino)-SANTA COLOMA (andorra) (europa,champions league) 18.00...CSU CRAIOVA-FK QARABAG (meci amical) 19.00...LEVSKI SOFIA-ZENIT SANKT PETERSBURG (meci amical) 19.30...AL JAZEERA AMAN (iordania)-AL JAISH DAMASC (siria) (asia,cupa) 20.00...GUINEEA BISAU-CAMERUN (africa,cupa) 21.45...FERONIKELI DRENAS (kosovo)-LINCOLN RED (gibraltar) (europa,champions league) 23.00...BENIN-GHANA (africa,cupa) _______________________________________________________________________________ miercuri 26 iunie 2019 12.00...PSM MAKASSAR (indonezia)-BINH DUONG (vietnam) (asia cupa) 13.00...FC JEONBUK (coreea de sud)-SHANGHAI SIPG (china) (asia champions league) (in meciul tur SHANGHAI 1-1 JEONBUK) 14.00...ULSAN HYUNDAI (coreea de sud)-URAWA RED (japonia) (asia champions league) (in meciul tur URAWA RED 1-2 ULSAN) 15.00...HA NOI (vietnam)-CERES NEGROS LA SALLE (filipine) (asia cupa) 17.30...GUINEEA-NIGERIA (africa,cupa) 18.00...SHAKTAR DONET-LUDOGORET (meci amical) 18.00...NK OSIJEK-CFR CLUJ NAPOCA (meci amical) 20.00...ZIMBABWE-UGANDA (africa,cupa) 23.00...CONGO DR-EGIPT (africa,cupa) _________________________________________________________________ joi 27 iunie 2019 17.30...BURUNDI-MADAGASCAR (africa,cupa) 18.00...CSKA SOFIA-FERENCVAROS BUDAPESTA (meci amical) 19.00...FK KRASNODAR-CSKA MOSCOVA (meci amical) 20.00...ALGERIA-SENEGAL (africa,cupa) 21.45...LA FIORITA MONTEGIARDINO (san marino)-US ENGORDANY (andorra) (uefa europa league,preliminarii) 23.00...TANZANIA-KENIA (africa,cupa) _______________________________________________ vineri 28 iunie 2019 11.00...FCSB-VIITORUL (meci amical) 17.30...MALI-TUNISIA (africa,cupa) 20.00...COASTA DE FILDES-MAROC (africa,cupa) 23.00...NAMIBIA-AFRICA DE SUD (africa,cupa) _______________________________________________ sambata 29 iunie 2019 13.00...YOUNG BOYS BERNA (elvetia)-STUTTGART (germania) (meci amical) 13.00...HONVED BUDAPESTA (ungaria)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 13.00...AJAX AMSTERDAM-AALBORG (danemarca) (meci amical) 17.00...ALFRETON TOWN (anglia)-NOTTINGHAM FOREST (anglia) 17.30...ANGOLA-MAURITANIA (africa,cupa) 19.00...STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 20.00...GHANA-CAMERUN (africa,cupa) 23.00...GUINEEA BISAU-BENIN (africa,cupa) ______________________________________________ duminica 30 iunie 2019 16.00...AIK STOCKHOLM-MALMO FF (suedia) 19.00...GUINEEA-BURUNDI (africa,cupa) 19.00...NIGERIA-MADACASCAR (africa,cupa) 22.00...CONGO DR-ZIMBABWE (africa,cupa) 22.00...EGIPT-UGANDA (africa,cupa) _____________________________________________ luni 1 iulie 2019 06.00...PORTLAND TIMBERS-FC DALLAS (sua-canada) 14.35....SHANGHAI NSHENHUA-GUANGHZOU EVERGRANDE (china) 19.00...COASTA DE FILDES-NAMIBIA (africa,cupa) 19.00...MAROC-AFRICA DE SUD (africa,cupa) 21.45...ST PATRICK'S-SHAMROCK ROVERS (irlanda) 22.00...ALGERIA-TANZANIA (africa,cupa) 22.00...SENEGAL-KENIA (africa,cupa) _____________________________________________ marti 2 iulie 2019 19.00...GHANA-GUINEEA BISSAU 19.00...CAMERUN-BENIN 22.00...TUNISIA-MAURITANIA 22.00...MALI-ANGOLA _____________________________________________ miercuri 3 iulie 2019 13.00...VEGALTA SENDAI-FC OSAKA (japonia,cupa imparatului) 13.00...DAEJEON KORAIL-FC GANGWON (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) 19.00...CSKA MOSCOVA (rusia)-ROSTOV PE DON (rusia) (amical) 19.30...RED BULL SALZBURG (austria)-CSKA SOFIA (bulgaria) (amical) 20.00...DINAMO TBILISI-DINAMO BATUMI (georgia) 20.30...LOKOMOTIV PLOVDIV-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,supercupa) ____________________________________________________________________________ joi 4 iulie 2019 02.00...NEW YORK CITY-SEATTLE SOUNDERS (sua-canada) 03.30...SPORTING KANSAS-LOS ANGELES FC (sua-canada) 04.00...HOUSTON DYNAMO-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) 21.00...RANHEIM TRONDHEIM-ROSEMBORG BK (norvegia) 21.00...VALUR REYKJAVIK-KNATTSPYRNUFELAG AKUREYRAR (islanda) ____________________________________________________________________________ vineri 5 iulie 2019 04.00...FC DALLAS-DC UNITED WASHINGTON (sua-canada) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGHZHOU EVERGRANDE (china) 22.00...SHAMROCK ROVERS-SLIGO ROVERS (irlanda) 21.45...AFC WIMBLEDON-BRENTFORD FC (amical) _________________________________________________________________________ sambata 6 iulie 2019 13.00...LIVINGSTON FC-TRANMERE ROVERS (meci amical) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGZHOU EVERGRANDE (china) 15.00...CONCORD RANGERS (anglia)-MILWALL FC (anglia) (meci amical) 16.00...DARLINGTON FC (anglia)-MOTHERWELL FC (scotia) (meci amical) 17.00...CHESTER CITY (anglia) (25 km de WIGAN)-WIGAN (anglia) 17.00...BAMBER BRIDGE (anglia) (4 km de PRESTON)-PRESTON NORTH END (anglia) 17.00...BARROW AFC (anglia)-BLACKBURN ROVERS (anglia) (meci amical) 19.00...DINAMO MINSK-BATE BORISOV (belarus) ____________________________________________________________________ duminica 7 iulie 2019 03.30...KANSAS CITY-CHICAGO FIRE (sua-canada) 13.00...FC TOKYO-GAMBA OSAKA (japonia) 14.35...TIANJIN TEDA-JIANGSU SUNING (china) 21.00...ATLANTA UNITED-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) _______________________________________________________________ luni 8 iulie 2019 01.30...NEW YORK CITY-PORTLAND TIMBERS (sua-canada) 13.00...BONG DA HAI PHONG-HA NOI T&T (vietnam) 14.00...SAI GON FC-THAN GUANG NINH (vietnam) _______________________________________________________________ marti 8 iulie 2019 16.00...ASTANA FC (kazachstan)-CFR CLUJ NAPOCA (Romania) (uefa champions league) 21.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league) ________________________________________________________________________________ |
#98
Posted 24 June 2019 - 14:04
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
luni 24 iunie 2019 19.00...AL AHED BEIRUT (liban)-AL WIHDAD AMAN (iordania) (asia,cupa) 17.30...AFRICA DE SUD-COASTA DE FILDES (africa,cupa) 20.00...ANGOLA-TUNISIA (africa,cupa) 23.00...MAURITANIA-MALI (africa,cupa) _______________________________________________ marti 25 iunie 2019 13.00...SANFRECCE HIROSHIMA (japonia)-KASHIMA ANTLERS (japonia) (asia champions league) (in meciul tur KASHIMA 1-0 HIROSHIMA) 14.00...APOLLON LIMASSOL-STEAUA ROSIE BELGRAD (meci amical) 14.30...SHANDONG LUNENG (china)-GUANGZHOU EVRGRANDE (china) (asia champions league) (in meciul tur GUANGZHOU 2-1 SHANDONG) 15.00...HANOI TT (vietnam) -CERES BACOLOD (filipine) (asia,cupa) 16.00...TRE PENNE (san marino)-SANTA COLOMA (andorra) (europa,champions league) 18.00...CSU CRAIOVA-FK QARABAG (meci amical) 19.00...LEVSKI SOFIA-ZENIT SANKT PETERSBURG (meci amical) 19.30...AL JAZEERA AMAN (iordania)-AL JAISH DAMASC (siria) (asia,cupa) 20.00...GUINEEA BISAU-CAMERUN (africa,cupa) 21.45...FERONIKELI DRENAS (kosovo)-LINCOLN RED (gibraltar) (europa,champions league) 23.00...BENIN-GHANA (africa,cupa) _______________________________________________________________________________ miercuri 26 iunie 2019 12.00...PSM MAKASSAR (indonezia)-BINH DUONG (vietnam) (asia cupa) 13.00...FC JEONBUK (coreea de sud)-SHANGHAI SIPG (china) (asia champions league) (in meciul tur SHANGHAI 1-1 JEONBUK) 14.00...ULSAN (coreea de sud)-URAWA RED (japonia) (asia champions league) (in meciul tur URAWA RED 1-2 ULSAN) 15.00...HA NOI (vietnam)-CERES NEGROS LA SALLE (filipine) (asia cupa) 17.30...GUINEEA-NIGERIA (africa,cupa) 18.00...SHAKTAR DONET-LUDOGORET (meci amical) 18.00...NK OSIJEK-CFR CLUJ NAPOCA (meci amical) 19.00...ROSTOV-SPARTAK MOSCOVA (meci amical) 20.00...ZIMBABWE-UGANDA (africa,cupa) 23.00...CONGO DR-EGIPT (africa,cupa) _________________________________________________________________ joi 27 iunie 2019 17.30...BURUNDI-MADAGASCAR (africa,cupa) 18.00...CSKA SOFIA-FERENCVAROS BUDAPESTA (meci amical) 19.00...FK KRASNODAR-CSKA MOSCOVA (meci amical) 20.00...ALGERIA-SENEGAL (africa,cupa) 21.45...LA FIORITA MONTEGIARDINO (san marino)-US ENGORDANY (andorra) (uefa europa league,preliminarii) 23.00...TANZANIA-KENIA (africa,cupa) _______________________________________________ vineri 28 iunie 2019 11.00...FCSB-VIITORUL (meci amical) 17.30...MALI-TUNISIA (africa,cupa) 20.00...COASTA DE FILDES-MAROC (africa,cupa) 23.00...NAMIBIA-AFRICA DE SUD (africa,cupa) _______________________________________________ sambata 29 iunie 2019 13.00...YOUNG BOYS BERNA (elvetia)-STUTTGART (germania) (meci amical) 13.00...HONVED BUDAPESTA (ungaria)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 13.00...AJAX AMSTERDAM-AALBORG (danemarca) (meci amical) 16.30...YOUNG BOYS BERNA-STUTTGART (meci amical) 17.00...ALFRETON TOWN (anglia)-NOTTINGHAM FOREST (anglia) 17.30...ANGOLA-MAURITANIA (africa,cupa) 19.00...STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 20.00...GHANA-CAMERUN (africa,cupa) 23.00...GUINEEA BISAU-BENIN (africa,cupa) ______________________________________________ duminica 30 iunie 2019 16.00...AIK STOCKHOLM-MALMO FF (suedia) 19.00...GUINEEA-BURUNDI (africa,cupa) 19.00...NIGERIA-MADACASCAR (africa,cupa) 22.00...CONGO DR-ZIMBABWE (africa,cupa) 22.00...EGIPT-UGANDA (africa,cupa) _____________________________________________ luni 1 iulie 2019 06.00...PORTLAND TIMBERS-FC DALLAS (sua-canada) 14.35....SHANGHAI NSHENHUA-GUANGHZOU EVERGRANDE (china) 19.00...COASTA DE FILDES-NAMIBIA (africa,cupa) 19.00...MAROC-AFRICA DE SUD (africa,cupa) 21.45...ST PATRICK'S-SHAMROCK ROVERS (irlanda) 22.00...ALGERIA-TANZANIA (africa,cupa) 22.00...SENEGAL-KENIA (africa,cupa) _____________________________________________ marti 2 iulie 2019 19.00...GHANA-GUINEEA BISSAU 19.00...CAMERUN-BENIN 22.00...TUNISIA-MAURITANIA 22.00...MALI-ANGOLA _____________________________________________ miercuri 3 iulie 2019 13.00...VEGALTA SENDAI-FC OSAKA (japonia,cupa imparatului) 13.00...DAEJEON KORAIL-FC GANGWON (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) 19.00...CSKA MOSCOVA (rusia)-ROSTOV PE DON (rusia) (amical) 19.30...RED BULL SALZBURG (austria)-CSKA SOFIA (bulgaria) (amical) 20.00...DINAMO TBILISI-DINAMO BATUMI (georgia) 20.30...LOKOMOTIV PLOVDIV-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,supercupa) ____________________________________________________________________________ joi 4 iulie 2019 02.00...NEW YORK CITY-SEATTLE SOUNDERS (sua-canada) 03.30...SPORTING KANSAS-LOS ANGELES FC (sua-canada) 04.00...HOUSTON DYNAMO-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) 21.00...RANHEIM TRONDHEIM-ROSEMBORG BK (norvegia) 21.00...VALUR REYKJAVIK-KNATTSPYRNUFELAG AKUREYRAR (islanda) ____________________________________________________________________________ vineri 5 iulie 2019 04.00...FC DALLAS-DC UNITED WASHINGTON (sua-canada) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGHZHOU EVERGRANDE (china) 22.00...SHAMROCK ROVERS-SLIGO ROVERS (irlanda) 21.45...AFC WIMBLEDON-BRENTFORD FC (amical) _________________________________________________________________________ sambata 6 iulie 2019 13.00...LIVINGSTON FC-TRANMERE ROVERS (meci amical) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGZHOU EVERGRANDE (china) 15.00...CONCORD RANGERS (anglia)-MILWALL FC (anglia) (meci amical) 16.00...DARLINGTON FC (anglia)-MOTHERWELL FC (scotia) (meci amical) 17.00...CHESTER CITY (anglia) (25 km de WIGAN)-WIGAN (anglia) 17.00...BAMBER BRIDGE (anglia) (4 km de PRESTON)-PRESTON NORTH END (anglia) 17.00...BARROW AFC (anglia)-BLACKBURN ROVERS (anglia) (meci amical) 19.00...DINAMO MINSK-BATE BORISOV (belarus) ____________________________________________________________________ duminica 7 iulie 2019 03.30...KANSAS CITY-CHICAGO FIRE (sua-canada) 13.00...FC TOKYO-GAMBA OSAKA (japonia) 14.35...TIANJIN TEDA-JIANGSU SUNING (china) 21.00...ATLANTA UNITED-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) _______________________________________________________________ luni 8 iulie 2019 01.30...NEW YORK CITY-PORTLAND TIMBERS (sua-canada) 13.00...BONG DA HAI PHONG-HA NOI T&T (vietnam) 14.00...SAI GON FC-THAN GUANG NINH (vietnam) _______________________________________________________________ marti 8 iulie 2019 16.00...ASTANA FC (kazachstan)-CFR CLUJ NAPOCA (Romania) (uefa champions league) 21.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league) ________________________________________________________________________________ |
#99
Posted 25 June 2019 - 05:59
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
marti 25 iunie 2019 13.00...SANFRECCE HIROSHIMA (japonia)-KASHIMA ANTLERS (japonia) (asia champions league) (in meciul tur KASHIMA 1-0 HIROSHIMA) 14.00...APOLLON LIMASSOL-STEAUA ROSIE BELGRAD (meci amical) 14.30...SHANDONG LUNENG (china)-GUANGZHOU EVRGRANDE (china) (asia champions league) (in meciul tur GUANGZHOU 2-1 SHANDONG) 15.00...HANOI TT (vietnam) -CERES BACOLOD (filipine) (asia,cupa) 16.00...TRE PENNE (san marino)-SANTA COLOMA (andorra) (europa,champions league) 18.00...CSU CRAIOVA-FK QARABAG (meci amical) 19.00...LEVSKI SOFIA-ZENIT SANKT PETERSBURG (meci amical) 19.30...AL JAZEERA AMAN (iordania)-AL JAISH DAMASC (siria) (asia,cupa) 20.00...GUINEEA BISAU-CAMERUN (africa,cupa) 21.45...FERONIKELI DRENAS (kosovo)-LINCOLN RED (gibraltar) (europa,champions league) 23.00...BENIN-GHANA (africa,cupa) _______________________________________________________________________________ miercuri 26 iunie 2019 12.00...PSM MAKASSAR (indonezia)-BINH DUONG (vietnam) (asia cupa) 13.00...FC JEONBUK (coreea de sud)-SHANGHAI SIPG (china) (asia champions league) (in meciul tur SHANGHAI 1-1 JEONBUK) 14.00...ULSAN (coreea de sud)-URAWA RED (japonia) (asia champions league) (in meciul tur URAWA RED 1-2 ULSAN) 15.00...HA NOI (vietnam)-CERES NEGROS LA SALLE (filipine) (asia cupa) 17.30...GUINEEA-NIGERIA (africa,cupa) 18.00...SHAKTAR DONET-LUDOGORET (meci amical) 18.00...NK OSIJEK-CFR CLUJ NAPOCA (meci amical) 19.00...ROSTOV-SPARTAK MOSCOVA (meci amical) 20.00...ZIMBABWE-UGANDA (africa,cupa) 23.00...CONGO DR-EGIPT (africa,cupa) _________________________________________________________________ joi 27 iunie 2019 17.30...BURUNDI-MADAGASCAR (africa,cupa) 18.00...CSKA SOFIA-FERENCVAROS BUDAPESTA (meci amical) 19.00...FK KRASNODAR-CSKA MOSCOVA (meci amical) 20.00...ALGERIA-SENEGAL (africa,cupa) 21.45...LA FIORITA MONTEGIARDINO (san marino)-US ENGORDANY (andorra) (uefa europa league,preliminarii) 23.00...TANZANIA-KENIA (africa,cupa) _______________________________________________ vineri 28 iunie 2019 11.00...FCSB-VIITORUL (meci amical) 17.30...MALI-TUNISIA (africa,cupa) 20.00...COASTA DE FILDES-MAROC (africa,cupa) 23.00...NAMIBIA-AFRICA DE SUD (africa,cupa) _______________________________________________ sambata 29 iunie 2019 13.00...YOUNG BOYS BERNA (elvetia)-STUTTGART (germania) (meci amical) 13.00...HONVED BUDAPESTA (ungaria)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 13.00...AJAX AMSTERDAM-AALBORG (danemarca) (meci amical) 16.30...YOUNG BOYS BERNA-STUTTGART (meci amical) 17.00...ALFRETON TOWN (anglia)-NOTTINGHAM FOREST (anglia) 17.30...ANGOLA-MAURITANIA (africa,cupa) 19.00...STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 20.00...GHANA-CAMERUN (africa,cupa) 23.00...GUINEEA BISAU-BENIN (africa,cupa) ______________________________________________ duminica 30 iunie 2019 16.00...AIK STOCKHOLM-MALMO FF (suedia) 19.00...GUINEEA-BURUNDI (africa,cupa) 19.00...NIGERIA-MADACASCAR (africa,cupa) 22.00...CONGO DR-ZIMBABWE (africa,cupa) 22.00...EGIPT-UGANDA (africa,cupa) _____________________________________________ luni 1 iulie 2019 06.00...PORTLAND TIMBERS-FC DALLAS (sua-canada) 14.35....SHANGHAI NSHENHUA-GUANGHZOU EVERGRANDE (china) 19.00...COASTA DE FILDES-NAMIBIA (africa,cupa) 19.00...MAROC-AFRICA DE SUD (africa,cupa) 21.45...ST PATRICK'S-SHAMROCK ROVERS (irlanda) 22.00...ALGERIA-TANZANIA (africa,cupa) 22.00...SENEGAL-KENIA (africa,cupa) _____________________________________________ marti 2 iulie 2019 19.00...GHANA-GUINEEA BISSAU 19.00...CAMERUN-BENIN 22.00...TUNISIA-MAURITANIA 22.00...MALI-ANGOLA _____________________________________________ miercuri 3 iulie 2019 13.00...VEGALTA SENDAI-FC OSAKA (japonia,cupa imparatului) 13.00...DAEJEON KORAIL-FC GANGWON (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) 19.00...CSKA MOSCOVA (rusia)-ROSTOV PE DON (rusia) (amical) 19.30...RED BULL SALZBURG (austria)-CSKA SOFIA (bulgaria) (amical) 20.00...DINAMO TBILISI-DINAMO BATUMI (georgia) 20.30...LOKOMOTIV PLOVDIV-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,supercupa) ____________________________________________________________________________ joi 4 iulie 2019 02.00...NEW YORK CITY-SEATTLE SOUNDERS (sua-canada) 03.30...SPORTING KANSAS-LOS ANGELES FC (sua-canada) 04.00...HOUSTON DYNAMO-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) 21.00...RANHEIM TRONDHEIM-ROSEMBORG BK (norvegia) 21.00...VALUR REYKJAVIK-KNATTSPYRNUFELAG AKUREYRAR (islanda) ____________________________________________________________________________ vineri 5 iulie 2019 04.00...FC DALLAS-DC UNITED WASHINGTON (sua-canada) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGHZHOU EVERGRANDE (china) 22.00...SHAMROCK ROVERS-SLIGO ROVERS (irlanda) 21.45...AFC WIMBLEDON-BRENTFORD FC (amical) _________________________________________________________________________ sambata 6 iulie 2019 13.00...LIVINGSTON FC-TRANMERE ROVERS (meci amical) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGZHOU EVERGRANDE (china) 15.00...CONCORD RANGERS (anglia)-MILWALL FC (anglia) (meci amical) 16.00...DARLINGTON FC (anglia)-MOTHERWELL FC (scotia) (meci amical) 17.00...CHESTER CITY (anglia) (25 km de WIGAN)-WIGAN (anglia) 17.00...BAMBER BRIDGE (anglia) (4 km de PRESTON)-PRESTON NORTH END (anglia) 17.00...BARROW AFC (anglia)-BLACKBURN ROVERS (anglia) (meci amical) 19.00...DINAMO MINSK-BATE BORISOV (belarus) ____________________________________________________________________ duminica 7 iulie 2019 03.30...KANSAS CITY-CHICAGO FIRE (sua-canada) 13.00...FC TOKYO-GAMBA OSAKA (japonia) 14.35...TIANJIN TEDA-JIANGSU SUNING (china) 21.00...ATLANTA UNITED-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) _______________________________________________________________ luni 8 iulie 2019 01.30...NEW YORK CITY-PORTLAND TIMBERS (sua-canada) 13.00...BONG DA HAI PHONG-HA NOI T&T (vietnam) 14.00...SAI GON FC-THAN GUANG NINH (vietnam) _______________________________________________________________ marti 8 iulie 2019 16.00...ASTANA FC (kazachstan)-CFR CLUJ NAPOCA (Romania) (uefa champions league) 21.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league) ________________________________________________________________________________ |
#100
Posted 25 June 2019 - 18:26
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
marti 25 iunie 2019 19.30...AL JAZEERA AMAN (iordania)-AL JAISH DAMASC (siria) (asia,cupa) 20.00...GUINEEA BISAU-CAMERUN (africa,cupa) 21.45...FERONIKELI DRENAS (kosovo)-LINCOLN RED (gibraltar) (europa,champions league) 23.00...BENIN-GHANA (africa,cupa) _______________________________________________________________________________ miercuri 26 iunie 2019 03.00...CURACAO-JAMAICA (gold cup) 05.00...EL SALVADOR-HONDURAS (gold cup) 12.00...PSM MAKASSAR (indonezia)-BINH DUONG (vietnam) (asia cupa) 13.00...FC JEONBUK (coreea de sud)-SHANGHAI SIPG (china) (asia champions league) (in meciul tur SHANGHAI 1-1 JEONBUK) 14.00...ULSAN (coreea de sud)-URAWA RED (japonia) (asia champions league) (in meciul tur URAWA RED 1-2 ULSAN) 15.00...HA NOI (vietnam)-CERES NEGROS LA SALLE (filipine) (asia cupa) 17.30...GUINEEA-NIGERIA (africa,cupa) 18.00...SHAKTAR DONET-LUDOGORET (meci amical) 18.00...NK OSIJEK-CFR CLUJ NAPOCA (meci amical) 19.00...ROSTOV-SPARTAK MOSCOVA (meci amical) 19.00...VIKING-STABAEK (norvegia,cupa,optimile de finala) 20.00...ZIMBABWE-UGANDA (africa,cupa) 21.00...ROSEMBORG-AALESUND (norvegia,cupa,optimile de finala) 23.00...CONGO DR-EGIPT (africa,cupa) _________________________________________________________________ joi 27 iunie 2019 01.30...GUYANA-TRINIDAD&TOBAGO (gold cup) 04.00...SUA-PANAMA (gold cup) 17.30...BURUNDI-MADAGASCAR (africa,cupa) 18.00...CSKA SOFIA-FERENCVAROS BUDAPESTA (meci amical) 19.00...FK KRASNODAR-CSKA MOSCOVA (meci amical) 20.00...ALGERIA-SENEGAL (africa,cupa) 21.45...LA FIORITA MONTEGIARDINO (san marino)-US ENGORDANY (andorra) (uefa europa league,preliminarii) 23.00...TANZANIA-KENIA (africa,cupa) _______________________________________________ vineri 28 iunie 2019 03.30...PARAGUAY-BRAZILIA (copa america,sferturile de finala) 11.00...FCSB-VIITORUL (meci amical) 17.30...MALI-TUNISIA (africa,cupa) 20.00...COASTA DE FILDES-MAROC (africa,cupa) 22.00...ARGENTINA-VENEZUELA (copa america,sferturile de finala) 22.00...SHAMROCK ROVERS-DUNDALK (irlanda) 23.00...NAMIBIA-AFRICA DE SUD (africa,cupa) _______________________________________________ sambata 29 iunie 2019 02.00...CHILE-COLUMBIA (copa america,sferturile de finala) 03.00...NEW YORK RED BULL-CHICAGO FIRE (sua-canada) 06.15...CD GUADALAJARA (mexic)-RIVER PLATE (argentina) (meci amical) 13.00...YOUNG BOYS BERNA (elvetia)-STUTTGART (germania) (meci amical) 13.00...FC TOKYO-YOKOHAMA MARINOS (japonia) 13.00...HONVED BUDAPESTA (ungaria)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 13.00...AJAX AMSTERDAM-AALBORG (danemarca) (meci amical) 16.30...YOUNG BOYS BERNA-STUTTGART (meci amical) 17.00...ALFRETON TOWN (anglia)-NOTTINGHAM FOREST (anglia) 17.30...ANGOLA-MAURITANIA (africa,cupa) 19.00...STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 20.00...GHANA-CAMERUN (africa,cupa) 22.00...PERU-URUGUAY (copa america,sferturile de finala) 23.00...GUINEEA BISAU-BENIN (africa,cupa) ______________________________________________ duminica 30 iunie 2019 16.00...AIK STOCKHOLM-MALMO FF (suedia) 19.00...GUINEEA-BURUNDI (africa,cupa) 19.00...NIGERIA-MADACASCAR (africa,cupa) 22.00...CONGO DR-ZIMBABWE (africa,cupa) 22.00...EGIPT-UGANDA (africa,cupa) _____________________________________________ luni 1 iulie 2019 06.00...PORTLAND TIMBERS-FC DALLAS (sua-canada) 14.35....SHANGHAI NSHENHUA-GUANGHZOU EVERGRANDE (china) 19.00...COASTA DE FILDES-NAMIBIA (africa,cupa) 19.00...MAROC-AFRICA DE SUD (africa,cupa) 21.45...ST PATRICK'S-SHAMROCK ROVERS (irlanda) 22.00...ALGERIA-TANZANIA (africa,cupa) 22.00...SENEGAL-KENIA (africa,cupa) _____________________________________________ marti 2 iulie 2019 19.00...GHANA-GUINEEA BISSAU 19.00...CAMERUN-BENIN 22.00...TUNISIA-MAURITANIA 22.00...MALI-ANGOLA _____________________________________________ miercuri 3 iulie 2019 13.00...VEGALTA SENDAI-FC OSAKA (japonia,cupa imparatului) 13.00...DAEJEON KORAIL-FC GANGWON (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) 19.00...CSKA MOSCOVA (rusia)-ROSTOV PE DON (rusia) (amical) 19.30...RED BULL SALZBURG (austria)-CSKA SOFIA (bulgaria) (amical) 20.00...DINAMO TBILISI-DINAMO BATUMI (georgia) 20.30...LOKOMOTIV PLOVDIV-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,supercupa) ____________________________________________________________________________ joi 4 iulie 2019 02.00...NEW YORK CITY-SEATTLE SOUNDERS (sua-canada) 03.30...SPORTING KANSAS-LOS ANGELES FC (sua-canada) 04.00...HOUSTON DYNAMO-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) 21.00...RANHEIM TRONDHEIM-ROSEMBORG BK (norvegia) 21.00...VALUR REYKJAVIK-KNATTSPYRNUFELAG AKUREYRAR (islanda) ____________________________________________________________________________ vineri 5 iulie 2019 04.00...FC DALLAS-DC UNITED WASHINGTON (sua-canada) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGHZHOU EVERGRANDE (china) 22.00...SHAMROCK ROVERS-SLIGO ROVERS (irlanda) 21.45...AFC WIMBLEDON-BRENTFORD FC (amical) _________________________________________________________________________ sambata 6 iulie 2019 13.00...LIVINGSTON FC-TRANMERE ROVERS (meci amical) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGZHOU EVERGRANDE (china) 15.00...CONCORD RANGERS (anglia)-MILWALL FC (anglia) (meci amical) 16.00...DARLINGTON FC (anglia)-MOTHERWELL FC (scotia) (meci amical) 17.00...CHESTER CITY (anglia) (25 km de WIGAN)-WIGAN (anglia) 17.00...BAMBER BRIDGE (anglia) (4 km de PRESTON)-PRESTON NORTH END (anglia) 17.00...BARROW AFC (anglia)-BLACKBURN ROVERS (anglia) (meci amical) 19.00...DINAMO MINSK-BATE BORISOV (belarus) ____________________________________________________________________ duminica 7 iulie 2019 03.30...KANSAS CITY-CHICAGO FIRE (sua-canada) 13.00...FC TOKYO-GAMBA OSAKA (japonia) 14.35...TIANJIN TEDA-JIANGSU SUNING (china) 21.00...ATLANTA UNITED-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) _______________________________________________________________ luni 8 iulie 2019 01.30...NEW YORK CITY-PORTLAND TIMBERS (sua-canada) 13.00...BONG DA HAI PHONG-HA NOI T&T (vietnam) 14.00...SAI GON FC-THAN GUANG NINH (vietnam) _______________________________________________________________ marti 8 iulie 2019 16.00...ASTANA FC (kazachstan)-CFR CLUJ NAPOCA (Romania) (uefa champions league) 21.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league) ________________________________________________________________________________ |
|
#101
Posted 26 June 2019 - 05:01
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
miercuri 26 iunie 2019 12.00...PSM MAKASSAR (indonezia)-BINH DUONG (vietnam) (asia cupa) 13.00...FC JEONBUK (coreea de sud)-SHANGHAI SIPG (china) (asia champions league) (in meciul tur SHANGHAI 1-1 JEONBUK) 14.00...ULSAN (coreea de sud)-URAWA RED (japonia) (asia champions league) (in meciul tur URAWA RED 1-2 ULSAN) 15.00...HA NOI (vietnam)-CERES NEGROS LA SALLE (filipine) (asia cupa) 17.30...GUINEEA-NIGERIA (africa,cupa) 18.00...SHAKTAR DONET-LUDOGORET (meci amical) 18.00...NK OSIJEK-CFR CLUJ NAPOCA (meci amical) 18.00...FC BASEL-MUNCHEN 1860 (meci amical) 19.00...ROSTOV-SPARTAK MOSCOVA (meci amical) 19.00...VIKING-STABAEK (norvegia,cupa,optimile de finala) 20.00...ZIMBABWE-UGANDA (africa,cupa) 21.00...ROSEMBORG-AALESUND (norvegia,cupa,optimile de finala) 23.00...CONGO DR-EGIPT (africa,cupa) _________________________________________________________________ joi 27 iunie 2019 01.30...GUYANA-TRINIDAD&TOBAGO (gold cup) 04.00...SUA-PANAMA (gold cup) 17.30...BURUNDI-MADAGASCAR (africa,cupa) 18.00...CSKA SOFIA-FERENCVAROS BUDAPESTA (meci amical) 19.00...FK KRASNODAR-CSKA MOSCOVA (meci amical) 20.00...ALGERIA-SENEGAL (africa,cupa) 21.45...LA FIORITA MONTEGIARDINO (san marino)-US ENGORDANY (andorra) (uefa europa league,preliminarii) 23.00...TANZANIA-KENIA (africa,cupa) _____________________________________________________________________________ vineri 28 iunie 2019 03.30...PARAGUAY-BRAZILIA (copa america,sferturile de finala) 11.00...FCSB-VIITORUL (meci amical) 17.30...MALI-TUNISIA (africa,cupa) 19.00...MACCABI HAIFA-AALBORG AAB (meci amical) 20.00...COASTA DE FILDES-MAROC (africa,cupa) 20.30...AL THALIYA HOMS-AL WAYHBAH HOMS (siria,cupa) 22.00...ARGENTINA-VENEZUELA (copa america,sferturile de finala) 22.00...SHAMROCK ROVERS-DUNDALK (irlanda) 23.00...NAMIBIA-AFRICA DE SUD (africa,cupa) ______________________________________________________________________________ sambata 29 iunie 2019 02.00...CHILE-COLUMBIA (copa america,sferturile de finala) 03.00...NEW YORK RED BULL-CHICAGO FIRE (sua-canada) 06.15...CD GUADALAJARA (mexic)-RIVER PLATE (argentina) (meci amical) 13.00...YOUNG BOYS BERNA (elvetia)-STUTTGART (germania) (meci amical) 13.00...FC TOKYO-YOKOHAMA MARINOS (japonia) 13.00...HONVED BUDAPESTA (ungaria)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 13.00...AJAX AMSTERDAM-AALBORG (danemarca) (meci amical) 16.30...YOUNG BOYS BERNA-STUTTGART (meci amical) 17.00...ALFRETON TOWN (anglia)-NOTTINGHAM FOREST (anglia) 17.30...ANGOLA-MAURITANIA (africa,cupa) 19.00...STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 20.00...GHANA-CAMERUN (africa,cupa) 22.00...PERU-URUGUAY (copa america,sferturile de finala) 23.00...GUINEEA BISAU-BENIN (africa,cupa) ________________________________________________________________________ duminica 30 iunie 2019 16.00...AIK STOCKHOLM-MALMO FF (suedia) 19.00...GUINEEA-BURUNDI (africa,cupa) 19.00...NIGERIA-MADACASCAR (africa,cupa) 22.00...CONGO DR-ZIMBABWE (africa,cupa) 22.00...EGIPT-UGANDA (africa,cupa) _____________________________________________ luni 1 iulie 2019 06.00...PORTLAND TIMBERS-FC DALLAS (sua-canada) 14.35....SHANGHAI NSHENHUA-GUANGHZOU EVERGRANDE (china) 19.00...COASTA DE FILDES-NAMIBIA (africa,cupa) 19.00...MAROC-AFRICA DE SUD (africa,cupa) 21.45...ST PATRICK'S-SHAMROCK ROVERS (irlanda) 22.00...ALGERIA-TANZANIA (africa,cupa) 22.00...SENEGAL-KENIA (africa,cupa) _____________________________________________ marti 2 iulie 2019 01.00...PACIFIC GREATER VICTORIA-CAVALRY CALGARY (canada) 16.00...AUSTRIA VIENA-SLAVIA PRAGA (meci amical) 17.00...TORPEDO KUTAISI-LOKOMOTIVI TBILISI (georgia) 18.00...AL SHORTA RUSAFA-AMANAT BAGDAD (iraq) 19.00...GHANA-GUINEEA BISSAU 19.00...CAMERUN-BENIN 22.00...TUNISIA-MAURITANIA 22.00...MALI-ANGOLA _____________________________________________ miercuri 3 iulie 2019 13.00...VEGALTA SENDAI-FC OSAKA (japonia,cupa imparatului) 13.00...DAEJEON KORAIL-FC GANGWON (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) 19.00...CSKA MOSCOVA (rusia)-ROSTOV PE DON (rusia) (amical) 19.30...RED BULL SALZBURG (austria)-CSKA SOFIA (bulgaria) (amical) 20.00...DINAMO TBILISI-DINAMO BATUMI (georgia) 20.30...LOKOMOTIV PLOVDIV-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,supercupa) ____________________________________________________________________________ joi 4 iulie 2019 02.00...NEW YORK CITY-SEATTLE SOUNDERS (sua-canada) 03.30...SPORTING KANSAS-LOS ANGELES FC (sua-canada) 04.00...HOUSTON DYNAMO-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) 21.00...RANHEIM TRONDHEIM-ROSEMBORG BK (norvegia) 21.00...VALUR REYKJAVIK-KNATTSPYRNUFELAG AKUREYRAR (islanda) ____________________________________________________________________________ vineri 5 iulie 2019 04.00...FC DALLAS-DC UNITED WASHINGTON (sua-canada) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGHZHOU EVERGRANDE (china) 22.00...SHAMROCK ROVERS-SLIGO ROVERS (irlanda) 21.45...AFC WIMBLEDON-BRENTFORD FC (amical) _________________________________________________________________________ sambata 6 iulie 2019 13.00...LIVINGSTON FC-TRANMERE ROVERS (meci amical) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGZHOU EVERGRANDE (china) 15.00...CONCORD RANGERS (anglia)-MILWALL FC (anglia) (meci amical) 16.00...DARLINGTON FC (anglia)-MOTHERWELL FC (scotia) (meci amical) 17.00...CHESTER CITY (anglia) (25 km de WIGAN)-WIGAN (anglia) 17.00...BAMBER BRIDGE (anglia) (4 km de PRESTON)-PRESTON NORTH END (anglia) 17.00...BARROW AFC (anglia)-BLACKBURN ROVERS (anglia) (meci amical) 19.00...DINAMO MINSK-BATE BORISOV (belarus) ____________________________________________________________________ duminica 7 iulie 2019 03.30...KANSAS CITY-CHICAGO FIRE (sua-canada) 13.00...FC TOKYO-GAMBA OSAKA (japonia) 14.35...TIANJIN TEDA-JIANGSU SUNING (china) 21.00...ATLANTA UNITED-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) _______________________________________________________________ luni 8 iulie 2019 01.30...NEW YORK CITY-PORTLAND TIMBERS (sua-canada) 13.00...BONG DA HAI PHONG-HA NOI T&T (vietnam) 14.00...SAI GON FC-THAN GUANG NINH (vietnam) _______________________________________________________________ marti 8 iulie 2019 16.00...ASTANA FC (kazachstan)-CFR CLUJ NAPOCA (Romania) (uefa champions league) 21.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league) ________________________________________________________________________________ |
#102
Posted 27 June 2019 - 12:41
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
joi 27 iunie 2019 01.30...GUYANA-TRINIDAD&TOBAGO (gold cup) 04.00...SUA-PANAMA (gold cup) 17.30...BURUNDI-MADAGASCAR (africa,cupa) 18.00...CSKA SOFIA-FERENCVAROS BUDAPESTA (meci amical) 19.00...FK KRASNODAR-CSKA MOSCOVA (meci amical) 20.00...AL MERIK OMDURMAN-AL AHLI SANDI (sudan) 20.00...ALGERIA-SENEGAL (africa,cupa) 21.45...LA FIORITA MONTEGIARDINO (san marino)-US ENGORDANY (andorra) (uefa europa league,preliminarii) 23.00...TANZANIA-KENIA (africa,cupa) _____________________________________________________________________________ vineri 28 iunie 2019 03.30...PARAGUAY-BRAZILIA (copa america,sferturile de finala) 17.30...MALI-TUNISIA (africa,cupa) 19.00...MACCABI HAIFA-AALBORG AAB (meci amical) 20.00...COASTA DE FILDES-MAROC (africa,cupa) 20.30...AL THALIYA HOMS-AL WAYHBAH HOMS (siria,cupa) 22.00...ARGENTINA-VENEZUELA (copa america,sferturile de finala) 22.00...SHAMROCK ROVERS-DUNDALK (irlanda) 23.00...NAMIBIA-AFRICA DE SUD (africa,cupa) ______________________________________________________________________________ sambata 29 iunie 2019 02.00...CHILE-COLUMBIA (copa america,sferturile de finala) 03.00...NEW YORK RED BULL-CHICAGO FIRE (sua-canada) 06.15...CD GUADALAJARA (mexic)-RIVER PLATE (argentina) (meci amical) 13.00...YOUNG BOYS BERNA (elvetia)-STUTTGART (germania) (meci amical) 13.00...FC TOKYO-YOKOHAMA MARINOS (japonia) 13.00...HONVED BUDAPESTA (ungaria)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 13.00...AJAX AMSTERDAM-AALBORG (danemarca) (meci amical) 16.30...YOUNG BOYS BERNA-STUTTGART (meci amical) 17.00...ALFRETON TOWN (anglia)-NOTTINGHAM FOREST (anglia) 17.30...ANGOLA-MAURITANIA (africa,cupa) 19.00...STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 20.00...GHANA-CAMERUN (africa,cupa) 22.00...PERU-URUGUAY (copa america,sferturile de finala) 23.00...GUINEEA BISAU-BENIN (africa,cupa) ________________________________________________________________________ duminica 30 iunie 2019 16.00...AIK STOCKHOLM-MALMO FF (suedia) 19.00...GUINEEA-BURUNDI (africa,cupa) 19.00...NIGERIA-MADACASCAR (africa,cupa) 22.00...CONGO DR-ZIMBABWE (africa,cupa) 22.00...EGIPT-UGANDA (africa,cupa) _____________________________________________ luni 1 iulie 2019 06.00...PORTLAND TIMBERS-FC DALLAS (sua-canada) 14.35....SHANGHAI NSHENHUA-GUANGHZOU EVERGRANDE (china) 19.00...COASTA DE FILDES-NAMIBIA (africa,cupa) 19.00...MAROC-AFRICA DE SUD (africa,cupa) 21.45...ST PATRICK'S-SHAMROCK ROVERS (irlanda) 22.00...ALGERIA-TANZANIA (africa,cupa) 22.00...SENEGAL-KENIA (africa,cupa) _____________________________________________ marti 2 iulie 2019 01.00...PACIFIC GREATER VICTORIA-CAVALRY CALGARY (canada) 16.00...AUSTRIA VIENA-SLAVIA PRAGA (meci amical) 17.00...TORPEDO KUTAISI-LOKOMOTIVI TBILISI (georgia) 18.00...AL SHORTA RUSAFA-AMANAT BAGDAD (iraq) 19.00...GHANA-GUINEEA BISSAU 19.00...CAMERUN-BENIN 22.00...TUNISIA-MAURITANIA 22.00...MALI-ANGOLA _____________________________________________ miercuri 3 iulie 2019 13.00...VEGALTA SENDAI-FC OSAKA (japonia,cupa imparatului) 13.00...DAEJEON KORAIL-FC GANGWON (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) 19.00...CSKA MOSCOVA (rusia)-ROSTOV PE DON (rusia) (amical) 19.30...RED BULL SALZBURG (austria)-CSKA SOFIA (bulgaria) (amical) 20.00...DINAMO TBILISI-DINAMO BATUMI (georgia) 20.30...LOKOMOTIV PLOVDIV-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,supercupa) ____________________________________________________________________________ joi 4 iulie 2019 02.00...NEW YORK CITY-SEATTLE SOUNDERS (sua-canada) 03.30...SPORTING KANSAS-LOS ANGELES FC (sua-canada) 04.00...HOUSTON DYNAMO-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) 21.00...RANHEIM TRONDHEIM-ROSEMBORG BK (norvegia) 21.00...VALUR REYKJAVIK-KNATTSPYRNUFELAG AKUREYRAR (islanda) ____________________________________________________________________________ vineri 5 iulie 2019 04.00...FC DALLAS-DC UNITED WASHINGTON (sua-canada) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGHZHOU EVERGRANDE (china) 22.00...SHAMROCK ROVERS-SLIGO ROVERS (irlanda) 21.45...AFC WIMBLEDON-BRENTFORD FC (amical) _________________________________________________________________________ sambata 6 iulie 2019 13.00...LIVINGSTON FC-TRANMERE ROVERS (meci amical) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGZHOU EVERGRANDE (china) 15.00...CONCORD RANGERS (anglia)-MILWALL FC (anglia) (meci amical) 16.00...DARLINGTON FC (anglia)-MOTHERWELL FC (scotia) (meci amical) 17.00...CHESTER CITY (anglia) (25 km de WIGAN)-WIGAN (anglia) 17.00...BAMBER BRIDGE (anglia) (4 km de PRESTON)-PRESTON NORTH END (anglia) 17.00...BARROW AFC (anglia)-BLACKBURN ROVERS (anglia) (meci amical) 19.00...DINAMO MINSK-BATE BORISOV (belarus) ____________________________________________________________________ duminica 7 iulie 2019 03.30...KANSAS CITY-CHICAGO FIRE (sua-canada) 13.00...FC TOKYO-GAMBA OSAKA (japonia) 14.35...TIANJIN TEDA-JIANGSU SUNING (china) 21.00...ATLANTA UNITED-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) _______________________________________________________________ luni 8 iulie 2019 01.30...NEW YORK CITY-PORTLAND TIMBERS (sua-canada) 13.00...BONG DA HAI PHONG-HA NOI T&T (vietnam) 14.00...SAI GON FC-THAN GUANG NINH (vietnam) _______________________________________________________________ marti 8 iulie 2019 16.00...ASTANA FC (kazachstan)-CFR CLUJ NAPOCA (Romania) (uefa champions league) 21.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league) ________________________________________________________________________________ miercuri 17 iulie 2019 04.00...CHIVAS GUADALAJARA (mexic)-FIORENTINA FIRENZE (italia) (international champions cup) 13.00...WOLVERHAMPTON-NEWCASTLE (premier league asia trophy) 14.00...MANCHESTER UNITED-LEEDS UNITED (meci amical) 15.30...WEST HAM UNITED-MANCHESTER CITY (premier league asia trophy) _____________________________________________________________________________________________________________ joi 18 iulie 2019 06.00...BAYERN MUNCHEN-ARSENAL LONDRA (international champions cup) _____________________________________________________________________________________________________________ vineri 19 iulie 2019 13.00...KAWASAKI FRONTALE-CHELSEA LONDON (meci amical) ______________________________________________________________________________ sambata 20 iulie 2019 14.30...INTER MILANO-MANCHESTER UNITED (international champions cup) 23.00...CHIVAS GUADALAJARA (mexic)-BENFICA LISABONA (international champions cup) _____________________________________________________________________________________________________________ duminica 21 iulie 2019 01.00...FIORENTINA FIRENZE (italia)-ARSENAL LONDRA (international champions cup) 03.00...REAL MADRID-BAYERN MUNCHEN (international champions cup) 14.30...TOTTENHAM HOTSPUR-JUVENTUS TORINO (international champions cup) ______________________________________________________________________________________________________________ marti 23 iulie 2019 12.00...CHELSEA LONDRA-FC BARCELONA (meci amical) _______________________________________________________________________________________ joi 25 iulie 2019 14.30...TOTTENHAM HOTSPUR-MANCHESTER UNITED (international champions cup) _____________________________________________________________________________________________________________________ |
#103
Posted 28 June 2019 - 08:18
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
vineri 28 iunie 2019 14.30...VIKTORIA PLZEN-CSU CRAIOVA (meci amical) 17.30...MALI-TUNISIA (africa,cupa) 16.00...MLADA BOLESLAV-CFR CLUJ NAPOCA (meci amical) 19.00...MACCABI HAIFA-AALBORG AAB (meci amical) 20.00...COASTA DE FILDES-MAROC (africa,cupa) 20.30...AL THALIYA HOMS-AL WAYHBAH HOMS (siria,cupa) 22.00...ARGENTINA-VENEZUELA (copa america,sferturile de finala) 22.00...SHAMROCK ROVERS-DUNDALK (irlanda) 23.00...NAMIBIA-AFRICA DE SUD (africa,cupa) ______________________________________________________________________________ sambata 29 iunie 2019 02.00...CHILE-COLUMBIA (copa america,sferturile de finala) 03.00...NEW YORK RED BULL-CHICAGO FIRE (sua-canada) 06.15...CD GUADALAJARA (mexic)-RIVER PLATE (argentina) (meci amical) 13.00...YOUNG BOYS BERNA (elvetia)-STUTTGART (germania) (meci amical) 13.00...FC TOKYO-YOKOHAMA MARINOS (japonia) 13.00...HONVED BUDAPESTA (ungaria)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 13.00...AJAX AMSTERDAM-AALBORG (danemarca) (meci amical) 16.30...YOUNG BOYS BERNA-STUTTGART (meci amical) 17.00...ALFRETON TOWN (anglia)-NOTTINGHAM FOREST (anglia) 17.30...ANGOLA-MAURITANIA (africa,cupa) 19.00...STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 20.00...GHANA-CAMERUN (africa,cupa) 22.00...PERU-URUGUAY (copa america,sferturile de finala) 23.00...GUINEEA BISAU-BENIN (africa,cupa) ________________________________________________________________________ duminica 30 iunie 2019 04.30...COSTA RICA-MEXIC (gold cup) 16.00...AIK STOCKHOLM-MALMO FF (suedia) 19.00...GUINEEA-BURUNDI (africa,cupa) 19.00...NIGERIA-MADACASCAR (africa,cupa) 19.00...CSKA MOSCOVA-SPARTAK MOSCOVA (meci amical) 22.00...CONGO DR-ZIMBABWE (africa,cupa) 22.00...EGIPT-UGANDA (africa,cupa) _____________________________________________ luni 1 iulie 2019 00.30...PANAMA-JAMAICA (gold cup) 03.00...CURACAO-SUA (gold cup) 06.00...PORTLAND TIMBERS-FC DALLAS (sua-canada) 14.35....SHANGHAI NSHENHUA-GUANGHZOU EVERGRANDE (china) 19.00...COASTA DE FILDES-NAMIBIA (africa,cupa) 19.00...MAROC-AFRICA DE SUD (africa,cupa) 21.45...ST PATRICK'S-SHAMROCK ROVERS (irlanda) 22.00...ALGERIA-TANZANIA (africa,cupa) 22.00...SENEGAL-KENIA (africa,cupa) _____________________________________________ marti 2 iulie 2019 01.00...PACIFIC GREATER VICTORIA-CAVALRY CALGARY (canada) 16.00...AUSTRIA VIENA-SLAVIA PRAGA (meci amical) 17.00...TORPEDO KUTAISI-LOKOMOTIVI TBILISI (georgia) 18.00...AL SHORTA RUSAFA-AMANAT BAGDAD (iraq) 19.00...GHANA-GUINEEA BISSAU 19.00...CAMERUN-BENIN 22.00...TUNISIA-MAURITANIA 22.00...MALI-ANGOLA _____________________________________________ miercuri 3 iulie 2019 13.00...VEGALTA SENDAI-FC OSAKA (japonia,cupa imparatului) 13.00...DAEJEON KORAIL-FC GANGWON (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) 19.00...CSKA MOSCOVA (rusia)-ROSTOV PE DON (rusia) (amical) 19.30...RED BULL SALZBURG (austria)-CSKA SOFIA (bulgaria) (amical) 20.00...DINAMO TBILISI-DINAMO BATUMI (georgia) 20.30...LOKOMOTIV PLOVDIV-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,supercupa) ____________________________________________________________________________ joi 4 iulie 2019 02.00...NEW YORK CITY-SEATTLE SOUNDERS (sua-canada) 03.30...SPORTING KANSAS-LOS ANGELES FC (sua-canada) 04.00...HOUSTON DYNAMO-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) 21.00...RANHEIM TRONDHEIM-ROSEMBORG BK (norvegia) 21.00...VALUR REYKJAVIK-KNATTSPYRNUFELAG AKUREYRAR (islanda) ____________________________________________________________________________ vineri 5 iulie 2019 04.00...FC DALLAS-DC UNITED WASHINGTON (sua-canada) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGHZHOU EVERGRANDE (china) 22.00...SHAMROCK ROVERS-SLIGO ROVERS (irlanda) 21.45...AFC WIMBLEDON-BRENTFORD FC (amical) _________________________________________________________________________ sambata 6 iulie 2019 13.00...LIVINGSTON FC-TRANMERE ROVERS (meci amical) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGZHOU EVERGRANDE (china) 15.00...CONCORD RANGERS (anglia)-MILWALL FC (anglia) (meci amical) 16.00...DARLINGTON FC (anglia)-MOTHERWELL FC (scotia) (meci amical) 17.00...CHESTER CITY (anglia) (25 km de WIGAN)-WIGAN (anglia) 17.00...BAMBER BRIDGE (anglia) (4 km de PRESTON)-PRESTON NORTH END (anglia) 17.00...BARROW AFC (anglia)-BLACKBURN ROVERS (anglia) (meci amical) 19.00...DINAMO MINSK-BATE BORISOV (belarus) ____________________________________________________________________ duminica 7 iulie 2019 03.30...KANSAS CITY-CHICAGO FIRE (sua-canada) 13.00...FC TOKYO-GAMBA OSAKA (japonia) 14.35...TIANJIN TEDA-JIANGSU SUNING (china) 21.00...ATLANTA UNITED-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) _______________________________________________________________ luni 8 iulie 2019 01.30...NEW YORK CITY-PORTLAND TIMBERS (sua-canada) 13.00...BONG DA HAI PHONG-HA NOI T&T (vietnam) 14.00...SAI GON FC-THAN GUANG NINH (vietnam) _______________________________________________________________ marti 9 iulie 2019 16.00...ASTANA FC (kazachstan)-CFR CLUJ NAPOCA (Romania) (uefa champions league) 21.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league) 21.45...FYLDE-WIGAN (meci amical) ________________________________________________________________________________ miercuri 17 iulie 2019 04.00...CHIVAS GUADALAJARA (mexic)-FIORENTINA FIRENZE (italia) (international champions cup) 13.00...WOLVERHAMPTON-NEWCASTLE (premier league asia trophy) 14.00...MANCHESTER UNITED-LEEDS UNITED (meci amical) 15.30...WEST HAM UNITED-MANCHESTER CITY (premier league asia trophy) _____________________________________________________________________________________________________________ joi 18 iulie 2019 06.00...BAYERN MUNCHEN-ARSENAL LONDRA (international champions cup) _____________________________________________________________________________________________________________ vineri 19 iulie 2019 13.00...KAWASAKI FRONTALE-CHELSEA LONDON (meci amical) ______________________________________________________________________________ sambata 20 iulie 2019 14.30...INTER MILANO-MANCHESTER UNITED (international champions cup) 23.00...CHIVAS GUADALAJARA (mexic)-BENFICA LISABONA (international champions cup) _____________________________________________________________________________________________________________ duminica 21 iulie 2019 01.00...FIORENTINA FIRENZE (italia)-ARSENAL LONDRA (international champions cup) 03.00...REAL MADRID-BAYERN MUNCHEN (international champions cup) 14.30...TOTTENHAM HOTSPUR-JUVENTUS TORINO (international champions cup) ______________________________________________________________________________________________________________ marti 23 iulie 2019 12.00...CHELSEA LONDRA-FC BARCELONA (meci amical) _______________________________________________________________________________________ joi 25 iulie 2019 14.30...TOTTENHAM HOTSPUR-MANCHESTER UNITED (international champions cup) ________________________________________________________________________________________________________________ |
#104
Posted 28 June 2019 - 11:28
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
vineri 28 iunie 2019 14.30...VIKTORIA PLZEN-CSU CRAIOVA (meci amical) 17.30...MALI-TUNISIA (africa,cupa) 16.00...MLADA BOLESLAV-CFR CLUJ NAPOCA (meci amical) 19.00...MACCABI HAIFA-AALBORG AAB (meci amical) 20.00...COASTA DE FILDES-MAROC (africa,cupa) 20.30...AL THALIYA HOMS-AL WAYHBAH HOMS (siria,cupa) 22.00...ARGENTINA-VENEZUELA (copa america,sferturile de finala) 22.00...SHAMROCK ROVERS-DUNDALK (irlanda) 23.00...NAMIBIA-AFRICA DE SUD (africa,cupa) ______________________________________________________________________________ sambata 29 iunie 2019 02.00...CHILE-COLUMBIA (copa america,sferturile de finala) 03.00...NEW YORK RED BULL-CHICAGO FIRE (sua-canada) 06.15...CD GUADALAJARA (mexic)-RIVER PLATE (argentina) (meci amical) 13.00...YOUNG BOYS BERNA (elvetia)-STUTTGART (germania) (meci amical) 13.00...FC TOKYO-YOKOHAMA MARINOS (japonia) 13.00...HONVED BUDAPESTA (ungaria)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 13.00...AJAX AMSTERDAM-AALBORG (danemarca) (meci amical) 16.30...YOUNG BOYS BERNA-STUTTGART (meci amical) 17.00...ALFRETON TOWN (anglia)-NOTTINGHAM FOREST (anglia) 17.30...ANGOLA-MAURITANIA (africa,cupa) 19.00...STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 20.00...GHANA-CAMERUN (africa,cupa) 22.00...PERU-URUGUAY (copa america,sferturile de finala) 23.00...GUINEEA BISAU-BENIN (africa,cupa) ________________________________________________________________________ duminica 30 iunie 2019 04.30...COSTA RICA-MEXIC (gold cup) 16.00...AIK STOCKHOLM-MALMO FF (suedia) 19.00...GUINEEA-BURUNDI (africa,cupa) 19.00...NIGERIA-MADACASCAR (africa,cupa) 19.00...CSKA MOSCOVA-SPARTAK MOSCOVA (meci amical) 22.00...CONGO DR-ZIMBABWE (africa,cupa) 22.00...EGIPT-UGANDA (africa,cupa) _____________________________________________ luni 1 iulie 2019 00.30...PANAMA-JAMAICA (gold cup) 03.00...CURACAO-SUA (gold cup) 06.00...PORTLAND TIMBERS-FC DALLAS (sua-canada) 14.35....SHANGHAI NSHENHUA-GUANGHZOU EVERGRANDE (china) 19.00...COASTA DE FILDES-NAMIBIA (africa,cupa) 19.00...MAROC-AFRICA DE SUD (africa,cupa) 21.45...ST PATRICK'S-SHAMROCK ROVERS (irlanda) 22.00...ALGERIA-TANZANIA (africa,cupa) 22.00...SENEGAL-KENIA (africa,cupa) _____________________________________________ marti 2 iulie 2019 01.00...PACIFIC GREATER VICTORIA-CAVALRY CALGARY (canada) 16.00...AUSTRIA VIENA-SLAVIA PRAGA (meci amical) 17.00...TORPEDO KUTAISI-LOKOMOTIVI TBILISI (georgia) 18.00...AL SHORTA RUSAFA-AMANAT BAGDAD (iraq) 19.00...GHANA-GUINEEA BISSAU 19.00...CAMERUN-BENIN 22.00...TUNISIA-MAURITANIA 22.00...MALI-ANGOLA _____________________________________________ miercuri 3 iulie 2019 13.00...VEGALTA SENDAI-FC OSAKA (japonia,cupa imparatului) 13.00...DAEJEON KORAIL-FC GANGWON (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) 19.00...CSKA MOSCOVA (rusia)-ROSTOV PE DON (rusia) (amical) 19.30...RED BULL SALZBURG (austria)-CSKA SOFIA (bulgaria) (amical) 20.00...DINAMO TBILISI-DINAMO BATUMI (georgia) 20.30...LOKOMOTIV PLOVDIV-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,supercupa) ____________________________________________________________________________ joi 4 iulie 2019 02.00...NEW YORK CITY-SEATTLE SOUNDERS (sua-canada) 03.30...SPORTING KANSAS-LOS ANGELES FC (sua-canada) 04.00...HOUSTON DYNAMO-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) 21.00...RANHEIM TRONDHEIM-ROSEMBORG BK (norvegia) 21.00...VALUR REYKJAVIK-KNATTSPYRNUFELAG AKUREYRAR (islanda) ____________________________________________________________________________ vineri 5 iulie 2019 04.00...FC DALLAS-DC UNITED WASHINGTON (sua-canada) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGHZHOU EVERGRANDE (china) 22.00...SHAMROCK ROVERS-SLIGO ROVERS (irlanda) 21.45...AFC WIMBLEDON-BRENTFORD FC (amical) _________________________________________________________________________ sambata 6 iulie 2019 13.00...LIVINGSTON FC-TRANMERE ROVERS (meci amical) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGZHOU EVERGRANDE (china) 15.00...CONCORD RANGERS (anglia)-MILWALL FC (anglia) (meci amical) 16.00...DARLINGTON FC (anglia)-MOTHERWELL FC (scotia) (meci amical) 17.00...CHESTER CITY (anglia) (25 km de WIGAN)-WIGAN (anglia) 17.00...BAMBER BRIDGE (anglia) (4 km de PRESTON)-PRESTON NORTH END (anglia) 17.00...BARROW AFC (anglia)-BLACKBURN ROVERS (anglia) (meci amical) 19.00...DINAMO MINSK-BATE BORISOV (belarus) ____________________________________________________________________ duminica 7 iulie 2019 03.30...KANSAS CITY-CHICAGO FIRE (sua-canada) 13.00...FC TOKYO-GAMBA OSAKA (japonia) 14.35...TIANJIN TEDA-JIANGSU SUNING (china) 21.00...ATLANTA UNITED-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) _______________________________________________________________ luni 8 iulie 2019 01.30...NEW YORK CITY-PORTLAND TIMBERS (sua-canada) 13.00...BONG DA HAI PHONG-HA NOI T&T (vietnam) 14.00...SAI GON FC-THAN GUANG NINH (vietnam) _______________________________________________________________ marti 9 iulie 2019 16.00...ASTANA FC (kazachstan)-CFR CLUJ NAPOCA (Romania) (uefa champions league) 21.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league) 21.45...FYLDE-WIGAN (meci amical) ________________________________________________________________________________ sambata 13 iulie 2019 14.00...MANCHESTER UNITED-PERTH GLORY (meci amical) ___________________________________________________________________________ miercuri 17 iulie 2019 04.00...CHIVAS GUADALAJARA (mexic)-FIORENTINA FIRENZE (italia) (international champions cup) 13.00...WOLVERHAMPTON-NEWCASTLE (premier league asia trophy) 14.00...MANCHESTER UNITED-LEEDS UNITED (meci amical) 15.30...WEST HAM UNITED-MANCHESTER CITY (premier league asia trophy) *(international champions cup)...castigatoarea competitiei este echipa care dupa 3 meciuri,are cele mai multe puncte si cel mai bun golaveraj... ...fiecare echipa joaca doar 3 meciuri **(premier league asia trophi)...competitia se joaca in China,se joaca in sistem semifinale,participa numai 4 echipe,in caz de egalitate se executa lovituri de la 11 metri. _____________________________________________________________________________________________________________ joi 18 iulie 2019 06.00...BAYERN MUNCHEN-ARSENAL LONDRA (international champions cup) _____________________________________________________________________________________________________________ vineri 19 iulie 2019 13.00...KAWASAKI FRONTALE-CHELSEA LONDON (meci amical) ______________________________________________________________________________ sambata 20 iulie 2019 14.30...INTER MILANO-MANCHESTER UNITED (international champions cup) 23.00...CHIVAS GUADALAJARA (mexic)-BENFICA LISABONA (international champions cup) _____________________________________________________________________________________________________________ duminica 21 iulie 2019 01.00...FIORENTINA FIRENZE (italia)-ARSENAL LONDRA (international champions cup) 03.00...REAL MADRID-BAYERN MUNCHEN (international champions cup) 14.30...TOTTENHAM HOTSPUR-JUVENTUS TORINO (international champions cup) ______________________________________________________________________________________________________________ marti 23 iulie 2019 12.00...CHELSEA LONDRA-FC BARCELONA (meci amical) _______________________________________________________________________________________ joi 25 iulie 2019 14.30...TOTTENHAM HOTSPUR-MANCHESTER UNITED (international champions cup) ______________________________________________________________________________________________________________________ sambata 3 august 2019 ????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei) ___________________________________________________________________________________________________________ duminica 4 august 2019 17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei) ___________________________________________________________________________________________________________ |
#105
Posted 29 June 2019 - 09:43
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
sambata 29 iunie 2019 13.00...YOUNG BOYS BERNA (elvetia)-STUTTGART (germania) (meci amical) 13.00...FC TOKYO-YOKOHAMA MARINOS (japonia) 13.00...HONVED BUDAPESTA (ungaria)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 13.00...AJAX AMSTERDAM-AALBORG (danemarca) (meci amical) 16.30...YOUNG BOYS BERNA-STUTTGART (meci amical) 17.00...ALFRETON TOWN (anglia)-NOTTINGHAM FOREST (anglia) 17.30...ANGOLA-MAURITANIA (africa,cupa) 19.00...STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 20.00...GHANA-CAMERUN (africa,cupa) 22.00...PERU-URUGUAY (copa america,sferturile de finala) 23.00...GUINEEA BISAU-BENIN (africa,cupa) ________________________________________________________________________ duminica 30 iunie 2019 02.00...CANADA-HAITI (gold cup) 04.30...COSTA RICA-MEXIC (gold cup) 16.00...AIK STOCKHOLM-MALMO FF (suedia) 19.00...GUINEEA-BURUNDI (africa,cupa) 19.00...NIGERIA-MADACASCAR (africa,cupa) 19.00...CSKA MOSCOVA-SPARTAK MOSCOVA (meci amical) 22.00...CONGO DR-ZIMBABWE (africa,cupa) 22.00...EGIPT-UGANDA (africa,cupa) _____________________________________________ luni 1 iulie 2019 00.30...PANAMA-JAMAICA (gold cup) 03.00...CURACAO-SUA (gold cup) 06.00...PORTLAND TIMBERS-FC DALLAS (sua-canada) 14.35....SHANGHAI NSHENHUA-GUANGHZOU EVERGRANDE (china) 19.00...COASTA DE FILDES-NAMIBIA (africa,cupa) 19.00...MAROC-AFRICA DE SUD (africa,cupa) 21.45...ST PATRICK'S-SHAMROCK ROVERS (irlanda) 22.00...ALGERIA-TANZANIA (africa,cupa) 22.00...SENEGAL-KENIA (africa,cupa) _____________________________________________ marti 2 iulie 2019 01.00...PACIFIC GREATER VICTORIA-CAVALRY CALGARY (canada) 16.00...AUSTRIA VIENA-SLAVIA PRAGA (meci amical) 17.00...TORPEDO KUTAISI-LOKOMOTIVI TBILISI (georgia) 18.00...AL SHORTA RUSAFA-AMANAT BAGDAD (iraq) 19.00...GHANA-GUINEEA BISSAU 19.00...CAMERUN-BENIN 22.00...TUNISIA-MAURITANIA 22.00...MALI-ANGOLA _____________________________________________ miercuri 3 iulie 2019 13.00...VEGALTA SENDAI-FC OSAKA (japonia,cupa imparatului) 13.00...DAEJEON KORAIL-FC GANGWON (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) 19.00...CSKA MOSCOVA (rusia)-ROSTOV PE DON (rusia) (amical) 19.30...RED BULL SALZBURG (austria)-CSKA SOFIA (bulgaria) (amical) 20.00...DINAMO TBILISI-DINAMO BATUMI (georgia) 20.30...LOKOMOTIV PLOVDIV-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,supercupa) ____________________________________________________________________________ joi 4 iulie 2019 02.00...NEW YORK CITY-SEATTLE SOUNDERS (sua-canada) 03.30...SPORTING KANSAS-LOS ANGELES FC (sua-canada) 04.00...HOUSTON DYNAMO-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) 21.00...RANHEIM TRONDHEIM-ROSEMBORG BK (norvegia) 21.00...VALUR REYKJAVIK-KNATTSPYRNUFELAG AKUREYRAR (islanda) ____________________________________________________________________________ vineri 5 iulie 2019 04.00...FC DALLAS-DC UNITED WASHINGTON (sua-canada) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGHZHOU EVERGRANDE (china) 22.00...SHAMROCK ROVERS-SLIGO ROVERS (irlanda) 21.45...AFC WIMBLEDON-BRENTFORD FC (amical) _________________________________________________________________________ sambata 6 iulie 2019 13.00...LIVINGSTON FC-TRANMERE ROVERS (meci amical) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGZHOU EVERGRANDE (china) 15.00...CONCORD RANGERS (anglia)-MILWALL FC (anglia) (meci amical) 16.00...DARLINGTON FC (anglia)-MOTHERWELL FC (scotia) (meci amical) 17.00...CHESTER CITY (anglia) (25 km de WIGAN)-WIGAN (anglia) 17.00...BAMBER BRIDGE (anglia) (4 km de PRESTON)-PRESTON NORTH END (anglia) 17.00...BARROW AFC (anglia)-BLACKBURN ROVERS (anglia) (meci amical) 19.00...DINAMO MINSK-BATE BORISOV (belarus) ____________________________________________________________________ duminica 7 iulie 2019 03.30...KANSAS CITY-CHICAGO FIRE (sua-canada) 13.00...FC TOKYO-GAMBA OSAKA (japonia) 14.35...TIANJIN TEDA-JIANGSU SUNING (china) 21.00...ATLANTA UNITED-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) _______________________________________________________________ luni 8 iulie 2019 01.30...NEW YORK CITY-PORTLAND TIMBERS (sua-canada) 13.00...BONG DA HAI PHONG-HA NOI T&T (vietnam) 14.00...SAI GON FC-THAN GUANG NINH (vietnam) _______________________________________________________________ marti 9 iulie 2019 16.00...ASTANA FC (kazachstan)-CFR CLUJ NAPOCA (Romania) (uefa champions league) 21.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league) 21.45...FYLDE-WIGAN (meci amical) ________________________________________________________________________________ sambata 13 iulie 2019 14.00...MANCHESTER UNITED-PERTH GLORY (meci amical) ___________________________________________________________________________ miercuri 17 iulie 2019 04.00...CHIVAS GUADALAJARA (mexic)-FIORENTINA FIRENZE (italia) (international champions cup) 13.00...WOLVERHAMPTON-NEWCASTLE (premier league asia trophy) 14.00...MANCHESTER UNITED-LEEDS UNITED (meci amical) 15.30...WEST HAM UNITED-MANCHESTER CITY (premier league asia trophy) *(international champions cup)...castigatoarea competitiei este echipa care dupa 3 meciuri,are cele mai multe puncte si cel mai bun golaveraj... ...fiecare echipa joaca doar 3 meciuri **(premier league asia trophi)...competitia se joaca in China,se joaca in sistem semifinale,participa numai 4 echipe,in caz de egalitate se executa lovituri de la 11 metri. _____________________________________________________________________________________________________________ joi 18 iulie 2019 06.00...BAYERN MUNCHEN-ARSENAL LONDRA (international champions cup) _____________________________________________________________________________________________________________ vineri 19 iulie 2019 13.00...KAWASAKI FRONTALE-CHELSEA LONDON (meci amical) ______________________________________________________________________________ sambata 20 iulie 2019 14.30...INTER MILANO-MANCHESTER UNITED (international champions cup) 23.00...CHIVAS GUADALAJARA (mexic)-BENFICA LISABONA (international champions cup) _____________________________________________________________________________________________________________ duminica 21 iulie 2019 01.00...FIORENTINA FIRENZE (italia)-ARSENAL LONDRA (international champions cup) 03.00...REAL MADRID-BAYERN MUNCHEN (international champions cup) 14.30...TOTTENHAM HOTSPUR-JUVENTUS TORINO (international champions cup) ______________________________________________________________________________________________________________ marti 23 iulie 2019 12.00...CHELSEA LONDRA-FC BARCELONA (meci amical) _______________________________________________________________________________________ joi 25 iulie 2019 14.30...TOTTENHAM HOTSPUR-MANCHESTER UNITED (international champions cup) ______________________________________________________________________________________________________________________ sambata 3 august 2019 ????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei) ___________________________________________________________________________________________________________ duminica 4 august 2019 17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei) ___________________________________________________________________________________________________________ |
|
#106
Posted 29 June 2019 - 13:06
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
sambata 29 iunie 2019 13.00...YOUNG BOYS BERNA (elvetia)-STUTTGART (germania) (meci amical) 13.00...FC TOKYO-YOKOHAMA MARINOS (japonia) 13.00...HONVED BUDAPESTA (ungaria)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 13.00...AJAX AMSTERDAM-AALBORG (danemarca) (meci amical) 16.30...YOUNG BOYS BERNA-STUTTGART (meci amical) 17.00...ALFRETON TOWN (anglia)-NOTTINGHAM FOREST (anglia) 17.30...ANGOLA-MAURITANIA (africa,cupa) 19.00...STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 20.00...GHANA-CAMERUN (africa,cupa) 22.00...PERU-URUGUAY (copa america,sferturile de finala) 23.00...GUINEEA BISAU-BENIN (africa,cupa) ________________________________________________________________________ duminica 30 iunie 2019 02.00...CANADA-HAITI (gold cup,sferturile de finala) 04.30...COSTA RICA-MEXIC (gold cup,sferturile de finala) 14.35...SHANDONG LUNENG-BEIJING GUOAN (china) 16.00...AIK STOCKHOLM-MALMO FF (suedia) 19.00...GUINEEA-BURUNDI (africa,cupa) 19.00...NIGERIA-MADACASCAR (africa,cupa) 19.00...CSKA MOSCOVA-SPARTAK MOSCOVA (meci amical) 22.00...CONGO DR-ZIMBABWE (africa,cupa) 22.00...EGIPT-UGANDA (africa,cupa) _____________________________________________ luni 1 iulie 2019 00.30...PANAMA-JAMAICA (gold cup,sferturile de finala) 03.00...CURACAO-SUA (gold cup,sferturile de finala) 06.00...PORTLAND TIMBERS-FC DALLAS (sua-canada) 14.35....SHANGHAI NSHENHUA-GUANGHZOU EVERGRANDE (china) 19.00...COASTA DE FILDES-NAMIBIA (africa,cupa) 19.00...MAROC-AFRICA DE SUD (africa,cupa) 21.45...ST PATRICK'S-SHAMROCK ROVERS (irlanda) 22.00...ALGERIA-TANZANIA (africa,cupa) 22.00...SENEGAL-KENIA (africa,cupa) _____________________________________________ marti 2 iulie 2019 01.00...PACIFIC GREATER VICTORIA-CAVALRY CALGARY (canada) 16.00...AUSTRIA VIENA-SLAVIA PRAGA (meci amical) 17.00...TORPEDO KUTAISI-LOKOMOTIVI TBILISI (georgia) 18.00...AL SHORTA RUSAFA-AMANAT BAGDAD (iraq) 19.00...GHANA-GUINEEA BISSAU 19.00...CAMERUN-BENIN 22.00...TUNISIA-MAURITANIA 22.00...MALI-ANGOLA _____________________________________________ miercuri 3 iulie 2019 03.30...ARGENTINA-BRAZILIA (copa america,semifinale) 13.00...VEGALTA SENDAI-FC OSAKA (japonia,cupa imparatului) 13.00...DAEJEON KORAIL-FC GANGWON (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) 19.00...CSKA MOSCOVA (rusia)-ROSTOV PE DON (rusia) (amical) 19.30...RED BULL SALZBURG (austria)-CSKA SOFIA (bulgaria) (amical) 20.00...DINAMO TBILISI-DINAMO BATUMI (georgia) 20.30...LOKOMOTIV PLOVDIV-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,supercupa) ____________________________________________________________________________ joi 4 iulie 2019 02.00...NEW YORK CITY-SEATTLE SOUNDERS (sua-canada) 03.30...SPORTING KANSAS-LOS ANGELES FC (sua-canada) 04.00...HOUSTON DYNAMO-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) 21.00...RANHEIM TRONDHEIM-ROSEMBORG BK (norvegia) 21.00...VALUR REYKJAVIK-KNATTSPYRNUFELAG AKUREYRAR (islanda) ____________________________________________________________________________ vineri 5 iulie 2019 04.00...FC DALLAS-DC UNITED WASHINGTON (sua-canada) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGHZHOU EVERGRANDE (china) 22.00...SHAMROCK ROVERS-SLIGO ROVERS (irlanda) 21.45...AFC WIMBLEDON-BRENTFORD FC (amical) _________________________________________________________________________ sambata 6 iulie 2019 13.00...LIVINGSTON FC-TRANMERE ROVERS (meci amical) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGZHOU EVERGRANDE (china) 15.00...CONCORD RANGERS (anglia)-MILWALL FC (anglia) (meci amical) 16.00...DARLINGTON FC (anglia)-MOTHERWELL FC (scotia) (meci amical) 17.00...CHESTER CITY (anglia) (25 km de WIGAN)-WIGAN (anglia) 17.00...BAMBER BRIDGE (anglia) (4 km de PRESTON)-PRESTON NORTH END (anglia) 17.00...BARROW AFC (anglia)-BLACKBURN ROVERS (anglia) (meci amical) 19.00...DINAMO MINSK-BATE BORISOV (belarus) ____________________________________________________________________ duminica 7 iulie 2019 03.30...KANSAS CITY-CHICAGO FIRE (sua-canada) 13.00...FC TOKYO-GAMBA OSAKA (japonia) 14.35...TIANJIN TEDA-JIANGSU SUNING (china) 21.00...ATLANTA UNITED-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) _______________________________________________________________ luni 8 iulie 2019 01.30...NEW YORK CITY-PORTLAND TIMBERS (sua-canada) 13.00...BONG DA HAI PHONG-HA NOI T&T (vietnam) 14.00...SAI GON FC-THAN GUANG NINH (vietnam) _______________________________________________________________ marti 9 iulie 2019 16.00...ASTANA FC (kazachstan)-CFR CLUJ NAPOCA (Romania) (uefa champions league) 21.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league) 21.45...FYLDE-WIGAN (meci amical) ________________________________________________________________________________ miercuri 10 iulie 2019 03.30...CRICIUMA-CURITIBA (brazilia 2) 03.30...ROYAL PARI SANTA CRUZ (bolivia)-LA EQUIDAD (columbia) 13.30...INCHEON UNITED-SUWON BLUEWINGS (coreea de sud) 15.00...BEIJING GUOAN-CHONGGING LIFAN (china) 21.00...FERENCVAROS BUDAPESTA (ungaria)-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria)(uefa champions league) 23.00...CARACAS FC (venezuela)-INDEPENDIENTE DEL VALLE (ecuador) _____________________________________________________________________________________________ joi 11 iunie 2019 01.15...GREMIO PORTO ALEGRE-BAHIA SALVADOR (brazilia,cupa,sferturile de finala) 03.30...PALMEIRAS SAO PAULO-INTERNACIONAL PORTO ALEGRE (brazilia,cupa,sferturile de finala) 03.30...ATLETICO PARANAENSE-FLAMENGO RIO DE JANEIRO (brazilia,cupa,sferturile de finala) 19.00...SABAIL BAKU (azerbaijan)-CSU CRAIOVA) (uefa europa league) 21.30...FCSB-MILSAMI ORHEI (moldova) ___________________________________________________________________________________________________________________________________ vineri 12 iunie 2019 02.00...CRUZEIRO BELO HORIZONTE-ATLETICO MINEIRO (brazilia,cupa,sferturile de finala) ___________________________________________________________________________________________________________________________________ sambata 13 iulie 2019 14.00...MANCHESTER UNITED-PERTH GLORY (meci amical) ___________________________________________________________________________ miercuri 17 iulie 2019 04.00...CHIVAS GUADALAJARA (mexic)-FIORENTINA FIRENZE (italia) (international champions cup) 13.00...WOLVERHAMPTON-NEWCASTLE (premier league asia trophy) 14.00...MANCHESTER UNITED-LEEDS UNITED (meci amical) 15.30...WEST HAM UNITED-MANCHESTER CITY (premier league asia trophy) *(international champions cup)...castigatoarea competitiei este echipa care dupa 3 meciuri,are cele mai multe puncte si cel mai bun golaveraj... ...fiecare echipa joaca doar 3 meciuri **(premier league asia trophi)...competitia se joaca in China,se joaca in sistem semifinale,participa numai 4 echipe,in caz de egalitate se executa lovituri de la 11 metri. _____________________________________________________________________________________________________________ joi 18 iulie 2019 06.00...BAYERN MUNCHEN-ARSENAL LONDRA (international champions cup) _____________________________________________________________________________________________________________ vineri 19 iulie 2019 13.00...KAWASAKI FRONTALE-CHELSEA LONDON (meci amical) ______________________________________________________________________________ sambata 20 iulie 2019 14.30...INTER MILANO-MANCHESTER UNITED (international champions cup) 23.00...CHIVAS GUADALAJARA (mexic)-BENFICA LISABONA (international champions cup) _____________________________________________________________________________________________________________ duminica 21 iulie 2019 01.00...FIORENTINA FIRENZE (italia)-ARSENAL LONDRA (international champions cup) 03.00...REAL MADRID-BAYERN MUNCHEN (international champions cup) 14.30...TOTTENHAM HOTSPUR-JUVENTUS TORINO (international champions cup) ______________________________________________________________________________________________________________ marti 23 iulie 2019 12.00...CHELSEA LONDRA-FC BARCELONA (meci amical) _______________________________________________________________________________________ joi 25 iulie 2019 14.30...TOTTENHAM HOTSPUR-MANCHESTER UNITED (international champions cup) ______________________________________________________________________________________________________________________ sambata 3 august 2019 ????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei) ___________________________________________________________________________________________________________ duminica 4 august 2019 17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei) _______________________________________________________________________________________________________ |
#107
Posted 29 June 2019 - 14:05
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
sambata 29 iunie 2019 13.00...YOUNG BOYS BERNA (elvetia)-STUTTGART (germania) (meci amical) 13.00...FC TOKYO-YOKOHAMA MARINOS (japonia) 13.00...HONVED BUDAPESTA (ungaria)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 13.00...AJAX AMSTERDAM-AALBORG (danemarca) (meci amical) 16.30...YOUNG BOYS BERNA-STUTTGART (meci amical) 17.00...ALFRETON TOWN (anglia)-NOTTINGHAM FOREST (anglia) 17.30...ANGOLA-MAURITANIA (africa,cupa) 19.00...STEAUA ROSIE BELGRAD (serbia)-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia) (meci amical) 20.00...GHANA-CAMERUN (africa,cupa) 22.00...PERU-URUGUAY (copa america,sferturile de finala) 23.00...GUINEEA BISAU-BENIN (africa,cupa) ________________________________________________________________________ duminica 30 iunie 2019 02.00...CANADA-HAITI (gold cup,sferturile de finala) 04.30...COSTA RICA-MEXIC (gold cup,sferturile de finala) 14.35...SHANDONG LUNENG-BEIJING GUOAN (china) 16.00...AIK STOCKHOLM-MALMO FF (suedia) 19.00...GUINEEA-BURUNDI (africa,cupa) 19.00...NIGERIA-MADACASCAR (africa,cupa) 19.00...CSKA MOSCOVA-SPARTAK MOSCOVA (meci amical) 22.00...CONGO DR-ZIMBABWE (africa,cupa) 22.00...EGIPT-UGANDA (africa,cupa) _____________________________________________ luni 1 iulie 2019 00.30...PANAMA-JAMAICA (gold cup,sferturile de finala) 03.00...CURACAO-SUA (gold cup,sferturile de finala) 06.00...PORTLAND TIMBERS-FC DALLAS (sua-canada) 14.35....SHANGHAI NSHENHUA-GUANGHZOU EVERGRANDE (china) 19.00...COASTA DE FILDES-NAMIBIA (africa,cupa) 19.00...MAROC-AFRICA DE SUD (africa,cupa) 21.45...ST PATRICK'S-SHAMROCK ROVERS (irlanda) 22.00...ALGERIA-TANZANIA (africa,cupa) 22.00...SENEGAL-KENIA (africa,cupa) _____________________________________________ marti 2 iulie 2019 01.00...PACIFIC GREATER VICTORIA-CAVALRY CALGARY (canada) 16.00...AUSTRIA VIENA-SLAVIA PRAGA (meci amical) 17.00...TORPEDO KUTAISI-LOKOMOTIVI TBILISI (georgia) 18.00...AL SHORTA RUSAFA-AMANAT BAGDAD (iraq) 19.00...GHANA-GUINEEA BISSAU 19.00...CAMERUN-BENIN 22.00...TUNISIA-MAURITANIA 22.00...MALI-ANGOLA _____________________________________________ miercuri 3 iulie 2019 03.30...ARGENTINA-BRAZILIA (copa america,semifinale) 13.00...VEGALTA SENDAI-FC OSAKA (japonia,cupa imparatului) 13.00...DAEJEON KORAIL-FC GANGWON (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) 19.00...CSKA MOSCOVA (rusia)-ROSTOV PE DON (rusia) (amical) 19.30...RED BULL SALZBURG (austria)-CSKA SOFIA (bulgaria) (amical) 20.00...DINAMO TBILISI-DINAMO BATUMI (georgia) 20.30...LOKOMOTIV PLOVDIV-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,supercupa) ____________________________________________________________________________ joi 4 iulie 2019 02.00...NEW YORK CITY-SEATTLE SOUNDERS (sua-canada) 03.30...SPORTING KANSAS-LOS ANGELES FC (sua-canada) 04.00...HOUSTON DYNAMO-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) 21.00...RANHEIM TRONDHEIM-ROSEMBORG BK (norvegia) 21.00...VALUR REYKJAVIK-KNATTSPYRNUFELAG AKUREYRAR (islanda) ____________________________________________________________________________ vineri 5 iulie 2019 04.00...FC DALLAS-DC UNITED WASHINGTON (sua-canada) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGHZHOU EVERGRANDE (china) 22.00...SHAMROCK ROVERS-SLIGO ROVERS (irlanda) 21.45...AFC WIMBLEDON-BRENTFORD FC (amical) _________________________________________________________________________ sambata 6 iulie 2019 13.00...LIVINGSTON FC-TRANMERE ROVERS (meci amical) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGZHOU EVERGRANDE (china) 15.00...CONCORD RANGERS (anglia)-MILWALL FC (anglia) (meci amical) 16.00...DARLINGTON FC (anglia)-MOTHERWELL FC (scotia) (meci amical) 17.00...CHESTER CITY (anglia) (25 km de WIGAN)-WIGAN (anglia) 17.00...BAMBER BRIDGE (anglia) (4 km de PRESTON)-PRESTON NORTH END (anglia) 17.00...BARROW AFC (anglia)-BLACKBURN ROVERS (anglia) (meci amical) 19.00...DINAMO MINSK-BATE BORISOV (belarus) ____________________________________________________________________ duminica 7 iulie 2019 03.30...KANSAS CITY-CHICAGO FIRE (sua-canada) 13.00...FC TOKYO-GAMBA OSAKA (japonia) 14.35...TIANJIN TEDA-JIANGSU SUNING (china) 21.00...ATLANTA UNITED-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) _______________________________________________________________ luni 8 iulie 2019 01.30...NEW YORK CITY-PORTLAND TIMBERS (sua-canada) 13.00...BONG DA HAI PHONG-HA NOI T&T (vietnam) 14.00...SAI GON FC-THAN GUANG NINH (vietnam) _______________________________________________________________ marti 9 iulie 2019 16.00...ASTANA FC (kazachstan)-CFR CLUJ NAPOCA (Romania) (uefa champions league) 21.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league) 21.45...FYLDE-WIGAN (meci amical) ________________________________________________________________________________ miercuri 10 iulie 2019 03.30...CRICIUMA-CURITIBA (brazilia 2) 03.30...ROYAL PARI SANTA CRUZ (bolivia)-LA EQUIDAD (columbia) 13.30...INCHEON UNITED-SUWON BLUEWINGS (coreea de sud) 15.00...BEIJING GUOAN-CHONGGING LIFAN (china) 21.00...FERENCVAROS BUDAPESTA (ungaria)-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria)(uefa champions league) 23.00...CARACAS FC (venezuela)-INDEPENDIENTE DEL VALLE (ecuador) _____________________________________________________________________________________________ joi 11 iunie 2019 01.15...GREMIO PORTO ALEGRE-BAHIA SALVADOR (brazilia,cupa,sferturile de finala) 03.30...PALMEIRAS SAO PAULO-INTERNACIONAL PORTO ALEGRE (brazilia,cupa,sferturile de finala) 03.30...ATLETICO PARANAENSE-FLAMENGO RIO DE JANEIRO (brazilia,cupa,sferturile de finala) 19.00...SABAIL BAKU (azerbaijan)-CSU CRAIOVA) (uefa europa league) 21.30...FCSB-MILSAMI ORHEI (moldova) ___________________________________________________________________________________________________________________________________ vineri 12 iunie 2019 02.00...CRUZEIRO BELO HORIZONTE-ATLETICO MINEIRO (brazilia,cupa,sferturile de finala) ___________________________________________________________________________________________________________________________________ sambata 13 iulie 2019 14.00...MANCHESTER UNITED-PERTH GLORY (meci amical) ___________________________________________________________________________ miercuri 17 iulie 2019 04.00...CHIVAS GUADALAJARA (mexic)-FIORENTINA FIRENZE (italia) (international champions cup) 13.00...WOLVERHAMPTON-NEWCASTLE (premier league asia trophy) 14.00...MANCHESTER UNITED-LEEDS UNITED (meci amical) 15.30...WEST HAM UNITED-MANCHESTER CITY (premier league asia trophy) *(international champions cup)...castigatoarea competitiei este echipa care dupa 3 meciuri,are cele mai multe puncte si cel mai bun golaveraj... ...fiecare echipa joaca doar 3 meciuri **(premier league asia trophi)...competitia se joaca in China,se joaca in sistem semifinale,participa numai 4 echipe,in caz de egalitate se executa lovituri de la 11 metri. _____________________________________________________________________________________________________________ joi 18 iulie 2019 06.00...BAYERN MUNCHEN-ARSENAL LONDRA (international champions cup) _____________________________________________________________________________________________________________ vineri 19 iulie 2019 13.00...KAWASAKI FRONTALE-CHELSEA LONDON (meci amical) ______________________________________________________________________________ sambata 20 iulie 2019 14.30...INTER MILANO-MANCHESTER UNITED (international champions cup) 23.00...CHIVAS GUADALAJARA (mexic)-BENFICA LISABONA (international champions cup) _____________________________________________________________________________________________________________ duminica 21 iulie 2019 01.00...FIORENTINA FIRENZE (italia)-ARSENAL LONDRA (international champions cup) 03.00...REAL MADRID-BAYERN MUNCHEN (international champions cup) 14.30...TOTTENHAM HOTSPUR-JUVENTUS TORINO (international champions cup) ______________________________________________________________________________________________________________ luni 22 iulie 2019 01.00...AVAI FLORIANOPOLIS-GOIAS GOIANIA (brazilia) 02.30...ORLANDO CITY-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) 03.00...SANTOS LAGUNA-GUADALAJARA (mexic) ________________________________________________________________________ marti 23 iulie 2019 12.00...CHELSEA LONDRA-FC BARCELONA (meci amical) _______________________________________________________________________________________ joi 25 iulie 2019 14.30...TOTTENHAM HOTSPUR-MANCHESTER UNITED (international champions cup) ______________________________________________________________________________________________________________________ sambata 3 august 2019 ????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei) ___________________________________________________________________________________________________________ duminica 4 august 2019 17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei) _______________________________________________________________________________________________________ |
#108
Posted 30 June 2019 - 11:29
Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
duminica 30 iunie 2019 14.35...SHANDONG LUNENG-BEIJING GUOAN (china) 16.00...AIK STOCKHOLM-MALMO FF (suedia) 19.00...GUINEEA-BURUNDI (africa,cupa) 19.00...NIGERIA-MADACASCAR (africa,cupa) 19.00...CSKA MOSCOVA-SPARTAK MOSCOVA (meci amical) 22.00...CONGO DR-ZIMBABWE (africa,cupa) 22.00...EGIPT-UGANDA (africa,cupa) _____________________________________________ luni 1 iulie 2019 00.30...PANAMA-JAMAICA (gold cup,sferturile de finala) 03.00...CURACAO-SUA (gold cup,sferturile de finala) 06.00...PORTLAND TIMBERS-FC DALLAS (sua-canada) 14.35....SHANGHAI NSHENHUA-GUANGHZOU EVERGRANDE (china) 19.00...COASTA DE FILDES-NAMIBIA (africa,cupa) 19.00...MAROC-AFRICA DE SUD (africa,cupa) 21.45...ST PATRICK'S-SHAMROCK ROVERS (irlanda) 22.00...ALGERIA-TANZANIA (africa,cupa) 22.00...SENEGAL-KENIA (africa,cupa) _____________________________________________ marti 2 iulie 2019 01.00...PACIFIC GREATER VICTORIA-CAVALRY CALGARY (canada) 16.00...AUSTRIA VIENA-SLAVIA PRAGA (meci amical) 17.00...TORPEDO KUTAISI-LOKOMOTIVI TBILISI (georgia) 18.00...AL SHORTA RUSAFA-AMANAT BAGDAD (iraq) 19.00...GHANA-GUINEEA BISSAU 19.00...CAMERUN-BENIN 22.00...TUNISIA-MAURITANIA 22.00...MALI-ANGOLA _____________________________________________ miercuri 3 iulie 2019 03.30...ARGENTINA-BRAZILIA (copa america,semifinale) 13.00...VEGALTA SENDAI-FC OSAKA (japonia,cupa imparatului) 13.00...DAEJEON KORAIL-FC GANGWON (coreea de sud,fa cup,sferturile de finala) 19.00...CSKA MOSCOVA (rusia)-ROSTOV PE DON (rusia) (amical) 19.30...RED BULL SALZBURG (austria)-CSKA SOFIA (bulgaria) (amical) 20.00...DINAMO TBILISI-DINAMO BATUMI (georgia) 20.30...LOKOMOTIV PLOVDIV-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria,supercupa) ____________________________________________________________________________ joi 4 iulie 2019 02.00...NEW YORK CITY-SEATTLE SOUNDERS (sua-canada) 03.30...SPORTING KANSAS-LOS ANGELES FC (sua-canada) 04.00...HOUSTON DYNAMO-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) 21.00...RANHEIM TRONDHEIM-ROSEMBORG BK (norvegia) 21.00...VALUR REYKJAVIK-KNATTSPYRNUFELAG AKUREYRAR (islanda) ____________________________________________________________________________ vineri 5 iulie 2019 04.00...FC DALLAS-DC UNITED WASHINGTON (sua-canada) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGHZHOU EVERGRANDE (china) 21.15...FERENCVAROS BUDAPESTA-VIDEOTON SZEKESFEHERVAR (ungaria,supercupa) 21.45...AFC WIMBLEDON-BRENTFORD FC (amical) 22.00...SHAMROCK ROVERS-SLIGO ROVERS (irlanda) _________________________________________________________________________ sambata 6 iulie 2019 13.00...LIVINGSTON FC-TRANMERE ROVERS (meci amical) 14.35...TIANJIN QUANJIAN-GUANGZHOU EVERGRANDE (china) 15.00...CONCORD RANGERS (anglia)-MILWALL FC (anglia) (meci amical) 16.00...DARLINGTON FC (anglia)-MOTHERWELL FC (scotia) (meci amical) 17.00...CHESTER CITY (anglia) (25 km de WIGAN)-WIGAN (anglia) 17.00...BAMBER BRIDGE (anglia) (4 km de PRESTON)-PRESTON NORTH END (anglia) 17.00...BARROW AFC (anglia)-BLACKBURN ROVERS (anglia) (meci amical) 19.00...LOKOMOTIV MOSCOVA-ZENIT SANKT PETERSBURG (rusia,supercupa) 19.00...DINAMO MINSK-BATE BORISOV (belarus) 20.00...VIITORUL OVIDIU-CFR CLUJ NAPOCA (Romania,supercupa) ____________________________________________________________________ duminica 7 iulie 2019 03.30...KANSAS CITY-CHICAGO FIRE (sua-canada) 13.00...FC TOKYO-GAMBA OSAKA (japonia) 14.35...TIANJIN TEDA-JIANGSU SUNING (china) 21.00...ATLANTA UNITED-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) _______________________________________________________________ luni 8 iulie 2019 01.30...NEW YORK CITY-PORTLAND TIMBERS (sua-canada) 13.00...BONG DA HAI PHONG-HA NOI T&T (vietnam) 14.00...SAI GON FC-THAN GUANG NINH (vietnam) _______________________________________________________________ marti 9 iulie 2019 16.00...ASTANA FC (kazachstan)-CFR CLUJ NAPOCA (Romania) (uefa champions league) 21.45...FK SARAJEVO (bosnia&hertegovina)-CELTIC GLASGOW (scotia) (uefa champions league) 21.45...FYLDE-WIGAN (meci amical) ________________________________________________________________________________ miercuri 10 iulie 2019 03.30...CRICIUMA-CURITIBA (brazilia 2) 03.30...ROYAL PARI SANTA CRUZ (bolivia)-LA EQUIDAD (columbia) 13.30...INCHEON UNITED-SUWON BLUEWINGS (coreea de sud) 15.00...BEIJING GUOAN-CHONGGING LIFAN (china) 21.00...FERENCVAROS BUDAPESTA (ungaria)-LUDOGORET RAZGRAD (bulgaria)(uefa champions league) 23.00...CARACAS FC (venezuela)-INDEPENDIENTE DEL VALLE (ecuador) _____________________________________________________________________________________________ joi 11 iunie 2019 01.15...GREMIO PORTO ALEGRE-BAHIA SALVADOR (brazilia,cupa,sferturile de finala) 03.30...PALMEIRAS SAO PAULO-INTERNACIONAL PORTO ALEGRE (brazilia,cupa,sferturile de finala) 03.30...ATLETICO PARANAENSE-FLAMENGO RIO DE JANEIRO (brazilia,cupa,sferturile de finala) 19.00...SABAIL BAKU (azerbaijan)-CSU CRAIOVA) (uefa europa league) 21.30...FCSB-MILSAMI ORHEI (moldova) ___________________________________________________________________________________________________________________________________ vineri 12 iunie 2019 02.00...CRUZEIRO BELO HORIZONTE-ATLETICO MINEIRO (brazilia,cupa,sferturile de finala) ___________________________________________________________________________________________________________________________________ sambata 13 iulie 2019 14.00...MANCHESTER UNITED-PERTH GLORY (meci amical) 21.00...LECHIA GDANSK-PIAST GLIWICE (polonia,supercupa) ___________________________________________________________________________ miercuri 17 iulie 2019 04.00...CHIVAS GUADALAJARA (mexic)-FIORENTINA FIRENZE (italia) (international champions cup) 13.00...WOLVERHAMPTON-NEWCASTLE (premier league asia trophy) 14.00...MANCHESTER UNITED-LEEDS UNITED (meci amical) 15.30...WEST HAM UNITED-MANCHESTER CITY (premier league asia trophy) *(international champions cup)...castigatoarea competitiei este echipa care dupa 3 meciuri,are cele mai multe puncte si cel mai bun golaveraj... ...fiecare echipa joaca doar 3 meciuri **(premier league asia trophi)...competitia se joaca in China,se joaca in sistem semifinale,participa numai 4 echipe,in caz de egalitate se executa lovituri de la 11 metri. _____________________________________________________________________________________________________________ joi 18 iulie 2019 06.00...BAYERN MUNCHEN-ARSENAL LONDRA (international champions cup) 20.15...SLOVAN LIBEREC-VIKTORIA PLZEN (cehia,supercupa) _____________________________________________________________________________________________________________ vineri 19 iulie 2019 13.00...KAWASAKI FRONTALE-CHELSEA LONDON (meci amical) ______________________________________________________________________________ sambata 20 iulie 2019 14.30...INTER MILANO-MANCHESTER UNITED (international champions cup) ??.??...MACCABI TEL AVIV-BNEI YEHUDA TEL AVIV (israel,supercupa) 21.30...MECHELEN KV-GENK KRC (belgia,supercupa) 23.00...CHIVAS GUADALAJARA (mexic)-BENFICA LISABONA (international champions cup) _____________________________________________________________________________________________________________ duminica 21 iulie 2019 01.00...FIORENTINA FIRENZE (italia)-ARSENAL LONDRA (international champions cup) 03.00...REAL MADRID-BAYERN MUNCHEN (international champions cup) 14.30...TOTTENHAM HOTSPUR-JUVENTUS TORINO (international champions cup) ______________________________________________________________________________________________________________ luni 22 iulie 2019 01.00...AVAI FLORIANOPOLIS-GOIAS GOIANIA (brazilia) 02.30...ORLANDO CITY-NEW YORK RED BULLS (sua-canada) 03.00...SANTOS LAGUNA-GUADALAJARA (mexic) ________________________________________________________________________ marti 23 iulie 2019 12.00...CHELSEA LONDRA-FC BARCELONA (meci amical) _______________________________________________________________________________________ joi 25 iulie 2019 14.30...TOTTENHAM HOTSPUR-MANCHESTER UNITED (international champions cup) ______________________________________________________________________________________________________________________ duminica 28 iulie 2019 21.00...DINAMO KIEV-SHAKTIOR DONET (ucraina,supercupa) ___________________________________________________________________________________________ sambata 3 august 2019 ????...RENNES-PARIS SAINT GERMAIN (trophee des champions...supercupa Frantei) 21.30...BAYERN MUNCHEN-BORUSSIA MONCHENGLADBACH (germania,supercupa) ___________________________________________________________________________________________________________ duminica 4 august 2019 ??.??...SPORTING CLUBE DE PORTUGAL-BENFICA LISABONA (portugalia,supercupa) 17.00...MANCHESTER CITY-FC LIVERPOOL (community shield...supercupa Angliei) 19.00...FEYENOORD ROTTERDAM-PSV EINDHOVEN (olanda,supercupa) _______________________________________________________________________________________________________ marti 13 august 2019 21.00...KF PRISTINA-DRITA GJILAN (kosovo,supercupa) ____________________________________________________ miercuri 7 august 2019 20.45...AKHISAR BELEDIYESPOR-GALATASARAY ISTANBUL (turcia,supercupa) ________________________________________________________________________________________________ |
Anunturi
▶ 0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users