Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?
 Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...
 Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare
 Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie
 

Isi merita banii Canon 16-35 2.8L II?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
40 replies to this topic

#37
ovicupi

ovicupi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 14.07.2008

View Postcrokodilu, on 05 ianuarie 2014 - 13:50, said:

... doar nu-i platesti pt. sfaturi ca sa ai pretentia sa fie la fix.

Corect. Ce te faci insa cu cei care ar trebui sa te plateasca ei pe tine cind esti nevoit sa le citesti ineptiile, arogantele si timpeniile debitate cu nonsalanta de atotstiutor?  "Nu-ti place, nu minca" nu e chiar cel mai bun raspuns. Cu filtrarea ai mare dreptate.

View Postcrokodilu, on 05 ianuarie 2014 - 13:50, said:

Toti avem o limita, nu suntem zmei, cu cateva exceptii desigur Posted Image.
:D Si mai corect :D

#38
crokodilu

crokodilu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,908
  • Înscris: 28.12.2006
Ignora ambalajul, extrage esentialul, daca este ceva de extras din pct. tau de vedere. Ai grija ca limbajul text e oarecum lipsit de "emotia" limbajului prin viu grai si anumite cuvinte poti sa le interpretezi gresit. Acum daca esti o fire mai plapanda e bine sa nu prea stai pe aici Posted Image.

O dam in telenovela, vorbin si noi de ceva concret, FF, L-uri si alte chestii banale?

Edited by crokodilu, 05 January 2014 - 14:06.


#39
Tinkerbelle

Tinkerbelle

    Post Tenebras Lux

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,305
  • Înscris: 22.04.2013

View Postmarasescumarc, on 05 ianuarie 2014 - 13:50, said:

unii au inceput sa imi spuna ca nu am nevoie de FF, sa imi fac treaba cu ce am
Acei "unii" nu cred că se-nşelau. De fotografiat străduţe şi DOF îngust poţi obţine şi cu aparatul tău actual.

View Postmarasescumarc, on 05 ianuarie 2014 - 13:50, said:

le-am explicat de ce vreau sa trec la FF.

View Postmarasescumarc, on 05 ianuarie 2014 - 11:15, said:

vreau unul cu optiune HDR, pentru ca in photoshop sunt habarnist
:roflmao:

În treacăt fie spus, nu te poţi considera hobbyst sau amator dacă eşti habarnist în Photoshop. Prelucrarea/editarea/procesarea ocupă un loc f. important în fotografia digitală.
Ţin minte ce mi-a spus şi mie acum ceva vreme ţigănuşul Chira > învaţă să iubeşti Photoshopul! :lol:

#40
nenis

nenis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,877
  • Înscris: 02.01.2009
Initial incercasem  sa iti explic logic  ca nu vorbesc pe langa subiect dar mi-am dat seama ca nu are sens. Sa sterga astia pentru ca nu isi dau seama ca ma jignesti fara motiv  . Nu mersi.. Se vede din avion cine intelege si cine nu.  Voi astia  ,,nearoganti"   va obositi degeaba cu explicatii savante despre educatie si comportament pe forum  .  Afirmatiile si evaluarle tale arata exact ce priza la realitate ai . Deci asta e. Baga profesionistii care vorbesc pe langa subiect la ignore si ai scapat de stres inutil .Posted Image

View Postovicupi, on 05 ianuarie 2014 - 14:01, said:

Corect. Ce te faci insa cu cei care ar trebui sa te plateasca ei pe tine cind esti nevoit sa le citesti ineptiile, arogantele si timpeniile debitate cu nonsalanta de atotstiutor?  "Nu-ti place, nu minca" nu e chiar cel mai bun raspuns. Cu filtrarea ai mare dreptate.


Posted Image Si mai corect Posted Image
dani cat crezi ca il mai suport pe  nearogantull asta sa isi exprime limitele intelectuale?

Edited by nenis, 05 January 2014 - 14:31.


#41
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,253
  • Înscris: 24.02.2007
La cum suna intrebarea, raspunsul e: nu merita sa-ti iei 16-35 la fel cum nu merita sa treci la FF.

Ajunge cu atacurile

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate