Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips
 Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone
 Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...
 Identificare font

problema ping in jocuri online

Problema calculator

Samsung Galaxy A35
 

Caut program/soft ofertare tamplarie pvc

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Mitrutz98

Mitrutz98

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 24.12.2013
Buna seara,m-ar interesa un program de realizare preturi pentru tamplaria pvc care sa includa si feroneria,profilul ,adausul comercial si nu in ultimul rand discount-ul...Nu-l vreau neaparat pe cel mai ieftin,dar sa ma pot descurca la inceput fara probleme.Astept sfaturile voastre!

#2
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,357
  • Înscris: 11.08.2003
UN fisier excel de ce n-ar face treaba cu succes?

#3
Dorel-Mesterel

Dorel-Mesterel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,617
  • Înscris: 24.11.2015

 Mitrutz98, on 01 martie 2017 - 18:19, said:

Buna seara,m-ar interesa un program de realizare preturi pentru tamplaria pvc care sa includa si feroneria,profilul ,adausul comercial si nu in ultimul rand discount-ul...Nu-l vreau neaparat pe cel mai ieftin,dar sa ma pot descurca la inceput fara probleme.Astept sfaturile voastre!

WinArhi, fenestra 2000, depinde ce planuri ai.

 sorin147, on 01 martie 2017 - 18:52, said:

UN fisier excel de ce n-ar face treaba cu succes?

El zice ca ar vrea sa se descurce la inceput "fara probleme", in functie de ce vrea sa faca si ce planuri are e posibil sa aiba probleme si cu programele dedicate domeniului.

Nu ca ar fi imposibil, dar cred ca e mult mai greu cu excel.

#4
salcudean99

salcudean99

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 09.03.2016

 Mitrutz98, on 01 martie 2017 - 18:19, said:

Buna seara,m-ar interesa un program de realizare preturi pentru tamplaria pvc care sa includa si feroneria,profilul ,adausul comercial si nu in ultimul rand discount-ul...Nu-l vreau neaparat pe cel mai ieftin,dar sa ma pot descurca la inceput fara probleme.Astept sfaturile voastre!
poti da un exemplu de calculare al unui pret?

#5
Mitrutz98

Mitrutz98

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 24.12.2013
Intre winarhi si fenestra tu ce-mi recomanzi? Diferenta de pret e semnificativa intre ele?

#6
Dorel-Mesterel

Dorel-Mesterel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,617
  • Înscris: 24.11.2015

 Mitrutz98, on 02 martie 2017 - 14:24, said:

Intre winarhi si fenestra tu ce-mi recomanzi? Diferenta de pret e semnificativa intre ele?

Din ce stiu eu fenestra 2000 e mai ieftin decat winarhi, nu stiu preturile.

Recomand Winarhi, o cunostinta a lucrat cu fenestra 3 ani dupa care a cumparat winarhi. In domeniu aproape toata lumea lucreaza cu Winarhi.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate