Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS
 Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65
 Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?
 Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7
 

Caut program/soft ofertare tamplarie pvc

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Mitrutz98

Mitrutz98

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 24.12.2013
Buna seara,m-ar interesa un program de realizare preturi pentru tamplaria pvc care sa includa si feroneria,profilul ,adausul comercial si nu in ultimul rand discount-ul...Nu-l vreau neaparat pe cel mai ieftin,dar sa ma pot descurca la inceput fara probleme.Astept sfaturile voastre!

#2
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,374
  • Înscris: 11.08.2003
UN fisier excel de ce n-ar face treaba cu succes?

#3
Dorel-Mesterel

Dorel-Mesterel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,617
  • Înscris: 24.11.2015

 Mitrutz98, on 01 martie 2017 - 18:19, said:

Buna seara,m-ar interesa un program de realizare preturi pentru tamplaria pvc care sa includa si feroneria,profilul ,adausul comercial si nu in ultimul rand discount-ul...Nu-l vreau neaparat pe cel mai ieftin,dar sa ma pot descurca la inceput fara probleme.Astept sfaturile voastre!

WinArhi, fenestra 2000, depinde ce planuri ai.

 sorin147, on 01 martie 2017 - 18:52, said:

UN fisier excel de ce n-ar face treaba cu succes?

El zice ca ar vrea sa se descurce la inceput "fara probleme", in functie de ce vrea sa faca si ce planuri are e posibil sa aiba probleme si cu programele dedicate domeniului.

Nu ca ar fi imposibil, dar cred ca e mult mai greu cu excel.

#4
salcudean99

salcudean99

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 09.03.2016

 Mitrutz98, on 01 martie 2017 - 18:19, said:

Buna seara,m-ar interesa un program de realizare preturi pentru tamplaria pvc care sa includa si feroneria,profilul ,adausul comercial si nu in ultimul rand discount-ul...Nu-l vreau neaparat pe cel mai ieftin,dar sa ma pot descurca la inceput fara probleme.Astept sfaturile voastre!
poti da un exemplu de calculare al unui pret?

#5
Mitrutz98

Mitrutz98

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 24.12.2013
Intre winarhi si fenestra tu ce-mi recomanzi? Diferenta de pret e semnificativa intre ele?

#6
Dorel-Mesterel

Dorel-Mesterel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,617
  • Înscris: 24.11.2015

 Mitrutz98, on 02 martie 2017 - 14:24, said:

Intre winarhi si fenestra tu ce-mi recomanzi? Diferenta de pret e semnificativa intre ele?

Din ce stiu eu fenestra 2000 e mai ieftin decat winarhi, nu stiu preturile.

Recomand Winarhi, o cunostinta a lucrat cu fenestra 3 ani dupa care a cumparat winarhi. In domeniu aproape toata lumea lucreaza cu Winarhi.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate