Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?
 cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...
 DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)
 DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...
 

UNPR fuzioneaza cu PIN

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
37 replies to this topic

#19
Kint

Kint

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,926
  • Înscris: 24.12.2009

 Al_Bundy, on 15th December 2011, 00:17, said:

declaratia lu' CTP are deja 1 luna .
faptul ca CTP nu a zis nimic de rau de PIN in 2009 ramane valabila...la fel a afacut si cu Geoana, in 2009 ii placea
oricum intentia a aparut de mai mult de o luna, asta nu e o decizie de pe o zi pe alta

Edited by Kint, 15 December 2011 - 00:29.


#20
Al_Bundy

Al_Bundy

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,103
  • Înscris: 29.06.2011

 Kint, on 15th December 2011, 00:28, said:

oricum intentia a aparut de mai mult de o luna, asta nu e o decizie de pe o zi pe alta
Fugi ba de aci', in lanul de coceni. pinul nu mai conteaza pe scena politica de cand a devenit Virginia fata mare

Edited by Al_Bundy, 15 December 2011 - 00:40.


#21
Nemesis-

Nemesis-

    Zeitsă

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,253
  • Înscris: 23.05.2011

 spider_zero_sapte, on 14th December 2011, 23:54, said:

Si, nimic,nimic nici macar o forfecuta?!.

Cum naiba sa-ti placa politicienii indiferent ce culoare ar avea acestia. Faptul ca tie ITI PLAC politicienii denota o mentalitate identica cu a
romanilor" imbecili" cum iti place sa-i numesti cetatenii acestei tari ori de cate ori ai ocazia. Sondajele si prezenta scazuta la vot arata de fapt ca majoritatea romanilor nu cred in actuala clasa politica indiferent daca e de la putere sau in opozitie.TU acum, si nu e singura data, demonstrezi ca esti asemeni multora dintre concetatenii nostri care acuza sistemul, dar ii plac pe politicienii care fac parte din acest sistem. Sa stii ca nu esti sfanta;pui botul la fel ca multi altii la gargara ieftina care ne e servita odata la patru ani cum ca noi simpli cetateni alegem intr-un mod democratic cine NE va reprezenta INTERESELE NOASTRE. Vai, ce iluzie! Trebuie sa "dormi" ca sa visezi asa ceva, exact ca in "visul american". :thumbdown:

Geez care-i problema ta?
Nu sunt toti la fel. Ca in orice alt sistem exista exceptii. Trb sa fii prost rau sa vezi totul in alb si negru

#22
cristi7

cristi7

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,859
  • Înscris: 05.10.2005

 Nemesis-, on 15th December 2011, 00:46, said:

Geez care-i problema ta?
Nu sunt toti la fel. Ca in orice alt sistem exista exceptii.

Si tie Sandru ti s-a parut vreodata exceptia? Fix ea?

 Nemesis-, on 15th December 2011, 00:46, said:

Trb sa fii prost rau sa vezi totul in alb si negru

Si tu cand arati vreodata ca poti sa vezi lumea in gri? La tine toti sunt prosti, incepand cu cei care nu te inteleg (adica toti, pentru ca la ce comentarii ai, cred ca doar psihologii s-ar putea sa te inteleaga) si exemplul e chiar mai sus.

#23
asterix1

asterix1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,357
  • Înscris: 21.09.2010

 Kokoshmare, on 14th December 2011, 22:25, said:

Mama, mama si ce prezenta bataioasa si frecventa era Lavinia la A3. Acu' o sa o vedem la B1 cu omagii la conducator.
Parca cu ceva ani in urma jupanul de la Cotroceni o trimetea pe centura la produs.
Asa repede sa fi uitat?

#24
Al_Bundy

Al_Bundy

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,103
  • Înscris: 29.06.2011
E' batran acu', vrea prospaturi, alea-alea ;)

#25
iDorin

iDorin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,327
  • Înscris: 28.06.2010
UNPR și PIN au încheiat o înțelegere scrisă, care prevede că Lavinia Șandru devine noul vicepreședinte al Uniuni, în timp ce președinții locali ai Partidului Inițiativa Națională vor deveni vicepreședinți la nivel local.
Organele de conducere ale PIN, atât cele de la nivel central, cât și cele de la nivel local și de la nivelul Organizației Municipiului București vor fi incluse în structurile corespunzătoare ale UNPR.
Potrivit protocolului, "ca urmare a comasării prin absorbție, UNPR își păstrează personalitatea juridică și va prelua toate drepturile și obligațiile PIN, (...) UNPR își va păstra denumirea integrală, respectiv Uniunea Națională pentru Progresul României, denumirea prescurtată (UNPR), semnul permanent, semnul electoral și programul politic".

Intr-un final, un vis marinăresc primăvăratec devine realitate: Lavinia Șandru a ajuns pe centura politicii ...

#26
Kint

Kint

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,926
  • Înscris: 24.12.2009

 iDorin, on 15th December 2011, 23:45, said:

Lavinia Șandru a ajuns pe centura politicii ...
ea era de mult acolo, in 2009 Lavinia Sandru lupta alaturi de USL prin studiorile Antena3 si Realitatea TV
ar fi vrut sa intre in USL dar a fost refuzata pt ca acolo s-au dat deja toate functiile

:rolleyes:

Edited by Kint, 15 December 2011 - 23:50.


#27
oaspetele

oaspetele

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,938
  • Înscris: 31.03.2003
http://www.cotidianu...conescu-167077/

După vestea fuzionării PIN, prin absorbție, cu UNPR, noi surprize apar pe scena politică. Într-o totală discreție, Partidul Poporului a semnat deja un protocol secret de colaborare cu UNPR.

„Meritul ar fi, se pare, al lui Cozmin Gușă, informează pesurse.ro. Gușă, acum proprietar pe o parte din OTV, a fost cel care a insistat și căruia i-a și reușit planul.

#28
NASTYPRIMUL

NASTYPRIMUL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 20.09.2008
Parsivi mai sinteti. Voi vreti sa o vedeti pe Lavinia pe aici. :coolspeak:

#29
alalaltu

alalaltu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,837
  • Înscris: 30.10.2006
P.S.: Am unit cele doua topicuri deoarece aveau subiect identic. Daca exista nemultumiri/plangeri trimiteti-mi un PM.

Edited by alalaltu, 16 December 2011 - 12:15.


#30
kos_funny

kos_funny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,185
  • Înscris: 11.07.2007
Cu cine dracu sa mai votam, ca nu rezista nicio formatiune sa nu socheze pana la alegeri.

Cred ca o sa mizez pe ultima solutie, Vadim.

Ce-am avut si ce-am pierdut ?

#31
Patefon

Patefon

    Out

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,642
  • Înscris: 26.03.2008
Yap!!!

O usa de bordel e maiaproape de Rai decat una de partid politic......

#32
cristi7

cristi7

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,859
  • Înscris: 05.10.2005

 oaspetele, on 16th December 2011, 06:58, said:

http://www.cotidianu...conescu-167077/

După vestea fuzionării PIN, prin absorbție, cu UNPR, noi surprize apar pe scena politică. Într-o totală discreție, Partidul Poporului a semnat deja un protocol secret de colaborare cu UNPR.

„Meritul ar fi, se pare, al lui Cozmin Gușă, informează pesurse.ro. Gușă, acum proprietar pe o parte din OTV, a fost cel care a insistat și căruia i-a și reușit planul.

Exact ce anticipam in primul meu post, din pacate. Bine, chiar inca de acum cateva luni buni am pomenit eu ca mi-ar fi frica de o absortie a PP in UNPR, in perioada in care Dan Diaconescu nu era lasat sa-si faca partid.

#33
partidul_pro

partidul_pro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 13.07.2011

 kos_funny, on 16th December 2011, 11:36, said:

Cu cine dracu sa mai votam, ca nu rezista nicio formatiune sa nu socheze pana la alegeri.

eu eu eu  :icecream: :worthy: :wave: :OK: :smoke: :punk: :puke: :peacefingers: :peacefingers: :nonobad: :no: :naughty: :hypocrite: :frust: :dribbledrool:

#34
Patefon

Patefon

    Out

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,642
  • Înscris: 26.03.2008

 cristi7, on 16th December 2011, 14:17, said:

Exact ce anticipam in primul meu post, din pacate. Bine, chiar inca de acum cateva luni buni am pomenit eu ca mi-ar fi frica de o absortie a PP in UNPR, in perioada in care Dan Diaconescu nu era lasat sa-si faca partid.

Asta ce pitic e? Hapciu?

#35
DGHIA

DGHIA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 920
  • Înscris: 24.11.2010

 Nemesis-, on 14th December 2011, 23:27, said:

trist..
mie imi placea de lavinia :(


Poate la pat

#36
cristi7

cristi7

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,859
  • Înscris: 05.10.2005

 Patefon, on 16th December 2011, 20:26, said:

Asta ce pitic e? Hapciu?

Nu-i stiu dupa nume :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate