Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST

Despre titularizare si definitiva...
 date personale angajat

Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara

Recomandare SmartWatch pe care po...
 Concediu Vasiliki

Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...

Propranolol zilnic
 Ce "tip" de apartament/ca...

A luat cineva masina Tesla din re...

Robot de spalat geamuri

Lipsa etrieri noduri
 

Discuții despre Formula 1

* * * * * 19 votes
  • Please log in to reply
28683 replies to this topic

#28297
wolfynwo

wolfynwo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,667
  • Înscris: 31.10.2013
@Cipry
Scifi story : 44 ia titlul cu Ferrari, ce te faci? Posted image

#28298
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,444
  • Înscris: 04.08.2010
Închid Playstation-ul. :lol:

#28299
resitaF1

resitaF1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 25.10.2012

Vizualizare mesajSevrinDantus, pe 05 aprilie 2024 - 16:56, a scris:

Ploaie, dar sunt sigur ca in locul unde ai citit cati piloti si cate turururi s-au facut, scria si motivul


Ti-ai aratat inteligenta... din nou. Daca crezi ca, pe flashsores spune motivul atunci.... mai bine nu intervenii in discutie. Am pus o simpla intrebare, daca vroiai sa ajuti spuneai clar "din cauza ploii" dar cum tu crezi c-ai doua pereci de coaie ai simtie (din nou) sa iesi in evidente. QED





Vizualizare mesajiladi, pe 06 aprilie 2024 - 09:10, a scris:

Dezamagire Ferrari. Si din nou Sainz peste Leclerc. Bine ca l-au dat afara. La anul nu mai trebuie Cipri sa-si faca griji cu sampania.

Asa cum am spus inainte de inceperea sezonului, Sainz va termina inaine lui Lecrerc deoare are pt. ce trage, Lecrerc are locul asigura in echipa, asa ca nu forteaza.

Edited by resitaF1, 06 April 2024 - 15:52.


#28300
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,676
  • Înscris: 10.04.2009
[ https://thumbs2.imgbox.com/12/13/J3FAV8t4_t.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

https://www.racefans...ice-in-pictures


[ https://thumbs2.imgbox.com/a2/e7/QjyHehIw_t.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

https://www.racefans...day-in-pictures


[ https://thumbs2.imgbox.com/6d/a3/QyMBsCYU_t.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

https://www.racefans...rix-in-pictures

#28301
rotnic

rotnic

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,800
  • Înscris: 28.11.2005

 Cipry7, pe 06 aprilie 2024 - 10:33, a scris:

N-ai înțeles nimic. Cu un singur lucru îți mai răspund, ca să nu mai lungesc off-topic-ul: sunt fan Ferrari de aprox. 25 de ani, nu de 2-3 ani. Dacă și eu am fost suporter de rezultat, atunci nu știu ce să mai zic… Nu din cauza rezultatelor mă despart de Ferrari! Cu tot respectul pentru fanii lui Hamilton (știu că avem mulți pe aici), dar nu pot să fiu fanul lui. E alegerea mea. Punct.

+1

Rămân doar fan Leclerc. Dacă ham ham câștigă, aia e, să fie la ei.

#28302
iladi

iladi

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,480
  • Înscris: 29.04.2008
Hamilton nu are cum sa castige.

View PostresitaF1, on 06 aprilie 2024 - 15:49, said:

Lecrerc are locul asigura in echipa, asa ca nu forteaza.


As fi foarte dezamagit daca el asa ar gandi.

#28303
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,519
  • Înscris: 02.06.2020
O cursă din cele două ultimatum pentru Ricciardo s-a dus, dacă nici în China nu performează, locul lui în F1 e istorie.

#28304
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,153
  • Înscris: 28.12.2016

 Cipry7, on 06 aprilie 2024 - 10:33, said:

N-ai înțeles nimic. Cu un singur lucru îți mai răspund, ca să nu mai lungesc off-topic-ul: sunt fan Ferrari de aprox. 25 de ani, nu de 2-3 ani. Dacă și eu am fost suporter de rezultat, atunci nu știu ce să mai zic… Nu din cauza rezultatelor mă despart de Ferrari! Cu tot respectul pentru fanii lui Hamilton (știu că avem mulți pe aici), dar nu pot să fiu fanul lui. E alegerea mea. Punct.

Asta e o prostie. Esti fan de 25 de ani si renunti la Ferrari pt ca vine Hamilton? Ma asteptam la mai multa maturitate din partea ta, dar m-am inselat. Ah, si te duci la Red Bull, aia care sunt cei mai buni acum. Ce e asta? Macar sa fi nu tinut cu nimeni sau cu o echipa mai din planul 2, de genul McLaren. Avea dreptate user ul care a comparat situatia cu schimbari la fotbal. Nu merge asa, dar ma rog. E decizia ta.

#28305
Estel

Estel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,370
  • Înscris: 13.01.2007
E dreptul fiecaruia sa tina cu cine vrea cand vrea. Daca vrei sa sustii pe cineva care in momentul in care nu mai este in atentia presei baga placa cu "Vai ce greu mi-a fost sa ajung aici in F1 pentru ca sunt POC (Person of Color)" sa fim politically correct si se plange ca vrea diversitate in loc de competente plus introduce politica in sport (vezi BLM) scuze dar wtf...
Eu de la anul nu ma mai uit la F1 de exemplu. Si a fost un sport pe care l-am urmarit aproape fara pauza din 97. Urmaream si dinainte dar nu stiam de calendarul curselor dar daca prindeam cursa oho-lipit eram de TV.

#28306
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,153
  • Înscris: 28.12.2016

 Estel, on 07 aprilie 2024 - 07:48, said:

E dreptul fiecaruia sa tina cu cine vrea cand vrea. Daca vrei sa sustii pe cineva care in momentul in care nu mai este in atentia presei baga placa cu "Vai ce greu mi-a fost sa ajung aici in F1 pentru ca sunt POC (Person of Color)" sa fim politically correct si se plange ca vrea diversitate in loc de competente plus introduce politica in sport (vezi BLM) scuze dar wtf...
Eu de la anul nu ma mai uit la F1 de exemplu. Si a fost un sport pe care l-am urmarit aproape fara pauza din 97. Urmaream si dinainte dar nu stiam de calendarul curselor dar daca prindeam cursa oho-lipit eram de TV.

Te ataci singur. :) Linisteste-te si bucura-te de cursa.

#28307
flt

flt

    Euro-Bugetar Esențial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,049
  • Înscris: 10.01.2023

View PostAlexFCSB4, on 07 aprilie 2024 - 07:29, said:

O cursă din cele două ultimatum pentru Ricciardo s-a dus, dacă nici în China nu performează, locul lui în F1 e istorie.

l-au depășit vreo 6 mașini la start
nu înțeleg de ce nu îl concediază, Ricciardo a fost un pilot slab de 7 ani încoace

a tras peste Albon fără să se uite măcar

#28308
eumorocanosul

eumorocanosul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,728
  • Înscris: 02.02.2009

 AlexFCSB4, on 07 aprilie 2024 - 07:29, said:

O cursă din cele două ultimatum pentru Ricciardo s-a dus, dacă nici în China nu performează, locul lui în F1 e istorie.

Îmi place Ricci dar consider ca Liam Lawson este peste el în acest moment.

#28309
SevrinDantus

SevrinDantus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,022
  • Înscris: 25.10.2020
Ferrari diferenta fata de RB 2023 - 40 secunde
Ferrari- RB 2024 - 20 secunde

Se confirma pe Sukuza Ferrari a facut cel mai mare pas/progres. Imola va da tonul pt restul sezonului si implicit pt 2025  (si ne va arata )daca RB va avea competitie sau nu

Edited by SevrinDantus, 07 April 2024 - 09:07.


#28310
SevrinDantus

SevrinDantus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,022
  • Înscris: 25.10.2020
Charles a fost magnific tinand cont fata de anul trecut ce probleme cu degradarea a avut/au avut. Practic la jumatatea cursei era in fata lui Norris ce a plecat de pe pozitia 3, la fel si in fata lui Alonso Hamilton si Piastri
Sainz, la fel doar Norris, RB a fost prea mult pt Ferrari in cursa de la Suzuka

Edited by SevrinDantus, 07 April 2024 - 09:25.


#28311
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,519
  • Înscris: 02.06.2020
Ăștia de la Mercedes își bat joc de ultimul sezon al lui Hamilton la ei, parcă au luat “virusul” strategiilor de la Ferrari de anii trecuți.

#28312
SevrinDantus

SevrinDantus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,022
  • Înscris: 25.10.2020
Vor toata concentrarea sa fie pe Russel...Ham oricum nu mai are voie la strategii si conceptul masinii 2025
Din pacate Russel nu pare ca va face cine stie ce va Nr1 la Mercedes...Albon, sau Alosno sau chiar si Sainz ar fi o alegere mai buna

#28313
iladi

iladi

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,480
  • Înscris: 29.04.2008
Trecand peste locurile 1 si 2, o cursa interesanta. Multe depasiri, chiar si in locuri mai putin previzibile. Totusi imi pare rau pentru Norris ca nu a terminat pe podium. Nu-mi dau seama daca strategia sau masina. Eu i-as fi dat driver of the day lui Alonso: a dreaq vulpe batrana unsa cu toate alifiile.

#28314
bograd

bograd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 685
  • Înscris: 28.05.2004

View PostAlexFCSB4, on 07 aprilie 2024 - 09:30, said:

Ăștia de la Mercedes își bat joc de ultimul sezon al lui Hamilton la ei, parcă au luat “virusul” strategiilor de la Ferrari de anii trecuți.
E un fel de lasa-ma sa te las. Mental, HAM e deja plecat de la Mercedes.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate