Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?
 Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...
 Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare
 Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie
 

Recomandare Film Cinema City

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Adrryo

Adrryo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 452
  • Înscris: 08.01.2012
Salut,ce film de comedie mi-ati recomanda din actuala oferta de la Cinema City??

#2
opop

opop

    bolnav cronic :(

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,570
  • Înscris: 06.01.2007
sex and the city

#3
celcevegheaza

celcevegheaza

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 27.05.2010
Nu recomand cinema city Iasi(Iulius Mall)din urmatorele motive: scump,reclame jumatate de ora+promo la alte filme din timpul alocat filmului platit,angajati aroganti si nesimtiti.
Eu personal am fost la premiera filmului Gravity 3D am platit 45 le, 2bilete si am primit urmatoarele:angajati stangacii si total neprofesionisti,reclame jumatate de ora+promo la alte filme din timpul alocat filmului platit,un film plictisitor ( care a inceput furtunos 2sec,dupa care au jucat doar 2 actori toata durata filmului Posted Image ,mai frumose a fost promo-urile la celalalte filme decat filmul platit).Concluzie daca nu aveti pe ce sa cheltuiti bani fara folos ba mai mult sa fiti luati in bataie de joc pe bani dvs ,mergeti la CINEMA CITY IASI Posted Image Posted Image.
Dovada ca am luat aceasta teapa:

Attached Files



#4
priderzaur

priderzaur

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,309
  • Înscris: 26.02.2010
Preturile-s normale, calitatea audio si video sunt decente, probabil e o premiera, ai platit asa pentru ca e premiera (daca aveai rabdare inca 3-4 zile era 18-19 lei cu tot cu ochelari), ai dat 3 lei pe ochelari, pe viitor n-o sa mai dai, angajatii mi s-au parut mereu ok (nu inteleg ce vrei sa faca), reclamele si promo-urile nu-ti iau tie din film (wtf?) - daca ar fi asa ar insemna sa fie bucati taiate din film :)). Orice cinema modern o sa iti bage reclame de 20-30 minute pe gat, ca asa isi castiga banii la greu. Preturile stupide sunt la mancare + bauturi, dar si asta e ceva normal pentru cinema-uri.
Cat de des mergi la cinema-uri? Si offtopic: iei un report pt offtopic pe alta pagina.

#5
Gokuz

Gokuz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 20.04.2008
Scuze ca redeschid threadul asta.
Cand vreau sa fac o rezervare la un anumit film si apas pe "rezervare" si imi zice "Sessions ended". Asa apare si la voi?

#6
Corupt

Corupt

    Parazit nebun

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,312
  • Înscris: 03.02.2010
Aceeasi problema o am si eu cand incerc sa fac o rezervare de pe laptop, indiferent de browser/conexiune la internet.
In schimb, pe celalalt calculator nu am nicio problema.

Am incercat cu adblk si privdog dezactivate, dar fara rezultat.

Edited by Corupt, 02 May 2014 - 15:24.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate