Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 Instagram - sunt eu batran, sau...

Regim utilizare HDD Ubuntu

La mulți ani @yanni17!

La mulți ani @Kokoshmare!
 Mai exista la voi in oras strandu...

Bon Jovi - Living Proof

Problema card reader Sandisk

Recomandare acumulator 26650
 

Compatibilitate memorii RAM

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
katerix

katerix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 05.03.2010
Vă salut. Vreau să vă cer o părere despre posibila compatibilitate dintre acest produs pe care intenționez să-l achiziționez și actuala plăcuță de memorie RAM. Mai jos aveți un atașament cu datele despre actuala plăcuță de RAM. Am un Fujitsu Lifebook E8420.
Vă mulțumesc.

Attached Files



#2
sandel_u

sandel_u

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,663
  • Înscris: 21.11.2009
Tehnic este compatibil. Singura problema care s-ar pune ar fi de compatibilitate cu placa de baza.
Probabil asa cum pe placile desktop exista probleme de compatibilitate cu anumite memorii, asa este si la laptopuri.
Eu am facut upgrade de memorii pe un Toshiba vechi. De cand am facut upgrade, a inceput sa imi dea erori legate de memorii.
Functiona cand aveam nevoie si foarte rar aveam probleme, dar erau acolo si erau deranjante.
Nu cred ca cineva de aici poate sa iti garanteze ca nu o sa ai probleme deloc.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate