Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrale termice compacte

Portofoliu incepator pe Bursa New...

Probabil inselatorie pe OLX

Istoric Google
 Copil cu temperament sangvinic

ADA TEL SERVICES

inlocuire bara fata clio 4

Ce avem de platit in 2024 la cump...
 La mulți ani @Arader!

La mulți ani @gabiroa!

La mulți ani @gerbil!

La mulți ani @Therockstar!
 Suspect Frauda Informatica

Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST
 

Parerea mea despre Nokia...

- - - - -
  • Please log in to reply
82 replies to this topic

#73
Cris007

Cris007

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 52,743
  • Înscris: 06.08.2004
Normal ca asta spun vanzatorii, ei au interes sa vanda telefoanele cele mai scumpe, cu Android si iOS.
O sursa credibila ai pentru chestia cu service-ul?

#74
Mur

Mur

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 10,144
  • Înscris: 16.01.2012
LoL LoL LoL Posted Image Posted Image  Posted Image

Nokia beats Samsung and Sony as a most trusted brand.... in India:  http://www.phonearen...n-India_id39276

Quote

We would always treat Nokia with the respect it deserves, but we wouldn't necessarily put it right there next to the very best manufacturers of the modern history of smartphones. Not yet, at least.

In India, however, users seem to be in love with Nokia's latest devices, as a recent report has put the company right at the top as the most-trusted brand, surpassing competitors such as Sony and even Samsung.


#75
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Șah la bărboși.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,903
  • Înscris: 13.06.2004
Măcar să le meargă bine acolo, că poate mai ies din rahat. Dar trebuie să se mai adapteze şi ei cerinţelor. Din păcate, în ceea ce priveşte telefoanele entelegente, "Nokia" a rămas în urmă. Poate dacă nu ar fi evoluat atâta smartphone-urile sau piaţa lor nu ar fi fost aşa de importantă, "Nokia" ar fi fost pe o poziţie mai bună acuma sau chiar ar fi fost o marcă apreciată.

#76
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Șah la bărboși.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,903
  • Înscris: 13.06.2004
http://www.economica...one5_35229.html (eu nu prea le am cu telefoanele noi, am pus link-ul pentru cei curioși).

#77
a_cristian

a_cristian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 295
  • Înscris: 22.07.2008

View Postbogdan_39, on 29 ianuarie 2013 - 22:11, said:

.... NU mai fim un consumator de teste, un fel de cobai - pe banul nostru. Asta cand vine vorba de Nokia....

la galaxy s ce naiba am fost ca mergea cand vroia bluetooth si gps ? restarturi din senin , poate abia acum pote fi folosit normal stoc, nu inteleg de ce un telefon trebuie sa mearga aproape bine doar cu un custom rom , mai bine sa te lase ei sa-ti pui ce sistem vrei la achizitionare


View Postbogdan_39, on 29 ianuarie 2013 - 22:11, said:

.....
WP8 aduce in plus posibilitatea setarii marimii tile-urilor! Posted Image Cata ipocrizie! Realy? Maine imi cumpar si eu unul! Tile-uri in 3 dimensiuni - iti dai seama??? Am intrebat si eu pe acest forum si intreb iarasi - ce cauta butonul de "sent" sub tasta spatiu. Adica scriu de zor un mesaj si apas din greseala pe tasta de "sent" in loc de spatiu. Cred ca e singurul OS care are butoane sub tastatura. Nu imi trebuie asa ceva.
http://www.gsmarena....ew=858&idPage=5
..........
Parerea mea!
la asta ti-am mai raspuns si in alt topic cu un ss , daca tu nu esti in stare sa alegi "send" atunci cum mai folosesti keyboard ? scuza-ma dar nu te cred in stare

Edited by a_cristian, 01 February 2013 - 15:13.


#78
bogdan_39

bogdan_39

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 433
  • Înscris: 03.11.2012

View Posta_cristian, on 01 februarie 2013 - 15:11, said:


la asta ti-am mai raspuns si in alt topic cu un ss , daca tu nu esti in stare sa alegi "send" atunci cum mai folosesti keyboard ? scuza-ma dar nu te cred in stare

Colegu', schimba-ti atitudinea si posteaza civilizat - nu iti permit sa imi scrii tu baliverne la adresa userului meu, daca ma intelegi.
Abtine-te in a face comentarii despre ce crezi tu ca sunt eu in stare si ce nu - aici nu esti pe maidan.

Ai afirmat mai sus despre un user (0101010) ca trolleaza. Tu trollezi, colegu', pentru ca postezi fara sa-ti sustii afirmatiile - nici macar cu o logica sau un comentariu inteligent, dar barem cu un link. Plus posturi scrise cu picioarele. Postarile tale din acest topic (si nu numai) sunt vorbe goale = zero credibilitate pentru audienta.

WP este singurul OS care are butoane sub tastatura. Butoane ca "send" nu au ce cauta sub tasta de spatiu a tastaturii. Nici un alt OS nu are asa ceva, nici macar noul OS de la Blackberry.

Nu am sa port dialoguri cu tine, cum nu am facut-o nici pana acum. Am facut o exceptie, de dragul acestui topic si de ceea ce apare in el, in dreptul userului meu.
Sa traiesti! ;)

#79
a_cristian

a_cristian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 295
  • Înscris: 22.07.2008
normal , ai degete si la picioare de aceea nu nimeresti space ci send

Edited by a_cristian, 01 February 2013 - 18:22.


#80
a_cristian

a_cristian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 295
  • Înscris: 22.07.2008
bb are printre cele mai bune tastaturi , la wp nu este excelenta dar se putea si mai bine iar pe mine nu ma deranjeaza acele butoane si nu am intampinat problema spusa de tine in 8 luni de zile , putea sa puna cum este la android dar probabil nu au vrut sa copieze nimic si cred ca asta nu tine de nokia ci de m$ si sistemul lor , ce m-a intrigat este faptul ca nu stiu daca ai intampinat personal acea problema sau spui doar din vazute

Edited by a_cristian, 01 February 2013 - 19:12.


#81
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Șah la bărboși.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,903
  • Înscris: 13.06.2004
http://nokiamuseum.info/
http://nokiamuseum.i...nes-collection/

Edited by djl, 03 February 2013 - 15:32.


#82
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Șah la bărboși.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,903
  • Înscris: 13.06.2004
Am mai observat undele greșeli la "Nokia" (modele vechi).
- La 3310/3330 și 3410 nu puteai să pui cablu de date... Oare cum făceai resoftarea?
- La <<Communicator>> 9000, 9110i și cred că și 9210(i) tastele de la partea de com(m)unicator (P.D.A.) nu erau luminate!

#83
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,921
  • Înscris: 01.01.2010
....cu cablu jaf conectat  la baterie..he-he.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate