Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

calificare esuata. cine e de vina?

- - - - -
  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#1
tavivictor

tavivictor

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,924
  • Înscris: 03.08.2013
deci sa dam drumul la comentarii


in ordine : sandu, mafia fotbalistica, piti

#2
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,416
  • Înscris: 21.10.2010
[ https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1395140_744828692211421_704884339_n.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
Sint de vina grecii ca au gresit poarta la primul gol!

#4
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,921
  • Înscris: 01.01.2010
In primul rand, cea mai jalnica prestatie pe care am vazut-o la o echipa nationala.
In al doilea rand, persoana care decide componenta lotului, ar trebui sa acorde mult mai multa importanta cunoasterii jucatorilor intre ei, prin conlucrare.

Nu sunt un microbist, dar sunt patriot. Aseara am fost rusinat.

#5
Wzzz

Wzzz

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,712
  • Înscris: 10.05.2011
Suporterii .
N-au aruncat cu fumigene mai multe , n-au fost dotati cu mai multe lasere , n-au stiut sa injure in greaca , etc !

#6
murgaco

murgaco

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 285
  • Înscris: 21.12.2008
1 Piturca
2 Fotbalistii (multi dintre ei nu merita aceasta incadrare)

#7
adelina16

adelina16

    FOX

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,446
  • Înscris: 07.03.2013
basescu e de vina

#8
misu183

misu183

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,954
  • Înscris: 21.12.2008
Chiar daca ne calificam printr-o bafta chioara nu aveam ce sa cautam in Brazilia cu asemenea stil de joc.

Edited by misu183, 20 November 2013 - 19:44.


#9
myke58

myke58

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 13.03.2012
De vina sunt niste englezi nenorociti de acum vreo 150 de ani care n-au avut de lucru si au inventat fotbalul.Posted Image

#10
adelina16

adelina16

    FOX

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,446
  • Înscris: 07.03.2013
Eu nu inteleg goana asta dupa un cauciuc si sutatul lui in niste locuri cu plasa

#11
pui

pui

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,060
  • Înscris: 01.09.2004
Ne-jucătorii noştri poartă toată vina. În ţara aceasta nici fotbalul nu mai e ce ar trebui de multă vreme.

#12
adelina16

adelina16

    FOX

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,446
  • Înscris: 07.03.2013
Eu am alta idee:
ne incadram perfect unde ne este locul

Cu ceausescu am avut destule chestii ca si tarile puternice inclusiv mers la fotbal, azi nu avem nimic deci nici fotbal

#13
sibusiso

sibusiso

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 21.03.2011
Cand selectioneaza Piturca jucatori de la o echipa de locul 14 din 16 din Ucraina (vezi Coccis, Marius Niculae) e normal sa joci asa. O selectie facuta la misto. Cred ca omul asta nici nu a auzit de Antal, de Anton etc. Daca il pui sa il cheme pe Eric isi face cruce. Cat de stelist oi fi eu, nu are ce cauta la nationala Goian, nu poti sa nu il joci pe Pantilimon, iar Bogdan Stancu ar trebui sa ia o pauza. Cum poti vorbi de o reconstructie cand ii chemi pe pensionarii de Lobont, Goian, Rat?

In alta ordine de idei, mi-e imposibil sa imi dau seama cat de imbecili sunt aia de i-au facut contractul lui Piturca. Cum sa-i dai, frate, nu stiu cate sute de mii pe an, cand el antreneaza 5-6 zile la 2-3 luni? Sa nu imi ziceti ca el urmareste jucatorii in timpul dintre etapele internationale... Colac peste pupaza, mai ii pui si clauza ca trebuie sa ii dai 1 milion si ceva ca sa ii reziliezi contractul. De obiectivul fixat (EURO 2016, in conditiile in care era instalat inainte de inceperea campanie pt CM 2014!!) nici nu mai comentez...

#14
The0nly0ne

The0nly0ne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 847
  • Înscris: 16.11.2010

View Postadelina16, on 20 noiembrie 2013 - 19:54, said:

Eu am alta idee:
ne incadram perfect unde ne este locul

Cu ceausescu am avut destule chestii ca si tarile puternice inclusiv mers la fotbal, azi nu avem nimic deci nici fotbal

Eu am alta idee. Sa taci din gura.

Pai in primul rand Base e de vina. Sub conducerea lui Base nu am avut decat o calificare la Euro. :lol:

Principalii vinovati sunt Sandu&Dragomir si cu sleahta lor (inclusiv clanul Fecalli) . In al doilea rand politicul care a distrus tot ceea ce inseamna infrastructura sportiva. Dupa aia vin Piti&jucatorii. EI sunt doar vinovatii de moment. Ei atat pot si altii mai buni nu ai de unde sa iei.

#15
adelina16

adelina16

    FOX

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,446
  • Înscris: 07.03.2013
Cati bani de la buget se cheltuie cu echipa asta. mai bine s-o desfinteze

View PostThe0nly0ne, on 20 noiembrie 2013 - 20:06, said:


Eu am alta idee. Sa taci din gura.
eu ma pricep la fotbal


Quote

Pai in primul rand Base e de vina. Sub conducerea lui Base nu am avut decat o calificare la Euro. Posted Image
cand a fost asta??

#16
tidicristi

tidicristi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,276
  • Înscris: 06.08.2007
Dar noi mai avem fotbal ? Ca avem numai "obositi" ai clanurilor mafiote , la nationala .

#17
Alex-Softpedia

Alex-Softpedia

    Împărat Republican

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,383
  • Înscris: 10.03.2009
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/QpehDEmmv5U?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Attached Files



#18
Cutzu

Cutzu

    SefuLaUrati

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,103
  • Înscris: 06.07.2006

View Postmisu183, on 20 noiembrie 2013 - 19:43, said:

Chiar daca ne calificam printr-o bafta chioara nu aveam ce sa cautam in Brazilia cu asemenea stil de joc.
pana la stilul de joc, iti trebuie conditie fizica
la noi se joaca fotbal prin ziare, pe la tv, prin cluburi
pe teren e pielea p$lii, pe langa tehnica precara, nu sunt in stare sa alerge 90 min
eu nu stiu cum isi mai gasesc sponsori, cand performanta lipseste cu desavarsire

cand vreau sa ma stric de ras, ma uit asa rar spre deloc la un meci cu o echipa de la noi
cand vreau sa vad fotbal, ma uit ce se joaca afara

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate