Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Topul normalitatii

Sa incurajam sporturile de contac...

Cum s-au apucat rapperii sa faca ...

Casa construita la o distanta mai...
 Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie

Sterilizare UV apa
 Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...
 Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri

Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator
 

Melodie Recenzie

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
DaniJ90

DaniJ90

    You Are Terminated!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,106
  • Înscris: 22.11.2011
Am nevoie de cineva care e la inceput de drum in muzica dar stie cat de cat sa compuna melodii, nu am nevoie de voce, doar electronic.Problema e ca astia de la youtube ma omoara cu drepturile de autor si nu pot sa testez nici o melodie pe telefon in recenzie, deci am nevoie de ceva original.
Nu pot sa va platesc pentru asta, dar dupa cum am zis, caut pe cineva care e la inceput cat de cat (am vazut nu cu mult timp in urma un post de genul asta, cineva ne prezenta creatia muzicala) si ajutorul o sa fie reciproc, eu nu mai am probleme cu youtube-ul si voi va faceti reclama la melodie, site, pagina sau orice altceva in video-ul meu, in descriere si pe blog.
Sper ca nu am incalcat ceva regula in urma acestei postari....

#2
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,909
  • Înscris: 14.11.2004
Eu am luat de aici si nu am primit notificari sau ceva pentru melodie.

Pe langa coloana sonora mai trebuie sa ajustezi si sunetul vocii, ma refer sa iei un microfon profi si sa inregistrezi corect sunetul, sunt probleme serioase cu el, cel putin in clipul cu telefonul acela Viper am vazut asta, vocea trebuie sa fie clara si fara artefacte pe fundal.

Edited by connectorxp, 15 September 2013 - 23:42.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate