Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...
 Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3
 Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...
 Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...
 

O problema cu postarea unui site ASP

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
florentina7

florentina7

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.01.2017
Hei,

Am si eu nevoie de putin ajutor.

Am un site in ASP si as vrea sa il urc pe net. Nu am hosting,insa am gasit un site somme.com unde il pot urca gratuit. M-am uitat la tutorial,dar cand incerc sa urc baza(.mdf) imi apare mesajul:
System.Web.Services.Protocols.SoapException: Server was unable to process request. ---> System.UnauthorizedAccessException: Access to the path 'c:\dzsqls\SpritelyUsers.mdf' is denied. at System.IO.__Error.WinIOError(Int32 errorCode, String maybeFullPath) at System.IO.File.InternalDelete(String path, Boolean checkHost) at DZWebSvc.DZWebAgent.AttachNewUserDB(String DBName, String LoginName, String OriginalDBFileName, String OriginalLogFileName, String NewDBFileName, String NewLogFileName, Int32 MaxDataFileSizeMB, Int32 MaxLogFileSizeMB, String ConnectionString, Boolean ChangeDefaultSchemaToDbo, String tk) --- End of inner exception stack trace ---

Inteleg ca e ceva legat de permisiuni,ca ar trebui sa imi dau drepturi din server fie cu remote fie cu ftp, dar habar nu am cum.

V-as fi foarte recunoscatoare daca ma puteti ajuta. Posted Image

Multumesc! :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate