Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?
 Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...
 Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare
 Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie
 

olympiaki akti

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
dldraver

dldraver

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 20.11.2011
salut:D
Tocmai m-am intors de la olympiaki akti este la 5 km( 10m de mers pe jos) pana la paralia katerini,dar este foarte fain mai ales noaptea de mers pe malul mari.
Dupa  3 incercari de negociere la cazare pt ca noi voiam initial sa stam 5 zile in acesta statiune dar pana la urma am stat 10 zile,deoarece toti proprietari de vile sau rooms and apartaments vroiau pe minim 7 zile pt inchirere,oricum la  3 incercare cum ne ,, plimbam " noi prin statiune un om de milioane pot sa spun, n-e face semn si necheama sa negociem unul din apartamente< deoarece era  o vila cu 4 apartamente>,in primu rand foarte vesel,primitor si omanos, primadata ne-a aratat camerele,baia si livingul unde era si bucataria.Negociem cu el si ajungem la 500 euro/ 10 zile de cazare cu AC inclus (pot spune ca a meritat pt ca am prins zile / nopti foarte calde< plecarea mea a fost 1.08. -11.08 2012,  4 pers,o masina >.la inceput nu a vrut dar daca negociezi vesel cu el  mai lasa la pret,cu conditie ca e bine sa fiti mai multi la negociere pt ca e bine sa-si dea si celiati din grup o parare si o privire la camere,nu numai la el am vazut si la multi care veneau in statiune.
Camerele/livingul foarte spatioase ,bucataria utilata ok,aveia tacamuri,farfuri,oale,etc  ,bucataria cupridea si livigul, dar era foarte faina,puteam face si mancare in camera plus ca puteai iesi pe balcon si seara mancai pe racoare,un balcon foarte mare  jur-inprejurul camerelor.
Statiunea este plina de reclame ROOMS AND APARTAMENTS acuma depinde de vila si numele lor.
Noi am stat la  DIMITRA'S ROOMS AND APARTAMENT, este situata langa un supermarket <este bine de parcat masina  la intrare in statiune pt a vedea in mare si vilele cum arata din exterior si numele > pe partea drapta este biserica la drumul principal se intra pe strada cu acesul interzis si la capatul stradutei pe drapta este supermarket si vila .
Pot spune ca am avut o gazda foarte primitoare atat el cat si sotia lui,plus ne-a dar harti si sfaturi unde sa mergem ,statiuni,muntele olympus, meteora,thessaloniki,etc.
primele 3 zile am stat in statiune si apoi este bine sa mergeti in fiecare statiune in pieria grecie.

Attached Files



Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate